De 15 korting mooiste stoffen uit uw omgeving LiDi's Stoffe Interieur in eigen stijl met stoffen van Lidi's stoffenhuis Voor iedere muziekliefhebber wat wils bij Boskoops Music Shop Dierenspeciaalzaak "Het Beestenspul" en UÉÉMÉ DE SPECIAL VOOR: Van 29 augustus t/m 5 september op de hele kollektie interieurstoffen 2.40 en 2.80 meter breed 'Het Beestenspul' nu ook 'tussen de middag' geopend Pearl Anniversary Drumstel 2.700,- Inclusief: TOTAAL 4.845/ pagina 10 Hart van Holland/28 augustus 1996 Voor al uw mode stoffen Kompleet assortiment fournituren 6 maten patronen op voorraad Gespecialiseerd in kindermodestoffen Komplete Lina Brown kollektie geschikt voor de babykamer Nu de vakantie voor de meesten helaas is afgelopenzijn zon, zee en strand voorlopig weer uit het zicht. Een goede tijd dusom andere uitdagingen te gaan zoeken om de lange avonden mee te vullen. Denk bijvoorbeeld aan een be paalde sport die u altijd wel eens hebt willen beoefenen, of die hobby die u heeft een beetje uit te breiden. Leuke uitdagingen. Wij helpen u hiermee graag een eindje op weg, vandaar deze special voor alle Bezige Bijen onder ons. Kerkweg-west 8 2742 BD Waddinxveen Tel.: 0182-611120 alleen op maandag gesloten Dorpsstraat 49 Waddinxveen telefoon 0182-619494 Hi-Hat 125,- 20" ride bekken 235,- Boomstand B855w 215,- Boomstand B855w 215,- Cimbalstand C855w 190,- Hi-Hat stand 295,- Kruk 225,- Baspedaal 255,- Snare stand 180,- 2x AX-20 bevestiging 80,- 2x Th-98SR bevestiging 130,- «i n t im i n i t 4 è'Vï' Door Karin van Langeraad Waddinxveen-ln een mooi oud pand, wat op dit moment gerestaureerd wordt, op het hoekje van de Dorpstraat en de Kerkweg-west vindt u dierenspeciaalzaak 'Het Beesten spul'. Met grote kennis van zaken verkoopt eigenaar Sandra Boom alles voor uw huisdier Of het nu om voeding gaat of om bijvoorbeeld een honderiem, bij 'Het Beestenspul'kunt u terecht. Sinds I juni van dit jaar is de winkel ook 'tussen de middag' geopend, zodat werkenden I tijdens de lunchpauze even inkopen kunnen doen. "Ik doe mijn best om het beste te verkopen voor I de dieren" zo verteld Sandra Boom in haar win kel. Of het nu gaat om een hondemand, aange-1 paste voeding of een vlooienbestrijdingsmiddel, elk dier is weer anders en heeft specifieke eigen schappen. Heel veel artikelen zijn op voorraad en anders kan er bij 'Het Beestenspul' in ieder geval alles besteld worden. Aan de achterzijde van de winkel is de ruimte waar een huisdier uitgezocht kan worden U kunt bij 'Het Beestenspul terecht voor vissen, diverse soorten vogels en knaagdieren In ruime schone hokken zitten zij te wachten op een goed tehuis. Konjjnen, cavia's, muizen, hamsters en ook een heel bijzonder diertje afkomstig uit Zuid-Amerika: de degoe De degoe is ook een knaagdier, groter dan een muis maar kleiner dan een konijn. Hjj zit keurig netjes rechtop op zijn achterpootjes terwijl hij aan een stukje eten knabbelt vanuit zijn voorpoog'es. Een beetje zoals een eek hoorn dat doet.Ook voor reptielen kunt u bij Sandra Boom terecht. Salamanders, slangen en hagedissen behoren bij haar ook tot de moge Ijjkheden. Kortom een bezoek aan 'Het Beestenspul' is meer dan de moeite waard. Waddinxveen - Voor velen is het zelf maken van kleding een grote hobby. Bij' Lidi's stof fenhuis, gevestigt aan de Kerkweg West 8, vindt men dan ook een groot assortiment modestoffen. In de knusse winkel van moe der Lia en dochter Diana de Regt zijn echter ook interieurstoffen verkrijgbaar, zeer ge schikt voor het zelf maken van bijvoorbeeld gordijnen, kussens