Rmi Verhoeven s^Hoogerbrug 's Handelsonderneming m/s tw/Vi huis Sc tuin huis Residence^collectie bij Classic Home •- HUURMAN HOUT b.v. voor al uw hout- en plaatmateriaal Noordeinde 76a Waddinxveen Tel. 0182-612596 Cursus tuinontwerpen Tuinvormgeving Beplantingsplannen Tuinenreizen Hoogerbrug's Handelsonderneming biedt kwalitatief hoogwaardige zonwe ring voor een betaalbare prijs Voor het ontwerpen van een speelse tuin met veel privacy is het gebruik van tuinhout een logische keus. Bij Huurman Hout heeft u ruime keuze in afscheidingen (al of niet open), borders, pergola's etc. Bovendien kunnen de mensen van Huurman u als geen ander adviseren over constructies, duurzaamheid etc. Naast het grote aanbod van tuinhout hebben wij een uitgebreid assortiment tuinaccessoires, ijzerwaren, zoals bevestigings materialen, hang- en sluitwerken en buitenbeitsen. r Woonspecial Hart van Holland 24 april 1996 TUINVORMGEVING Rini Verhoeven - Eendrachtsweg 42 2806 MH Gouda - Tel 0182-523222 HET ADRES VOOR AL UW BINNEN EN BUITEN ZONWERING NET EVEN BETER EN GOEDKOPER Horren Screen's Markiezen Rolluiken Jaloezieën Rolgordijnen Zonneschermen Lamelgordijnen Sprengerstraat 2 2771 HW Boskoop Tel: 0172-214847 Fax: 0172-21484788 Autotelefoon: 06-54682296 Architect V//////' Benthuizen - Bij Classic Home, één van de speciaalzaken van Van Waay, vindt men een zeer aantrekkelijke collectie klassieke meubelen. Nieuw is de exclusieve Kersen-collectie van Residen ce, ontworpen door topontwerpers, gemaakt door de beste meu belmakers en alleen verkrijgbaar bij een selecte groep meubel speciaalzaken. Classic Home is dan ook trots om Residence te mogen voeren. Enkele fraaie meubelen uit de Residence-collectie De meubelen hebben een eigentijds-klassieke vormgeving en zijn ver vaardigd uit massief kersenhout. Dit edele houtsoort heeft een uniek karakter door de fijne te kening en de bijzonder warme kleur van het hout. Door ge bruik van bronskleurig messing zijn in elk ontwerp heel subtiel een aantal eigentijdse, stijlvolle accenten aangebracht. Voor beelden hiervan zijn de sierlijs ten aan kasten en eethoek maar ook de voetjes onder tafels, stoe len en kasten zijn van messing en geven extra glans aan het programma. Voor de afwerking van de meubelen uit de Residen ce collectie, heeft men de keuze uit een antieke wasachtige af werking of een mooie matglan zende lak. Residence heeft tevens een complete lijn comfortabele zit meubelendie qua niveau perfect aansluit bij de kersen-collectie. Voor de zitmeubelen is er keuze uit aparte stoffen in diverse stij len of prachtig verwerkt leder. Ieder meubelstuk, dat aan hoogste eisen voldoet qua sak- manschap en niveau van afwer king, krijgt het Residence-kwa- liteitslabel. Dit keurmerk met het originele Residence-lo?'1 betekent zekerheid van ew11 sieve kwaliteit. Residence-dealer Classic Home is gevestigd aan de Dorpsstraa 70-74 te Benthuizen. Openings tijden: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en zaterdag tot 17.00 uur (vrijdag koop- vond van 19.00 tot 21.00 uur I ÏST iriSi f"'--- - 'C'n'r' - W ,.S:V Boskoop - Wie straks, als het zonnetje weer volop zcd schijnen, ook graag op zijn tijd de schaduw en koelte opzoekt, maar voor ramen, deuren en bijvoorbeeld terras of balkon niet over goede zonwering beschikt, is bij Hoogerbrug's Handelsonderneming aan het