VEERMAN MAKELAARDIJ 15 jaar Jeugdafdeling Postzegelvereniging Boskoop Minister De Boer dreigt ZEGT U NEE TEGEN TIENTJES VOORDEEL? Braderie Waddinxveen weer geslaagd Ballet op life muziek Dominee Heemskerk in Benthuizen Nieuwe kleintjesbus Klaverjassen voor senioren «Jeu de Boulen voor 55-plussers fietspuzzelrit 18e jaargang nummer 669 5 juni 1996 300 nieuwe artikelen, 300 nieuwe blijvend lage prijzen. Cl000 biedt u nu nog meer keus, nog meer voordeel. Maak kennis met het nieuwe O/ Wgg^g^jbI assortiment van C1000 en overtuig u zelfvan de uitstekende kwaliteit-prijsverhouding. Met een beetje rekenwerk kunt u tientallen guldens voordeliger uit zijn! Daar zegt u toch geen nee tegen? DE 300 LAAGGEPRIJSDE NIEUWKOMERS VAN C1000, 300X MEER KEUS, 300X VOORDELIGER VOOR ELKE HYPOTHEEKVORM OF -COMBINATIE Haal onze informatieve hypotheekvideo eens op! Telefax 0180 - 633178 ekt*vcL Zevenhuizen- Zaterdag 8 juni wordt onder leiding van balletlerares Nan cy Tamminga door balietleerlingen van de Zeven Muzen in dorpshuis Swanla het doorlopende verhaal "De Kale Jonker" dansend uitgebeeld. Er wordt gedanst op ter plekke gespeel de pianomuziek die wordt verzorgd door een tiental leerlingen van pia nolerares Betty Schepers van de Ze ven Muzen. De uitvoering duurt een uur en begint om 19.00 uur. De toe gang is gratis. Benthuizen - Op uitnodiging van de Kiesvereniging van de S.G.P. te Rijn- woude zal op donderdag 13 juni do minee D. Heemskerk van Nieuwleu- sen een tijdrede uitspreken in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Benthuizen aan de Dorpsstraat 63. De aanvang is 19.30 uur. ledereen is van harte welkom. Benthuizen-Met ingang vanheden is een bus voor "gratis kleintjes" ge plaatst bij Slagerij Buijs aan de Dorpsstraat 76 in Benthuizen. De bus wordt iedere vrijdag geleegd. Voor de duidelijkheid: Hart van Holland kan de plaatsing van een "kleintje" niet garanderen. Ook kan een klein tje, zonder opgave van redenen, ge weigerd worden. Waddinxveen- In het kader van de "Sportweek Waddinxveen" organi seert de klaverjasclub voor senioren een klaverjaswedstrijd op woensdag ■2 juni. Alle 55-plussers die mee wil len doen, zijn van harte welkom in het Anne Frank-centrum, Jan van Bij- nenpad 1 te Waddinxveen, Aanvang 13.43 uur. Waddinxveen- De SWW organiseert samen met Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen jeu de boules voor 55- P'ussers. Met ingang van 20 juni is er elke donderdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur jeu de boules voor oude- !en iedereen die de leeftijd van 55 jaar heeft bereikt is dan welkom op het speelterrein van de Jeu de Bou lesvereniging Waddinxveen om zijn ''haar balletje mee te gooien. Leden van de jeu de boulesvereniging staan klaar om deskundig te begeleiden. Waddinxveen- Op vrijdag 7 juni w°rdt dit jaar voor de eerste keer een httspuzzelrit georganiseerd op ba sis van een routebeschrijving. De engte van de puzzelrit is ongeveer kilometer. De gemiddelde snel- e'd is zes en een halve kilometer per UUr Men kan zich inschrijven bij de r' om 19.00 uur in het clubgebouw Vd|i de voetbal vereniging Waddinx veen aan de Sniepweg. Het inschrijf- bedraagt 5,= per persoon. af te sluiten bij o.a. de ING Bank, NMS Spaarbank, Postbank, Stad Rotterdam, AMEV, NN, ZA, NOG, Vezeno, Westland/Utrecht Dorpsstraat 200 Telefoon 0180 - 631866 Postbus 2 2760 AA ZEVENHUIZEN Door Gerard Verheiien Door Karin van Laneeraad Boskoop - Zaterdag 1 