nottet Roparun succes voor vrouwenploeg Huis-aan-huiscollecte V.B.O.K. OVERLOCKMAC HIN ES NU 295,- Stijlvolle en praktische projecten voor een geheel nieuwe sfeer in huis HïïTT7 Grote rommel- en antiekmarkt Familieberichten s mm Hart van Holland/22 mei 1996 pagina 3 ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen cl e 11 ti ij vanderW en de 1956 1996 M. van Tol A.C van Tol-Hoogeveen *0 Verf Behang Laura Ashley Stoffen Accessoires van Laura Ashley Accessoires Als elke telt Als het zwaailicht kan Pg LI T I E Waddinxveen Boskoop 26.000 exemplaren. ADVOCATEN Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Woensdag 29 mei 1996 is een bijzondere dag. want dan zijn onze ouders, opa en oma 40 jaar getrouwd. Deze dag vieren we in familiekring. Leen en Ilona Abigail, Carly en Danyel Dirk en Ingeborg Christy en Mare Perkstraat 37 2761 LM Zevenhuizen. Letteke Broekman tevreden terug uit Parijs. Ibor Karin van l.angeraarl Waddinxveen-"In september 1995 werd ik benaderd voor deelname aan de sponsorloop van Roparunners met een complete vrouwenploeg. Ik heb daar ja tegen gezegd en het is een enorm succes geworden Vanaf oktober is de gehele ploeg in training geweest. Daar zijn dan buiten de loopsters ook de anderen bij betrok ken. "Want het resultaat haal je niet alleen met lopen. De voedselvoorzie ning is minstens zo belangrijk en wat te denken van de kaartlezers. Ik zou uitko men in Amsterdam in plaats van Parijs als niet iemand mij zou vertellen hoe ik moet lopen." De eenheid binnen de ploeg is dus heel belangrijk en iedereen die een aandeel heeft gehad is er dus ook helemaal bij betrokken. De training vond ook wel 's nachts plaats. Om ge wend te raken aan nachtelijke omstan digheden. "De uitgebreide training heeft zijn vruchten afgeworpen. De ploeg heeft de eindstreep gehaald in 42 uur, ruim binnen de gestelde tijdslimiet. Er is nie mand uitgevallen en wij hebben 30.000,= bij eikaar gelopen. Reden genoeg om dik tevreden te zijn." Aan het woord is Letteke Broek man, atlete uit Waddinxveen. Lopend van Rotterdam naar Pa rijs met als doel middelen bij elkaar te '°Pen voor de kankerpatientjes van de Daniël Den Hoedkliniek en het Sophia- hnderziekenhuis. Lr is in totaal met 78 ploegen deelgeno men aan dit groots opgezette evene ment. De eerste 10 kilometer door Rot terdam was massaal. Alle lopers, bege rende fietsers in een lange stroom ™ngs de kliniek, fantastisch was dat." riet idee om een vrouwenploeg samen M ste"en sPrak Letteke enorm aan. Maar dan wel een complete vrouwen- P'°eg. Tot en met de kokkin, masseuse en de ehaffeuses van de begeleidende auto s. Het doel van de ploeg was te j;orgen dat de gehele ploeg het einde naait, waarbij recreatie voorop heeft gestaan. ,enthuizen- De Vereniging ter Bescher- 'n§ van het Ongeboren Kind houdt n 28 tot en met 31 mei een huis-aan- l 'scollecte 'n Benthuizen. De op- engst van de collecte is voor het op vanghuis. Dit huis, wat nog gebouwd moet worden, is bestemd voor vrou wen die vanwege hun zwangerschap geen onderdak meer hebben. Voor in lichtingen: 079-3317077 oor het afwerken en snijden van vrijwel alle stoffen in één beweging Qchines met minimale schoonheidsfoutjes en volledige garantie VERKOOP VAN ALLE MERKEN NAAI- EN OVERIOCKMACHINES NEDERLANDS GROOTSTE SPECIAALZAAK WESTEINDE 83-95 DEN HAAG PARKING NR. 191 De boeken van Laura Ashley bevatten ont- werpideeën die variëren van het traditionele tot het meer individualistische en zelfs eigen zinnige, en vormen een basis voor eigen inte rieur-ideeën. Het doel is de meubelen een antiek uiterlijk te geven op geheel eigen wijze. De boeken zullen inspiratie en zelfvertrouwen geven die nodig zijn om het huis even mooi te maken