Werkzaamheden Al 3 Cursussen Communicatie met doven Solo-vakantie-gids 1996 Vroege vogel excursies naaimachines Familieberichten ALLE MERKEN Hart van Holland/19 juni 1996 pagina 3 ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen deHaij vanderWende Ria Pruysen-Verhaaren de heer Gerrit J. van Kralingen mm <D 0) (0 J* (0 Ui Solovakantiegids Als het LITI E Zevenhuizen Waddinxveen Boskoop Foto's in het HART VAN HOLLAND Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Na bestellen kan ook: nabetaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (na bestellen tot uiterlijk een week na verschijning}. Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmor gen na verschijning van het Hart van Holland. 26.000 exemplaren. laagste prijzen •a.singer, pfaff, husqvarna, lewenstein, bernina, brother toyota, elna, kohier, anker enz. ■BSaJgj NEDERLANDS GROOTSTE SPECIAALZAAK nottot WESTEINDE 83-95 DEN HAAG [«1 I tel 070-346 30 00* EIGEN PARKING NR. 191 I I V 0 C AT E N Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 I In dankbare herinnering wat zij voor ons is geweest, geven wij u I kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw in de leeftijd van 45 jaar. Uit aller naam: Jaap 16 juni 1996 J. Pruysen Burgemeester Klinkhamerweg 60 - 2761 BJ Zevenhuizen Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan de Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, woensdag 19 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen, donderdag 20 juni om 13.30 uur. Met ontroering geven wij u kennis van het plotselinge overlijden tijdens zijn werkzaamheden van op de leeftijd van 60 jaar. I De heer Van Kralingen heeft vele jaren bij ons bedrijf gewerkt. I Hij was een zeer geziene en in brede kring bekende persoonlijkheid. I Wij wensen zijn moeder, zijn broers, zusters en verdere familie veel sterkte bij dit onverwachte verlies. Het bestuur, de directeur en de medewerkers van het Werk voorzieningsschap IJssel en Lek te Capelle aan den IJssel Het hoofd van de dienstkring Delft van de Rijkswaterstaat in de directie Zuid- Holland brengt, namens de Minister van Verkeer en Waterstaat, het volgen de ter kennis aan belanghebbenden. h' y,erband met onderhoudswerkzaam heden aan de weg tussen Rotterdam- Airport en bedrijventerrein Spaanse rolder zal Rijkswaterstaat op verzoek van de Provincie Zuid-Holland het wes telijk deel van de afrit nr. 11 van rijks leg A13 naar Rotterdam Airport/ Spaanse polder/Berkel Rodenrijs, tijde lijk voor alle verkeer afsluiten. De afsluitingen zullen plaatsvinden ge- ?"r®hde 4 weekeinden in de weken 26, '6 28 en 29 van vrijdagavond 20.00 uur tot maandagmorgen 5.00 uur. Met de werkzaamheden wordt aangevangen op vrijdag 28 juni en worden beëindigd op maandagmorgen 22 juli. Het verkeer op de westelijke hoofdrij baan van rijksweg A13, komende uit de richting Den Haag met bestemming Rotterdam-Airport/Berkel Rodenrijs zal via de hoofdrijbaan van rijksweg A13 met gele omleidingsborden met de tekst "Rotterdam-Airport" en "route nr.5" worden omgeleid. Het verkeer met bestémming Spaanse Polder zal eveneens via de hoofdrij baan van rijksweg A13 met gele omlei dingsborden en route nr.4 worden om geleid. oetermeer-Op school, op het werk, bij h| e kennissen, in het buurthuis of 1 ue sportclub kan men een dove ont- oeten of gebaren tussen doven zien. net algemeen vindt men dat dove er ook bij horen, maar er be- m„, ,ln praktijk drempelvrees om k hoven in contact te komen; Men trriin^'j doven "iet of de doven be- nm Horenden niet. Ook de angst k. n'et verstaan te worden of niet te te ,::;-'nuVerstaan sPee't hierbij een gro- snm "'erdoor wordt communicatie dn S 8emeden, met het gevolg dat mensen apart blijven zitten en geïsoleerd raken. De drempel tussen doven en horenden kan echter verdwij nen wanneer men met doven leert com municeren. De Stichting Welzijn Doven Zoetermeer en omstreken (WEDOZO) organiseert daarom communicatiecursussen om de kloof tussen horenden en doven te versmallen. De eerstvolgende cursus start begin september. Wie belangstelling heeft kan een folder aanvragen bij de contactpersoon van de communicatiecursussen van de Stichting WEDOZO, Jos de Vries-de Vries, telefoon 079-3420768. Door de Vereniging Vakantie Partners (WP) is met medewerking van zo'n 75 reisorganisaties de 'Solovakantiegids 1996' uitge bracht. Dankzij deze medewerking is er voor de eerste keer een vrijwel volledig overzicht van het aanbod van vakanties voor alleengaanden beschikbaar. De gids is een vervolg op de druk bezochte Solovakantiebeurs 1996 die onlangs in Amersfoort werd gehouden. De gids beoogt hen, die deze beurs niet konden bezoe ken, toch op de hoogte te brengen van de vakantiemogelijkheden voor alleengaanden. De Solovakantiegids, die jaarlijks zal worden uitgegeven, is uitsluitend gericht op de alleengaande vakantieganger. Ook zijn er diverse mogelijkheden voor alleenstaande ouders met kinderen opgenomen. De gids wordt gratis verspreid onder de 1500 leden van de Vereniging. Niet-leden kunnen de gids krijgen