Huroverleners in actie Oudhollandse snuffelmarkt Politieberichten Joyce Schut Miss Rijnwoude 1996 Speciale zomeraanbiedingen Massief grenen eetkamertafel £$120 cm 4 rotan stoelen Bankstel 3 2 zits rundleder van ƒ3495,- voor van ƒ1495,- nu meubelen 3000 M2 TOON ZALEN pagina 32 Hart van Holland/3 juli 1996 Aanrijding Aanrijding materieel Prijsuitreiking m Dit zijn slechts enkele van onze voordelige aanbiedingen. Stap gerust eens binnen en overtuig uzelf. Dorpsstraat 119 - Zevenhuizen (ZH) Telefoon (0180) 63 13 42 Fax (0180) 63 30 24 Door Karin van Lanaeraad Hazerswoude-Dorp - Vrijdag 28 juni hebben de hulpverleningsdiensten in de gemeente Rijnwoude een grootscheepse oefening gehouden. Het oefenterrein was gesitueerd in de Dorpsstraat tussen de Pieter de Hooghstraat en de Zuidsingel. Er waren diverse dramatische ongeluk ken op touw gezet, waarna de brandweer, de politie, de ambulan cedienst, Rode Kruis en enkele gemeentediensten in actie moesten komen. Alle "gewonden" werden uit de wrakken bevrijd en gevaarlijke situaties waren snel onder controle. Het bureau Sociale zaken was ingeschakeld in verband met de evacuatie en opvang van de burgers. Deze oefening werd gehouden in het kader van het testen van het gemeentelijk rampenplan. WyW-"'' S- Benthuizen- Zaterdag 6 juli is er van 10.00 - 17.00 uur een snuffelmarkt te bate van de Actie Gehandicaptenlift op het Molenplein bij Oudheidkamer 't Molenhuis, Dorpsstraat 139 te Benthui zen. Bij slecht weer wordt er uitgewe ken naar verenigingsgebouw De Bron achter de Nederlands Hervormde Kerk. Er zijn heel wat nostalgische voorwer pen te koop, spullen die de Historische Kring Benthuizen dubbel of driedubbel heeft, worden verkocht voor het goede doel. Een ieder is in voor verrassingen, dus daarom zijn er een paar honderd pakjes gemaakt waaraan niet gevoeld of gero ken mag worden, maar die men mee kon nemen tegen betaling van de prijs die erop staat. Voor de kinderen geldt hetzelfde, zij kunnen pakjes knippen uit een parasol. Zelfgemaakte produkten zoals advo caat, rabarberjam en komkommerre- lish zoetzuur) zijn te proeven en te kopen. Ook worden mooie bloemstuk- jes verkocht door leden gemaakt. Net als koninginnedag wordt er geva ren met de schouw vanaf het Molen plein naar de bruggen over de Dijk en bij Rensink. Zij die eens ouderwets op de kiek willen kunnen zich -eventueel verkleed- laten fotograferen in de schouw, de driewie- lerkar of bij de transportfiets. Er is een demonstratie spinnen en er is zelfs een spinnewiel in de aanbieding. Natuurlijk krijgen de bezoekers trek en daar wordt aan tegemoet gekomen door de verkoop van pannekoeken, ge bakken van meel uit molen De Haas. Verfrissingen zijn verkrijgbaar tegen een redelijke eenheidsprijs. Hazerswoude-Dorp- Woensdag 26 juni rond 19.05 uur vond op de Dorpsstraat een aanrijding plaats tussen twee per sonenauto's. Een 31-jarige inwoner uit Hazerswoude-Dorp reed op de Dorps straat in de richting van de Gemene- weg. Ter hoogte van zijn woning geko men sloeg hij linksaf en verleende daar bij geen doorgang aan de hem tege moetkomende 26-jarige plaatsgenoot. Als gevolg van de aanrijding liep de laatstgenoemde een pijnlijke nek en hoofd op. Beide voertuigen waren zo danig beschadigd dat deze moesten worden af gesleept. Benthuizen- Donderdag 27 juni rond 13.15 uur reed een 60-jarige automobi list uit Krimpen aan den IJssel op de provinciale weg 22 (Hoefweg) in de richting Hazerswoude. Hij had te laat in de gaten dat aan de rechterzijde van de Hazerswoude-Dorp- Joy ce Schut werd zaterdag 29 juni gekozen tot Miss Rijnwoude. Deze 20-jari- ge blonde schoonheid werd door een deskundi ge jury als beste beoor deeld op diverse kwali teiten zoals spontaniteit, representatie en uitstra ling. Met tranen van vreugde nam de nieuwe Miss het bij de titel beho rende kroontje in ont vangst van Patricia van Leeuwen, "Miss Rijnwou de 1995". De kroning van "Miss Rijnwoude 1996" was het hoogtepunt van een avond vol dans en gla mour in Het Dorpshuis in Hazerswoude-Dorp. De openingsact van de avond werd gepresen teerd door vier dames met een spetterende ae- robics-stepdemonstra- tie. De elf deelneemsters lie ten zich in de eerste ron de, al dan niet zichtbaar nerveus, van hun beste kant zien in vrijetijdskle- ding. Presentator Ruud de Bruin maak te vervolgen een kort maar gezellig praatje met hen. De dames moesten bijvoorbeeld laten weten of zij zich zou den laten lenen voor een yoghurt-com mercial in een koeiepak, een fotosessie in te kleine badpakken of als levend boegbeeld bij een te-water-lating. In de tweede en laatste ronde liepen de da mes elegant in overwegend zwarte lan ge avondjaponnen over de catwalk en kregen opnieuw een willekeurige vraag te beantwoorden. Voorafgaande aan de tweede ronde gaf het internationaal bekende danspaar Peter Bosveld en Euvgenia Paraghina een wervelende latijns-amerikaanse dans-show. Het publiek was muisstil bij het bekend maken van de vijf winnaressen door Patricia, de Miss van vorig jaar. Miss Rijnwoude 1996, Joyce Schut, ontving behalve de kroon een prachtige bos rozen en bovendien een reischeque ter waarde van 500,=, een professionele fotosessie door modelfotograaf Henk van Dongen, een reclame fotosessie bij Studio Movement, en vele andere prij zen. weg, half in de berm en half op het wegdek een tractor stond. Deze trac tor, bestuurd door een 20-jarige man uit Ouderkerk aan den IJssel, baggerde ter plaatse de sloot uit. Ondanks sterk afremmen kon de man uit Krimpen de tractor niet meer ontwijken en reed met de rechtervoorzijde tegen de trac tor aan. Als gevolg van de aanrijding raakte de rechtervoorzijde van de per sonenauto beschadigd. De tractor liep geen schade op. -i 'f 1 i' ƒ1995,- VOORBROOD 995,-

Hart van Holland | 1996 | | pagina 32