Frans toneel op Clown Slimpie in "Het Trefpunt" Diplomazwemmen "De Sniep" het Coenecoop Bassie en Adriaan met lachspektakelshow Kledingbeurs voor goede doelen Gemeentelijke onderscheidingen voor jubilerende Scouting St. Victor Commissaris van de Koningin op werkbezoek in de regio Kerkdiensten College Bazar Competitie-klaveijassen in Het Zuidhonk Hart van Holland/3 april 1996 pagina 17 4,5,6 en 7 april ook een gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pagina 18! Boer, Maaike Bosman, Tim Natrop, Wim Jansen, Thijmen van Doorn, Ma- non van Waas, Jaap-Jan de Rooy, Geert KooijJoost Hoogendoorn, Arnold Zwe- mer, Maurice Heijboer, Benno van Croesdijk, Marjet Harkes, Rozanne van Schooneveld, Hans van Gent, Anne- miek Belt, Fabian Wiegman en Paul van der Voort. Waddinxveen- Op vrijdagavond 5 april wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk weer een ronde van de competitie-kla verjas gespeeld. Ook mensen die graag een avondje willen klaverjassen, zon der gelijk deel te moeten nemen aan een competitie, zijn van harte welkom. Deze avonden worden op elke eerste vrijdag van de maand georganiseerd. De kosten bedragen 2.50, waarvoor per speel avond een aantal prijzen beschikbaar worden gesteld voor degenen met het hoogste aantal punten. De competitie spelers strijden bovendien om de kam pioensbeker, die aan het eind van het jaar wordt uitgereikt. De avonden be ginnen om 20.00 uur. Wesley Adegeeest wordt 8 jaar op 14 april. Gefeliciteerd van opa's en oma's Rare gevallen! toneel za. 11 mei 20.00 uur Swanla zvh Miranda als keukenmeid? of als? Waddinxveen- Clown Slimpie van Slim Jeugdtheater uit Tiel komt met zijn nieuwe show naar Waddinxveen. Op 13 april verzorgt hij een clownsvoorstel ling in "Het Trefpunt" aan de Stations straat 18. De aanvang is om 14.00 uur. De zaal is open om 13.30 uur. De kaart jes kosten 6,= per stuk en zijn op de dag van de voorstelling vanaf 13.30 uur aan de zaal verkrijgbaar. Reserveren van kaartjes is ook mogelijk via tele foon 0344-624555. De nieuwe show met Clown Slimpie heeft de titel "De verjaardag van Slim pie" meegekregen. In deze show is Slim pie jarig. Hij wil er dan ook samen met de kinderen één groot feest van maken. Uiteraard raakt hij hierbij in allerlei situaties verzeild waar hij op zijn eigen doldwaze wijze en met hulp van de kinderen weer uit probeert te komen. Het programma is geschikt voor kinde ren van 4 tot en 12 jaar (en hun ouders). In de pauze kunnen de kinderen zich gratis laten schminken door het schmink-team. Oonr Karin van Laneeraad Waddinxveen/Rijnwoude - Mevrouw Ir. JM Leemhuis-Stout, Commissaris van de Koningin in de provincie Zuid-Hol land, is maandag I april op werkbezoek geweest in Waddinxveen en Rijnwoude. t)p het ochtendprogramma stond Wad dinxveen. De commissaris werd verge zeld door de loco-griffier van de Staten, de heerdrs. B.B.M. van der Hart, en de chef van het Kabinet, de heerdrs. E.C.M. Jaeger. Door Karin van Laneeraad Waddinxveen - De Scouting St. Victor bestaat dit jaar een halve eeuw. Zaterdag 30 maart werd dit gevierd meteen receptie met aansluitend een reünie voor oud-leden. Als blijk van waardering voor het vele werk dat door de Stichting Scouting St. Victor is verricht voor grote groepen Waddinxveense jongeren, is door Burgemeester en Wethouders de gemeentelijke legpenning toegekend. Deze