Kanovereniging 't Schouwtje viert 10-jarig bestaan Sjoelen Moerkapelle speelt gelijk BROUWER DE KONING N.A.S. bij regio wedstrijden Tarzan haalt eerste prijs Competitie Tennisclub Zevenhuizen Karl van Tilburg in Eemshaven Waddinxveense turnsters op nieuw naar NK C-lijn Ereplaatsen voor Rolling'90 UITVAARTVERZORGING Grote sortering QRGE Hart van Holland/15 mei 1996 pagina 9 ">*T 'Jv' x m Moerkapelle C-junioren kampioen PERKPLANTEN (STAM)FUCHSIA'S KAMERPLANTEN GERANIUMS STAMMARGRIETEN SNIJBLOEMEN Rolschaatsen X iij Door Karin van Langeraad - Met 120 deelnemers aan de "boomkwekerijlustrumtocht", een prachtige tocht langs het grootste aan een gesloten kwekerijgebied, is de viering van het 10-jarig bestaan van kanovereniging 't Schouwtje een suc ces geworden. Voor alle deelnemers was er een aardige attentie en een receptie na afloop. Bovenaan op het briefpapier van Kano vereniging 't Schouwtje staat vermeld "Opgericht 13 januari 1986". "Reden genoeg voor het bestuur van de kano vereniging om dit jaar op feestelijke wijze stil te blijven staan bij dit tweede lustrum van de vereniging" aldus voor zitter van de vereniging Arie Cees de Jong. Om tot de oprichting van de kanovere niging te komen is het eerst noodzake lijk geweest een aantal jaren de kano sport in Boskoop te promoten. Dat be gon in 1983 met een tocht door Bos koop, de boomkwekerijtocht genoemd. Een klein groepje enthousiaste vrijwilli gers, die bereid waren nagenoeg al hun vrije tijd in de kanosport te steken, is in de jaren hierna doorgegaan met het promoten van de kanosport. Dit heeft in januari 1986 uiteindelijk geresul teerd in de oprichting van kanovereni ging 't Schouwtje. Inmiddels is 't Schouwtje aangesloten bij de Toeris tische Kano Bond Nederland. Er wor den jaarlijks vele kanotochten georga niseerd. Waddinxveen- De laatste sjoelavond van hét seizoen 1995-1996 is op woens dag 15 mei. Dan worden aan de eerste drie spelers van elke klasse die mini maal tien keer geweest zijn de bekers uitgereikt. Aan de overige spelers die tien keer geweest zijn en geen beker "ebben ontvangen zal een aandenken werden uitgereikt, de prijzen zijn gegaan naar: hans Botger, Frans Bouwmeester, 'eus Visser, Pascal van Gils, Erwin B'eus, Ashaden Drijver, Trudi van Dam, ™ri Faas, Sjaan Faay, Wim Slingerland sr., Cor Kersbergen, Gert Kersbergen, Riet van Wijk, M.C. Taktor, Ronald Meyer, Ben den Ouden, G. Loef, Ineke van Gils, David Sinnema en Dick Es- veldt. Tweede ronde: Simon den Ouden, Mien van Renesse, Cees van Wijk, Guus van Renesse, Cees van Wijk, Cor Faay, André van Gemeren, Jan Olie, Dirk Jan van Drunen, Dick Dros, Bas Brouwer, Greet Brouwer. Hoera Hoera Liesbeth wordt 50 jaar! van harte! Aad Corrie en Richard Moerkapelle heeft in de laatste compe- Miewedstrijd uit in Zegveld het sterke cn al gepromoveerde Siveo een gelijk- Pel afgedwongen. Hoewel alle belang de beslissingen al getroffen waren, as het vanaf het begin een snelle, on- erhoudende en vooral pittige wed- i'iri' Moerkapelle kreeg direct al een overwicht, wat niet meer uit han eni werd gegeven. Het was dan ook aan Uegveldse doelman Van der Endt te anken, dat er niet gescoord werd. aeen half uur kwam Moerkapelle toch P voorsprong. Danny Pols nam een ener en uit de daarop voortvloeiende unHrn a^e scoorde Rashid Boutas Gs- a Vlak voor rust kreeg Siveo een Je schop toegewezen na een overtre- van Mark Kloos. Terwijl de hip6 ter de Moerkapellenaar tran°Ver noS onderhield, werd de vrije ripn ie?omen en scoorde Gijs Breedijk ?egelijkrnaker. V(|fe'»eede dedt had Moerkapelle ook maar nd het betere van het spel, Zo |IWerden de kansen niet benut. strijd11 e'nde na een leuke wed- - en werd een goed seizoen met een keurige 6e plaats afgesloten. Met deze verwachtingen van voor het seizoen voldaan. Het komende seizoen blijft Cees Verbree hoofdtrainer, hij zal worden geassisteerd door 2e trainer Wim Hobers. Cees Verhoef (dit seizoen assistent trainer) zal het algehele tech nische beleid van de jeugd onder zijn hoede krijgen en tevens de B-junioren gaan trainen en begeleiden. Henk van Luinen blijft als masseur aan de vereni ging verbonden, terwijl ook de elftallei ders Dick Bakker en Teun Vermulm en grensrechter Mike Pothecary aanblij ven, waarmee het bestuur het tech nisch plaatsje voor het komend sei zoen rond heeft. Door met 5-1 zelf te winnen van CVC Reeuwijk en door het puntenverlies van Linschoten, werden de C-junioren van de w Moerkapelle kampioen van hun afdeling. Dit kampioenschap kwam tot stand na een sterk seizoen met veel grote overwinningen en slechts één enkele nederlaag. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. n Gespecialiseerd in thuisopbaring. ag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-5011230 b.g.g. 5012238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Benthuizen- Zaterdag 11 mei werden door de kring Gouda, de jaarlijkse re gio gymnastiek wedstrijden gehou den. Van N.A.S. deden hier 34 jongens en meisjes aan mee. Om 8.45 uur vertrokken zij, leiding en actieve ouders naar Zevenhoven. Dat deze regiowedstryden voor velen een spannend gebeuren was, kon een ieder aflezen van de geconcentreerde gezichten. Zowel de jongens als de twee meisjes- groepen behaalden in hun categorie een tweede prijs. Bassen en tenoren laat je eens horen Kleinkoor Cantare is je ware 0172-210265 5-delig Wandmeubel baliebruin 475,= Boekenkast baliebruin 75,= 079-3317315 Verzameling konijnenbeeldjes teab 079-3316593 Gezocht: Elpees jaren '60 muziek 079-3315667 1 Kaartje Herman Finkers 1 juni '96 35,= 0180- 633956 na 18.00 uur Moerkapelle- Zaterdag 11 mei werden in Zevenhoven de jeugdregio-turnwed- strijden gehouden. Ook de jongens en meisjes van gymnastiekvereniging Tar- zan namen deel aan deze wedstrijd. De meisjes lieten eerst hun vrije oefening zien, daarna kwamen achtereenvol gens de brug ongelijk, de lange mat en de sprong aan de beurt. De jongens werkten op de volgende vier toestellen, brug, minitrampoline, kastsprong en ringen. Bij deze wedstrijd werd geke ken naar het groepsgemiddelde. Bij de prijsuitreiking bleek dat het gemiddel de van 21.77 punten van de meisjes goed was voor een tweede prijs. Het gemiddelde 22.28 punten van de jon gens leverde een eerste prijs op. Bij de jongens werd apart gekeken naar het resultaat op het onderdeel brug. De jongens van Tarzan haalden hier een zeer goede tweede plek met 7.63 pun ten. Ook de vrije oefening van de meis jes werd apart beoordeeld, zij werden met 8.5 punten derde. Potgrond 3 zakken 10,- Tuinaarde 4 zakken ƒ10,- ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.a. sap-,vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten-,aardbei-, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten, enz. Broeiramen Terracotta sierpotten - bloembakken en -haken CHRYSANTENSTEKKEN KWEK VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEl Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Zevenhuizen- Ingrid Beltman, Hanny Verbakei, Peter Saers, Toon Claessen, Matthijs Dekker en Madeion Leewis vormen het derde mixteam (18+) en kregen afgelopen zaterdag een team uit Rozenburg op bezoek. De middag be gon met een spannende herensingle, een driesetter waar vooral tijdens de tweede set de toeschouwers regelma tig met kromme tenen naar zaten te kijken. Een wedstrijd die 2.5 uur duur de, maar helaas door team drie verlo ren werd. Hierna volgde een mix, die zeer snel door Zevenhuizen werd ge wonnen. De damessingle werd overtui gend gewonnen door de goed serveren de tegenstander, maar had een hoge amusementswaarde. Daarna werden de herendubbel en de damesdubbel snel door Zevenhuizen gewonnen door de tegenstanders de fouten te laten maken. Een goede einduitslag voor Ze venhuizen: 3-2. Het mixteam t/m 12 jaar, bestaande uit Bouke, Silvia, Robert en Judith, speelde afgelopen woensdag tegen Oudelande 1. Deze bezoekers hadden meer erva ring en wonnen met 11-1. Op het stratencircuit van Eemshaven werd eerste van de twee wedstrijden van deze week verreden. De wedstrijd, niet meetellend voor het kampioen schap, was voor Karl van Tilburg een ideale voorbereiding voor de wel mee tellende wedstrijd op Hemelvaartsdag. In de eerste training reed Karl een tijd van 1.45.50 hetgeen een 5e tussentijd betekende. Hoewel de wind iets meer was gaan waaien werd er tijdens de tweede training veel harder gereden. Ook