en dekbedhoezen. Ook voor het bekleden van een wiegje hebben zij de juiste stof in huis. Momenteel zijn deze stoffen extra voordelig geprijsd; tot en met 5 september krijgt men namelijk op alle interieurstoffen van 2,40 en 2,80 meter breed maar liefst 15% korting! Voor wie nogal opziet tegen het uitmeten van de plooien in gordijnen, is het handig om te weten dat er tegenwoordig speciaal gordijnband verkrijgbaar is. Met dit band hoeven de plooien niet meer uitgerekend te worden omdat het band er opgestikt wordt en de plooien er vervolgens met een koord worden ingetrokken. Dit systeem wordt ook veel gebruikt voor het maken van embrasses, de ophaalbanden waar mee men de gordjjnen mooi langs het Boskoop - Annelies en Fred Sybesma zijn allebei enthou siaste muzikanten. Omdat zij graag nóg meer met hun grote hobby wilden gaan doen, zijn zij eind 1991 in Boskoop gestart met een ei gen muziekwinkel. In okto ber 1995 verhuisden zij naar het huidige pand aan de Zij de 60 waar zij nu de winkel hebben en op het oude adres is de afdeling verhuur en reparatie gebleven. In de loop der jaren is gebleken dat hun winkel Boskoops oostkantoor van MARIE Music Shop een succesvolle onderneming is wat aan slaat bij een zeer gevarieerd publiek. Volgens Annelies is muziek een ontzettend leuke hobby waarje werkeljjk alles in kwijt kunt. Het is een manier om bijvoorbeeld emotie te uiten en het leuke is dat je met muziek al heel vroeg kunt beginnen. Denk bijvoor beeld aan scholen; vaak wordt daar veel aan muziek gedaan zoals blokfluiten e.d. Voor wie het bespelen van een muziekinstrument nog totaal nieuw is, zou bij Bos koops Music Shop eens kun nen informeren naar de gi taarlessen die er wekelijks worden gegeven. In de winkel van Annelies en Fred vindt men een groot assortiment muziek instrumenten van o.a. de merken Pearl, Hughs en Kett- ner, Mackie, Jamaha, Gib son en Marshall. Men kan er dan ook uitstekend terecht voor onder andere een drumstel, diverse akoesti sche- en electronische gita ren, keyboards, blokfluiten en mondorgels. Maar ook versterkers en mengtafels voor bijvoorbeeld zang installaties, microfoons, mu ziekboeken, bladmuziek, gi taar- en drumonderdelen en accesoires behoren tot het assortiment. Bij' Boskoops Music Shop kan men terecht voor een vakkundig en persoonlijk advies en de instrumenten worden in de winkel gedemonstreerd. De service staat er hoog in het vaandel; bij aankoop van een gitaar is bijvoorbeeld de eerste afstelbeurt gratis. Verder zijn alle soorten instrumenten leverbaar en ook kan alles er voor reparatie aangeboden worden. Voor meer informatie of offertes: 0172-218949. raam kan laten vallen. Dit unieke en gemak kelijke systeem is bij Lidi's stoffenhuis te koop in een compleet pakket. Verder vindt men er een ruim assortiment DMC-borduurgaren in vele mooie kleuren. Wie iets heel aparts wil, kan opdracht ge ven om een leuke applicatie op bij voorbeeld kinderkleding te laten maken. In eigen atelier kunnen met een speciale naai/borduurmachineallerlei fi guurtjes en letters op stof worden aangebracht. Voor de afbeelding kan men kiezen uiteen voor beeldboek en binnen twee drie dagen is de applicatie gereed. De prijzen variëren van 4,95 tot 12,95. Wie bij het zelftnaken wel een goed advies kan gebruiken, kan bij Lia en Diana uiteraard uitstekend terecht. Als extra ondersteuning houden zij op dinsdagmiddag een advies-inloopmiddag voor alle vragen en/of problemen. Boskoopse Music Shop Zijde 60 - BOSKOOP tel.: 0172 - 218949

Hart van Holland | 1996 | | pagina 10