juni werd het 15-jarig bestaan van de jeugdafdeling van de NVPV afdeling Boskoop uitbundig gevierd. In het AOC-Groen college kon er een bezoek gebracht worden aan de jubilerende afdeling en kon men tevens kennis maken met de vele aspec ten van de jeugdfilatelie. Want filatelie is niet zo maar postze gels verzamelen. Enthousiaste verhalen van twee jeugdleden Stefan en Wiebe ma ken duidelijk dat er veel meer te doen is dan alleen maar verzamelen. Een rondleiding maakt duidelijk dat deze twee leden samen met Alice en Jan-Willem een prachtig werkstuk heb ben gemaakt over het 50 jarig bestaan van de VN. De door hen gemaakte ten toonstelling bevat veel informatie met betrekking tot de Verenigde Naties, overigens allemaal zelf door de jeugdle den opgezocht. Het geheel wordt uiter aard voorzien van relevante postzegels en ander filatelistisch materiaal zoals bijvoorbeeld stempels. De jeugdleden zijn ook zelf verantwoordelijk voor il lustraties en een goede presentatie. Deze tentoonstelling is bekroond met een eerste prijs in de regio en heeft landelijk een bronzen medaille opgele verd. Deze groep actieve jeugdleden heeft een nog grotere tentoonstelling ge- Zevenhuizen-Moerkapelle - Bij de grenscorrectie tussen Zevenhuizen-Moerka- pelle en Rotterdam/de Rotterdamse regio sloten de partijen een convenant, waarin aan eerstgenoemde gemeente 300 extra woningen, boven het regulier jaarlijks toe te kennen wonigbouwcontingent, ter compensatie werden aange boden (de bestuurlijke compensatie Achtkamp). Het college van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland ging hiermee akkoord. Thans wil minister De Boer van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer dit echter verhinderen door te dreigen met het hanteren van het zwaarste middel dat op het gebied van de ruimtelijke ordening denkbaar is namelijk dat van een aanwijzing ex artikel 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Hiermee wil ze voorkomen dat het rijksbeleid, vastgelegd in de vierde nota Ruimtelijke Ordening Extra (VINEX), geweld wordt aangedaan. Die nota geeft voor wat betreft de grote steden wel ruimte voor bebouwing, in lokaties in het Groene Hart niet of nauwelijks. De sfeer werd verhoogd door optredens van straatmuzikanten. Door Karin van Laneeraad Waddinxveen - De braderie op zaterdag 1 juni in de Dorpstraat is weer zeer goed bezocht. Met de vele kraampjès en activiteiten voor kinderen war er voldoende te beleven.Niet alleen de stands van de winkeliers trokken de aandacht, ook kon men goed terecht bij de planten, de voorlichtingsstands en ook aan de inwendige mens was gedacht. maakt over de Noordzee. Hierbij is ook Mariska betrokken geweest. Door de veelzijdige benadering van het onder werp is het een heel leerzaam geheel geworden en door de jeugdleden zelf prima verzorgd met illustraties en overzichtelijke kaders. Deze tentoon stelling over de Noordzee heeft inmid dels een regionaal brons opgeleverd. In december zal de tentoonstelling is Noordwijk gejureerd worden. Jeugdleidster Adrie van der Veer licht toe dat vrijwel elk onderwerp filatelis tisch te benaderen is. Elke vrijdagmid dag wordt er bij haar thuis gewerkt aan en met filatelie en haar eigen enthou siasme draagt zeker bij tot het resultaat van de jeugdafdeling van de NVPV van de afdeling Boskoop. Vele postzegels werden door jeugdleden van elkaar bekeken en geruild.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1