üffiWnflwroergapelle Nieuwe groente- en versspecialist in Moerkapelle Architect presenteert uitbreiding- en verbouw plannen gemeentehuis i( Activiteiten Agenda Kerkdiensten Gemeente Zevenhuizen 101 Moerkapelle Asfalteringswerkzaamheden Middelweg te Moerkapelle Asfalteringswerkzaamheden Bierhoogtweg te Zevenhuizen Vergaderschema Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen CMelding/aanvraag bouwvergunningen om bij te blijven. Hart van Holland/19 juni 1996 pagina 5 Sct'h agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Zondag 23 juni Medische weekenddienst In het kader van het uitvoeren van groot onderhoud zal maan dagmiddag 8 juli a.s. en dinsdagochtend 9 juli a.s. een deel van de Middelweg voorzien worden van nieuw asfalt. Het betreft hier het gedeelte tussen de Julianastraat en de Groote Duikertocht. Maandagmiddag zal een eerste laag asfalt op de weg worden aangebracht zodat 's avonds de weg weer opengesteld kan worden. Dinsdagochtend wordt een tweede laag asfalt aange bracht. Als de werkzaamheden volgens planning verlopen kan de weg rond het middaguur weer gebruikt worden. De werkzaam heden zullen worden uitgevoerd door N.B.M. West B.V. te Den Haag. Tijdens de asfalteringswerkzaamheden zal de weg voor alle verkeer zijn afgesloten. Ook zullen de uitritten die aan het te asfalteren wegvak zijn gelegen enige tijd geheel worden afgeslo ten zodat geen verkeer mogelijk is. De tijdstippen van de afslui ting is afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden en de weersomstandigheden. De uitvoering van deze werkzaamhe den zal ongetwijfeld enige hinder met zich meebrengen. Hiervoor vragen wij uw begrip. In het kader van het uitvoeren van groot onderhoud zal 27 juni a.s. een deel van de Bierhoogtweg voorzien worden van nieuw asfalt. Het betreft hier het gedeelte van huisnummer 1 tot de Zuidplasweg. De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd door Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Rotterdam. Tijdens de asfalteringswerkzaamheden zullen de uitritten die aan het wegvak zijn gelegen enige tijd geheel worden afgeslo ten zodat geen verkeer mogelijk is. Het tijdstip van de afsluiting is afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden en de weersomstandigheden. De uitvoering van deze werkzaamheden zal ongetwijfeld enige hinder met zich meebrengen. Hiervoor vragen wij uw begrip. Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 14 juni 1996 vergunning is verleend aan: - Mevrouw O. van der Zee-Mitchell, voor het verwijderen van een blauwspar, aanwezig in de voortuin van het perceel Lange Zijde 45 te Zevenhuizen; -de heer H.A. Vos, voor het verwijderen van een linde, aanwezig op de erfgrens van de voortuinen van de percelen Wilgenlaan 20 en 22 te Zevenhuizen; - mevrouw C.W. Kooper en mevrouw H.C.M. Hordijk, voor het verwijderen van een krulwilg, aanwezig in de voortuin van het perceel De Wielewaal 45 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publikatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 14 juni 1996 Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug 2 juli 1996 Raadsvergadering. De vergadering wordt in het gemeentehuis gehouden en vangt om 19.30 uur aan. In de periode van 11 juni 1996 t/m 17 juni 1996 is de navolgende vergunning/beschikking afgegeven aan: - Gebr. Smits te Hazerswoude, voor de bouw van een bedrijfsruim te, plaatselijk bekend Zuidelijke Dwarsweg 17 te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getrof fen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondis sementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende bovenge noemde termijn ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorps- _straat 89 te Zevenhuizen ter inzage Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende meldingen/aanvragen om bouwvergunningen zijn bin nengekomen: het plaatsen van een hoogspanningsstation nabij Moerkapelse Zijde 42 te Moerkapelle (10 juni 1996; het plaatsen van een woonhuis met kantoor aan de Leliestraat 48 te Zevenhuizen (11 juni 1996); het veranderen van de keuken en gemeenschappelijke ruimte f^verblijfsruimte aan de Kerkstraat 6 te Moerkapelle (11 juni het plaatsen van een dakkapel aan het Rehobothplantsoen 23 te Moerkapelle (13 juni 1996).; net plaatsen van een raam in de zijgevel van de woning Van _Hogendorpstraat 11 te Moerkapelle (13 juni 1996). Het echtpaar Hendriks voorde nieuwe winkel. Moerkapelle - Afgelopen donderdag, vrijdag en zaterdag waren drukke dagen voor de Groente- en Versspecialist H.W. Hendriks Zn. in Moerkapelle. De winkel, overgenomen van Arie van Vliet, was vier weken gesloten geweest om de nodige veranderingen door te voeren. Donderdag 13 juni