Heren Rentokil 3 kampioen district Sjoelen Vijfde Oranjetoernooi Teun Buys trainer van Rentokil BROUWER DE KONING Bedrijfsvolleybal Ondanks monsterscore verlies voor Flyers Heren 1 TOOS le bij turncompetitie Moerkapelle speelt gelijk Foto's in het HART VAN HOLLAND Leden UITVAARTVERZORGING QRGE Hart van Holland/17 april 1996 pagina 9 Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen Dwarsweg la te Zevenhui zen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afge haald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na ver schijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmor- Hart van Holland. Veijonging EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN Basketball Voetbal Zevenhuizen - Nadat vorige week het tweede dames team van Rentokil het kampioenschap van het dis trict wist te behalen, kon afgelopen zaterdag het bestuur van Rentokil ook bij de heren een districts kampioen huldigen: Rentokil 3. De heren deden dit door een 3-1 overwinning op Skania 1. Na een nerveuze start, de eerste set werd 14-16 verloren, konden de Zevenhuizense heren de volgende drie sets winnen met 15-3,15-12en 15-4. In dederde set moest trainer/coach Edgar Benschop zijn spelers bij een 8-12 achterstand weer op het juiste spoor zetten. Dit lukte goed en deze set werd gewonnen: 15-12. Daarna liep het als een trein. Het team bestaande uit Pieter Boersma, Camiel Hack, Marco Hogebrug, André den Hollander, Nico den Hol lander, Cor van der Knaap, Hans Lindhout, Frans Streefland, Erik Strijdhorst en invaller Jan Martin Vis ser kreeg uit handen van voorzitter Paul van der Meer de kampioensbloemen overhandigd en van de voorzit ter van de DSW, Martin Broxterman, de bijbehorende kampioensbeker. Waddinxveen- Dick Dros de kampioen van de Waddinxveense sjoelers zal zijn titel volgende maand niet prolongeren. Zijn opvolger wordt zo goed als zeker Jan Kersbergen. Het Algemeen Klassement ziet er als volgt uit: Klasse A: 1. Jan Kersbergen 140.760,2. Wim Slingerland jr. 137.810, 3. Dick Dros 137.270,4. Tine Valenkamp 137.075,5. André van Gemeren 136.680, 6. Cees Kuiper 135.680, 7. Henk van Beek 132.900, 8. Dirk Jan van Drunen 132.330, 9. T. van Leeuwen 131.978 en 10. Teus Visser 130.590,11Ed den Drij ver 130.440,12. G. Renesse 126.670, 13. Frans Bouwmeester 128.456,14. Pascal van Gils 128.240 en 15. Frans Botger 128.140 punten. Klasse B: 1. Erwin Pleus 128.170, 2. Bas Brouwer 127.810, 3. Mien Renesse 127.750, 4. Peter van Leeuwen en 5. Kees Slingerland sr. 125.367 punten. Klasse C: 1Cor van Gils 117.760, 2. Dirk Faas 116.540, 3. Michiel van Weezei 114.800,4. Jan Olie 113.770 en 5. Marius Kersbergen 111.680 punten. Klasse D: 1. Simon den Oude 108.080,2. Corry Boegheim 105.350, 3. R. van Wijk 105.211, 4. Corry 't Hart 104.240 en 5. Ceron van Beek 104.078 punten. Klasse E: 1. Youri van Eek 95.867, 2. G. Loef 92.740, 3. Yvonne Kersbergen 90.500, 4. Lies van Beek 90.360 en 5. Dick Esveldt 88.980 punten. Na afloop van de wedstrijden ging iede re speler met een doos eieren naar huis. Waddinxveen- Basketballvereniging 'Waddinxveen Flyers" organiseert voor de vijfde keer op 30 april een Oran je-toernooi. Met dit toernooi heeft Waddinxveen Flyers een vaste plaats veroverd in de festiviteiten op Koninginnedag. Voor gaande jaren werd dit toernooi druk bezocht. Het toernooi is een jeugdtoernooi en dankzij de deelname van de Rayonse- lectieteams jongens en meisjes kadet- ten kan men spreken van een sterk bezet toernooi. Verdere deelname van clubs onder andere uit