werd namens het bestuur in ontvangst genomen door de voorzitter van de stichting, de heer W.H.A. van der Tas. De loco-burgemeester, de heer J. Neele, reikte de onderscheiding uit. Tevens werd de heer F.M.H.M. Cuppen een oorkonde toegekend voor zijn bijdrage aan het wel en wee van de Stichting Scouting St. Vic tor. De heer Frans Cuppen heeft in het stichtingsbestuur vanaf 1976 meerdere functies vervuld. In zijn laatste be stuursperiode tot 1990 kwam onder zijn verantwoordelijkheid een bestuur lijke reorganisatie tot stand. Naast zijn bestuurlijk inzet heeft Frans Cuppen bijna letterlijk dag en nacht gewaakt over het wel en wee van het clubhuis. De voorzitter van het comité van aan beveling, de heer K.W.Th, van Soest heeft na het officiële deel van de avond de vlag gehesen in de nieuwe vlagge- mast van de Scouting. Er zijn in het kader van het jubileum nog meerdere activiteiten gepland. Op zaterdag 13 april is er een feestdag voor leden, hun ouders en de leiding van de Scouting. Die dag begint met een fietstocht waar bij ouders kunnen zien wat hun kinde ren beleven bij de Scouting en na vele andere activiteiten zal die dag afgeslo ten worden met een welverdiend feest voor de leiding. Waddinxveen- Op dinsdag 26 maart is in Gouwebad "De Sniep" in Waddinx veen gezwommen voor het diploma A. De beoordelingscommissie bestond uit de heren W. van Minnen, C. Slagter en R. Hogerbrugge. Er waren 62 kandi- daatjes die allen zijn geslaagd: Carlijn Hofman, Melissa van' Willigen, Daphne de Kleijn, Sven van Zoest, Mandy Vis ser, Natalie Nobel, Mats Kuystermans, Lianne de Ruiter, Michel van der Werf, Contessa Blokland, Elian van Houten, Ivo Bardelmeijer, Jiska de Roodt, Nicky Ulst. Mascha van Ettinger, Christel van den Hoek, Robbin Geysen, Olaf Zwaard, Fokke Fennema, Robbin Scharff, Stefa- nie Vlasveld, Gaby Hukker, Johan v.d. Werf, Kimberly Los, Kelvin van Wou denberg, Patrick Verweij, Mathieu Vis ser, Elisa Asscheman, Susanne Assche- man, Vera van de Reijken, Patrick de Jong, Marie-Madeleine Chabert,. Sjort de Wit, Danny Jansen, Yorick Goddijn, Helene Bontenbal, Hanneke Bontenbal, Frederique Sonneveld, Ricardo Croes, Hans Braai, Nico Kraak, Inez Moons, Benjamin Visser, Joey de Bruyn, Judith Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 5 april 19.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn; 7 april 9.30 en 16.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn (de middag dienst is in de Ontm. kerk) Geref Ontmoetingskerk 4 apil 19.30 uur ds. J.C. de Moor, mevr. L. Bon- gers-Brands (sow-vesper); 5 april 19 30 uur ds. P.A.C. Bongers, dhr J.D. oo?' (sow passiestonde); 6 april 42.30 uur Ds. A.A. v. Houwelingen, no?^ee'(sow-paaswake); 7april 9.30 uur ds. P.A.C. Bongers. Gerv.^ lmmanuel zie geref. ontm. herk; 7 april 9.00 uur ds. A.A. v. Hou welingen (kinderdienst); 10.30 uur ds. A.A. v. Houwelingen. Boskoop Vrijz. Prot. Geloofsgem: 4 april 19.00 ?n rJs' A- Brostrom-Bruin; 7 april 10.00 uur idem. Herv. gem. 5 april 19.30 uur ds. R. de f n?er; 7aPrB 9-30 uur dr. J. Haitsma; H.OO uur ds. R. de Reuver, rn 5 opril 19.30 uur ds. J.A. neikemeijer, Koudekerk a/d Rijn; 7 °Pnl<J.30 uur ds. R. de Reuver, eref. kerk 5 apri/19.30 uur ds. J.A. v. nooijdonk; 7 april 9.30 en 17.00 uur 2?' J A- v. Hooijdonk; Uir. Geref. kerk 5 april 19.30 uur ds w'l wasting; 7 april 9.30 17.00 