werden de deuren weer voor het publiek geopend. De winkel, met een uitgebreid assortiment aardappelen, groenten en fruit, maar ook kaas, noten en brood, werd door veel inwoners van Moerkapelle bezocht. Zevenhuizen/Moerkapelle- In de vergadering van de commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken/Openbare Werken c.a. van donderdag 13 juni heeft archi tect M.J. Becka van Architectenbureau Becka en partners te Den Haag enige varianten gepresenteerd ten behoeve van de uitbreiding c.q. verbouwing van het gemeentehuis en deze varianten van een toelichten voorzien. Op verzoek van de gemeente heeft de architect, aan de hand van het door de gemeente opge stelde programma van eisen, daarbij een keuze gemaakt tussen handhaving van de bestaande brandweergarage en sloop van dit gebouw. Het huidige ge meentehuis is aan de noordwest-zijde destijds voor een gedeelte over het toen bestaande gebouw voor de hulp verleningsdiensten gebouwd. Bij de variant waarbij de brandweerga rage in stand blijft gaat de architect er van uit, dat de kantinefaciliteit van de brandweergarage ook voor het ge meentehuis zal kunnen worden aange wend en wordt dat gedeelte daarom via een gang direct toegankelijk vanuit het gemeentehuis. Binnen het gemeente huis vindt een herschikking van de ruimten die door de diverse afdelingen worden gebruikt plaats. De noodzake lijke aanvullende ruimte wordt gevon den door nieuwbouw boven de huidige bibliotheek. Bij de fundering en bouw van de bibliotheekruimte is daarbij destijds al rekening gehouden. In de variant waarbij de brandweerga rage wordt afgebroken wordt op die plaats het gemeentehuis zowel op de begane grond als op de eerste verdie ping dezelfde architectonische vorm gegeven als aan de huidige zuidoost zijde. Gesteld zou kunnen worden dat Zevenhuizen: Iedere zaterdag: van 10.00-15.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. De Zeven Muzen: Zaterdag 29 juni: Ger. kerk grote uitvoering gitaar, viool, blokfluit, dwarsfluit. De Zevenster: maaltijdvoorziening: elke werkdag, tijdig melden, tel. 631144. ANBO: Spelmiddag: elke maandag 14.00 uur in De Zevenster (zomerstop in juli en augustus); Soosmiddag: zomerstop; Fietsen: lx per 14 dagen verzamelen bij dorpshuis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur: 21 juni; 5 en 19 juli; Gymnastiek: gebouw ger. kerk elke dinsdag 9.30,10.15 en 11.00 uur; Zwemmen: in zwembad De Koommolen elke donderdag 9.00, 10.00 en 13.30 uur; Vogelvereniging Zang en Kleur: (alle evenementen in het clubgebouw aan de Zuidplasweg nabij de stoplichten). Zomerkaarten:28 juni, 5, 19 juli. Aanvang 20.15 uur. De Vierkap: 20, 21, 22 juni: volleybaltoernooi. Moerkapelle: Iedere 2e donderdag in dorpshuis Op Moer, 9.30-11.30 uur: Soos. 24 t/m 28 juni: Fietsvierdaagse, inschrijven bij voetbalvereniging Moerkapelle. Donderdag 11 juli: 20.00 uur: Nederlands Hervormde kerk: zomeravondconcert tgn.m.v. Sursum Corda o.l.v. Hans de Wit, samenzang. daardoor het gebouw pas volledig zijn oorspronkelijk gedachte vorm ver krijgt. Ook bij deze variant wordt extra ruimte gevonden door nieuwbouw bo ven de bestaande bibliotheek. Door de architect is een alternatief op deze laatste variant ingebracht, waar bij de uitbreiding niet plaatsvindt op de bibliotheek, maar op het gemeentehuis zelf in de vorm van een tweede verdie ping. Constructief onderzoek heeft uit gewezen, dat dit alternatief tot de mo gelijkheden behoort, terwijl deze op lossing ook voldoet aan het door de gemeente gestelde programma van ei sen. Dor de realisering van de plannen volgens het door de heer Becka inge brachte alternatief blijft het in de toe komst mogelijk het gebouw boven de bibliotheek met een of twee bouwlagen uit te breiden, waardoor er ook toe komstperspectief is voor de biblio theek, mocht deze in de toekomst aan vullende ruimte nodig hebben. Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds P.L. de Jong, Rotterdam; 19.00 uur ds H.J. Franzen, Mijnsheerenland. Oud Verlaat 10.00 uur ds G.J. v Beek Geref. kerk 9.30 uur dra P.H. Couvee, Vreeland; 18.30 uur ds J.C.W. van 't Hoff, Boskoop. Moerkapelle Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur drs J.W. van Estrik. Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds J.B. Zippro. Zaterdag 22 juni: dokter W. Voort- huyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tele foon 010-5215241. Zondag 23 juni: dokter W. Vroeginde- weij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tele foon 079-5931687. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. v. Rooyen, 079-5931488 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep, 079-5932702 (13.30-14.30 uur).

Hart van Holland | 1996 | | pagina 5