OVE RLOCKMACHIN ES /99ó Programma Koninginnedag Zevenhuizen 2e poot en potpopfestival I Evenementenladder Programma Koninginnedag Moerkapelle Activiteiten Koninginnedag Victorwijk Koninginnedag bij Hazerswoudse Boys ALLE JVtERKEN 1 16-11 Ol i-8384 Hart van Holland/24 april 1996 pagina 3 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen deHaij vander Wende o.a.singer, pfaff, husqvarna, lewenstein, bernette, brother pr—1toyota, elna, kohier, anker enz. jQ-J NEDERLANDS GROOTSTE SPECIAALZAAK at WESTEINDE 83-95 DEN HAAG [pi I I I I V? I TEL 070-346 30 00' EIGEN PARKING NR. 191 I I 114:14 ;1IH'.II4;I Als elke seconde telt Als het zonder zwaailidit kan 1 1 8 POLITIE Zevenhuizen/Moerkapelle Waddinxveen Boskoop Rad van Avontuur Oranjevereniging Oud Verlaat 26.000 exemplaren. advocaten spreekmiddag in zevenhuizen |i ADVOCATEN Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 25 april; Bedrijfsvolleybaltoernooi in dorpshuis Swanla te Zevenhuizen 24 april; Theatervoorstelling "Muis en Leeuw" voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Aanvang 14.00 uur in dorpshuis Swanla te Zevenhuizen 25 april; Kamermuziekconcert Gronin ger Gitaarduo 20.30 uur in Gemeente huis te Waddinxveen 25 april; Koninginnekermis op de Markt te Gouda (t/m 30 april) 26 april; Vlooienmarkt Beurshal Florida te Boskoop van 17.00-22.00 uur 27 april: 10.00 uur Natuurwandeling door het Gouwe Bos start Linnaeusweg te Boskoop 28 april; Tourclub Zevenhuizen '80 or ganiseert de Noordzee- en Duinentocht (diverse afstanden) 30 april Koninginnedag (diverse activi teiten) 30 april Welfare-verkoop in de Dorpsstraat. Kom even langs! Hoera Celia één jaar en vader Jan 40 jaar. Felicitaties van vader en moeder Mijn maat wordt morgen 50! Hoera! Samen zorgen we voor veiligheid Aanrijdingen: Woensdagochtend vond een aanrijding plaats op de kruising Dorpsstraat/Weth. Kreftlaan. Aan een 53-jarige Zevenhuizense fietser op de Weth. Kreftlaan werd geen voorrang verleend door een 54-jarige automobi- hst die vanuit de Dorpsstraat-Zuid kwam. De fietser kwam ten val en kwam daarbij tegen de rechterzijde van een Lu'st Passerende auto. De fietser liep daarbij schaafwonden op aan handen. Donderdagochtend werd op de RW 12 een 48-jarige man uit Geldermalsen gereanimeerd. De man was onwel ge worden en tegen de middengeleiding gebotst. De man bleek een hartstil stand te hebben. Het hart werd weer op gang geholpen en de man werd overge bracht naar het Bleulandziekenhuis. Inbraak/diefstal: Vrijdagavond werd in gebroken in een woning aan de Burg. beerstraat. Het is onbekend hoe de woning werd binnengekomen. Wegge nomen werden betaalkaarten, pas poorten, geld en sieraden. In de nacht van zondag op maandag werd ingebroken in een woning aan de erkstraat. Men kwam binnen na het oren van een gaatje in een raamkozijn, eggenomen werden geld, portemon nee en bankpasje. Or erig nieuws: Zaterdagavond werden portiers van de disco aan de Zuid- p asweg vanuit een wegrijdende auto schoten door een drietal personen, waren geweigerd en uitten kennelijk 6 w'Jze hun ongenoegen. Ér 'rat een onderzoek ingesteld naar de 'Entiteit van de daders sbeet^'snn"' Woensc|agochtend ora- riiHin I uur vor|d een frontale aan- RW i o u a}S °P de toe- en afrit van de verko i- l6 Goudse Poort tussen de Heno S en de rotonde op de s20UWeT§' Een 22-jarige be- rotnnH6r Ult ,Hardenberg reed richting voord 6 e"dacht dat