Karl reed een stuk harder, met een tijd van 1.43.30, tevens een verbetering van zijn persoonlijke baanrecord, kwa lificeerde hij zich voor een 6e start plaats. De Supersport 400 klasse mocht op de wedstrijddag op 15.00 uur rijden. Karl had een goede start maar werd opge sloten waardoor hij na de eerste ronde op een 10e plek door kwam. In de derde ronde kwam hij na een inhaalmanoeu vre op de 9e plaats. Drie ronden later lukte het hem de rijder voor hem eruit tejremmen en pakte zo de 8e plaats. De daarop volgende ronden liep Karl steeds meer weg van zijn achtervol gers, maar het gat naar de rijder voor hem was te groot om dicht te rijden. In de laatste ronde viel een rijder vooraan uit waardoor Karl op een prima 7e plaats over de finish reed. Helaas wa rén er geen punten te verdelen maar er stond wel een mooie beker tegenover. Op Hemelvaartsdag wordt de tweede wedstrijd op Eemshaven verreden, die wel meetelt voor het kampioenschap. Waddinxveen/Heerenveen- Zaterdag 11 mei werd de laatste plaatsingswed strijd gehouden voor het NK C-lijn. De Waddinxveense turnsters Berlinda en Marjoleine Verwey vertrokken al vroeg naar Heerenveen waar deze wedstrijd werd gehouden. De organisatie was in handen van gymnastiekvereniging WIK-F.T.C. in samenwerking met de KNGB. Berlinda (13) draaide een uitstekende wedstrijd in de categorie junioren (13-, 14-, 15-jarigen). Ze moest het opnemen tegen 65 andere turnsters. Ze begon op de vloer en kreeg voor haar oefening 8.95 punten. Op sprong behaalde ze 8.20 punten en op balk 9.05 punten. Met een prachtige brugoefening, met een dubbele reuzendraai met streksalto, behaalde ze 9.15. Haar hoge totaal van 35.35 punten was goed voor een gou den medaille en een plaats op het NK C- lijn te Naarden op 1 juni. In de avondwedstrijd moest Marjoleine (11) turnen in de categorie jeugd (11-, 12-jarigen). Het was voor haar de eerste officiële wedstrijd nadat ze half februa ri haar elleboog had gebroken. Marjo leine, die veel training miste en nu ge plaagd wed door een lichte ontsteking in haar knie, had een zware dobber aan de 52 andere turnsters. Op brug kreeg ze 8.45 punten. Na het onderdeel balk, waar ze 7.90 punten behaalde, stond ze op een negende plaats. Op vloer kreeg ze 8.10 punten en met haar mooie paardsprong (9.20 punten) kwam ze op een totaal van 33.65 punten. Boven ver wachting mocht ze de bronzen medail le in ontvangst nemen voor haar derde plaats. Ook zij mag op 1 juni naar de finale in Naarden. Voor de Pro Patria ploeggenootjes Sa bine Harmes en Saskia van Dijk is dit helaas niet het geval. Toch turnden ook zij.een uitstekende wedstrijd in de cate gorieën junioren en senioren. Sabine haalde een totaal van 32.50 punten, slechts 0.05 te weinig voor deelname! Saskia kwam ook op een goed totaal van 32.40 punten, maar ook dit was niet voldoende. Moerkapelle- Evenals de gevorderde leden van Rolling'90 zijn ook de jongste leden aan het wedstrijdseizoen begon nen. Afgelopen zaterdag is in Zaandam de eerste Rolrinckelwedstrijd van dit jaar gehouden. Dit is een wedstrijd voor beginnende rolschaatsers in de leeftijd van 5 tot ongeveer 12 jaar. De kinderen rijden een kür van 1_ minuut. Zij hebben hiervoor hard getraind. De meeste van de kinderen gaan na ver loop van tijd door naar het echte wed strijdrijden. Deze dag was niet onverdienstelijk, aangezien twee leden van Rolling'90 in de prijzen vielen en de andere, waarvan enkele voor de eerste keer alleen voor een jury moesten rijden, ook goed ein digden. Uitslag: Rolrinckels C: 2e Marloes Buk man (11 jaar). Rolrinckels B: 6e Claudia Jonker (9 jaar), 15e Colette Kamp (8 jaar), 18e Linda Verschoor (8 jaar), 20e Shirley v.d. Poel (9 jaar), 22e Daphna Bontebal (8 jaar). Rolrinckels A: 3e Maral Noshad Sharifi (7 jaar). Op zaterdag 12 oktober organiseert Rolling'90 de derde en laatste rolrin ckelwedstrijd van dit jaar in dorpshuis "Op Moer". Rolling'90 heeft momenteel een trai ningsuur op vrijdag, waar vrij jonge kinderen inzitten. Bij deze groep is nog plaats voor nieuwe leden in de leeftijd van 4 tot 8 jaar. Informatie bij Marian Krispijn (079-5932792).

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9