Margriet de Moor verzorgt titeraire avond Gebruikersonderzoek bibliotheek Zevenhuizen min m Familieberichten VAKANTIEBON-, CHEQUE-INNAME afd. BOSKOOP - WADDINXVEEN Hart van Holland/3 april 1996 pagina 3 ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen de 11 aij vanderWende Willem de Knegt I I Hendrik Bakker VOEDINGSBOND F.N.V. haddinxveen, dinsdag 9 april van 19.00 tot 21.00 uur n ^ntmoetingskerk (kleine zaal), Groensvoorde 3 Boskoop, visdag 9 april tot en met vrijdag 12 april van 19.00 tot 21.00 uur '1 A.C. Hoogendoorn, Past. Daalmansplts. 30 Inlichtingen: ®|V A C- Hoogendoorn, Past. Daalmansplts. 30, Tel. 0172-214131 Start onderzoek Als elke telt Als het zonder z zwaailicht kan LITI E Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop 1971 1996 Arie en Janny van Bergen 26.000 exemplaren. A DyOCATEN Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Mijn genade is u genoeg 2Cor. 12 9' Voor ons geheel onverwacht door zijn Heer en Heiland van ons weggenomen mijn lieve broer, zwager, onze oom en huisgenoot in de leeftijd van 78 jaar. N. Hage-de Knegt C.C. Hage Theo en Gerrie Hage Patrick Danielle Gert en Ineke Hage Christa Martij n René en Alie Hage Sander Marjolein Bertus en Wil Luyken Esther en Kees Bemo Suzanne 27 maart 1996 C.C. Hage Wilde Veenen 77 - 2751 EJ Moerkapelle Wim was opgebaard in zijn geboortehuis aan de Middelweg 17 te Moerkapelle. De begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats aan de Akkerweg in Moerkapelle op 1 april jl. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust in vrede. I Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij met I droefheid kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn I lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Anna van den Berg I in de leeftijd van 78 jaar. A. Bakker-van den Berg Dirk en Loes Wim en Sieneke Anne en Hans Gerda en kleinkinderen I 29 maart 1996 I Burgemeester Klinkhamerweg 68 I 2761 BJ Zevenhuizen De crematie heeft woensdag 3 april jl. plaatsgevonden in het crematorium "Schollevaar Na vele jaren van hand- en spandiensten legt Piet Moerings de pen neer. 'et gaat genieten van zijn vrijheid. Voor verdere inlichtingen omtrent de gang van zaken kunt u terecht op telefoonnummer 0172-216374 Voedingsbond F.N.V. Er kan 'rum identiteitsbewijs gevraagd worden. Rijbewijs is ongeldig. Op donderdag 25 april zal de schrijf ster Margriet de Moor een literaire avond verzorgen in de Rozenburcht aan de Rozenlaan in Boskoop. Het is een literaire traditie geworden. Avonden verzorgd door bekende au teurs georganiseerd door de biblio theek in Boskoop met medewerking van een boekhandel in Boskoop en één in Alphen aan den Rijn. Auteurs als Boudewijn Buch, Astrid Roemer, Tessa de Loo, Nelleke Noor dervliét, Adriaan van Dis en vele ande ren hebben eerder Boskoop bezocht en over hun boeken en belevenissen als schrijver verteld. Ook Margriet de Moor zal borg staan voor een interessante avond. Zij begon in 1986 met het schrijven van proza. Ze ontving in 1990 de Lucy B. en C.W. van der Hoogtprijs voor haar boek "Dubbel portret" en in 1992 werd "Eerst grijs, dan wit, dan blauw", bekroond met de AKO-Literatuurprijs. Andere boeken van haar zijn: "Óp de rug gezien", "De virtuoos" en "Ik droom dus". Voor deze literaire avond zijn kaar ten a 10,= verkrijgbaar bij de Open bare Bibliotheek, Babsloot in Bos koop. De avond begint om 20.00 uur. Door Gerard Verheiien Zevenhuizen-In het beleidsplan 1996- 