beide rijstroken dalrnm i rijrichting waren. Hij ging botsino alen waarna hij frontaal in koon«eKW?m met een 22-jarige Bos- auto n stuurder van een personen- personenauto vloog in brand en brandde totaal uit. De bestelauto kwam op de zijkant in de berm tot stil stand. De bestuurder van de personen auto alsmede twee inzittenden van de bestelauto zijn met diverse verwondin gen naar het Bleulandziekenhuis afge voerd. Donderdag sloeg op de Oranjelaan een auto over de kop. Vermoedelijk heeft de 21-jarige uit Waddinxveen af komstige bestuurder door zijn rijge drag de controle over het voertuig ver loren. De bestuurder bleef ongedeerd, de auto raakte total-loss. Inbraak/diefstal: Dinsdagmiddag om streeks 12.00 uur werd een 45-jarige Waddinxveense vrouw van haar hand tas beroofd. De vrouw reed over de Oostpolderweg toen een personen auto, vermoedelijk een grijze Opel Ka- det, haar inhaalde en waarvan de pas sagier haar handtas uit de fietsmand pakte. In de tas bevond zich o.a. een portemonnee met wat kleingeld en een paar aganda's. in de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een auto aan de Passage. Men kwam door het open dak in de auto. Het frontje van de autoradio werd weggenomen. In het weekend werd aan de Brede- weg op het terrein van een levensmid delengroothandel ingebroken in twee vrachtauto's. De laadkleppen werden geopend en er werden goederen uitge haald. Wat precies is niet bekend. Overig nieuws: Donderdag werden aan de Halve Raak vier bedrijven gecontro leerd op het gebruik van bestrijdings middelen. Eén kweker was in overtre ding. Er werden vijf middelen aange troffen die niet meer waren toegelaten. Er werd 12 kilo in beslag genomen. Donderdagavond even na midder nacht werd een 28-jarige Boskoopse au tomobilist gecontroleerd op de Linae- usweg. Bij controle werd geconsta teerd dat hij vermoedelijk teveel had gedronken. Op het ademapparaat op het bureau bleek hij 0,7 o/oo in zijn bloed te hebben. Hij kreeg een transac tie van 350,-. Zondagavond omstreeks 21.30 uur brak brand uit in een woning aan het Zwaluwplein. Bij deze brand is de 61- jarige bewoner om het leven gekomen. De brand is vermoedelijk beneden in woonkamer of keuken ontstaan terwijl de bewoner op bed lag. De brandweer Boskoop werd geassisteerd door Alp hen en Gouda. Op het moment dat de brand door een buurtbewoner werd ontdekt, brandde het al zo fel dat de woning niet meer betreden kon wor den. Bereikbaarheid bureau: Vanaf 29 april t/m vermoedelijk 10 mei wordt de binnenplaats alsmede de oprijlaan van het politiebureau herstraat. Het bureau blijft echter normaal en op de gebruikelijk ope ningstijden bereikbaar. Door Gera/ri Verheiien Zevenhuizen - Het programma voor de festiviteiten op Koninginnedag ziet er als volgt uit: 07.00 uur Vlag in de toren met trompetgeschal. Start viswedstrijd (inschrijven bij hotel Vos). 08 00 uur Start Lawaaioptocht. Start en vertrek bij het gemeentehuis. Uitdelen en opzetten van de kramen. 09.00 uur Uitreiken prijzen lawaaioptocht door Veronica Keijzer, Gert van Wensem en Adne Heijboer. 09.30 uur Aubade voor het gemeentehuis (Oranjeboekje meenemen). Met samenzang, kinderkoor en muzikale ondersteu ning door "De Kleine Trompetter". Bekendmaking geluksnummers. 