DE BOUWHOF £3 huis tuin Stijlvol met licht [j^uo^ins i i HET HANDIGE HALOGEENSYSTEEM VAN MASSIVE G.J. WIJSMAN HOVENIERS \jo/OA Ob> d-0&- fat- CALYPSO Nieuw halogeensysteem Duoline bij De Bouwhof G.J. Wijsman Tophoveniers, voor een tuin op maat Woonspecial Hart van Holland/24 april 1996 VERSCHEIDENHEID Bleiswijkseweg 11 2712 PA Zoetermeer 079-3310700, fax 3425083 WFLKOM Bezoek onze sfeertuin en doe ideeën op. U bent van harte welkom. Voor een persoonli jk gesprek graag even een afspraak maken. Bel voor informatie of afspraak (0182) 61 64 03. Bezoekadres: Tweede Bloksweg 42a, 1 2742 KK te Waddinxveen vhg NIEUW Topgroenbewaking, het hele jaar uw tuin in topconditie voor nog geen tientje per week. NIEUW Dealer van PEPE-Finse tuinmeubelen, sfeervol en uniek Tuinadvies Een kreatief tuinontwerp - - Vakkundige tuinaanleg en onderhoud Tuingereedschap Schuifkasten Verhuur Hout Ijzerwaren Sanitair Kasten 1 Rolgordijnen Inname VW-bonnen Sleutelservice Electra Plaat- en bouw materiaal Wand/vloertegels Gereedschap Verf Open haard accessoires Verkoop DHZ kadobonnen Veiligheidsbeslag Maandag 29 april de gehele dag geopend. Dinsdag 30 april. Koninginnedag, de gehele dag gesloten Zoetermeer - Sinds enige maanden heeft De Bouwhof, de zaak die alles in huis heeft voor vakman en doe-het-zel- ver, het nieuwe halogeensys- teem Duoline "12V Track System" van het merk Massive in het assortiment. Dit systeem bestaat uit on der andere (flexibele) verbindingsstukken, T- verbindingen, bochtstukken en rechte rails die eenvoudig aan muur of plafond gemonteerd kunnen worden. De halogeen- spots worden aan de rails beves tigd en zijn verschuifbaar, in verschillende richtingen wend baar en 360 graden draaibaar. De spotjes zijn verkrijgbaar in wit, zwart en messing. Duoline biedt vele mogelijkheden; met dit halogeensysteem kunnen de meest uiteenlopende vormen en combinaties worden gereali seerd. Het is bijvoorbeeld moge lijk om boven een ronde tafel de rails in een ronde vorm te beves tigen. Ook een acht- of slangpa troon is mogelijk. Duoline past in elk interieur en brengt op een stijlvolle, eigentijdse wijze het interieur tot leven. Combinatie van diverse spots en verschillen- John Rademaker van de afdeling verlichting. de stralingsbundels geven een sfeervol resultaat: van een extra brede bundel voor tafelverlich ting tot een extra smalle voor accentverlichting van bijvoor beeld schilderij of vaas. Het licht kan worden gedimd met de Duoline dimmer. De lampen werken op laagspan- ning. Het Duoline halogeensys teem omvat dan ook een trans formator, beveiligd tegen kort sluiting en overbelasting, die de lichtnetspanning omzet naar 12V. Halogeenlampen zijn zeer compact en geven een lichtop brengst die 2 tot 3 keer groter is dan bij een gloeilamp waardoor de halogeenlamp zuiniger in ge bruik is. Voor meer informatie: De Bouwhof, Bleiswijkseweg 11 te Zoetermeer. Dorpsstraat 20 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. nr. 0180-321548 kan variëren van een wekelijks onderhoud tot een uitgebreide voorlichting na aanleg van de tuin waarbij de klant de zorg dan verder zelf op zich neemt. Iedereen die van plan is zijn of haar tuin op nieuw te laten aan leggen is van harte welkom in het weekend van 10 en 11 mei bij de jaarlijkse Open Tuinda gen. Twee dagen lang zijn er dan vakbekwame mensen aanwezig om alle vragen te beantwoor den. Tevens kan men een uitge breide fotocollectie en de sfeer- tuin bezichtigen zodat men zich een nog beter beeld kan vormen van de mogelijkheden voor de I tuin. drVW""'66™ ^'e een ki'k'e 'comt nemen hij het hoveniersbe- r,lt Wijsman wacht een aangename verrassing. Van het uitge reide bedrijfsterrein is 1500 m2 aangelegd als sfeertuin met L e voorbeelden en mogelijkheden. Tophovemiersbedrijf Wijs- n verzorgt een compleet ingerichte tuin. Van bestrating en Mini 11 lichting tot hekwerken. Ook wordt veel aandacht besteed !1 'fanting en potterie. Nieuw in het assortiment is een cctte un'eke, houten tuinmeubelen van Fins hout. De werkwijze van Wijsman is glashelder. Wie een tuin willen laten aanleggen door het hove niersbedrijf krijgt eerst een ont werp. Het ontwerp is toegesne den op de persoonlijke situatie van elke opdrachtgever. Er wordt gekeken naar gezinss: menstelling, type huis en tuin, de leeftijd van de gebruikers en de interesse in tuinieren. Hierna volgt een duidelijke of ferte met heldere afspraken.De uitvoering van het geheel is in handen van goed opgeleide mensen met een ruime erva ring. Dat kwaliteit hoog in het vaan del staat blijkt ook uit de nazorg die gegeven wordt. Deze nazorg Met het Duoline halogeensysteem kunt u de meest uiteenlopende vormen en kombinaties verwezenlijken. Boven een ronde tafel kunt u de rails in een ronde vorm bevestigen, boven een rechthoekige tafel in een rechthoekige vorm, enz. Maar ook een acht of een slangpatroon zijn mogelijk. Koppelingen en verbindingen van plafond naar muur realiseert u feilloos. Hindernissen zoals schoonsteenmantels of plafondbalken vormen geen enkel probleem.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 15