1998 zegt het bestuur van de openba re bibliotheek te Zevenhuizen het jaar 1996 te willen gebruiken om onder zoek te verrichten naar de wensen en behoeften van de gebruiker. Immers weten hoe de gebruiker over de dienstverlening van de bibliotheek denkt, is een noodzakelijke voorwaar de voor een effectief bibliotheekbe leid. Voor het houden van dit zoge naamde gebruikersonderzoek stelde de Raad van de gemeente Zevenhui- zen-Moerkapelle begin dit jaar dan ook een budget ter beschikking. Wat houdt het gebruikersonderzoek in? Het onderzoek is voor het bestuur van de bibliotheek een soort graadme ter, in vaktermen "Bibliotheek-Barome ter" genoemd. Het bestuur hoopt op die manier antwoord te krijgen op vra gen als: wat vindt de bezoeker van de collectie informatiedragers, van de in deling van de bibliotheek, van de kwali teit van de dienstverlening, van de ope ningstijden en van de bereikbaarheid. Onder informatiedragers worden ver staan boeken, tijdschriften, kranten, documentatiemappen, brochures, vi deobanden, CD-ROM, CD-1. Bij het onderzoek wordt gebruik ge maakt van een door de Vereniging van Openbare Bibliotheken ontwikkeld standaard-formulier. Een formulier dat elders in den lande reeds meermalen met succes werd gehanteerd. Op basis van de uitkomsten van het onderzoek zullen keuzes gemaakt moeten worden. Keuzes die in overleg met de politiek zullen plaatsvinden. Dit vanwege het feit dat de gemeente een van de voornaamste subsidiege vers is. Om het onderzoek te laten slagen, moeten er minimaal 500 vragenlijsten worden ingevuld. Peis dan is er een betrouwbaar beeld te verwachten van hoe men over de bibliotheek denkt. De vragenlijsten zijn tussen 8 en 27 april in de bibliotheek verkrijg baar. Ze kunnen zowel daar als thuis worden ingevuld. Met het invullen van het formulier is ongeveer 10 minu ten gemoeid. 29 ent |Mr Holland* Midden Samen zorgen we voor veiligheid In de nacht van zaterdag op zondag werden bij de disco aan de Zuidplas- weg twee personen aangehouden in verband met openlijke geweldpleging. Het zijn een 18-jarige Waddinxvener en een 17-jarige Gouwenaar. Zij worden verdacht van mishandeling van vier personen van 21 jaar afkomstig uit Ber- kei en Rotterdam. Aanrijdingen: Woensdagmiddag vond op de Henegouwerweg een kop/staart- aanrijding plaats waarbij twee auto's zwaar beschadigd werden. Een 34-jari- ge Boskoper stond met zijn auto stil om links af te slaan. Een 33-jarige bestuur ster uit Amstelveen zag dit telaat en botste er achterop. Inbraak/diefstal: in de nacht van dins dag op woensdag werd op de Kerkweg- West een personenauto gestolen. Het betreft een VW Polo kleur blauw met het kenteken LV-VB-78. Woensdagavond werden op een op slagterrein aan de Bredeweg vier Rot terdamse knapen aangehouden in de leeftijd van van 15 en 16 jaar in verband met diefstal van kratten lege flessen. Woensdagavond vond op een par keerplaats aan de Sniepweg een dief stal plaats vanuit een auto. Het por- tierslot werd geforceerd om in de auto te komen. Weggenomen werd de CD- wisselaar en 6 cd's Uit een andere auto werd opzelfde wij ze een autoradio ontvreemd. Donderdagavond werd aan de Win gerd een zwarte bromscooter gestolen merk Aprillia voorzien van het verz.nr. WHR-092. Donderdagavond werd aan het Sniep- pad een bedrijfsauto opengebroken en voor een grote waarde aan gereed schap onrvreemd waaronder compres soren en elektrisch gereedschap. Een soortgelijke diefstal vond donder dagavond