10.00 uur Voor de kinderen t/m 5 jaar een videofilm in de hal van de bibliotheek. Jeugdtheater in de gymzaal in de Dorpsstraat door toneelvereniging Spektakel voor kinderen t/m groep 8. Start steppenrace (Burg. Boerstraat) om geldprijzen voor de jeugd groep 5 t/m 8; start waterfietsen achter het Hervormd Centrum. 10.15 uur Optreden jeugdorkest van de "Kleine Trompetter" op het grote podium. Opening feestplein v.v. Groeneweg op het PTT-plein met een groot piratenschommelschip, een grote sjoelbak, een ballengooientent en een verloting met als hoofdprijs een schitterende mountainbike en diverse andere mooie prijzen. 10.30 uur Start burgerrace op het wielerparcours. 10.45 uur Start wielerronde voor amateurs. 11.00 uur Start Jan Plezier bij de Gereformeerde Kerk (na 12.00 uur bij de Brandweer). 11 30 uur Tweede videofilmvertoning voor kinderen t/m 5 jaar in de hal van de bibliotheek. 12.00 uur Start Oudhollandse kinderspelen en gelegenheid tot het springen op een groot luchtkussen op het plein voor C1000. Optreden van de Eastenders op het grote podium. Start van de creatieve markt bij het kerkgebouw van de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden. Start van scouting Zevenhuizen op het plein voor de bibliotheek met het opzetten van een hangbrug en een loopbrug en het bakken van broodjes. Van 12.00 uur tot 14.00 uur straatteken wedstrijd voor alle leeftijden op het plein voor BAC. 13.00 uur Start looporkest van de "Kleine Trompetter". 13.15 uur Eerste optreden van de showband M K in de Burg. Boerstraat. 14.00 uur Start ouderenfeest in "De Zevenster". De bekende keeper René Stam komt naar de Dorpsstraat bij de stand van v.v. Groeneweg om penalties te stoppen. Iedereen die wil kan meedoen. 15.00 uur Tweede optreden showband M K in de Burg. Boerstraat. 16.00 uur Uitreiking Standhouderswisselprijs. 16.30 uur Optreden Shantykoor "Het Kraaiennest" op het grote podium. 17.15 uur Einde feestdag In de loop van de dag wordt er nog een oldtimer, merk Panhard 1955, geshowd en wordt er een hoogwerker geplaatst. De Oranjeboekjes worden op donderdag, vrijdag en zaterdag a.s. verspreid. Voor degenen, die geen boekje ontvangen mochten hebben, is er altijd een verkrijgbaar bij het VW (reisburo De Zwaluw) in de Dorpsstraat. Moerkapelle- Met veel enthousiasme heeft het oranjecomité ook dit jaar weer een aantrekkelijk programma samengesteld. Zoals elk jaar bevat het program ma een aantal vaste activiteiten, zoals de braderie, de trimloop, de fietspuzzel- tocht en niet te vergeten de lampion- en fakkeloptocht als afsluiting van de dag. Ook zal dit jaar weer voorafgaande aan de aubade de optocht van versierde fietsen plaatsvinden. Als speciale attractie is er dit jaar een demonstratie van honden die schapen drijven. Ook zal er een behendigheidsrit met oude tractoren te zien zijn. Het programma ziet er als volgt uit: 8.15 uur: Optocht versierde fietsen voor kinderen 9.00 uur: Aubade bij het Dorpshuis 9.30 uur: Begin van de Braderie en het uitreiken van de versnaperingszak (denk om de kleurplaat) 10.00 uur: Bejaardenontvangst 10.15 uur: Kinderspelen op het plein voor het Dorpshuis 10.30 uur: Start trimloop voor de jeugd (2 km) 10.30 uur: Demonstratie gymnastiekvereniging Tarzan 11.15 uur: Demonstratie schapendrijven met Border Collies 11.30 uur: Start trimloop alle afstanden, 5, 10, 15 km en de halve marathon 13.00 uur: Start fietspuzzelrit bij het Dorpshuis 15.00 uur: Spelspektakel 19.00 uur: Wandelpuzzeltocht 19.30 uur: Oranje-Zangbijeenkomst in de Gereformeerde Kerk 21.00 uur: Lampion- fakkeloptocht. 