uur ds MJ-Oosting. Christengem. "Bethel" 5 april 20.00 Paasviering" Steenis' 7 apri'9'30 uur Ev.gem. "Parousia" 5 april 11.00 uur J burg)'3erS' apn' uur A. Nij Het programma begon met een be sloten overleg met het college van Burgemeester en Wethou ders van Waddinxveen. Op de agenda stonden punten als de integriteit van de openbare sector, de rolverdeling tus sen college en raad en de rampenbe strijding. Ook de drooggevallen houten paalfunderingen, het streekplan Zuid- Holland Oost, de aanleg van het Bent woud en de verkeersvoorzienigen en openbaar vervoer werden besproken. Aan de orde kwam ook de vacature van burgemeester in Waddinxveen. Na dit besloten overleg heeft mevrouw Leemhuis-Stout een rondrit gemaakt door Waddinxveen waarbij onder an dere Coenecoop, Zuidpias, het Gouwe- bos en het nieuwe Bentwoud werden bezocht. Het werkbezoek werd in Wad dinxveen afgesloten met een informele kennismaking met de raadsleden. Een soortgelijk programma had de Commissaris van de Koningin in de ge meente Rijnwoude. Na de besloten ver gadering heeft mevrouw Leemhuis ook hier een korte rondrit gemaakt door de gemeente. Eerste stop tijdens deze rit was het International Trade Center (1TC) voor de Boomkwekerij aan de Hoogeveenseweg te Hazerswoude- dorp. Vervolgens werd er nog aan dacht besteed aan oriëntatie bij het terrein waar de pot- en containerteelt ontwikkeld zal moeten worden. Daarna ging het gezelschap naar de plaats waar eventueel het dijklichaam voor aanleg van de Hoge Snelheids Lijn komt. Ook in de gemeente Rijnwoude werd het bezoek van de Commissaris afge sloten met een informeel samenzijn met de raadsleden. Boskoop- Op vrijdag 12 en zaterdag 13 april organiseert de Christelijke Gere formeerde Kerk te Boskoop haar jaar lijkse bazar. De bazar wordt gehouden in "verenigingsgebouw de Loods", Zij de 11a, ingang "achter de kerk" te Bos koop. De opbrengst komt ten goede aan het bouwfonds van de kerk. Deze bazar, zo benadrukt de commissie die belast is met de organisatie, is beslist geen rommelmarkt. Alle spullen zijn van te voren geselecteerd en zonodig schoon gemaakt. Ook worden er veel nieuwe spullen verkocht die belangenloos be schikbaar zijn gesteld of zeer voordelig zijn ingekocht door Boskoopse mid denstanders en andere bedrijven. Daarnaast zijn er ook resultaten van huisvlijt te koop zoals onder andere mouwkappen (houdt de mouwen droog tijdens de afwas), wenskaarten en bloemstukken. Voor wie niet kan slagen of wie gewoon niets nodig heeft zijn er diverse prijzen te winnen met een rad van avontuur en andere leuke activiteiten. Voor de kinderen zijn er allerlei leuke spelletjes en echte pop penkastvoorstellingen. Ook de inwen dige mens wordt niet vergeten, naast koffie, thee en frisdrank zijn soep en diverse broodjes verkrijgbaar. De bazar is geopend op vrijdag van 15.30 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.30 tot 14.00 uur. Lieve Veronica gefeliciteerd schat, we zijn trots op je. Liefs van opa en oma v/d Drift!!! Waddinxveen- Naast het gehele jaar door inzamelen van kleding voor onder andere Bolivia, Columbia, Indonesië en Roemenië is Willy sinds enkele weken weer gestart met haar kinderkleding^ beurs. Hierbij bemiddelt zij voor een ieder die eigentijdse, modieuze en overwegend merk-kinderkleding wil kopen of verko pen. Vanwege de grote hoeveelheid ingele