Houten, Nieu- wegein en Oud-Beijerlar^l. Aanvang circa 10.30 uur. Het spits wordt afgebeten door de meisjes en jongens kadetten. Hierna komen de adspiranten aan de beurt. Het toernooi wordt afgesloten met de junioren. Ein de van het toernooi rond 20.00 uur. Ellen en Arie fijne trouwdag: Wim, Jet en Joost, Ries, Lon en Bas, Carla en Nico Zevenhuizen- Teun Buys is komend seizoen trainer van volleybalvereni ging Rentokil/ZVH. De 36-jarige assis tent-trainer van Alcom/Capelle is de opvolger van Stewart Bernard. Afge- open zaterdag tekende Buys een tweejarig contract. Buys, woonachtig in het Noordholland- Uostzaan, was tien jaar lang interna- onai bij de "Martinus-clan" van Arie e mger. De laatste drie seizoenen as- 7.'ste«rde hij Pieter-Jan Leeuwerink bij pelle De trainer heelt wel zin in een nmUT avontuur- "Het lijkt me prachtig als hoofdtrainer aan de slag te gaan. was toe aan een nieuwe uitdaging". b/S ie He een contract voor twee laar Tegelijkertijd gaf hoofdsponsor 7ai i aan Hat de volleybalclub zich "schrijven voor de Europa Cup III. Rentokil nam vorige week afscheid van Clarri!'nr[s, ^wart Bernard en Jan Rnh r L He contracten van spelers _2£abert en gjnj Boutens werden niet verlengd. Na rijp overleg met tech nisch adviseur Peter Murphy besloot het bestuur om het proces van verjon ging nadrukkelijker voorrang te geven. Manager Arend van der Knaap: "Als je dat niet doet, zou de ontwikkeling van onze talenten Martijn Dieleman en Jo- chem de Gruijter kunnen stagneren. Vandaar dit besluit, dat uiteraard altijd onplezierig is voor de betrokkenen. We hopen voor beide spelers passende regelingen te kunnen treffen." Met de nieuwe trainer Teun Buys zal de selectie voor het seizoen '96-'97 wor den geformeerd. De groep zal moeten worden aangevuld, want er wacht de Zevenhuizenaren een loodzwaar sei zoen nu de club zich heeft ingeschre ven voor de Europa Cup III. Van der Knaap: "De NOS heeft door de concur rentie van Sportnet 7 meer zendtijd voor zaalsporten. Er wordt gesproken over een live-uitzending en drie samen vattingen van eredivisieduels per week. Wellicht kunnen we daar van pro fiteren." Oom Han tante Tineke 12,5 jr. hartelijk gefeliciteerd. AJIR, WHPJ NJ Jel MHJJ Moerkapelle- Afgelopen zaterdag heb ben leden van rolschaatsvereniging Rolling'90 meegedaan aan een regiona le rolschaatswedstrijd in vrijrijden en figuurrijden. Deze wedstrijd in de be ginners-klasse werd in Zaandam ge houden. Hierbij werden 8 van de 14 ereplaatsen ingenomen door leden van Rolling'90. De uitslag: Beginners A (tot 10 jaar) met 17 deelnemers Vrijrijden: le Iris Dijke- ma, 2e Emily van 't Wout, 3e Sjoukje van Haastert, 12e Linda Krispijn, 13e Lizzy Quick; Beginners A Figuren: 2e Iris Dij- kema; Beginners A Combinatie: le Iris Dijkema; Beginners B (vanaf 10 jaar) met 13 deelnemers Vrijrijden: le Maai ke Vonk, 2e Maria Oskam, 6e Ingrid Oskam. Beginners B Figuren: 3e Carla Matze, 5e Kim Wittekoek, 6e Trisja van 't Wout. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. n Gespecialiseerd in thuisopbaring. ag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zevenhuizen- Woensdag 10 april is de tenniscompetitie begonnen. Steven, Richard, Johan en Rob, die samen het jeugdteam van jongens t/m 12 jaar vor men, vonden de eerste competitiedag erg leuk, want ze hebben gelijk ge speeld. Richard en Steven wonnen hun singles en één dubbel werd gewonnen. De andere single en dubbel werden door het bezoekende team "Sluipers 2" gewonnen. Uitslag voor Tennisclub Zevenhuizen: 