als men in gedachten heeft. Interieurontwerpen zijn de laatste vijftien jaar steeds belangrijker geworden. Onze smaak heeft zich ontwikkeld en ons interieur is een vorm van zelfexpressie geworden die het ka rakter van de eigenaar verraadt. Laura Ashley heeft in de voorhoede van deze trend gestaan en moderne woninginrichtings materialen bij hoog tot laag thuisgebracht. Niet iedereen die belang stelt in binnenhuisar chitectuur heeft genoeg zelfvertrouwen om gewoon te beginnen, te weten wat werkt en hoe het gewenste effect bereikt wordt. Dit boek onderzoekt het gebruik van kleur, licht en ruimte, het effect van strepen en structuren en de technieken om behang te plakken en met allerlei verfsoorten te werken. De behandelde onderwerpen zijn onder andere muren, hout werk, lambrizeringen, friezen en borders, kas ten, vloeren, stoelen, etcetera. Tegenwoordig is er veel aandacht voor detail binnen het interieur, vooral bij woningtextiel. ATLAti&A AM LAURA AMI LEY J it) het is verbazingwekkend hoe groot het effect van een nieuw detail in een kamer kan zijn. In dit boek vindt u aparte finishing touches en allerlei technieken om uw huis om te toveren: van sierlijke gordijnpartijen tot kleine finesses zoals een theemuts en een kussen met vlakke rand, gemaakt van theedoeken. Laura Ashley was een van de eersten die sierlijke raam oplossingen voor iedereen bereikbaar maakte. Dit boek geeft aan hoe kleuren en verschillende soorten stoffen effecten kunnen bereiken zoals u dat niet gedacht zou hebben. De behandelde onderwerpen zijn onder andere kussens, gordijnen, lampekapjes, tafelkleden, servetten, bedden, het werken met losse lappen etcetera. Verf Behang: ISBN 90 269 3497 1 Stoffen Accessoires: ISBN 90 269 3499 8 Beide boeken zijn uitgaven van uitgeverij Van Dishoeck en zijn verkrijg baar bij de plaatselijke boekhandel voor 49,90 per uitgave. ids Midden Samen zorgen wc voor veiligheid Vrijdagmiddag vond op de Plasweg een ongeval plaats waarbij een 27-jarige bestuurster uit Zevenhuizen met haar auto op de linker zijkant terecht kwam. Zij week uit voor een auto die stil stond om linksaf te slaan waarbij zij tegen een boom reed met bovengenoemd gevolg. Inbraak/diefstal: Woensdagmiddag werd aan de Brugweg ingebroken in een personenauto. Er werd een ruitje ingeslagen en vervolgens werd de auto telefoon eruit gehaald. In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in een restaurant aan de Dorpsstraat. Er werd een ruitje inge slagen om binnen te komen. Binnen werd een spelautomaat opengebroken. In dezelfde nacht werd ingebroken in een kassawagen op de kermis aan de Dreef. Daar werd een CD-speler wegge nomen. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een kledingzaak aan de Zuidkade. Men kwam binnen na het inslaan van de winkelruit. Wegge nomen werd lingerie en badkleding. Overig nieuws: Massale aantasting openbare orde kermis: Vrijdagavond dreigde een mas sale vechtpartij te ontstaan tussen een 30-tal skinheads en ongeveer 30 maro- kanen. Toen eerstgenoemde groep steeds groter werd heeft de politie met behulp van collega's uit de omliggende districten alsmede een drietal honde geleiders, de groepen zover mogelijk uit elkaar gehouden en is in overleg met de burgemeester besloten de kermis voor de rest van de avond te sluiten Het is daarna, door een intensieve sur veillance, niet meer tot een confronta tie gekomen. Ook zaterdagavond is het dankzij de extra inzet van politie in burger en in unuform verder rustig ge bleven. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd op de Dreef een 27-jarige Gouwen aar gecontroleerd die teveel gedron ken bleekte hebben. Bij controle op het bureau bleek hij 1,2 o/oo in het bloed te hebben. Zondagavond werd een 20-jarige Wad- dinxvener betrapt met teveel alcohol achter het stuur van zijn auto. Bij con trole op het bureau bleek dit 1,3 o/oo te zijn. Zaterdagavond werd op het kermis- I terrein een 17-jarige Gouwenaar aange- 1 houden die in het bezit was van een I spuitbus traangas. Hij heeft een proces verbaal gehad en het spul is in beslag I genomen. Zondagochtend bleek dat er op de Willem de Rijkelaan van een zevental auto's één of twee banden waren lekge- stoken. Er waren er ook enkele bekrast. Aanrijdingen: Vrijdagnacht raakte in het Zuidwijk een auto te water. Omdat de politie niemand ter plaatse aantrof en de auto nagenoeg onder water ver dwenen was, is een politieman te water gegaan om te controlen of de auto leeg was. Dat bleek zo te zijn. Even later kwam de 19-jarige Boskoopse bestuur ster ter plaatse. Ook drie passagiers hadden tijdig het voertuig kunnen ver laten. Overig nieuws: Woensdaochtend werd snelheidscontrole gehouden op de Goudse Rijweg tussen 9.50-11.00 uur. Van de 352 passanten reden er 46 te snel en werden gefotografeerd. De snel ste reed 81 km/u. Rond het middaguur werd gecontroleerd op de Boezemlaan. Van de 263 passanten reden er 16 te snel met als snelste 77 km/'u. In de nacht van woensdag op donder dag werd bij een restaurant aan de Dorpsstraat een trottoirtegel door een ruit gegooid. Het motief van deze daad is onbekend. Paps, gefeliciteerd! Kusje Patty Oma van harte gefeliciteerd met uw 65-ste verjaardag op 24 mei! Laura, Britta en Tessa Hiep Hiep Hoera, Nienke 5 jaar! Gefeliciteerd van papa, mama, gemma en remco Liefste, wat zou het leven zonder de hartstocht zijn, van harte! Jan en Ria gefeliciteerd met jullie 12,5 jarig huweiijk. Peter, Liana, Peter, Karin en Marcel Hartelijk gefeliciteerd met jullie dochter! Ton, Ada, Krista, Marloes en Taco Hoera. Leroy 3 jaar! h.g. opa. oma, oma riek patricia kasper joopie pascal angel jowie Onze oma Adrie is jarig. Nog vele jaren op naar Sara! Veel liefs van Pascale en Danny Hazerswoude-Dorp- Zaterdag 1 juni is er in Hazerswoude-Dorp een grote rom mel- en antiekmarkt. Dit jaarlijks terug kerend evenement wordt gehouden op het Raadhuisplein en begint om 9.00 uur. Voor 9.00 uur kan er niets gekocht of gereserveerd worden, zodat ieder een evenveel kansen heeft op de leuk ste en mooiste koopjes. De opbrengst is bestemd voor de aflossing van de in middels gerestaureerde Nederlands Hervormde Kerk te Hazerswoude- Dorp. Naast heel veel tweedehands goederen, waaronder kasten, bedden, glaswerk, bestek enz. zijn er ook veel boeken, speelgoed, dier- en tuinbeno- digdheden. Er is een grote bloemen en plantenhoek en er zijn vele soorten perkplanten te koop. Ook de inwendige mens wordt niet vergeten, een kraam met zelfgebakken koek en andere lek kernijen, een kraam met echte Lim burgse vlaaien en oliebollen zullen ook dit jaar aanwezig zijn. Ook is er een kraam met zelfgemaakte handwerkarti- kelen. Voor groot en klein is er envelop- petrekken (altijd prijs) en voor de aller kleinsten een grabbelton. Evenals voorgaande jaren is er wedstrijd-sjoe len en een grote verloting met mooie prijzen. Een ieder wordt uitgenodigd en bij slecht weer wordt uitgeweken naar de Avantihal aan de Sportparklaan, eveneens te Hazerswoude-Dorp. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg Ia 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Slui tings term ijn a d ver ten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma. telefoon 0180-632289. Overige klachten uitsluitend bellen donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Interlanden Spreigroep, telefoon 070-3190820

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3