ervaren constructie-bankwerker DTP-er (m/v) onder één dak LEUNE Jij wilde vroeger toch ook brandweerman/-vrouw worden?? Tel. 0180-637702 of 0180-632372 secretaresse 65 bouwkundige specialisten wmm staalbouw trappen ra cfle regi Hart van Holland/29 mei 1996 pagina 19 Vraagt: Leune Benthuizen heeft met bouwkundige- en installatie technische disciplines alles in huis om elk projekt, ongeacht omvang voor u tot in de puntjes te verzorgen. Tel. (079)342 39 32 fax (079) 341 36 64 Was brandweer-rood vroeger ook jouw favoriete kleur? Dan i§ dit je kans! Het brandweerkorps van de vrijwillige brandweer Zevenhuizen- Moerkapelle is op zoek naar nieuwe colle ga's. Mensen die, als het noodzakelijk is, van aanpakken weten tijdens het blussen van branden en vakkundig kunnen assisteren tijdens het verlenen van de juiste hulp bij het redden van mens en dier'. En ook gezellige cursus- en oefenavonden horen natuurlijk bij het brandweervak! Geïnteresseerd? Kom dan eens vrijblijvend langs op de wekelijkse oefenavond van de brandweer van Zevenhuizen; iedere vrijdagavond vanaf 19.00 uur tegenover de C1000 of bel één van onderstaande telefoonnummers. O ja, je moet wel minimaal 18 jaar zijn en natuurlijk woonachtig en werkzaam binnen de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Sollicitaties schriftelijk of telefonisch naar Visser Techniek Knibbelweg 18a-2761 JE Zevenhuizen - Tel.: 0180-631395 Een im- en exportbedrijf in speelgoed zoekt op korte termijn een representatieve met commerciële inslag U houdt zich o.a. bezig met de orderadministratie en verkoopondersteunende activiteiten. Wij vragen: - een opleiding op HAVO/Schoevers-niveau - Frans, Duits en Engels in woord en geschrift - kennis van Exact en W.P. 5.1 - leeftijd tot 25 jaar - accuraat en zelfstandig kunnen werken - goede contactuele eigenschappen - klantgerichte instelling Schriftelijke reacties (met volledige C.V.) naar: Johntoy B.V. Postbus 451 2740 AL Waddinxveen t.a.v. de heer J.H. Velthoven BENTHUIZEN met een grafische achtergrond, die ervaring heeft in de opmaak van advertenties en full-color drukwerk. Vereisten: Stressbestendig Creatief Goede contactuele eigenschappen Goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift Grafische opleiding op minimaal MBO-niveau Beheersing van PageMaker, Photoshop, Illustrator en Freehand Geen 9 tot 5 mentaliteit Schriftelijke sollicitaties met c.v. voor donderdag 6 juni 1996 sturen aan: Drukkerij Elgersma Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen (Wij willen de sollicitatie-procedure binnen twee weken afronden) ^drukkerij Drukkerij Elgersma, een jong en R R M A dynamisch bedrijf is onder andere «UIVin uitgever van een regionaal huis-aan-huis blad. Wij zijn op zoek naar een zelfstandig werkende en ervaren

Hart van Holland | 1996 | | pagina 19