7-1, 6-3, 2-8, 2-8, 7-1 en 3-6. Een span nend begin dus, volgens captain Steven Hofhuis. Door weersomstandigheden kon team 12 dames dinsdag, pas op vrijdag 12 april spelen. Ongeoefend moesten zij het met 3-2 afleggen tegen de bezoeken de dames uit Dubbeldam. Betty Visser en Jep van Reeuwijk wonnen hun sin gles. De dubbels, mede gevormd door Gerry op 't Veld en Jackie Shaw, werden helaas verloren. Kou, wind en niet ge wend aan gravel waren volgens de da mes de oorzaak van het verlies. Voor GERANIUMS en PERKGOED nog 2 weken te vroeg maar keuze in VASTE PLANTEN en VIOLEN genoeg! o.a.: pootaardappelen, plantuitjes, zaden, tomaten, witvrije komkommers, kroten, tuinbonen, kool- en slaplanten enz. Bonenstokken, broeiramen, meststoffen, aardbeiplanten enz. KWEK GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Zevenhuizen - Vijfenveertig teams heb ben zich ingeschreven voor het be- drijfsvolleybaltoernooi in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. De voorronde wordt gespeeld op donderdag 25 april vanaf 19.00 uur. De tweede toernooi- dag, de finale, is op zaterdag 18 mei vanaf 17.00 uur. Het toernooi wordt afgesloten met een groot feest op zater dagavond vanaf 22.00 uur tot in de klei ne uurtjes. De poule-indeling voor 25 april ziet er als volgt uit: Poule A: Dorpshuis, Boode BV 1J. vd Knaap en Phaff BV 2. Poule B: Ron Meyer, Gemeente 2, Eindhoven en Boode BV 2. Poule C: Knaap moduul, Gemeente 1De Graaf en NVM 1Poule D: J. vd Knaap 1J. vd Wel 2, vd Kooij en De Lordd 1Poule E: Rabobank, Zevens ter 1Veerman en Univé de IJssel. Poule F: Ons Een Zorg, AP vd Knaap, Phaff BV 1 en Bakker Gerritsen 2. Poule G: J. vd Wel 1, A en W Tas; C. Oudijk en R vd Bosch. Poule H: Perdijk Makelaardij; De Lordd 2; Boers en Boode Tweewielers. Poule I: Bakker Gerritsen 1Albert Heijn 2, ETB Benning en Boode Auto. Poule J: De Zwaluw, 't Karrewiel en Albert Heijn 1Poule K: de Vierkap, NVM 2 en Politie. Poule L: O.S.S., De Zevenster 2 en V.O.O./Bemi. De deelnemers wordt verzocht de ver nieuwde spelregels goed door te ne men. Zo mag er dit jaar tijdens het toernooi alleen onderhands geser veerd worden. Waddinxveen- Flyers heren 1 speelde tegen Argon geen slechte wedstrijd. Toch bleef er bij de toeschouwers ge durende de wedstrijd iets hangen van "die wedstrijd winnen wij niet." Het begin was voor Flyers en men haalde een maximale voorsprong van vijftien punten. Maar Argon bleek een slow- starter. Een maal warm gedraaid ont stond er een waar schuttersfestijn. Ar gon kwam langszij en de ruststand werd 39-39. De tweede helft ging gelijk op en Flyers bleef in de race dankzij de driepunters. (17 in de gehele wed strijd). Een driepunter zorgde voor een 91-91 eindstand. Hierna volgde er een verlenging en Argon bleek de gelukkig ste. Eindstand 103-110. Topscoorder: Wolter Zwijnenburg met 32 punten. Dames 1 sloot de laatste thuiswedstrijd van de competitie af met een overwin ning op Binnenland. De eerste helft zag het er niet naar uit, want Binnenland gaf goed partij en bleef keurig langszij. De tweede helft echter was voor Flyers en met goed spel werd de tegenstander overspeeld. Eindstand 70-58. Top scoorder: Anita van Unen met 20 pun ten. Meisjes junioren 1 speelde een goede wedstrijd tegen Shooters, de koploper in de competitie. Vooral de eerste helft was van een uitstekend niveau. Er was zelfs sprake van een gelijkwaardige strijd. De tweede helft ging het aanval lend minder, maar dankzij goed verde digend werd bleef het toch een leuke wedstrijd voor de