Jan Droog-jeugdtoernooi nÏÏÏ]]]]T[| org e MZlQfj Bedrijfszomeravondvoetbal Avondcompetitie 13e Fiets-avondvierdaagse v.v. Moerkapelle BROUWER DE KONING Clubkampioenschappen Love '70 Judoka's sluiten seizoen goed af TOOS dames vierde in finale Wielrennen op de weg Open Dag kanovereniging UITVAARTVERZORGING Tarzan/Jazztar pagina 9 NOG STEEDS GROTE KEUZE EN KWALITEIT IN PERKPLANTEN, GERANIUMS enz. Hengelsport Open Hovens Toernooi Zomercompetitie Hart van Holland/19 juni 1996 Zevenhuizen - Van 1 tot en met 7 juli wordt door Tennisclub Zeven huizen het Jan Droog Jeugdtoer- nooi georganiseerd. Er zullen tijdens dit toernooi meer dan 140 partijen worden gespeeld tussen jongeren in vier leeftijdsgroepen (t/m 10, t/m 12, t/m 14 en t/m 17 jaar) in de onderdelen enkel en dubbel. Dat het toernooi in de regio een bepaald aanzien geniet, blijkt uit het feit dat de wedstrijd- commissie ruim voor sluitingsda tum het maximaal aantal inschrij vingen binnengekregen had. De wedstrijdcommissie, bestaande uit Maaike Beltman, Ewoud Verbakei en Jurian Duijvestijn, hoopt veel mensen te begroeten tijdens het Open Jeugd Toernooi. Op zondag 7 juli worden de finale wedstrijden gespeeld, waarna de prijsuitreiking volgt. JAN DROOC Afgelopen zaterdag werd bij Tennisclub Zevenhuizen het sponsorcontract getekend door Jan Droog van Sporthuis Jan Droog en de voorzitter van TZ, Ben Verbakei. Kamerplanten - snijbloemen - speelzand - tuinaarde 4 zakken ƒ10,- tuingereedschap - tuinnetten en ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. 4 soorten sla, kool, prei, andijvie, komkommer en bonenplanten KWEKERIJ YCHRYSANTENSTEK I I I I I I II I I I I VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Love '70. De eerste mocht, behalve de beker voor de overwinning van dit jaar, ook de nog grotere en mooiere wissel beker voorgoed meenemen omdat dit de derde maal in successie was. Ook Michel Hessing ging beladen met be kers naar huis. Al met al is het een week geweest met vele boeiende partijen, terwijl de wedstrijdleiding zich soms in allerlei bochten moest wringen om ver hinderingen om geldige redenen of van wege EK voetbalbelevenissen tot een aanvaardbaar wedstrijdschema te for meren. Het weer was ditmaal zeker geen spelbreker. De uitslagen: Damesenkel: Renate Rut- grink-Karin Morsch; Damesenkel 35+: Nel van de Nat - Wil Helmer; Herenen kel: Michel Hessing - Rutger Planken; Herenenkel 35+: Peep Schreuder - Hans Zevenhuizen/Moerkapelle- Op 13 juni ts de derde wedstrijd gehouden van de avondcompetitie. De dertien deelne mers wisten in de ringvaart te Nieuwer- kerk totaal 18.450 gram vis te vangen, 'i vangst bestond hoofdzakelijk uit kleine vis, opvallend was de vangst van '*ee stuks zeelt, één door J. Wiersma (44 cm -1250 gram) en één door A. van »k (41 cm. - 1070 gram). A van Erk verstevigde zijn koppositie met een vangst van 5490 gram en legde Hiermee ook deze week beslag op de 20 wedstrijdpunten. P. van Veelen liet zien dat de eerste plaats op Koninginnedag geen toevalstreffer was. Met een vangst van 2830 gram werd hij tweede (19 pun- van Meeteren/ Sarah Pothecary- van de Linde/ Anneke Schep; Gemengd Dubbel: Martine van Meeteren/ Michel Hessing - Sarah Pothecary/Jeroen Bak ker. Van 24 tot en met 30 j uni zal op de banen van Love '70 voor de 16e maal het Open toernooi worden gespeeld. Er wordt in verschillende categorieën gespeeld en het belooft - gezien de inschrijvingen - een interessant toernooi te worden. De wedstrijden beginnen elke avond om 18.00 uur en zullen zeker voor de lief hebbers van goed tennisspel de moeite van het bekijken waard zijn. Op Tennis park "De Wilde Veenen" in Moerkapelle is een ieder van harte Welkom. De derde plaats was voor J. Wiersma met 1860 gram vis (18 