i uis tuin IP 4 UnivéDaar plukt de vruchten van! *1 De Onderlinge: de goede dingen van vroeger in een moderne jas Voor een passende zonwering naar Van de Berg PLLJI VAIU DEIM BERG Marchant B.V. voor alle tuinbenodigdheden Woonspecial Hart van Holland 24 april 1996 \\^hM U weet vast wel welke verzekeringen u heeft. Maar zijn uw polissen nog up-to-date? Ont breekt er misschien een noodzakelijke verzekering? En... weet u hoeveel premie u betaalt? Of heeft u uw polissen gewoon opgeborgen en schenkt u er verder geen aandacht aan. Dan is het best mogelijk, dat u al die tijd te veel heeft betaald. Hoe u daar achter komt? Eenvou dig. Aan de hand van de Univépakketvergelijking. Hiermee komt alles op een rijtje te staan: premies, dekking, vervaldata van uw verzekeringen, etc. U vult de gegevens van uw hui dige verzekering in en stuurt de vergelijking ingevuld naar ons terug. Wij rekenen dan voor u uit wat het totale pakket bij Univé kost en op hoeveel extra korting u recht heeft volgens ons Premie Voordeel Plan. Dan ziet u meteen hoeveel u bij Univé kunt besparen. Makkelijker kan haast niet. Uiteraard is de Univé-pakketvergelijking helemaal vrijblijvend en gratis. Vraag 'm daarom vandaag nog aan. Bel ons even, dan sturen we 'm meteen naar u op. Of kom even langs op ons kantoor. f Groeneweg 14 3059 LC Rotterdam voorheen Zevenhuizen 0180-631899 Slotplein 13 2902 HP Capelle a/d IJssel 010-4580433 Samen Geen winstoogmerk bloembollen en bloemknollen potteri© voor buiten gereedschappen potgrond vf'Vermoterioo). ^Pompen' sproe/ers velorr V,JVerfolie aa~^o«lgah^ mmm stokken turfblokken (bamboe) tuinaarde peelden 9roentenzacfen Zijde 23 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-215544 Telefax 0172-218495 MARCHANT BV HANDEL IN TUINBOUWBENODIGHEDEN C—l| rstsmffi ROLLUIKEN MARKIEZEN LAMELLEN 1111II IIIII1111 1111111II ll'l 1111 I I I I I I 11111 Alles op een rijtje? VERZEKERINGEN Univé is een onderlinge verzekeringsmaatschappijOnderling.7 Is dat niet iets van vroeger1 Ja en nee. Het Onderlinge-principe is oud, maar de Onderlinge-aanpak is nog steeds actueel. Want het is gebaseerd op samen iets doen. En dat spreekt iedereen aan. Onderling, wat is dat nu precies? Het antwoord is eenvoudig. Onderling betekent: samen. De Onderlinge verzekering ont stond heel spontaan, zo'n 200 jaar geleden. Toen was het voor veel gewone mensen bijna on mogelijk zich te verzekeren te gen de gevolgen van brand of storm. Men was volledig op de gemeenschap aangewezen. Als er iets gebeurde kwam het dorp of de buurt in actie en hielp men gezamenlijk het slachtoffer. Het werd onderling opgelost. Maar alleen handen uit de mou wen steken was niet genoeg. Hoe moest het met de materiële schade? Wie vergoedde dat? Daarom werd er een gezamenlij ke pot in het leven geroepen, waarin iedereen elk jaar een be paald bedrag inlegde voor nood gevallen, een soort verzeke ringspremie. Daarmee was de 'Onderlinge' verzekering gebo ren. In honderden dorpen en steden werden plaatselijke On- derlingen opgericht. Hun enige doel: de leden zekerheid bieden. Winst maken hoefde niet. Wat echt telde was de zekerheid van de leden. En dat is precies wat Univé-Onderlinge nog steeds het allerbelangrijkst vinden. Ofwel: zo goed mogelijke verze- k Boskoop - Met groot enthousiasme werken zij samen in het bedrijf: Joke en John Philippo. Beide zijn goed bekend met het bedrijf en alle produkten. Als kind al was Joke vertrouwd met het werk van haar ouders en John kwam bij het