toeschouwers, uit slag 21-44. Topscoorder: Tineke Lelie veld met 11 punten. A.s. Vrijdag 19 april om 21.00 uur Flyers heren 1 tegen de koploper Niels Stensen. Waddinxveen- Zaterdag 13 april heeft het Toos-damesteam deelgenomen aan de turncompetitiewedstrijd in de F- poule in Waddinxveen. Het was voor dit jonge team de derde turncompetitie wedstrijd van dit seizoen. De eerste twee keer waren ze laatste geworden zodat nu werd geprobeerd beter te sco ren. Tegenstanders waren Velocitas I II uit Gouda. Voor het Toos-team kwamen uit Wieke van Vuuren, José en Nelleke Droge, Marije en Hanneke van Buuren en Petra Hoefnagel. Als eerste toestel moesten de dames aantreden bij de vloer. Hierbij liet Ma rije voor het eerste een arabier dubbel flick-flack zien op een wedstrijd. Ook José deed voor het eerst een arabier flick-flack op een wedstrijd. Wieke en Hanneke lieten zeer nette oefeningen zien. Het teamtotaal was maar liefst 10 punten hoger dan de vorige wedstrijd. Er werd 31,30 punten gescoord. Het tweede toestel was de balk. Ook op dit toestel ging het voorspoedig, ieder een haalde een nieuw persoonlijk re cord. Uitschieter was Hanneke met een 8,15 pnt. Het teamtotaal werd 33,75 punten. Het derde toestel was de brug met on gelijke leggers. Hier was het teamtotaal zeer hoog, 41.65 punten. Het laatste toestel was de sprong. Al leen de sprong van Petra haalde wat minder punten dan normaal. Het team totaal was toch nog goed voor 37,40 punten. Met een scoretotaal van 144,10 pnt. werd Toos in het deelnemersveld eer ste. Tweede werd Velocitas I uit Gouda met 136,00 punten en derde Velocitas II uit Gouda met 125,10 punten. Als beste Toos-deelneemster werd in het individuele deelnemersveld Hanne ke van Buuren eerste met 31,10 pnt. Wieke van Vuuren werd derde met 29,90 punten. Moerkapelle- Het eerste team van voet balvereniging Moerkapelle wist zater daginde uitwedstrijd tegen Oudewater de tegenstander een punt afhandig te maken. Op grond van het vertoonde spel in de eerste helft en het hieruit gecreëerde overwicht hadden dit er echter ongeveer drie moeten zijn. De eerste helft was bijzonder enerverend en bovendien was het spel van goed gehalte. Moerkapelle speelde verzorgd combinatievoetbal, waar tegenover Oudewater veelal de lange bal hanteer de. Toch hadden de Moerkapelienaren veelal een groot overwicht en waren hun voorwaartsen soms ongrijpbaar. Uit dit overwicht ontstonden legio kan sen, die te weinig benut werden en juist dit missen van kansen is het manco van de ploeg, vooral na de winterstop. Na 20 minuten werd er tussen Lennart Vis ser en Ron Kievit een 1-2 combinatie opgezet, die de verdediging van Oude water uiteen spleet en Ron Kievit schoot vervolgens schitterend in (0-1). Kort daarna stuitte de bal uit een in- worp op, kwam terecht voor de voeten van Martin Lekkerkerker en deze schoot met een volley zeer fraai de 0-2 in. Niemand gaf nog iets voor de kansen van Oudewater. Maar Oudewater kwam terug in de wedstrijd. Door een dekkingsfout kon vlak voor rust Peter van den IJssel tegenscoren en kort daarna viel zelfs de gelijkmaker. Een buitenspelsituatie werd over het hoofd gezien, waaruit in tweede instantie kon worden gescoord (2-2) Moerkapelle kwam deze domper niet meer te boven en acteerde in de tweede helft dan ook matig. Moerkapelle staat nu op een gedeelde 5e/6e plaats en moet proberen zater dag in de thuiswedstrijd tegen S.P.V. het puntentotaal met drie op te vijze len. Aanvang 14.30 uur.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9