punten). Tussenstand na drie wedstrijden: 1. A. van Erk met 58 punten; 2. J. Wiersma met 52 punten; 3. A.J. Stubbe met 49 punten; 4. J. Ottevanger met 36 punten; 5. D. Bazen met 36 punten. De volgende wedstrijd is donderdag 20 juni, vertrek om 18.00 uur vanaf parkeerplaats bij Hotel Vos. De vijfde wedstrijd van de zomercom petitie wordt gehouden op 22 juni, ver trek vanaf parkeerplaats Hotel Vos om 6.00 uur, nadere informatie bij A. van Erk, telefoon 079-5932788. Moerkapelle- Op 15 juni vertrokken 's morgens vroeg om 7.45 uur ongeveer 90 leden plus leiding en begeleiders van Gymnastiekvereniging Tarzan/Jazztar per bus naar Beekbergen. Het doel van deze reis was het K.N.G.B. sportcentrum. Deze dag was georgani seerd in verband met het 60-jarig be staan van Tarzan/Jazztar in januari van dit jaar. Er is deze dag geturnd in een grote sportzaal met een valkuil. In een heuse dansstudio met spiegelwanden zijn er lessen in jazzgym en aerobics gevolgd. Buiten was er een ganzebordspel. En er is golf gespeeld op een midgetgolfbaan in het bos. Alle deelnemers in de leeftijd van 6 tot 70 jaar hebben aan de verschil lende activiteiten deelgenomen. Na een korte boswandeling en een ijsje stond de bus weer gereed. Er kan worden teruggezien op een gezellige/sportieve en zonovergoten dag. Op zaterdag 22 en zondag 23 juni wor den de Nederlandse kampioenschap pen wielrennen op de weg verreden in Meerssen in Zuid-Limburg. Op zater dag rijden de amateur tot 23 jaar en de dames. Op zondag 23 juni is de wed strijd voor de profs en topamateurs. Zevenhuizenaar Piet Eikelenboom zal ook deelnemen aan deze wedstrijd, die om 9.30 uur 's morgens begint over een afstand van 230,1 kilometer. De leiders van E1Ron en Lia, wensen hun team en de ouders een fijne vakantie Geslaagd zijn de kwekkers van Bekkes Kees Gefeliciteerd Peet Bar en Nicole Hoera, 16 juni wordt Elly 35 jaar! h.g. mama Sjaan (0)ma wij zijn trots op je. Peter Dinie, Wesley en Jordy Sander Frerichs van harte gefeliciteerd met je diploma van J, J, D en D. Michel van Reede heeft zijn diploma. Van harte gefeliciteerd Jan Janny Dave en Danielle Zevenhuizen- Dit weekend deed Post duivenvereniging De Stormvliegers met 430 duiven mee met een concours vanuit Creil, 340 kilometer. De duiven werden om 6.45 uur gelost, met een zwakke noord-noordoosten wind. Om 11.38 uur kwam de eerste duif aan bij Ruud Brands met een snel heid van 1163,7 meter per minuut, 70 kilometer per uur, wat hem de tweede prijs opleverde in de C.C. Leiden. De laatste - 108e - prijsduif was 20 minu ten later thuis. Uitslag: 1. Ruud Brands; 2. Joh. Stof berg; 3. D.C. Brem; 4. W. Hulzinga, 5. C. Zweere; 7. C. Nobel, 11. B. Hertog; 13. C.P. Edeling, 24. M. van Rijk, 28. C. van de Graaf; 40. N. Koppenaal; 41. J. van Leeuwen; 49. E.P. Verschoor; 68. Ton en Ank Looye; 69. Gebr. Breedijk; 80 M. Verwaal; 81. Joh. Wiltenburg; 85. D.C. den Hertog; 91. J.S. Heykoop; 98. G. Jongenelen; 102. B. Koole; 104. Marco Flier; 107. M. Jongenelen. Moerkapelle- Het was alweer de veer tiende maal dat het bedrijfszomervoet- bal op de velden van voetbalvereniging Moerkapelle is gespeeld. Dit "toetje" aan het einde van het seizoen leeft enorm; dertien bedrijven hadden zich aangemeld als deelnemer. Gestreden werd op drie fronten: het behalen van de eerste plaats, het win nen van de penaltybokaal en het win nen van de sportiviteitsprijs. Gespeeld werd er in twee poules. In precies vier weken werden alle wedstrijden ge speeld waarbij er 3 tot 4 avonden per week van de velden gebruik werd ge maakt. Op de slotavond werden de finales ge speeld waaruit Ockenburg/Adio, na een enerverende strijd, als winnaar te Boskoop - Op zaterdag 22 juni houdt kanovereniging 't Schouwtje een Open Dag van 11.00-15.00 uur. Men