Joop van der Knaap wint bedrijfs- volleybaltoernooi SfflBÉ Zesde ITC Flora-run Karl van Tilburg op stratencircuit Zomerschaakcompetitie 1996 in de regio Groeneweg D2 een beetje kampioen BROUWER DE KONING Grote sortering V Buitenlands bezoek voor v.v. Groeneweg Klaveiji issenen okeren Compet Zevenh Me' uizei fennisc lub Jubileumtoernooi Moerkapelle groot succes UITVAARTVERZORGING De einduitslag PERKPLANTEN (STAM)FUCHSIA'S KAMERPLANTEN GERANIUMS STAMMARGRIETEN SNIJBLOEMEN Terracotta sierpotten - bloembakken en -haken QRGE Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Hart van Holland/22 mei 1996 pagina 9 Schaken Het winnende team van Rozenkwekerij Joop van der Knaap. Zevenhuizen - Zaterdag 18 mei werd de finaleavond gehouden van het bedrijfs- volleybaltoernooi Zevenhuizen. In een uiterst spannende finale zegevierde het team van rozenkwekerij Joop van der Knaap over dat van Bakkerij Gerrit sen. Tot 24 seconden voor tijd was het 12-11 voor de latere kampioen. Met nog 14 seconden te gaan herkreeg Gerrit sen weliswaar de opslag, maar toen de bal over het net ging klonk tevens het eindsignaal. Naafloop van de wedstrijden werd in dorpshuis Swanla nog lang gefeest met muziek van het Europoort Trio. De organisatie spreekt van een bijzon der geslaagd festijn. 1J. v.d. Knaap 12. Bakker Gerritsen 1 3. Knaap Moduulwoningen; 4. Boers; 5. Politie; 6. Albert Heijn 1; 7. Ron Meyer Zonweringen; 8. Boode BV 1; 8. Unive de IJssel; 10. OSS; 11. Phaff 1; 12. R. v.d. Bosch; 13. De Vierkap; 14. Ons Een Zorg; 15. Albert Heijn 2; 15. Perdijk Makelaardij Assurantiën; 17. Ge meente 2; 18. Dorpshuis Swanla; 19. De Zwaluw; 19. J. v.d. Wel 1; 21. Rabobank; 22. J. v.d. Wel 2; 23. N.V.M. 1; 24. VOO/ Bemi; 25. v.d. Kooij; 26. J. v.d. Knaap 2; 27. De Graaf; 28. 't Karrewiel; 29. De Zevenster 2; 29. ETB Benning; 31. Boode Tweewielers; 31. N.V.M. 2; 33. Eindhoven; 34. Veerman Verzekerin gen; 35. A.P. v.d. Knaap; 36. A. en W. T as; 37. Boode BV 2; 38. Gemeente 1; 39. De Lordd 1; 40. De Lordd 2; 41. Phaff 2; 42. Bakker Gerritsen 2; 43. Boode Auto Ser vice; 44. De Zevenster 1; 45. C. Oudijk. Potgrond 3 zakken ƒ10,- Tuinaarde 4 zakken ƒ10,- ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.a. sap-,vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten-,aardbei prei-, andijvie-, sla-, koolplanten, enz. Broeiramen CHRYSANTENSTEKKEN VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Zevenhuizen - Voetbalvereniging Groe neweg krijgt op 29 mei buitenlands be zoek. De D-jeugd van de vereniging speelt dan een wedstrijd tegen Norton FC uit Cleveland, Engeland. Aanvang van de wedstrijd 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Zevenhuizen- Vrijdag 24 mei kan men weer klaverjassen en jokeren bij vogel vereniging Zang en Kleur. De avond begint om 20.15 uur. In het clubgebouw nabij de stoplichten. Zevenhuizen- De minicompetitie is weer afgelopen. Het jongensteam t/m 10 jaar, waarin Sjoerd, Jeroen, Roel en Joeriaan spelen, begon de eerste wed strijd met veel verliespunten, maar al lengs kregen zij de smaak te pakken. Tijdens de laatste thuiswedstrijd tegen Rhoon op 16 mei wonnen Roel en Joe riaan allebei hun single en samen won nen zij het dubbelspel. Sjoerd en Jeroen deden het ook steeds beter: veel deuces, maar nog net geen winst. Zij hopen dan ook de volgende keer goed van start te gaan, zodat zij nog meer winnen. Het herenteam 35+ moet nog wel even door. Zaterdag 18 mei moesten