Heeft u te weinig beweging naar uw zinstart dan nu bij Slimfit Slender Studio Bleiswijk! Slimfit Slenderstudio in Bleiswijk Fitness in vele soorten bij Timmers Sport Bleiswijk Geniet van voorjaar en zomer en.... in het najaar verschijnt er weer een •mode schoonheidspecial in het Hart van Holland! Op 24 april: •Woon- en tuinspecial Hart van Holland iedere week in 26.000 brievenbussen! Fitness Vutters fitness Junior fitness Bedrijfs fitness Callastetics StepAerobics Slendertone Judo Jiu Jitsu Tang Soo Do Samen^kINgmEtdf Ujn-m^-slankclub "Dorpshuis Swanla" Burg. Klinkhamerweg 86 Zevenhuizen inl. tel.0182-61 94 77 Stralende kijk op mode/27 maart 1996 Op onze originele fórvbanken, bewegingstherapie voor onbelast bewegen 'n beter figuur (u verliest centimeters) soepeler, steviger spieren betere doorbloeding effectief tegen cellulitis werkt zeer ontspannend goede voorbereiding voor uw ski-vakantie. praktijk voor Reiki therapie MAAK EEN AFSPRAAK VOOR EEN GRATIS PROEFLES JIMFIT SLENDERBN lN OPENINGSTIJDEN Ook zeer geschikt voor ouderen d.e meer zouden willen bewegen, en mensen met rugklachten, reuma of arthrose e.d. //f/zs/r/'////s/ü' Kruisweg 1 14, 2665 HD Bleiswijk - Telefoon 079-5933795 Slendertone Maandag 09.00 - 21.00 uur Dinsdag 1 3.00 - 21.00 uur Woensdag 1 8.00 - 21.00 uur Donderdag 09.00 - 21.00 uur Vrijdag 09.00-13.00 Zevenhuizen - Bij Timmers Sport kan werkelijk iedereen terecht voor fitness. De mogelijkheden van deze in Dorpshuis Swanla opererende sportschool zijn onder andere vutters fitness, junioren-fitness en bedrijfs-fitness. Ook voor 'callastetics' en Step Aerobics is men bij Timmers Sport op het juiste adres. Cal lastetics activeert de dieper ge legen spieren door bijna stati sche bewegingen van vooral de benen, buik en billen. Deel nemers vallen niet direct af maar verbeteren wel hun fi guur. Step Aerobics bestaat uit een combinatie van conditie- en figuurverbeterende oefenin gen. Door het op- en afstappen van het Stepbankje ontstaat een high-impact training met een low-impact belasting. Dus geen springen maar wel het voordeel daarvan. Normaal krijgen de spieren een signaal van de hersenen, tel kens als ze moeten bewegen. De Slendertone neemt die rol over en geeft, nauwelijks voel baar een rechtstreeks signaal- tjes aan de spieren. De spieren worden in een uurtje tot 500 keer samengestrokken, wat met normaal oefenen niet mo gelijk is. De bloedsomloop wordt bevorderd, tevens krijgt men een gladdere strakkere huid, vetverbranding wordt op die plaatsen optimaal gestimu leerd. (Slendertone bij Timmers Sport, alleen op afspraak). Ook judo, jiu jitsu en tang-soo- doo behoren tot de mogelijkhe den bij Timmers. Iedere be langstellende krijgt een gratis proefles. Voor informatie: Jan Timmers, telefoon 0182-61 94 77. Slenderen is een vorm van onbelast bewegen. Het lichaamsgewicht wordt door de banken gedragen en men heeft niet te maken met de eigen zwaartekracht. Een sessie bestaat uit zes banken die elk op bepaalde spiergroepen werken. Zo krijgt het hele lichaam een beurt. De spieren worden ver sterkt maar ook, wat heel be langrijk is, worden alle lichaamsfuncties geacti veerd. Deze manier van bewegen is voor mensen die hun conditie willen verbeteren maar ook voor mensen die beperkt zijn in hun bewegingen, zoals bij voorbeeld reumapatiënten, ms-patiënten, zij die lijden aan longemphyseem, kortom een ideale manier van bewegen voor iedereen. Rugklachten, stijve schouders en nekproble- men verdwijnen meestal. Een uur slenderen staat gelijk aan 4 uur grondoefeningen (als men passief op de bank ligt). Doet men echter zelf oefenin gen mee, kan men dit rustig verdubbelen. Sinds kort werk Slimfit Slender studio samen met de "Lijn mee afslankclub", zodat men dub bel effect heeft: centimeters verliepen met slenderen en ki lo's verliezen met de "Lijn mee afslankclub". Een ideale kuur voor het voorjaar! Voor informatie en/of een (gra tis) eerste kennismaking met het slenderen is men van harte welkom bij Slimfit, Kruisweg 114 in Bleiswijk. Het telefoonnum mer is 079-5933795

Hart van Holland | 1996 | | pagina 26