kan dan bij het clubgebouw terecht voor alle Waddinxveen-Afgelopen zaterdag is in Gouda de finale turncompetitie gehou den van de regio Gouda en omstreken van de Koninklijke Nederlandse Gym nastiek Bond. De beste vier ploegen uit de regio in de verschillende niveaus hadden zich geplaatst voor deze finale. Voor deze wedstrijd hadden twee ploe gen van TOOS zich weten te kwalifice ren; 's morgens moesten de F-dames aantreden in niveau F en 's middags moesten de C-dames aantreden in het hoogste niveau, namelijk niveau C. De F-dames hadden zich voor deze fina le als vierde geplaatst en konden alleen nog strijden voor een derde of vierde plaats in de einduitslag. De andere ver enigingen die zich hadden geplaatst waren Dos Schoonhoven, Saturnia Bleiswijk en Velocitas Gouda. De meisjes van TOOS moesten begin nen bij de vrije oefening, ze turnden allen een nette oefening. Een goed be gin van de wedstrijd. Er werd slechts 0,55 punten verloren op nummer 3, to taal op de vloer: 33,50 punten. Het tweede toestel was de sprong. Doordat de vloer vrij glad was hadden enkele dames wat moeite met hun aan loop. Hun overslag was dan ook rede lijk, maar niet echt goed. José en Hanne- ke hadden hier wat minder problemen mee want die evenaarden en verbeter den hun persoonlijk record. Totaal haalde TOOS hier 36,00 punten. De brug was voor TOOS het derde toe stel. Hier had vooral Hanneke een goe de oefening met een zeer goede af sprong. Ook José en Wieke draaiden goede oefeningen, waarbij echter één onderdeel mislukte. Dit werd zwaar aangerekend. Totaal op de brug: 38,70 punten. Het laatste toestel was de balk. De meis jes moesten de balk een paar keer vroegtijdig verlaten. Er werd ook nog eens streng gejureerd, hierdoor wer den er lagere cijfers geturnd dan ver wacht. Het teamtotaal kwam nu uit op 30,00 punten. voorschijn kwam. Tweede werd Haze- broek en Tamerus terwijl van Omme ren en Edelman de derde en vierde plaats voor zich opeisten. De penalty bokaal is gewonnen door Bloemenlust en de sportiviteitsbokaal werd weder om uitgereikt aan les Adonis. Zoals gewoonlijk was de laatste avond van dit toernooi weer een ware happe ning. Vanaf zeven uur werd de sfeer neergezet door de band de "Uitbla- zers". Op het achterterrein was er bun- gy-jumpen, waar ook een aantal beken den de sprong waagden, en er werd rad van avontuur gedraaid. Tot in de kleine uurtjes zorgde discotheek "Black Jack" voor veel muzikaal vermaak. Het war me weer zorgde mede voor een perfec te slotavond. vragen en wensen met betrekking tot kanoën. Iedereen is hartelijk welkom. Voor meer informatie: Jack Hoogen- doorn, telefoon 0172-218338 of Theo Oostrom, telefoon 0172-214977. Voor de wedstrijd kon deze uitslag niet veel meer betekenen, TOOS werd met 138,20 punten vierde. De finale werd gewonnen door Saturnia voor Dos en Velocitas. In de einduitslag van de com petitie bleek Saturnia uit Bleiswijk de beste te zijn. Zij gingen dan ook met de beker naar huis. In de middagwedstrijd was het de beurt voor de beste vier verenigingen uit de regio. Voor deze wedstrijd hadden zich geplaatst; Saturnia Bleiswijk, Velocitas Gouda, TOOS Linschoten en TOOS Waddinxveen. TOOS begon de wedstrijd met de vloer. Er werden redelijke oefeningen ge draaid maar er zaten te veel slordighe den in. Dit kostte veel punten. Met een teamtotaal van 35,30 punten te laag om mee te doen voor de prijzen. Er werd bij de sprong goed geturnd. Dit leverde twee persoonlijke records op. Maaike liet de beste overslag zien (8,10 punten), maar Marlies deed daar niet veel voor onder met 7,90 punten. De andere dames lieten wisselende spron gen zien, van wel aardig tot goed. Het teamtotaal was 38,60 punten. Het derde toestel was de brug. Sanne turnde een nieuw onderdeel