Busreis voor ouderen Aquarellen bij kapsalon Verheul Hans de Jong exposeert in Artique Woonkrant nis Zevenhuizen ff 3 Moerkapelle Te koop 6 vrije sektorwoningen in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Hart van Holland/29 mei 1996 pagina 11 Nieuwe huur woningen Woonpartners Beter Wonen AANMELDING NIEUWE HUURWONINGEN Inschrijving gegadigde voor één van de 6 vrije sektorwoningen aan de Lepelaar te Moerkapelle j I L. J vervolg van pagina 5 X WOONKAMER <EUKEN kk GANG SLPR3 SLPK2 OVERL SLPK1 Rond de bouwvakvakantie worden door Woonpartners/ Beter Wonen 7 nieuwe huur woningen opgeleverd. De wo ningen zijn van het type eenge zinswoning met 3 slaapkamers en een tuin. De woningen zijn onder meer voorzien van extra warmte-iso- lerend glas. De kap aan de achtergevel loopt tot aan de eerste verdie ping. De verhuur van de woningen is gepland op 1 augustus. Deze datum is onder voorbehoud KENMERKEN: (Staringstraat 71,83 (zeve«hui«»n) Kale huur TOELATINGSVOORWAARDEN inkomen per jaar (1995) Aantal personen Bijzonderheden Nr. 0023 EENGEZINSWONING 4 (woonkamer 126 m2) 760,00 per maand (voorlopige huurprijs) 3,30 per maand n.v.t. 763,30 per maand (voorlopige huurprijs) combiketel, zolder, tuin, douche, berging vermoedelijk 1 augustus 1996 hoekwoning, berging aan kopgevel woning Woonpartners Midden-Holland/ Beter Wonen geen max. 58.320,- min. 2, max. 6 Indien eventueel toe te kennen huursubsi die meer dan ƒ300,- p.m. bedraagt, wordt de toewijzing ingetrokken KENMERKEN: (Staringstraat 73, 75, 77,79,81 (z«v*nhui»n) Aantal kamers Kale huur Servicekosten Stookkosten Totale huurprijs Voorzieningen TOELA mkomen per As Bü Nr. 0024 EENGEZINSWONING 4 (woonkamer 26m2) 720,00 per maand (voorlopige huurprijs) 3,30 per maand n.v.t. 723,30 per maand (voorlopige huurprijs) combiketel, zolder, tuin, douche, berging vermoedelijk 1 augustus 1996 tussenwoning, berging in tuin Woonpartners Midden-Holland; Beter Wonen geen max. ƒ58.320,- min. 2, max. 6 indien eventueel toe te kennen huursubsi die meer dan ƒ300,- p.m. bedraagt, wordt de toewijzing ingetrokken. Zevenhuizen - De Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen, afdeling Zevenhuizen organiseert op maandag 3 juni de jaarlijkse busreis voor 55-plussers uit Zevenhuizen-Moerkapelle. Ook niet- leden kunnen inschrijven. Het vertrek is om 8.30 uur vanaf zorgcen trum De Zevenster. De bus zal zoveel mogelijk de snelwegen mijden. Het gezelschap gaat eerst richting Hilversum, waar koffie gedronken wordt. Dan volgt een mooie toer over kleine weggetjes naar Volendam. Daar staat een koffietafel klaar en om 14.30 uur gaan het gezelschap varen. (Volendam, Marken, Monnikendam). Daarna gaat de bus weer op huis aan. Onderweg wordt in Abbenes het diner geser veerd. De kosten bedragen f65,- per persoon. Aanmelden bij me vrouw Bouwmans, telefoon (0180)632720. Moerkapelle- Trix Brouwer exposeert vanaf 22 mei haar schilde rijen bij kapsalon Verheul in Moerkapelle. Tegen de neutrale wan den komen de aquarellen van onder andere bloemen en vruchten goed tot hun recht. Trix schildert vanaf 1990 en steeds vindt zij nieuwe inspiratie in alles wat groeit en bloeit. Zij heeft nog steeds fes en wel bij Artique in Moerkapelle. Klanten van kapsalon Verheul kunnen vanuit hun stoel het werk bewonderen, maar ook mensen die alleen de aquarellen willen bekijken zijn hartelijk welkom. De expositie duurt tot en met 22 juni. Het adres is Dorpsstraat 33 Moerkapelle. Moerkapelle- Hans de Jong exposeert van zaterdag 1 tot en met zaterdag 29 juni aquarellen van Zuid-Hollandse landschappen in