22.15 uur: Gezellige afsluiting van deze dag georganiseerd door het Dorpshuis. Waddinxveen - Ook in de Victorwijk in Waddinxveen worden weer veel activiteiten georganiseerd op Koninginnedag. De activiteiten worden georga niseerd door de wijkvereniging Zonnig Zuid. Het programma is als volgt: om 11 uur 's morgens begint de dag met een optocht door de wijk waarbij alle kinderen verkleed mogen verschijnen. De 'Cormula's zorgen hierbij voor de muzikale begeleiding. Na afloop van de optocht is voor iedereen limonade en een oranjekoekje. Vanaf 13.30 uur zijn er activiteiten rondom het wijkgebouw 'Zonnig Zuid'. Zo is er onder andere een surfsimulator, een treintje, springkussen, minicars, diverse andere spelletjes en een kinderboerderij. Uiteraard zijn er ook kraampjes waar iets te eten of drinken gekocht kan worden. Leuke prijzen zijn er te winnen met het 'Rad van Avontuur'. Deze middag duurt tot 17.30 uur. 's Avonds gaat de buurtvereniging 'Zonnig Zuid' nog even door met de festivitei ten. vanaf 19.00 tot 20.00 uur is er een kinder Oranjebal voor de leeftijd 3 tot ongeveer 8 jaar. De oudere kinderen tot 16 jaar zijn daarna in de gelegenheid Oranjebal te bezoeken tot 21.00 uur. Ook de volwassenen kunnen genieten van het Oranjebal 'Goud van Oud' vanaf 21.00 tot 24.00 uur. Boskoop- Op Koninginnedag 30 april zal voor de tweede keer het "poot- i potpopfestival plaatsvinden. Aan het festival wordt medewerking verleend door zes Boskoopse "bandjes". Het festival vindt plaats op de parkeerplaats bij de Bethelkerk van 13.00-19.00 uur. Hazerswoude-Dorp- Er worden op dinsdag 30 april diverse activiteiten voor zowel jong als oud georganiseerd rondom het complex van voetbalvereniging Hazerswoudse Boys te weten: 13.30 uur Kinderspelen, voor alle kinderen tot en met de basisschool, buksschie- ten blikjes omgooien (kinderen altijd prijs); 14.00 uur Touwtrekken, inschrijven is omstreeks 13.30 uur, inschrijfgeld 10,= per team, schminken, penaltyschieten is vanaf 12 jaar en tussen 16.00 en 17.00 uur gaan de 50-plussers tegen elkaar voetballen. Tussen de bedrijven door zal het bekende Rad van Avontuur volop draaien en kunnen er hoofdprijzen gewonnen worden, zoals tuinsets, elektronische appara tuur en natuurlijk de onvermijdelijke taarten, kippen, flessen wijn etcetera. Oud Verlaat- Alle festiviteiten van de Oranjevereniging op Koninginnedag vinden plaats bij het dorpshuis "J" Vierkap". de Het programma ziet er als volgt uit: •9.30 uur: Aanvang (vlaghijsen en zin gen van het Wilhelmus) 10.00 uur: Kinderspelen. Deelnemers kaarten voor de aanvang ophalen. 11.00 uur: Prijsuitreiking. Oplaten van ballonnen op het grasveld. Daarna zijn er spelen voor groot en klein. Zo is er een schiettent, rad van avontuur, springkussen en er kan gesjoeld worden. •Om 19.00uurwordterverzameldvoor de verkleedparade, en om 19.30 uur is de prijsuitreiking door het burgemees terechtpaar en een nog niet bekende "bekende". Waarna de optocht met het muziekkorps van "De Kleine Trompet ter" zal plaatsvinden. Aansluitend is er de feestavond in de Vierkap met leven de muziek. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle. Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten uitsluitend bellen donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Interlanden Spreigroep, telefoon 070-3190820

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3