"De Jurk" van Alex van Warmerdam! te? Een stralende kijk op de zomer t? ZELFVERDEDIGING VOOR VROUWEN. HELAAS EEN "MUST" TEGENWOORDIG..! MARCHANT Iets Totaal, totaal iets anders Nu tijdelijk bij aankoop van een naaimachine: gratis kaartjes voor de film nanro Fit(ness) en ontspannen na bezoek aan Sportschool Marchant Stralende kijk op mode/27 maart 1996 De statistieken liegen er niet om. Onrustbarend is de stijging van aanrandingen en berovingen. Bied weerstand en reken de dader zelf in. Wij brengen u de techniek én het zelfvertrouwen bij. Elke dag Aerobic/Steps Callenetics/ Fitness. Neem een proefles. Ook Jazzballet/Judo/Jiu Jitsu/ Aikido Taikwando/Kickboksen Sport en Saunacentrum Torenpad120 Boskoop Telefoon 0172-213500/214025 9 Oranjelaan 36 2741 EK Waddinxveen tel. 0162-619774 n Boskoop - Weer lekker fit, of wat kilo's kwijt, dat kan bij Sport en Saunacentrum Marchant. De goed uitgeruste sportschool heeft onder meer een hypermoderne fitnesszaal. Hier kan onder bevoegde begeleiding gewerkt worden i wensen of figuurcorrecties. Fitness is voor iedereen van 16 tot ongeveer 70 jaar. Een ieder kan op zijn of haar tempo en niveau werken aan bijvoorbeeld figuurcorrectie, conditietraining, vetverbran- ding en spieropbouw. Bij eike 'nieuwkomer' worden wat proefjes gedaan en het doei bepaald. Hierna wordt een trai ningsprogramma opgesteld. Men begint met 6 basisoefe ningen op de toestellen en er wordt getraind met 'de cardio'. De cardio-training (fietsen, roeien en steppen) is met name voor conditietraining. Hierdoor worden de hart- enlongfunctie verbeterd, vindt een verlaging van de bloeddruk plaats er worden een verbeterde stof wisseling en doorbloeding be werkstelligd, waardoor het vet- aan specifieke percentage vermindert. De tij dens de oefening aangesloten hartslagmeter bepaalt het ni veau van de oefening. Voor spieropbouw en figuurcorrec tie worden oefeningen op de toestellen gedaan. Topsporters kunnen werken aan opbouw van bepaalde spiergroepen, terwijl mensen met een drukke baan kunnen werken aan stress verminde ring door te zorgen voor ont spanning in de schouderspie ren. De fitnessruimte is hiervoor geopend maandag t/m zater dag van 10.00 - 21.30 uur. Ook een minder individuele manier van sport beoefenen is mogelijk. Aerobics, callanetics, steps en B.B.B. Ibillen-benen- buikl kunnen beoefend wor- iSSSSJ - «sr den. Op woensdagochtend kan er zelfs gratis gebruik ge maakt worden van kinderop vang. Door een bezoek aan de doucheruimte, sauna com pleet met turks stoombad en de zonnebank kan men er verze kerd van zijn dat men als 'ander mens' de sportschool verlaat. Bij Sportschool Marchant zijn meer mogelijkheden voor sporten. Er zijn interessante kinderprogramma's en diverse gevechtssporten worden be oefend. Wie meer hierover wil weten kan contact opnemen met Sportschool Marchant. Waddinxveen - Vrouwen van tegenwoordig weten heel goed waf zij willen. Zelfmaakmode kan ook een uitstraling hebben van "Kijk, zo ben ik!" Dit is zeker ook de uitstraling van Ineke de Bruin en Elma Rozeboom, samen al vijf jaar eigenaar van Iets Totaal aan het Koningin Wilhelminaplein. Dat deze hou ding velen aanspreekt blijkt uit de reacties van de klanten. Vele maatschappij-bewuste en kritische vrouwen willen van daag de dag niet meer meelopen in geijkte patronen. Inmid dels is het besef gerezen dat aoor zelfmaakmode de natuur lijke en exclusieve uitstraling van ieder alleen maar versterkt kan worden. Door middel van cursussen, waarbij de basis gelegd wordt voor snelle én kwalitatief goede vaardigheden willen Ineke en Elma bij zelfmaakmode het beeld wegnemen dat zelf maakmode iets is voor mensen die zich gekochte kleding niet kunnen permitteren. Wie zich hierdoor aangespro- maken van een speciale aan bieding van Iets Totaal. Bij aan schaf van een Pfaff naaimachi ne worden twee vrijkaartjes weggegeven voor de film "De Jurk" van Alex van Warmer dam. Deze film is vanaf 21 maart in de bioscoop te zien en handelt over, hoe kan het ook anders, een jurk. Vanaf de ka- toenplant op een plantage tot aan de vervaardiging van "de jurk" in een confectieatelier (op een Pfaff naaimachine!) wordt het hele proces gevolgd. Hier na wordt ook deze jurk gevolgd in het leven van de gebruikers. Na aanschaf van een Pfaff ma chine bent ook u in staat dat (modelbeeld te creëren dat bij u past. hr-\ Vi.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 25