VAN DEN BERG/ HOFMAN B.V. gritstralen uitlijnen tectyleren spuiten Stehouwer de bandenspecialist De nieuwe Peugeot 106 bij Garage Schmidt autoschadebedrijf U kunt uw schade wel camoufleren. Maar wij kunnen het voor u repareren Nu een set schitterende velgen met stoere band Banden Lichtmetalen wielen Balanceren Uitlijnen Uitlaten Schokdempers Accu's Noordeinde 57-1 Zevenhuizen (079)5933012 Hart van Holland 100 jaar auto/15 mei 1996 Kruisweg 108 - 2665 HD Bleiswijk - Tel. 079-5931423 Stehouwer, gevestigd in het Truckcenter aan de Al2 bij de afslag Zevenhuizen, is gespecialiseerd in ban den voor personenauto's en vrachtwagens, in uitla ten, schokdempers en lichtmetalen wielen. Wat be treft banden: Stehouwer heeft alle topmerken van ver schillende prijsklasse in huis. Daarbij heeft Stehouwer de beschikking over de modernste computerge stuurde testapparatuur. Als service heeft de banden specialist een aantal gratis diagnosetests t.w. con trole van bandenspanning, het testen van schok dempers, het bepalen van profieldiepte en het be zien van slijtage van de banden. Met name de band vertelt zijn eigen verhaal. Aan de mate van slijtage is de onbalans van de auto af te lezen. Werken bijvoorbeeld de schokdempers niet op timaal dan ontstaan er platte plekken. Zijn de ban den niet op de juiste spanning dan slijten ze of teveel in het midden of aan de zijkanten al naar gelang ze te hard of te zacht zijn opgepompt. Hoe vaak gebeurt het niet dat men tijdens de vakantie met een klap band van de aanhanger of de caravan wordt gecon fronteerd. Meestal is zulks een gevolg van een ver keerde spanning. Daarom is bandenspanning een vak. Sporen de wielen niet goed of zijn de wielen niet goed uitgelijnd dan is dat te zien aan de éénzijdige slijta ge van de banden. Regelmatige (gratis) controle is dan ook geen overbodige luxe. Het bespaart brand stof en het voorkomt het voortijdig vervangen van banden. Testen hebben uitgewezen dat het brand stofverbruik op die manier met 5% tot 6% kan wor den teruggebracht. Op jaarbasis scheelt dat veel geld. Zevenhuizen - Er bestaat geen twijfel over dat de nieuwe Peugeot 106 in z'n segment voor de nodige beroering zal zorgen. De auto staat sinds z'n geboorte al bekend om z'n opmerkelijk goede rijkwaliteiten en z'n hoge mate van comfort. Op deze punten is de nieuwste versie alleen nog maar verbeterd. Zoals ook de veiligheid en de uitstraling op een nóg hoger plan zijn komen te staan. De nieuwe Peugeot 106 oogt aanmerkelijk 'forser' dan z'n voorganger. Dit komt vooral door de toegenomen lengte, de gewijzigde bumpers en het nieuwe front. Ten opzichte van zijn voorganger is de vernieuwde 106 ook sportiever, de gelijker én veiliger. De deurpanelen met de zogehe ten 'Side Protection Paddings' en de algeheel ver sterkte carrosserie garanderen een nog betere be scherming bij aanrijdingen van opzij. De nieuwe 106 heeft verder op alle uitvoeringen standaard Pyrotechnische gordelspanners (vóór) en een speciaal versterkte veiligheidsstuurkolom. Peugeot levert de nieuwe 106 in een groot aantal uit voeringen. Er kan gekozen worden uit zeven moto ten wat de (zes) benzinemotoren betreft varirend van tO tot 1.6 liter en qua vermogen van 50 tot 120 pk. De Peugeot 106 kent één type dieselmotor (1.5 liter en 58 pk). Wat verder in de nieuwe 106 in het oog springt, zijn de hoogwaardige materialen, de nieuwe frisse kleuren en bekledingsstoffen en de vele detail verbeteringen. Qua weggedrag en comfort neemt de 106 onveranderd een leidende positie in z'n klasse in. De nieuwe Peugeot 106 is er vanaf f 21.550,- en staat startklaar voor een alleszeggende proefrit bij garage Schmidt, Dorpsstraat 38 in Zevenhuizen. StehOuwer Band: General 185 60R14; wiel: Cobra. Voor o.a.: Opel, Ford, VW, Mazda, enz. Inklusief monteren, balanceren en B.T.W. Wij zijn óók zaterdags van 8.00-12.00 uur geopend voor vrijblijvende prijsopgavé.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 27