Watldinxveen 2e paasdag in ban van Wielerronde Sjoelen Fietstocht voor 55-phissers BROUWER DE KONING Bedrijfsvolleybal Rolling'90 wint twee bekers bij Internationale Showwedstrijd Waardrennertocht Buitensport 96 wordt unieke mix van outdoor-activiteiten Nipt verlies Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/10 april 1996 pagina 9 ht ééNf*! f De uitslagen: - VIOLEN en PRIMULA'S KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Nieuwe regel Rolschaatsen Door Karin van l.angeraad Waddinxveen - Met de keuze voor 2e Paasdag zet het wielercomité een traditie voort met betrekking tot de jaarlijkse organisatie van de Ronde van Waddinx veen. De vierde Ronde van Waddinxveen werd dit jaar voor de tweede maal verreden op het parcours met stent en finish op de Juliana van Stolberglaan. De lengte van het parcours is ongeveer 1600 meter. Dit jaar voor het eerst ook vrouwen aan de start. Het hoofdnummer van de Ronde is gewonnen door Martin Schouten van de RTC Ahoy uit Rotterdam. De dag voor de Ronde van Waddinxveen was Martin Schouten nog geëindigd als eerste bij de clubkam pioenschappen van RTC Ahoy. "Maar dat kostte geen moeite en ik was alweer hersteld." Na een spannende nek-aan-nek race bij de vrouwen kwam Kristel de Vries uit Haarlem tenslotte als eerste uit de strijd. Corina Griep uit Spijkenisse werd tweede en voor de echte verras sing zorgde Regina van Zuylen uit Oudewater door als derde te eindigen. In haar nog korte carrière als wielren- ster is het voor haar nog aftasten waar haar mogelijkheden liggen. Zij hield echter de clubvlag voor Excelsior hoog. Neo-amateurs: 1. Martin Schouten (Rotterdam), 2. Richi Tadeusz (Let land), 3. Jan Hordijk (Mijnsheeren- land), 4. Jan van Velzen (Zoetermeer), 5. Michel Duinmeijer (Den Haag). B-amateurs: 1. Peter Uitendaal (Zeist), 2. Dirk Jan van Reek (Noordwijk), 3. Henk Leurs (Oudekerk aan den Am- stel), 4. Maarten de Jong (Wilnis). C-amateurs: 1Pleun Stout (Hendrik Ido Ambacht), 2. Eric Langenhuizen (St. Michelsgestel), 3. Jan Dubbeldam (Am- merstol), 4. Gerard Spierings (Schijn- del). Vrouwen: 1Kristel de Vries (Haarlem), 2. Corina Griep (Spijkenisse), 3. Regina van Zuylen (Oudewater), 4. Carla Am- merlaan (Schipluiden), 5. Majoeska Berkhout (Schipluiden). Waddinxveen- Cees Kuipers heeft we derom de hoogste score bij de Wad- dinxveense sjoelers behaald maar on danks dit resultaat staat hij nog steeds op de zesde plaats in het Algemeen Klassement. De uitslagen zijn: Klasse A: 1. Cees Kuipers 1391, 2. Jan Kersbergen 1386, 3. W. Slingerland jr. 1375, 4. Dirk Jan van Drunen 1363, 5. Dick Dros 1345, 6. Frans Bouwmeester 1335. 7. André van Gemeren 1332, 8. rrans Botger 1323, 9. G. Renesse 1321, 10. T. van Leeuwen, 11Ed. den Drijver 1303.12.Teus Visser 1303,13. Henkvan Beek 1283 en 14. Pascal van Gils 1275 Punten. Klasse B: 1. Erwin Pleus 1335, 2. Cor faay 1332, 3. B. brouwer 1317, 4. Peter van Leeuwen 1292, 5. Kees Slingerland sr. 1290 punten. Klasse C: 1. Dick Faas 1228, 2. Cor van Gils 1215, 3. Sjaan Faay 1163, 4. Wim Slingerland sr. 1145 en 5. Jan Olie 1140 punten. Klasse D: 1. Corry 't Hart 1163,2. Simon den Oude 1107, 3. Corry Boegheim 1094,4. mevrouw G. Brouwer 1076 en 5. R. van Wijk 1074 punten. Klassse E: 1. G. Loef 1004, 2. Yvonne Kersbergen en 3. David Sinnema 814 punten. Het gemiddelde van de avond was 120.26 punten. Het gemiddelde van de vereniging is: 116.653. Het totaal van de vereniging is: 602623.000. addinxveen- Na een winterstop kun nen de fietsen weer tevoorschijn wor sen gehaald. Op donderdag 18 april rganiseert het Seniorenwerk van de stichting Waddinxveens Welzijnswerk e eerste fietstocht van dit seizoen, eze tocht van circa 35 km. voert naar ne Nrimpenerwaard. Bij goed weer vertrekt men om 10.00 ur vanaf het Anne Frank-centrum. Onderweg is er bij café 'De Vriend schap' gelegenheid voor een rustpauze en een drankje. Zowel voor het vertrek als na af loop van de tocht is er gelegenheid een kopje koffie of thee te drinken in het Anne- Frank-centrum. De kosten voor deelna me zijn 2.50 per persoon. Alle enthousiaste fietsers vanaf 55 jaar en ouder zijn van harte welkom. Het is niet nodig om van te voren in te schrij ven. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen- Het verlies van twee wedstrijden in de vijfde ronde zat ken nelijk nog tussen de oren bij het triplet- te Cammeraat want in de zesde ronde van de voorjaarscompetitie van Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen verlo ren ze maar liefst 3 wedstrijden en raak ten gelijk hun koppositie kwijt. Met een wedstrijd minder gespeeld is de eerste plaats overgenomen door Toos en Stephan Tabben en Joop Dries die de koplopers in een rechtstreeks duel ver sloegen. Op de tweede plaats staat nu Cammeraat/Hulskamp/van Wagenin- gen met op de derde plaats Kooistra/ Lanting/van de Made die ook van het triplette Cammeraat wisten te winnen. Het triplette Ron/Rob en Fred van Dij ken wist een partij te winnen, dat was niet genoeg om van de troosteloze laat ste plaats af te komen. Meststoffen, Tuinaarde: 4 zakken ƒ10,-. Turfmolm, Zaai-en Potgrond en alles voor de groentetuin: o.a.: zaden, plantuitjes, pootaardappelen, andijvie, sla, kool, tuinbonen en aardbeiplanten. Fruitbomen, Broeiramen enz. KWEK GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Zevenhuizen - Aan het bedrijfsvolley- baltoernooi, dat gehouden wordt op donderdagavond 25 april en zaterdag 18 mei in dorpshuis Swanla in Zeven huizen, doen de volgende teams mee: Albert Heijn 1 en 2; Bakker Gerritsen 1 en 2; ETB Benning; Boers; Boode BV 1 en 2; Boode auto tweewieler service 1 en 2; R vd Bosch; Dorpshuis Swanla; Eindhoven; Gemeente 1 en 2; De Graaf; 't Karrewiel; A.P. vd Knaap; Knaap Mo- duulwoningen; J. vd Knaap 1 en 2; vd Kooij; De Lordd 1 en 2; Ron Meyer zon weringen; NVM 1 en 2; Ons een Zorg; Ö.S.S.; C. Oudijk, Perdijk makelaardij Assurantiën; Phaff 1 en 2; Politie; Rabo bank; A. en W. Tas; Unive de IJssel; Veerman verzekeringen; De Vierkap, V.O.O./Bemi; JvdWel 1 en 2; De Zevens ter 1 en 2; De Zwaluw. De organisatie laat weten dat er tijdens het toernooi alleen onderhands geser veerd mag worden! Moerkapelle-Zondag 31 maart hebben 22 leden van rolschaatsvereniging Rol ling'90 meegedaan aan een internatio nale showwedstrijd te Zele (België). Hieraan deden 10 verenigingen, waar onder vijf ui Nederland mee. Rolling'90 kwam in vier van de vijf categorieën uit en behaalde de volgende resultaten. Categorie A (kwartet tot 14 jaar): 3e plaats met het nummer Silverstars; ca tegorie B (kwartet gemengde leeftijd): 2e plaats met nummer Salsa; categorie C (groepen tot 14 jaar): 5e plaats met het nummer Sneeuwvlokjes; categorie E (groepen vanaf 13 schaatsers en niet leeftijd gebonden: 7e plaats met een Disney Special. Tourclub De Waardrenner organiseert op zaterdag 13 april de tweede toer tocht, de "Waardrennertocht". Het vertrek is vanaf sporthal "De Meent", 's Heerenbergstraat 26, Schoonhoven. Er kan worden ingeschreven voor drie afstanden te weten: 50 km vertrek, tus sen 9.00 en 12.00 uur; 100 km vertrek, tussen 8.00 en 10.00 uur; 150 km ver trek, tussen 8.00 en 9.00 uur. De 50 en 100 km zijn geheel uitgepijld, de 150 km gedeeltelijk. De groep met voorrijders voor de 150 km vertrekt om 8.00 uur, en voor de 100 km om8.15uur. De route van 50 km voert door de Lopi- kerwaard met onder andere IJsselstein en Montfoort. De 100 km route gaat via Vianen-Culem- borg-Zoelmond-Wijk bij Duurstede via de Utrechtse Heuvelrug terug via Nieu- wegein. De 150 km neemt nog wat extra heuvels. Inlichtingen Adri Boele, 0180-518532 of Wim van Zwienen 0180-663808 beide na 18.00 uur. Zevenhuizen- Afgelopen zaterdag heeft Hengelvereniging Zevenhuizen-Moer- kapelle de derde wedstrijd van de voor- /najaarscompetitie gehouden in de Rotte te Zevenhuizen. De negen deelne mers wisten totaal 38.480 gram vis te vangen, dat als een goed resultaat mag worden geschouwd. J. Visser liet zien dat er bij hem van vormbehoud kan worden gesproken, na een derde plaats van 14 dagen geleden wist hij deze week beslag te leggen op de eerste plaats