Gerard van der Horst, Chris Parkinson, Harry Hack, Herman Rijckenberg en Tjeu op 't Veld naar Langeland-Ridderkerk. Omdat bekend was dat in Langeland op kunststofbanen gespeeld moest wor den, had Zevenhuizen vijf man ingezet om blessureleed het hoofd te kunnen bieden. Tijdens de eerste single had Chris meer last van het spelen op kunstgras dan van de tegenstander en verloor reddeloos. De single van Tjeu, befaamd om zijn lange rally's, werd eveneens met verlies afgesloten. Ook tijdens de twee volgende dubbels kwam het team niet in het spel. Bij de derde dubbel echter raakte Harry dui delijk gewend aan het kunstgras, zodat hij samen met Herman zegevierde. Boskoop- Op zaterdag 1 juni wordt al weer de 6e ITC Flora-run gehouden. De ITC Flora-run is een wedstrijd- en pres tatieloop over 10 km. Ook een presta tieloop over 600 meter, 5 km of 21 km behoort tot de mogelijkheden. De start is dit jaar om 13.30 uur en zal weer worden gehouden op ITC-terrein. Orga nisator atletiekvereniging AV'47 uit Boskoop. Om aan de lopers en publiek een nog aantrekkelijker wedstrijd te kunnen bieden is besloten de 10 Engelse mijlen te laten vervallen. In plaats daarvan zal nu een 10 km-wedstrijd worden georga niseerd. Eerste worden er twee kleine ronden over het ITC-terrein, langs het publiek, gelopen waarna de oude route via de Roemer, Loete, Compierenkade, Burg. Smidweg en Voorweg weer terug naar het ITC-terrein wordt gelopen. De 21 km gaat over de oude route en krijgt een keerpunt op de Middelweg in Hazerswoude-Dorp. Voor de wedstrijd zijn al diverse lopers uitgenodigd, waaronder Fred van Zoest, Jan de Jong, Bert Koster van Av'47 en de oude leden Mark Hilbers en Ed van Gemeren. ook zullen de twee Russische deelnemers Panuir en Fokin, nummers 1 en 2 van vorig jaar, weer worden uitgenodigd. Na het succes van vorig jaar zullen ook weer veel bedrijven strijden bij de be- drijvenloop. Met het Piantariumgebouw is het nu mogelijk topfaciliteiten te bieden aan lopers en toeschouwers. Start, finish en kleedgelegenheid liggen nu in één ge bouw. De start van de 3, 5 en 10 km en businessrun zal zelfs in het Piantarium gebouw plaats vinden. Ook is er vol doende parkeergelegenheid aanwezig. Voor inlichtingen T. Brand-Wiezer, te lefoon 0172-214019. Moerkapelle- Het schaaktoernooi naar aanleiding van het 20-jarige bestaan van schaakvereniging Moerkapelle is goed geslaagd. Bij de senioren waren in "Op Moer" 45 deelnemers, bij de jeugd De seniorengroep kende inschrijvin gen uit de hele regio en verder weg. Er waren grote verschillen in speelsterk- te. De sfeer was vriendschappelijk. Toch was de strijd aan de top hard. Uiteindelijk ging de Schiedamse top- spelers John van Baarle met de eerste prijs strijken. Hij won zes keer en speel de een remise. Een score van 6,5 uit 7 derhalve en die kwam niet zonder geluk tot stand. Op de plaatsen 2 t/m 5 werd beslag gelegd door vier spelers met lke 5,5 uit 7 en wel Dick Bac uit Moerkapel le, Z. Bezie uit Amsterdam, B. van den Berg uit Rijswijk en Gerard van Omme ren uit Moerkapelle. De jeugd speelde in twee leeftijdsgroe pen. In de B/C-groep won Oscar van Veen uit Zwijndrecht met 6 uit 7, voor Aernout Markus (5,5 uit 7) en Ka Chun Lui (5,5 uit 7), beiden uit Capelle aan den IJssel. Voor Moerkapelle werd Jes se van Elteren zesde en Aron Kroon zevende, elk met 3 uit 7. Hier waren 4 deelnemers. De overige 24 schakertjes speelden in de D/E-groep. Ook hier waren drie