eveneens plaats aan de Dreef. Het slot van de achterklep werd geforceerd om in de auto te komen. Zaterdagmiddag werd een bedrijfsau to aan het Snieppad opengebroken via de zijdeur. Meegenomen werd gereed schap en een draagbare radio-CD-spe- ler. Zondag werd aangifte gedaan dat was ingebroken in een auto aan de Heem raad weg. Er waren twee speakers uit het voertuig gehaald. Zondagmiddag tussen 16.30 en 17.30 uur werd ingebroken in een auto die stond geparkeerd op de parkeerplaats van het zwembad aan de Sniepweg. Het portierslot werd met een schroeven draaier geforceerd. Weggenomen werd de radio-cassetterecorder. Op dezelfde middag werd op het par keerterrein van het hockeyveld op de zelfde wijze ook een auto opengebro ken. Uit het voertuig werd een radio cassetterecorder ontvreemd. Overig nieuws: Woensdagavond zijn in de omgeving van de Haverakker een tiental auto's beschadigd door het be schieten met een katapult. Het gaat om lak- en glasbeschadigingen. Vrijdag werd snelheidscontrole ge houden op het Noordeinde buiten de bebouwde kom en op de Noordkade binnen de bebouwde kom. Totaal wer den 250 overtreders gefotofrafeerd. Op het Noordeinde reed 3% te snel, op de Noordkade 17%. Inbraak diefstal: Vrijdag werd melding gemaakt van diefstal van een personen auto vanuit de Jac. P. Tijssenstraat. Het betreft een blauwe Opel Ascona met het kenteken 74-UP-49. In de nacht van donderdag op vrijdag werd vanuit de garage van ZWN een service-auto gestolen. Het betreft een wit/gele Mercedes 307D met het kente ken VS-58-SY. Overig nieuws: Dinsdag zijn aan deZijde een viertal kwekers gecontroleerd op de naleving van de bestrijdingsmidde lenvoorschriften. Twee van hen waren in overtreding, bij de een werd 5 kg van een vervallen middel aangetroffen, bij de ander 3 kg van twee vervallen midde len. Het spul werd in beslag genomen. Ook woensdag werd bij twee van de vijf kwekers vervallen middelen in beslag genomen. In dit geval ging het om bijna 2 kg. In de nacht van dinsdag op woensdag werden van een kas aan het Zwarte Pad een aantal ruiten ingegooid. 5 maart en 30 maart waren onvergetelijke dagen! Daarom willen wij onze familie, vrienden en kennissen bedanken voor alles wat er voor ons is gedaan. En voor de vele kado's, bloemen etc. Het was super! Waddinxveen- De actie voor het Natio naal Reumafonds in het kader van de landelijke inzameling in de week van 18 tot en met 23 maart heeft in Waddinx veen 12.645,50. Vorig jaar was dat 12.423,-. Het geld wordt onder meer besteed aan wetenschappelijk onder zoek, individuele hulp aan reumapa tiënten, aangepaste vakanties, subsi die aan reumapatiënten organisaties en verenigingen. Voor meer informatie: telefoon 070-3503231. Gouda- Op tweede Paasdag, maandag 8 april, zal Martin Mans een Paasconcert geven op het indrukwekkende Moreau orgel in de St. Janskerk in Gouda. Het programma vermeldt improvisaties op paasliederen met aansluitend samen zang. Daarnaast staan literaire werken op het programma van Haydn, Stanley, Schubert en Lefebure-Wely. Het begint om 20.00 uur en de toegang bedraagt 7,50 voor volwassenen en 5,- voor 65+ en -12 jaar. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen. Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Slu itingstermijn ad verten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donder dag-ochtend tot 11.00 uur: Interlanden Spreigroep, telefoon 070-3190810

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3