met een vangst van 7.920 gram, hetgeen hem de 20 wedstrijdpunten opleverde. De tweede plaats (19 punten) was voor A. Hordijk met 7.680 gram. J. Wiersma werd derde met 7.550 gram (18 pun ten). T ussenstand na 3 wedstrijden: 1A. van Erk met 53 punten; 2. J. Kok met 53 punten; 3. J. Visser met 39 punten; 4. D. Bazen met 37 punten; 5. A. Hordijk met 37 punten. Op zaterdag 20 april wordt de vierde wedstrijd gehouden van de voor-/na- jaarscompetitie, vertrek om 6.30 uur vanaf parkeerplaats Hotel Vos. Nadere informatie kan op vrijdag 19 april wor den verkregen bij A. van Erk, telefoon 079-5932788 (van 19.00 - 21.00 uur). Een combinatie van onder andere pre sentaties, demonstraties en andere outdoor-activiteiten. Dat wordt Bui tensport 96. Het evenement mag door zijn veelzijdigheid en omvang gerust uniek genoemd worden. Mensen die niet stil kunnen zitten zullen volop aan hun trekken komen. Kijken naar specta culaire demonstraties en informatie inwinnen over de nieuwste tenten en andere outdoorprodukten kan tijdens buitensport 96 naar hartelust afgewis seld worden met actieve deelname aan de meest uiteenlopende buitenspor ten. Het gebeurt allemaal op zaterdag 20 en zondag 21 april als buitensport 96 - letterlijk en figuurlijk- haar tetnten op slaat op het buitensportcentrum Tie- kamp in het fraai gelegen recreatiege bied 'De Rottemeren' in Bergschen- hoek bij Rotterdam. Het evenement wordt georganiseerd door de Stichting Buitensport. Centraal staan de presen taties van diverse vooraanstaande bui tensport-speciaalzaken, die in Berg- schenhoek hun nieuwste tenten, rug zakken, slaapzakken, en dergelijke ton- ene. Het is niet alleen mogelijk om ten ten 'in levenden lijve' te bekijken, maar degene die een oogje laat vallen op een bepaald model kan daarin desgewenst de nacht van zaterdag op zondag door brengen! Men moet dan wel zelf een slaapzak en dergelijke meebrengen. Rondom deze openluchtbeurs vinden diverse demonstraties plaats en kan aan allerlei activiteietn deelgenomen worden. Nauurlijk si de 34 meter hoge klimtoren (een miniatuur van de Matte- rhorn) beschikbaar voor beklimmin gen onder leiding van ervaren instruc teurs. De liefhebber van kanoën en wildwatervaren komt evenzeer aan zijn trekken. Moerkapelle- De spelers van de voet balvereniging Moerkapelle zijn er paasmaandag niet in geslaagd Be Fair één of meer punten afhandig te maken. In een meer spannend dan fraaie wed strijd werd met 1-2 het onderspit gedol ven. In een sfeervolle entourage voor 300 toeschouwers waaronder burgemees ter Schoots met echtgenote, nam Be Fair in het begin het initiatief. Het zeer hardwerkende Moerkapelle stelde daar gevaarlijke counters tegenover en dat leverde al na 10 minuten succes op. Patrik Zwarteveld zag Lennart Visser vrij staan, deed hem de bal toekomen en deze passeerde met een schuiver de doelman. Be Fair had daarna in de eer ste helft een licht veldoverwicht, maar de Moerkapelse achterhoede gaf geen kansen weg. Zo brak met 1-0 de rust aan en dat was op dan moment niet onver diend. Na rust wisselde Be Fair William Hooge- veen in voor Wim van de Starre en Ladi Zouchlal voor Peter Verkerk en deze invallers zouden een belangrijke in breng krijgen. Cees Verbree bracht bij Moerkapelle Danny Pols in, maar deze blesseerde zich direct al ernstig en moest voor onderzoek naar het zieken huis. Moerkapelle werd direct gevaar lijk uit een tweetal corners, maar de eerste Be Fair aanval leverde de gelijk maker op. Op rechts zette Henkjan Ver zijl voor en de door een dekkingsfout vrijstaande Wim van de Starre kopte 1- 1 binnen. Vanaf dat moment had Be Fair meer balbezit. Halverwege de tweede helft was het toch raak. Knullig balver lies bracht Peter Verkerk in schietposi tie en deze schoot vanaf 30 meter in en dat betekende 1-2. Onder grote spanning verliepen de laatste minuten maar Be Fair kon de voorsprong consolideren en zo de kop positie handhaven. Zaterdag aanstaande gaat Moerkapelle op bezoek bij Oudewater.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9