juiste adres. Dit bedrijf is gespecialiseerd in binnen- en buitenzonwering en biedt vele mogelijkheden. Er is onder andere keuze uit een flink assortiment rolgordijnen, lamellen en jaloe zieën. Voor buiten zou men zich kunnen laten informeren over rolluiken, sereens, markiezen en diverse soorten zonnescher men, allen van het merk Pirisol. Ook voor hordeuren en -ramen kan men bij Hoogerbrug terecht. Er wordt nagedacht over de tuin. Simpele grasvelden omzoomd met eenjarigen worden uitzonde ring. Tuinen moeten omgetoverd tot paradijsjes met harmonie tussen huis en tuin. Engeland, tuinland bij uitstek, levert de inspiratie om nederlandse bodem te veranderen in een mini tuinin 'Country Style' "Voor het aanleggen, maar voor al het onderhouden van een en gelse tuin is veel plantenkennis nodig. Bovendien vraagt het veel onderhoud", weet Rini Ver hoeven (37) van het gelijknami ge bureau voor Tuinvormgeving uit Gouda. Al zo'n jaar of acht ontwerpt Verhoeven kleine en middelgrote tuinen. "Mensen zien in tijdschriften engelse tui nen, met een overvloed aan vas te planten in pasteltinten, in kleurgroepenbij elkaar. Roman tisch, maar niet praktisch", vindt Verhoeven. Volgens haar is dat de reden waarom de engel se tuin op z'n retour is. "De trend is er een van versobering met een toenemende vraag naar orna- mentale planten met een duide lijke bladvorm. Deze planten, zoals hosta's, doen het goed in een tuin met weinig onderhoud. Dat moet ook", vindt Verhoe ven. "Een tuin is er voor de men sen en niet andersom. De tuin is een leefruimte, waar je vooral van moet genieten". Verhoeven houdt van eenheid tussen huis en tuin. Bij het stre ven daarnaar past ook haar s- - menwerking met architecte Bi i- gitte Koenen en de decorateurs van Vie au Vert. "We zoeken naar vormen en kleuren die bin nen worden gebruikt en buiten ook terugkomen. Zo vormen huis en tuin een geheel. Dat leer ik ook mensen die m'n cursus tuinontwerpen volgen. Stap voor stap wordt een plan ge maakt voor het ontwerp, dat daarna in eigen tuin wordt toe gepast". Geïnteresseerden kunnen een folder opvragen bij Rini Ver hoeven Tuinvormgeving. Zij geeft ook informatie over de kor te tuinreizen naar Noord-Frank rijk, waarvan de eerste op 31 mei plaatsvindt. Adres: Eendrachts weg 42, 2806 MH Gouda, tele foon 0182-52 32 22. Hoogerbrug meet altijd de opgegeven maten na en geeft advies bij de keuze van de meest geschikte soort zonwering. Bij de keuze voor een zonnescherm wordt met behulp van stalen het type doek en de kleur bepaald. Dit laatste kan men thuis nog eens rustig bekij ken in de folder waar alle kleu ren en dessins staan afgebeeld. Hoogerbrug verkoopt zonwe ringdoeken van het merk Swela, een kwalitatief hoogwaardig doek, gemaakt van draion en gecoat met een Teflon-laag wat er voor zorgt dat het doek vuil- en waterafstotend, weerecht en bestand tegen schimmel is. Hoogerbrug levert tegen zeer scherpe prijzen en op de zonwe ring krijgt men 3 jaar garantie (horren 5 jaar garantie). De meeste artikelen zijn binnen 3 weken leverbaar en de montage is altijd bij de prijs inbegrepen. Hoogerbrug's Handelsonder neming is gevestigd aan Spren gerstraat 2 te Boskoop. Voor meer informatie of een vrijblij vende offerte: 0172-214847 of 06-54682296. Miranda en Jan-Willem Hoogerbrug.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 20