verde kwaliteitskleding houdt zij de za terdag voor pasen een extra verkoop dag. Willy's Winkel is dan geopend van 10.00 tot 15.00 uur. Op deze dag is er geen inname van kinderkleding. De normale openingstijden zijn: inleve ren: iedere woensdag van 9.30-11.30 uur; verkoop: iedere donderdag van 9.30-11.30 uur en 13.15-15.15 uur. Infor matie: telefoon 0182-617764. Waddinxveen- Donderdagavond 21 maart was het Coenecoop College in Franse sferen. Het toneelgezelschap 'La Troupe Virgule' speelde twee komi sche stukken van Jean Cocteau en Bo ris Vian. Ieder jaar lezen leerlingen uit de Havo en VWO bovenbouw op school toneelstukken in het frans en wonen vervolgens een voorstelling bij in de Goudse Schouwburg. Dit jaar was geko zen voor een voorstelling op school. Plaats van handeling was Parijs. De mariés de la Tour Eiffel vieren hun spet terende bruiloftsfeest op de eerste eta ge van de Eiffeltoren. Daarna, terug op de begane grond in Paris Varie, betwis ten toeristen van diverse nationalitei ten wie nu werkelijk Parijs gesticht heeft. Deze twee toneelstukken, bestaande uit losse scènes en bevolkt door bizar re personages, hebben La Troupe Vir gule geïnspireerd tot het maken van een bruisende produktie. Circus, show en revue vormden de basis voor een zeer geslaagde avond. .Commentaar van enkele leerlingen na afloop: "indrukwekkend vanwege de goede acteerprestaties", "Het is je vrije avond zeker waard" en "Echt iets dat voor herhaling vatbaar is". Door Karin van Laneeraad Boskoop - Zaterdag 30 maart was voor veel kinderen uit Boskoop en omgeving een spannende dag. Veel opgewonden gezichtjes, halsreikend uitkijkend naar hun Bassie en Adriaan in de uitverkochte Florida beurshal. De Lachspektakelshow is een waar feest voor zowel de kinde ren als hun (groot)ouders. Neder lands bekendste jeugdidolen bewij zen hun vakmanschap ook in het theater door de gehele familie twee uur lang volledig in de ban te houden met hun programma. Nadat Bassie en Adriaan het pu bliek uitbundig op de hen eigen wijze hebben begroet en de spel regels van de voorstelling hebben doorgenomen barst het spektakel los. Veel bekende liedjes worden uitbundig meegezongen en de meest doldwaze sketches worden in hoog tempo opge voerd. Het spreekt voor zich dat Bassie alles in het honderd laat lopen maar dankzij Adriaan's eindeloos geduld komt alles weer op zijn pootjes terecht. Bas en Aad van Toor, samen al 40 jaar 'in het vak' hebben nog steeds zicht baar plezier in hun werk. Na eerst jaren in het circus te hebben gewerkt maak ten zij hun televisie debuut in 1964 sa men met Pipo de Clown. Inmiddels heeft het tweetal zijn sporen verdiend. In 19 landen zijn de Bassie en Adriaan televisieshows via de satellietzender Kindernet te zien. En daarnaast wordt er een programma van ongeveer 200 voorstellingen per jaar in theaters afge werkt. En, zoals gezegd, met nog steeds heel veel plezier, want "Als je die ge zichtjes ziet, vergeet je alles. Dan be zorg je die kinderen gewoon een fijne middag." En die uitspraak heeft het tweetal ook in Boskoop meer dan waar gemaakt. Nog een goed bericht voor iedereen die Bassie en Adriaan jn Boskoop heeft ge mist: zij zullen ook in Waddinxveen te zien zijn en wel op zaterdag 25 mei in Sporthal de Dreef, Dreef 4, vanaf 14.00 uur.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 17