bekers te winnen. Eerste werd Marco van der Geugten uit Capel le aan den IJssel met 8 uit 9. Moerkapel le speler Aart-Jan van Vliet uit Zeven huizen werd schitterend tweede met evenveel punten (8 uit 9). Derde werd Hugo van Elteren uit Moerkapelle met 6,5 uit 9. Andere Moerkapellenaren: 10de Kevin Bakker, 14dePietervander Werff, 17de Michiel Renien, 18de Saskia Droog, 19e Paul van der Meer, 20ste Ron Droog, 21 ste Stefan Rensen, 22ste Michael van Eijk en 23ste debutant Jasper Kamp. Op Hemelvaartsdag werd de derde wedstrijd op het stratencircuit van Eemshaven verreden, meetellend voor het kampioenschap. In de vijfde ronde van de ochtendtraining lukte het Karl een tijd van 1.42.99 op de klokken te zetten, hetgeen goed was voor een voorlopige 7e plaats, zoals altijd werd er in de tweede trai ning sneller gereden. Lange tijd zag het ernaar uit dat Karl een lagere trainings positie zou behalen dan de eerste trai ning maar hij reed in zijn laatste trai- jnngsronde toch een tijd van 1.41.31 (weer een verbetering van zijn per soonlijke baanrecord). Hiermee kwali ficeerde Karl zich op de 8e plaats. Op de wedstrijddag werd om 14.15 uur het groene licht gegeven voor de start van de wedstrijd over 12 ronden. Karl knalde naar voren en dook als 4e de bocht in. Karl: "op het rechte stuk reden er als snel een paar voorbij, maar gelukkig kon ik aanpikken en belandde zo op de 7e positie". In de zevende ronde zakte hij terug naar een 10e plek. Karl: "Op topsnelheid kon ik de andere jongens niet hebben maar ik bleef wel bij het groepje want in de bochten rem de ik weer naar ze toe". In de laatste ronde van de wedstrijd kwamen de nummer 1 en 2 ten val waar door Karl op een 8e plaats over de finish kwam. Hiermee verdiende hij 8 punten voor het kampioenschap. De eerstvolgende wedstrijd wordt op 2e Pinksterdag verreden op het stra tencircuit van Oss. Deze wedstrijd telt niet meer voor het kampioenschap. addinxveen- De Stichting Wijkwerk e Zuidpias gaat voor de zesde maal in c; menwerking met Waddinxveense ^aakvereniging W.S.V. de zomer- 2fl comPetit'e organiseren. Vanaf ieH tot en met augustus zal er Qere donderdagavond worden ge- 7, ju tussen 20 00 en 23 00 uur in Het mnonk. De wisselbeker is in hémden Jan Evengroen uit Moordrecht. Elke deelnemers speelt twee partijen d av°nd. De orgémisatie, indeling en tenbeloniog wordt dusdanig opge zet, dat het competitie-element interes sant blijft, ook al moet men door bij voorbeeld vakantie een of meerdere malen afmelden. Alle schakers uit Waddinxveen en om geving kunnen meedoen. De kosten bedragen per deelnemer voor de totale competitie slechts 7.50. Inschrijving en informatie bij de wedstrijdleiding: Piet de Niet, telefoon 0182-619528 en Hans van Woudenberg, telefoon 0182-613423. (foto A. Huisman) Zevenhuizen - Het zevental van D2 van. voetbalvereniging Groeneweg behaalde een gedeelde eerste plaats in de competitie met Perkouw, dat een beter doelsaldo heeft. De pret was er niet minder om toen ze na de wedstrijd werden getrakteerd op een broodje met fris en ijsje. Op de foto: boven van links naar rechts: Bert (leider), Henk Jan, Cor junior, Roland, Azis, Cor senior (leider). Onder van links naar rechts: Gert Jan, Mark, Peter en Remco. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. n Gespecialiseerd in thuisopbaring. g" e|i nacht bereikbaar onder nummer: 0182-5011230 b.g.g. 5012238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9