Nee! 7? X nieuws Van Tilburg Racing Team Stichting Kinderhulp Roemenië houdt Kerstpakkettenactie Kerkdiensten Samen sterk de nacht door BROUWER DE KONING Foto's in het HART VAN HOLLAND IJIIL J N1JIMIL J J11 Univé. Daar plukt de vruchten van! m UIT VA ART VERZORGING Hart van Holland/28 augustus 1996 Gepubliceerde foto's in het Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld worden a 7,50. Foto's dienen van tevoren be taald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kan halen. pagina 17 regio-Maandag 19 augustus werd er op het circuit van Zandvoort een vrije trai ning gehouden, waar het Van Tilburg Racing Team graag gebruik van maak te. Na een lange periode van stilzitten werd het weer tijd voor Karl om zich te gaan voorbereiden op de komende wedstrijden. De eerst volgende race is op Zandvoort, dus was dit een mooie gelegenheid om het een en ander uit te proberen. Vooral omdat er bij de vorige wedstrijd op dit circuit nogal wat weg- liggingsproblemen naar voren waren gekomen, werd hiermee volop getest. Alles liep redelijk naar wens tot de der de training. Karl reed al een aantal ron den achter een Superbikeracer aan die hij goed kon volgen. De HTS-student zat aan het achterwiel van zijn voorganger en stond op het punt hem te passeren. Echter midden in een bocht gleed het voorwiel van de Superbike coureur weg, en nam Karl in zijn val mee. Karl dook over de twee motoren en viel hard met zijn schouder op het asfalt, waarna hij de bandenmuur ingleed. Na controle in het ziekenhuis bleek dat Karl zijn rechterschouder zwaar had gekneusd en er waarschijnlijk een spiertje was gescheurd. Met een aantal belangrijke wedstrijden voor de deur betekent dit dat de 10e plaats in de tussenstand van het Dutch open niet verdedigd kan worden. De blessure zal waarschijnlijk drie tot vier weken in beslag nemen. regio-Van maandag 2 september tot en met vrijdag 4 oktober houdt de SKR een Kerstpakkettenactie en hoopt daarmee 400 gezinnen te verblijden die de SKR in november hulp gaat brengen. De actie wordt gehouden in Moerkapelle, Ze venhuizen en Bleiswijk. Hoe gaat de actie in zijn werk? Men koopt een lege Kerstdoos voor 5,= statiegeld. Dit bedrag krijgt men weer terug wanneer de gevulde doos ingele verd wordt. De lege dozen zijn te koop in Moerkapelle bij: Plusmarkt Dick Pak, SRVTon en/of Theo Matze. In Zeven huizen bij Albert Heyn, C1000 en bij SRV Theo Matze. In Bleiswijk bij C1000 en bij Verenigingsgebouw de Rank. Men is vrij in het samenstellen van de inhoud van het pakket. Maar aan elke doos heeft de SKR een 'adviesfoldertje' bevestigd met daarop de meest drin gend nodige artikelen. Op zaterdag 5 oktober tussen 9.00 en 13.00 uur kan de volle doos ingeleverd worden en wordt het statiegeld van5,= weer teruggege ven. Inleveradres op 5 oktober in Moer kapelle: bij het Raadhuisplein, in Ze venhuizen bij het Gemeentehuis en in Bleiswijk bij Verenigingsgebouw de Rank, Kerkstraat 15. "xjiSv..' Zondag 1 september Benthuizen Geref. Gem. 9.30 uur Ds A.J. Gunst Hazerswoude-dorp - Op vrijdag 23 au gustus werd door de Hazerswoudse Damvereniging "Samen Sterk" een damnacht georganiseerd wegens het 50-jarig bestaan van de vereniging. Dit jubileumtoernooi werd gehouden in de kantine van voetbalvereniging de "Ha zerswoudse Boys" en omstreeks 20.30 uur geopend door de eerste voorzitter G.H. Kerkvliet. Vervolgens verrichtte de huidige voorzitter Jan Fase de eerste zet. Vanuit heel Nederland waren er spelers naar het toernooi gekomen. Zo was de kampioen van Friesland, Tjal- ling Goedemoed aanwezig en er waren enkele deelnemers uit Eindhoven geko- Er werd in vier groepen van zes dam mers gespeeld. In groep 1 zaten vele toppers waaronder de kampioen van Nederland Erno Prosman en de win naar van het internationale toernooi in Brunssum Kees Thijssen. Ronald van Egmond verdedigde de kleuren van "Samen Sterk". De eerste ronde zorgde meteen voor een verrassing; Erno Pros man moest een remise toestaan aan Fred Passchier. Kees Thijssen liep lang zaam uit op de concurrentie al kwam hij met de schrik vrij tegen Ronald van Egmond. Bij het ingaan van de laatste ronde had Thijssen een punt voor sprong op Prosman. Laatste won over tuigend van Ronald van Egmond. Thijs sen verloor in een zogenaamde "anti scoupe" van het grote talent Teun van de Krol. Uiteindelijk won Erno Prosman het Als elke seconde telt Boskoop Inbraak woning Benthuizen- Op dinsdag 20 augustus is tussen 8.30 en 17.00 uur