galerie Artique aan het Kerkewater 4 in Moerkapelle. De expositie is te zien van maandag tot en met vrijdag van 9.00 -12.00 uur en op de zaterdagen van 10.00 - 15.00 uur. Hans heeft al vele malen zijn werk in de regio geëxposeerd. Dit keer zijn er aquarellen te zien van de Reeuwijkse plassen, de Lek en de omgeving van Zevenhuizen. Water is in al zijn aquarellen het belangrijkste onderwerp, in zijn woonplaats Reeuwijk heeft hij deze winter een aantal aquarellen gemaakt van verschillende plas sen. Naast koele en gedempte aquarellen heeft dit ook een aantal zeer kleurrijke werkstukken opgeleverd. De uitgestrektheid van het rivierenlandschap met de grilligheid van de uiterwaarden heeft hij vastgelegd in zijn aquarellen van de Lek. naast water zijn er molens te zien aan de Rottemeren in Zevenhuizen. In de kern Moerkapelle aan de Lepelaar zal in de tweede helft van dit jaar gestart worden met de bouw van 6 vrije sektorwoningen. De koopsom van de 4 tussenwoningen bedraagt ƒ350.000,- per woning v.o.n. en van de twee j hoekwoningen ƒ290.000,- per woning v.o.n.. Voor wie zijn deze woningen: U dient te zijn: *lngezetene= minimaal twee jaar in de Gemeentelijke Basisadministratie van Zevenhuizen-Moerkapelle ingeschreven staan en/of •Economisch gebondene= werkzaam in Zevenhuizen-Moerkapelle (een vast dienst verband van tenminste een jaar) of •Maatschappelijk gebondene= van de laatste tien jaar tenminste zes jaar onaf gebroken ingezetene van Zevenhuizen-Moerkapelle zijn geweest. De kandidaten zullen geselekteerd worden uit 3 groepen, nl. - groep 1 zij die een huurwoning achterlaten, zonder huurprijsgrens (doorstromers); - groep 2 zij die geen zelfstandige woonruimte hebben (zgn. starters); - groep 3 eigen woningbezitters. Uit elke groep worden 2 kandidaten geselekteerd. Hettotaal belastbaar gezinsinkomen over 1995 van degenen die de woning kopen mag niet meer bedragen dan ƒ116.667,00. Hoe vindt de toewijzing plaats: Eerst wordt uw zogeheten B/L-score bepaald. De "B" staat voor bewoningsduur. Voor iedere maand die u in uw huidige woning zelfstandig woont krijgt u 1 punt. De "L" staat voor leeftijd. Wanneer u niet zelfstandig woont krijgt u voor elke maand dat u ouder bent dan 18 jaar 1 punt (starter). Daarbij worden van de personen die ingeschreven stonden in het register van woningzoe kenden in onze gemeente, het zgn. puntensysteem dat vanaf 1 juli 1994 "bevroren" is, de Punten die zij op die datum hadden extra bij de B- of L-score opgeteld. Voor nadere informatie omtrent de woningen en/of informatie over financiële mogelijkhe den kunt u zich wenden tot Leny Hovens o.g., Nrd. Dwarsweg 1c, 2761 GA Zevenhuizen, telefoon 0180-632001. Wie belangstelling heeft voor één van deze koopwoningen kan nevenstaande woonbon mvullen en ondertekenen en opsturen naar voornoemde makelaar. De bon s.v.p. volledig invullen en tijdig verzenden. De bon moet uiterlijk 11 juni 1996 ingeleverd worden bij Leny Hovens o.g. te Zevenhuizen. Ondergetekende heeft belangstelling voor één van de 6 vrije sektorwoningen en geeft toestemming tot registratie en controle van zijn/haar persoons- en financiële gegevens voor dit doel. Naam: Adres: Woonplaats: Tel.: Geboortedatum: Ik ben economisch* maatschappelijk gebonden aan de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Ik ben starter doorstromer eigen woningbezitter Ik stond ingeschreven als woningzoekende in de gemeente ja* nee* Zo ja, aantal punten: *doorhalen wat niet van toepassing is. Aldus naar waarheid ingevuld: .(datum) (handtekening) i

Hart van Holland | 1996 | | pagina 11