door f6,50 over te maken op giro 3537051 Vereniging Vakantie Partners, Rijs wijk NB. De Vereniging Vakantie Partners is alleengaanden behulpzaam bij het vinden van een of meer vakantiepartners om samen, of als groepQe) met vakantie te gaan. De afgelopen jaren zijn door de Vereniging reeds duizenden alleengaanden samen of in een groepje op vakantie geweest. Vaak voor het eerst sinds jaren, omdat het niet altijd leuk is, of veel te duur, om alleen op vakantie te gaan. Voor nadere informatie over de solovakantiegids 1996, of een gratis brochure over de Vereniging Vakantiepartners, kan men contact opnemen met het secretariaat van de WP, telefoon 0183-443354. k_ CL MB *-> c Alleengaandenreizen Avontuurlijke reizen Sportieve vakanties Culturele rondreizen Actieve vakanties Verzorgde reizen Solovakantieaids zomer 1996 Hollands Midden Samen zorgen we voor veiligheid Zaterdagnacht werd bij de disco aan de Zuidplasweg een 16-jarige Moerkapel- lenaar aangehouden op verdenking van handel in drugs. Bij controle bleek hij inderdaad in het bezit van een hoe veelheid verdovende middelen be staande uit speed en XTC. Hij heeft vrijwillig afstand van het spul gedaan. Na verhoor is hij in de loop van zondag weer in vrijheid gesteld. Aanrijdingen: Zondagmiddag vond op de rijksweg Al 2 op de rijbaan richting Den Haag een aanrijding plaats waarbij drie perso nenauto's betrokken waren. Een 38-jarige bestuurder uit Zevenho ven ging van de derde naar de vierde rijstrook terwijl daar een 28-jarige be stuurder uit Utrecht reed. De auto's raakten elkaar waarna naar rechts werd gestuurd. Daar reed een 44-jarige bestuurster uit Gouda met haar echtge noot. Zij raakten in de berm en sloegen over de kop. Zij werden met lichte ver wondingen overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. De drie auto's werden met een takelwagen afgevoerd. Inbraak/diefstal: In het weekend werd ingebroken in een in aanbouw zijnd bedrijfspand. Een deur werd geforceerd met een breek- voorwerp. Binnen werd een behoorlij ke hoeveelheid gereedschap ont vreemd dat in gebruik was bij de aanne mers. Overig nieuws: Vrijdagavond werd van 21.00 tot 22.00 uur op de Beijerincklaan een alcohol controle gehouden. In ruim een uur werden 128 bestuurders gecontro leerd. Een 52-jarige Waddinxvener had teveel gedronken. Bij controle op het bureau bleek hij ongeveer 1,3 o/oo al cohol in zijn bloed te hebben. Hij kreeg een proces-verbaal en een rijverbod van zes uur. Aanrijdingen: Zaterdagnacht werd op de Zijde een personenauto aangereden door een pickup bestelauto. De bestuurder reed vervolgens door. Getuigen noteerden het kenteken waardoor de bestuurster toch kon worden opgespoord. Het be trof een 18-jarige Boskoopse. Zij is zon dag gehoord en tegen haar wordt pro- ces-verbaal opgemaakt. Inbraak/diefstal: Vrijdag werd ingebroken in een woning aan het Dijkzicht. De gehele woning werd doorzocht. Weggenomen werden een TV, audio-apparatuur, een jas, een spaarpot en sieraden. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in een personenauto die stond geparkeerd in de Sprenger- straat. Er werd een raam verwijderd waarna een CD-speler en wisselaar wer den gedemonteerd. Overig nieuws: Zaterdagnacht vond in een horecagele genheid aan de Bootstraat een ordinai re vechtpartij plaats waarbij vermoe delijk 6 a 7 personen betrokken waren. Vermoedelijk is door een van de be trokkenen bewust een aanleiding ge zocht om ruzie te zoeken. Bij de vecht partij raakte een 30-jarige Alphenaar gewond die werd overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. Een 29-jarige Nieuwerkerker werd aangehouden. De andere betrokkenen kwamen uit Wad dinxveen, Boskoop en Gouda. Alphen aan den Rijn - In het weekend van 6 en 7 juli organiseert het IVN Alp hen aan den Rijn e.o. weer de jaarlijkse vroege vogel excursies in het Rietveld. Op beide dagen zal zowel gewandeld als gevaren worden. De deelnemers lo pen en varen onder leiding van enkele natuurgidsen dwars door de polder om daar te genieten van de ochtendstilte. Veel aandacht zal er zijn voor de vogels die zo vroeg extra goed te horen en te zien zijn. Ook planten, bomen en land schap krijgen alle aandacht. De historie van dit landschap is zeer de moeite waard om over te vertellen. Na afloop staat er een heerlijk ontbijt klaar in cafe Klein Giethoorn. Er kan uitsluitend deelgenomen worden na opgave vooraf. De exueursies beginnen om 6.00 uur bij café Klein Gierhoorn. Kosten voor deel name bedragen ƒ12,50 (voor het ont bijt). Deelnemers wordt geadviseerd een verrekijker en stevig schoeisel mee te nemen. Voor informatie en aanmelding: Jan de Frankrijker, telefoon 0172-412902, bij geen gehoor: Anja Langerak, telefoon 0172-426990. Gouda - Op woensdag 26 juni om 20.30 uur houdt het streekarchief Hollands Midden een openbare vergadering van het algemeen bestuur in de studiezaal van het streekarchief: ingang Groene- weg 30. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma. telefoon 0180-632289.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3