bedrijf op 16- jarige leeftijd. Dus ook hij is als het ware opgegroeid met de zonwering. Alle markiezen worden dan ook zelf vervaardigd. Dit betekent veel ambachtelijk werk waarbij kwaliteit voorop staat. Met heel veel plezier en enthousiasme worden alle werkzaamhe den verricht. Door een goede taakverdeling tussen John en Joke zijn zij in staat om kwaliteitswerk op maat af te leveren. En wat ook heel voornaam is, voor een goede prijs. Voor allerlei soorten zonwering kan men terecht bij Van de Berg. Schermen met verschil lende soorten ophaalsystemen, uiteraard leverbaar met ver schillende soorten stof. Rollui ken en jaloezieën behoren ook tot de mogelijkheden. Voor levering gaan John en Joke zeer zorgvuldig te werk. Alle re levante maten worden hij de klant thuis opgenomen. Uiter aard worden de schermen of markiezen ook geplaatst door het bedrijf. Van te voren worden hier goede afspraken over ge maakt. Door de hoge kwaliteit en de service-gerichtheid kan de firma van de Berg dan ook rekenen op een groot klantenbestand. Er worden lange dagen gemaakt om alle gemaakte afspraken na te komen. "Zelf ga ik ook altijd op zoek naar een bedrijf waar persoonlijkheid voorop staat." Deze uitspraak wordt dan ook volop waar gemaakt door John en Joke Philippo. keringen bieden tegen een zo laag mogelijke premie. Winst maken hoeft niet. Sterker, het mag niet. Dat staat letterlijk in de statuten. En daarin verschilt Univé van commerciële maat schappijen. Univé is een zeer moderne maatschappij. Met een frisse aanpak, eigentijdse verzekerin gen en medewerkers die de za ken voortvarend aanpakken. Alleen... van het oude Onder- linge-idee stappen we niet af. Daar geloven we nog steeds in. Gelukkig maar. EEN VEILIG IDEE! KNIKARM-SCHERMEN IDEAAL 'OOR UW TERRAS! DECORATIEF EN ZONWEREND filt u een scherpe prijs, goede kwaliteit, garantie en ;e? Vraag dan vrijblijvend een offerte bij specialist m Midden-Holland: littilspradakl I zonweringspecialist Showroom/winket: Tel: (Ü172) 213890 b.g.g: 0&527G3468 Fax:21$55S maandagochtend en woensdagmiddag gêskiter Boskoop - Met meer dan 5000 artikelen op het gebied van tuinin richting mag Marchant zich gerust een compleet leverancier noemen Het bedrijf is voornamelijk gespe cialiseerd in 'dode' tuinmaterialen Voor gereedschappen, houten schermen en potterie is Marchant tuinbenodigdheden het adres De bereikbaarheid van Marchant B.V. is goed. Het bedrijf is op drie lokaties in Boskoop te vinden. Op hetl.T.C. terrein, bij de Boskoop- se veiling en in het centrum aan de Zijde 23Als een keuze is gemaakt worden de gekochte artikelen ook aan huis bezorgd. Indien men potgrond, tuin- turf, turf, kunstmest of ge wasbestrijdingsmiddelen nodig heeft: alles is direct uit voorraad leverbaar. En wie nog iets nodig heeft om in de grond te stoppen, bloembollen en knollen behoren ook tot het as sortiment. Naast graszoden zijn de bloembollen en knollen de enige 'levende' tuinmaterialen hij Marchant zijn te vinden. Wie zich zorgen maakt over de juiste vochtigheidsgraad van de tuin, kan overwegen een herege- ningsinstallatie aan te schaften. Marchant levert dan niet alleen het materiaal maar kan ook de gehele installatie aanleggen. Door zijn grote diversiteit .wj1 produkten kan Marchant vele kwekers, hoveniers en tut centra tot zijn klanten rekuK maar ook particulieren kurw heel goed terecht voor een 1 kundig advies over gebruik gereedschappen en gen voor diverse grondsoort'

Hart van Holland | 1996 | | pagina 16