in haar oefening, maar helaas draaide ze tij dens de wedstrijd een blaar waardoor de oefening niet helemaal goed ging. Marlies, Anke en Danitsja turnden een nieuw persoonlijk record. Het teamto taal werd 37,70 punten. Als laatste de balk. Een aantal dames viel van de balk af en door de strenge jurering werden bij dit toestel weinig punten gescoord. Wel turnde Sylvia een persoonlijk record. Het teamtotaal was 34,50 punten. De uitslag van de finale stond dan ook helemaal vast. Saturnia was voor ieder een een maatje te groot, tweede werd Velocitas, derde TOOS Linschoten. Verdiend vierde werd TOOS Waddinx veen met een totaalscore van 146,10 punten. De turncompetitiebeker werd verdiend gewonnen door Saturnia. vrwk<aPe"e" De trimcommissie van «balvereniging Moerkapelle organi- ,er' v°°f de 13e keer de fiets-avond- «uaagse, die begint op maandag 24 p ®n Huurt tot en met vrijdag 28 juni. uir j ('us v'i' avonden waarop kan tor/n n 2e'ietsL zodat één avond kan men overgeslagen. Voor elke avond cirr oc1?-'euke route uitgedacht, die in a kilometer in beslag neemt. De uur lining en start zijn tussen 18.15 h,i,en -45 uur in de kantine van voet- balvi ereniging Moerkapelle. De kosten bedragen 6,= per persoon, terwijl kin deren beneden 12 jaar alleen mee kun nen doen onder begeleiding van een volwassenen. Voor degenen voor wie het niet mogelijk is alle avonden mee te fietsen, maar die toch graag één of twee avonden een tochtje willen maken, be staat die mogelijkheid. Zij betalen dan 1,50 per keer, maar ontvangen geen medaille. Meer informatie bij mevrouw Aafke Hoogma - de Leeuw, telefoon 079- 5933037. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. n Gespecialiseerd in thuisopbaring. uag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-5011230 b.g.g. 5012238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Moerkapelle- Renate Rutgrink bij de dames en Michel Hessing bij de heren prolongeerden hun kamDioenstitel bii de Niet; Herendubbel: Jan de Knegt/ Henny Barendregt - Chris van de Nat/ Den nis tacfpr* Dnmpcrinhhpl' Martino de. Vooral de partij om de tweede/der de plaats won hij overtuigend. In de gewichtsklasse heren +71 kilo gram werd Martijn Visser eerste. Deze groep had een klein deelnemersveld, maar dat neemt niet weg dat de presta tievan Martijn opvallend genoemd mag worden; zijn eigenlijke gewichtsklasse is -71 kilogram. Walter Beukeboom werd in de ge wichtsklasse junioren +71 kilogram eveneens eerste, het leek erop dat hij in het begin even moest inkomen, want hij won de eerste partij op beslissing van de scheidsrechter. Daarna liet hij zien wat hij waard was en won de volgende wedstrijden overtuigend. Boskoo]> Een groep van twaalf judo ka's van sportschool Marchant hebben op 8 juni in Etten-Leur hun judoseizoen afgesloten, het toernooi was sterk be zet en ondanks de warmte wisten vijf judoka's een ereplaats te behalen. Sabrina Griffioen kwam uit in de ge wichtsklasse +45 kilogram. Ze begon heel sterk. De eerste twee wedstrijden wist ze overtuigend te winnen. De partij daarna kwam ze door een misstap ten val en werd direct in een houdgreep genomen waar ze niet meer uit kon komen. Ook haar laatste wedstrijd om de tweede/derde plaats wist ze niet te winnen. Voor haar was de derde plaats. Ook Kim Spierings (-34 kilogram) be gon heel sterk, maar ook zij wist de partij om de tweede/derde plaats niet te winnen. Ze werd eveneens derde. In de gewichtsklasse +45 kilogram (jon gens) werd Mike Krook na een lange reeks vermoeiende wedstrijden twee- In het weekend van 1-2 juni wist Walter op een toernooi in Duitsland beslag te leggen op een derde plaats en Kick van der Weijde werd derde op een toernooi in Zweden.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9