Keukens Brand onder Houthandel Koninklijke Onderscheidingen voor Waddinxveners Gemeente s Zevenhuizen wr jl Moerkapelle Dodenherdenking Bevrijdingsconcert Bevrijdingstocht Een wandeling op Be vrijdingsdag Geraniummarkt üonsclub Zevenhuizen 5 Apparaten Gratis KEUKENS hA makelaardij o.g. Aanmelding kranslegging Nationale Herdenking Koninklijke onderscheiding voor de heer P. Grootendorst EH| wit ft* mi mi*®® Hans Verkerk Keukens heeft deze week een spectaculaire actie. Als u binnen twee jaar een keuken nodig heeft en nu koopt, krijgt u van Hans Verkerk een oven, kookplaat, afzuigkap, voedselrestvermaler en koel kast gratis! Kom nu snel echt geld verdienen en vraag naar de snelle beslisserskorting. Wij garanderen u de beste keuken en het beste ontwerp voor de beste prijs! MAAK NU BOVENDIEN KANS OP EEN VAN DE 200 REIZEN NAAR HET ALPHEN A/D RIJN GOUWESTRAAT 60a - 0172-476672 GOUDA JOUBERTSTRAAT 34 - 0182-525077 m INVM MAKELAAR Zevenhuizen - Op zaterdag 4 mei wordt er een dienst gehouden in het kader van de dodenherdenking. Deze dienst, die duurt van 19.00- 2Ct 10 uur, wordt gehouden in de Her vormde kerk. De dienst is een geza menlijk initiatief van de kerken in Zevenhuizen-Moerkapelle en is ook onderdeel van de dodenherdenking, die de burgerlijke gemeente viert. Voorganger is dominee J.W. van Estrik uit Moerkapelle. Iedereen is van harte welkom. Boskoop - De orgelcommissie van de Gereformeerde kerk organiseert jaarlijks, in samenwerking met de Oranjevereniging Boskoop, een be vrijdingsconcert. Omdat 5 mei dit jaar op zondag valt is voor een iets andere formule gekozen. Samen met de Hervormde Gemeente heeft de orgelcommissie een dienst voorbe reid, die noch een echt orgelconcert is noch alleen een kerkdienst. Het is een samenvoeging. De dienst vindt plaats in de Gereformeerde kerk aan de Zijde en begint om 18.30 uur. Do minee R. de Reuver zal de dienst I leiden. Zoetermeer- Toerfietsvereniging Zoetermeer '77 houdt zondag 5 mei de Bevrijdingstocht. Deelnemers aan deze tocht kunnen kiezen uit drie afstanden, 40, 75 en 100 kilometer. Voor de 40 kilometer tocht bestaat de mogelijkheid per gezin in te schrij ven. De kosten zijn dan 8,=. Als proef zijn de starttijden in de mid dag. Vanaf 12.00 uur voor de 100 kilometer, tot uiterlijk 14.00 voor de 40 kilometer. Startpunt is het Clubge bouw van de Toervereniging Zoeter meer '77, Buytenparklaan 2b, (wijk 17, nabij Locomotion), Zoetermeer. Voor informatie, Ap Middelkamp, te lefoon 079-3311132. Waddinxveen- Op zondag 5 mei orga niseert het Nivon afdeling Waddinx veen een wandeling van Hekendorp naar Oudewater over de Tiendweg en terug langs de Ussei. Zoals het zich nu laat aanzien, kan genoten worden van de bloesem aan de bo men. De tocht zal ±12 kilometer zijn. Vertrek om 10.00 uur met de auto vanaf Sporthal aan de Dreef (voor heen Sniepweg) in Waddinxveen. Om 10.30 uur begint de wandeling vanaf de parkeerplaats Hoenkoopse buurtweg, aan de rechterkant van de weg, tegenover het klooster, Provin ciale weg voorbij Haastrecht, 'i Oudewater kan de Heksenwaag bezocht worden (vanaf 12.00 uur ge opend, entree 2,50 per persoon). Opgave tot en met 3 mei bij Diny Sikking, telefoon 0182-615848. Bij slecht weer voor 9.00 uur even bellen naar dit nummer. Zevenhuizen - Op zaterdag 4 mei or ganiseert Lionsclub Zevenhuizen voor de tweede maal een Geranium- markt op het Dorpsplein in Zeven huizen. De markt begint om 8.00 uur. opbrengst is bestemd Artsen zon der Grenzen. Waddinxveen- Op vrijdag 26 april om streeks 15.30 uur werd brandalarm gemaakt voor een houthandel aan de Zuidkade Waddinxveen. De brand woedde onder de opslagloods van deze houthandel. Deze loods staat op palen die ongeveer een meter boven de grond uitsteken waarop de loods is gebouwd. Van buitenaf is het mogelijk onder deze loods te komen. De brand heeft gewoed in het afval dat onder de vloer ligt. Omdat het nauwelijks mogelijk is dat daar spontaan brand ontstaat en om dat bekend is dat er wel eens kinderen onder die vloer zitten, bestaat het ver moeden dat kinderen al dan niet op zettelijk deze brand hebben doen ont staan. na ongeveer drie kwartier kon de brandweer het sein brandmeester geven. Pas na een grondige inspectie van vloeren fundering zal bekend zijn hoe groot de schade is. Er hebben zich bij de brand geen persoonlijke onge lukken voorgedaan. ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 Op 4 mei a.s. vindt bij het herdenkingsmonument aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen de Nationale Herdenking plaats. Organisaties, verenigingen, instellingen en inwoners worden in de gelegenheid gesteld om bij het monument aan de kranslegging deel te nemen. Aanmelding voor de kranslegging kan tot en met 3 mei a.s. plaatsvinden bij de heer A. Wessels van de sektie Interne Zaken, tel. 0180-637748. 18e jaargang nummer 664 2 mei 1996 van de Stichting Hulp Oost-Europa en voorzitter van verschillende commis sies voortgekomen uit de Stichting HOE. Daarnaast was hij gedurende één jaar adviseur van de Europacommissie Protestantse Kerken. Tevens is hij lid geweest van de Eastern Europe Mis sion Conference en lid van de commi^ sie Oost-Europa Raad van Kerken. Naast bovengenoemde verdiensten heeft dominee Van der Plas ook nog tal van functies bekleed op lokaal niveau. Zijn koninklijke onderscheiding dankt hij met name aan zijn activiteiten in Oost-Europa die hij wist te realiseren in een periode waarin de betrekkingen met de Oostbloklanden geenszins mak kelijk verliepen. Burgemeester C.M. van der Linden speldt de versierselen op bij Dominee A. W. van der Plas Nog een derde inwoner van Waddinx veen werd in een Koninklijk zonnetje gezet. De heer P. Grootendorst is be noemd tot Ridder in de Orde van Oran- je-Nassau vanwege zijn verdiensten in de vakbeweging. De minister van Socia le Zaken, de heer drs. A.P.W. Melkert, heeft deze onderscheiding uitgereikt. De heer Grootendorst is ruim 46 jaar lid van de christelijke vakbeweging. Sinds 1970 vervult hij in het vakbondswerk vele kaderfuncties, zowel voor de re gionale vakcentrale CNV, als voor de regionale en landelijke Vervoersbond CNV. Bij zijn activiteiten van de afgelo pen 25 jaar heeft de heer Grootendorst zich onderscheiden door zijn verande ringsgezinde instelling. Door Karin van Langeraad Mevrouw Oosterbroek kreeg de onderscheiding met name voor haar werk als voorzitter van de Stichting Bejaardenhuisvesting. Waddinxveen - Bij de jaarlijkse lintjesregen vlak voor Koninginnedag heeft ook burgemeester C.M. van der Lin den de versierselen behorende bij Koninklijke onderschei dingen uitgereikt aan twee inwoners van Waddinxveen. Mevrouw L.M. Oosterbroek-Waagmeester is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege met name haar verdienste als voorzitter van de Stichting Waddinx- veense Bejaardenhuisvesting. De heer ds. A.W. van der Plas is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege zijn verdiensten in met name Oost-Europa. Mevrouw Oosterbroek is ruim zestien jaar voorzitter geweest van de Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisvesting. In september 1978 trad zij in haar functie van wethouder, belast met onder andere de zorg voor woonruimteverdeling en welzijnszaken betreffende bejaarden, als voorzitter aan bij de Stichting Waddinxveense Bejaardenhuisvesting. Zij heeft ook een bestuursfunctie vervuld bij de Stichting Dienstverlenings centrum. Deze stichting had tot doel het bevorderen van welzijn en recreatiemogelijkheden van senioren. Mevrouw Oosterbroek heeft zeer veel werk verzet voor deze stichting. Dominee van der Plas is sinds 1992 predikant van de Hervorm de Gemeente Waddinxveen. In augustus 1995 heeft hij zijn 25- jarig ambtsjubileum als predikant mogen vieren. Ook in inter nationaal verband heeft dominee van der Plas tal van functies bekleed. In de periode 1977 tot 1992 was hij vice-voorzitter 'iv.i tó HÉD

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1