65 bouwkundige specialisten onder één dak! LEUNE Wilt u Van t kastje naar de muur Uesign een droomtuin? ovente Sfeer en gezelligheid bij de Regenboog Van der Mee Jansen Hoveniers Leune Bent' buizen voor alle bouwwensen Voor een deskundig advies naar Lagerwaard Tel: 0180-632793, 0180-633890, 010-5219083 fotoreportage, schetsontwerp of offerteberekening berekenen wij geheel kosteloos. Woonspecial Hart van Holland/24 april 1996 Leune Benthuizen heeft met bouwkundige- en installatie technische disciplines alles in huis om elk projekt, ongeacht omvang voor u tot in de puntjes te verzorgen. BENTHUIZEN Tel.(079)342 39 32 fax (079) 341 36 64 ruime parkeergelegenheid van der Mee Jansen voor: tuinontwerp, tuinaanleg en tuinonderhoud Kanaalweg 39-53 - Capelle a.d. IJssel - Tel: 010-4507466 Lang niet alle huiskamers hebben ideale maten. Dit is echter geen reden om u van het kastje naar de muur te laten sturen. Lagerwaard Design geeft u onder het genot van een kopje koffie graag advies over de vele mogelijkheden van wandsystemen. De Banz Bord wandmeubelenshow, die nog enkele weken duurt, is de ideale kans om tientallen voorbeelden te bewonderen. v.,:"-11' Boskoop-U komt ogen tekort als u binnenstapt en rondkijkt bij de Regenboog in Boskoop. Een ruime keuze aan potten en pot jes, rieten mandjes, tinnen em mertjes, houten snuisterijen, raffia strikken en alles wat een huis een huis maakt. De gezelligheid straalt er vanat. Met veel zorg is alles gemaakt en verzorgd door mevrouw van Gemeren en mevrouw van Ze venhoven. Beide dames voeren hun bloemisterij vanuit een por- ta-eahin naast het winkelcen trum Snijdelhot in Boskoop. Drie jaar geleden als hobby be gonnen, is de Regenboog inmid dels uitgegroeid tot een volwas sen bedrijf op formaat. Zij heb ben hun reputatie hoog te hou den, want bekendheid genieten zij in heel Boskoop en omge ving. Naast alle snuisterijen zijn er natuurlijk bloemen in over vloed. Met veel gevoel voor kleur en compositie worden in overleg met de klanten de boe ketten samengesteld. En alsof dat nog niet genoeg is, worden ze hierna prachtig verpakt. "In het begin was het natuuurlijk best eng om steeds maar weer iets nieuws te proberen. Maar uit de reacties van onze klanten weten wc dat we op de goede weg zit ten." Ook voor kamerplanten kunt u terecht bij de Regenboog. U krijgt daar tevens een goed ad vies bijDe hoeveelheid licht en water zijn natuurlijk essentieel voor het behoud van de planten. En nu het weer een beetje mooier is, verdient wellicht ook de tuin een opfrisser. Tuinplan ten en potten, men kan het alle maal halen bij de Regenboog. Van der Mee Jansen Hoveniers is een erkend hoveniersbedrijf dat uitstekend zorgt voor tuinontwerp, tuinaanleg en tuinonder houd. Het is een all-round vakman op tuingebied. Het hoveniers bedrijf is lid van de vakorganisatie VHG (Vereniging van Hoveniers en Groenvoorziening), dus een waarborg voor vak manschap. Men kan momenteel, door middel van een unieke fotoreportage, kennis maken met het werk dat Van der Mee Jansen voor particulieren en zakelijke instanties kan verrichten. Dit bedrijf kan absoluut de droom verwezenlijken voor iedereen die hier voor open staat, met behulp van professionele appara tuur en met hun vakbekwaamheid in bestrating, beplanting, waterpartijen, beschoeiingen, verlichting, enzovoort. Het hove niersbedrijf is in het bezit van moderne en decoratieve materialen en beplanting van de hoogste kwaliteit en kan mede daarom uitstekend helpen met het verwezenlijken van een eigen droom- tum. Van der Mee Jansen Hoveniers is graag bereid onder steuning te bieden door middel van onderhoudscontracten. Benthuizen - Ali-in bouwer Leu ne is een bedrijf dat typisch op de consument is gericht; het is ge' specialiseerd in het aan' en ver bouwen van woningen, inter-ne verbouwingen en renovatiesHet bedrijf bestaat sinds 1971 en on' derscheidt zich door een breed dienstenpakket te bieden Met een eigen schilder- en instal latie-afdeling heeft Leune alle kennis in huis om een totaal plan uit te voeren. De kwaliteit van de dienstverlening is hoog; besluit men Leune in te schakelen wor den alle wensen van de cliënt tot in de details besproken en doorge voerd in een duidelijk plan. Dank zij de ruime erva ring kan Leune al tijdens het eerste informatiegesprek een prijsindica tie geven. Ook geeft Leune aan welke vergunningsprocedure zal gaan lopen en hoeveel tijd dit in beslag gaat nemen. De vergun ningaanvraag wordt volledig door Leune verzorgd. Van alle plannen wordt met een speciaal com puterprogramma een projectieschets ge maakt. Deze duidelijke schets is anders dan een bouwtekening wat slechts 1 vlak weergeeft. Bij een projectieschets neemt men, net als bij een foto, alles waar van uit één punt. Er kan bij - voorbeeld een gevel zichtbaar zijn compleet met vloer en wanden. Door de huidige span ningen op de woning markt is er een zeer be perkt aanbod senioren woningen. Leune wordt dan ook vaak ingescha keld om de leefruimte in woningen te vergroten door het aantal slaapka mers te beperken tot maximaal 2. Tevens doet Leune veel badkamer- en keuken renovaties en woning aanpassingen voor min der validen, waardoor zij langer zelfstandig kunnen blijven wonen. Leune is gevestigd aan De Werven 7 te Bent huizen. Voor meer in formatie: 079-3423932. Een woning inrichten kan flink wat problemen geven. Zeker wanneer het een nieuw huis betreft. Met de bestektekening als enig houvast is het maken van een indeling van het interieur niet eenvoudig. Lagerwaard echter kan bij het inrichten van een interieur vrijblijvend van dienst zijn. Na een niets kostend oriënterend gesprek met een van de interieurarchi tecten wordt een voorlopige schets gemaakt. Een "praatstuk" dat uitein delijk moet leiden tot een definitief ontwerp. Klassiek of modern, aan de Kanaalweg 39-53 in Capelle a/d IJssel treft men meubelen van diverse topmerken aan, die onder één dak zijn samengebracht. Lagerwaard heeft een ruime keus in zeer comfortabele zitcombinaties, smaakvolle eethoe- ken en decoratieve wandkasten. Vooral de verfijnde en strakke Banz- bord-wandsystemen harmoniëren in ieder interieur. Ze zijn leverbaar in veel kleuren, diverse houtsoorten en in ieder gewenste maat en vorm. Ze zijn greep- en knoploos en mede daardoor tijdloos. Bovendien zijn ze zo geconstrueerd dat de bevestigingspunten niet zichtbaar zijn. Kom gerust eens met interieurwensen naar ons toe. Uw creativiteit tezamen met die van onze interieurdeskundigen garanderen zonder meer succes. Lagerwaard maakt gebruik van de woonvormen van Arco, Artlfort. Auping. öanz Bord. Van Besouw, Casteiijn, Fiam. Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulstra. Interslar, Jah, Hennie de Jong, Jon. - Kondi*. IwXilux. fvietatorm. Morrti,*. -New Sity, 'l-^radeTPIoGgsTGtft^ri/Prjelforrn; .forton,'l;iie?rre. VandGli en Young. LAGERWAARD vereniging van hoveniers en groenvoorzieners

Hart van Holland | 1996 | | pagina 23