ingebroken in een woning aan de Tocht. Aan de ach terzijde werd een raam geforceerd. Men mist videoapparatuur. Hazerswoude-Dorp Tussen dinsdag 20 augustus 8.30 en 17.30 uur werd in een woning aan de Rubenslaan ingebroken. Aan de voor zijde werd een bovenlicht geforceerd, waarna het raam daaronder werd geo pend. De woning werd doorzocht. Hier werd videoapparatuur en diverse pa pieren meegenomen. Met lege handen Wanneer u of uw partner onver wachts overlijdt, hebben de achterblijvende partner en/of de kinderen niet langer automatisch recht op een nabestaandenuitkering. De nieuwe Algemene nabestaandenwet* verzekert namelijk alleen nog hie nabestaanden van een basisinkomen die zelf niet of nauwelijks in hun onderhoud kunnen voor zien. Zo wordt het vangnet van de sociale zeker heid steeds kleiner. Met de nabestaanden verzekeringen van Univé voor komt u dat de achterblijvende(n) financieel een enorme stap terug moeten doen. Of zelfs helemaal met lege handen achterblijven. Samen met u stemt Univé de nabestaandenver- zekering op maat af op uw persoonlijke situatie en wensen. Wilt u meer weten? Stap eens bij ons binnen of bel voor een afspraak. Of stuur de bon op voor meer informatie. <'r I juli 1996 is de Algemene Weduwen- en Wezenwei vervangen door de Algemene nabestaandenwet. Ik wil graag meer weten over de nabestaandenverzekeringen van Univé. Neem telefonisch contact met mij op voor een vrijblijvende afspraak. Stuur mij meer informatie. Naam: m/v Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Cliëntnummer: U kunt deze bon in een gefrankeerde envelop versturen. VERZEKERINGEN toppers Erno Prosman (links) en Fred Passchier (rechts toernooi met 7 punten. Kees Thijssen, Tjalling Goedemoed en Teun van de Krol behaalden 6 punten, Ronald van Egmond 3 en Fred Passchier 2 punten. In groep 2 was de Boskoopse gewelde naar Erik Hoogendoorn oppermachtig en groep 3 viel ten prooi aan het inmid dels doorgebroken talent Mark van Gemeren. Nationaal damestopper Na- dine van Tiel werd in deze groep vijfde. De secretaris van "Samen Sterk" Martin de Jong won in groep 4. Verder speelde er nog een groep tot 23.30 uur, de zgn. "half twaalf groep". Hans Stolwijk won deze groep en oud-lid Ina van Veen wist na enkele jaren niet gedamd te hebben, toch nog 1 punt te halen. De damnacht duurde tot de volgende dag 7.30 uur en werd afgesloten met een stevig ontbijt. "Samen Sterk" kijkt terug op een doorslaand succes en heeft er alle vertrouwen in om samen sterk op weg naar de 100 te gaan. Zevenhuizen: Aanrijdingen; Woensdagmiddag vond op de Brede- weg nabij de Rijksweg 12 een aanrijding tussen 2 personenauto's. Een 57-jarige bestuurder uit Zoetermeer sloeg links af een inrit in en zag daarbij een tegenligger,een 56-jarige automobilist uit Gouda, over het hoofd. De 51-jarige passagiere van de Zoetermeerder is met een pijnlijke arm voor onderzoek overgebracht naar het Bleulandzieken- huis. De passagiere van de Goudse werd ter plaatse behandeld. Donderdagochtend vond op de Wol- lefoppenweg een eenzijdig ongeval plaats. De 26-jarige Rotterdamse be stuurster stak een sigaret op die vervol gens op haar been viel. Toen zij een poging deed de sigaret te doven, raakte zij de controle over het voertuig kwijt waarna ze in de sloot belandde. In de nacht van donderdag op vrijdag werden aan de Zevenhuizerplas 5 Rot terdamse knapen aangehouden op ver denking van poging diefstal. Zij hadden een rolluik en een ruit vernield van een aldaar staande portocabin. De 5, in de leeftijd tussen 22 en 18 jaar, zijn na verhoor weer heengezonden. Overig nieuws; Donderdagochtend werden bij een snelheidscontrole op de Burg. Klinkha- merweg 34 automobilisten gefotogra feerd wegens te snel rijden. Donderdagmiddag werd een 65-jari- ge bestuurder aangehouden waarvan werd vermoed dat hij teveel had ge dronken. Bij controle bleek dit inder daad het geval. Hij had 0,8 0/00 in zijn bloed. Hij heeft een rijverbod en een proces-verbaal gehad. Waddinxveen Aanrijdingen; Vrijdagavond vond een eenzijdig onge val plaats op de Dreef. Een 20-jarige Waddinxveense bestuurder raakte in een bocht de controle over zijn voer tuig kwijt. Vermoedelijk heeft hij met te hoge snelheid in een bocht geremd. Hij kwam op het naastgelegen fietspad tot stilstand. Inbraak/diefstal; In de nacht van maandag op dinsdag werd ingebroken in het gebouw van een stichting aan de Stationstraat. Men brak een raam open om binnen te ko men. Voorts is binnen het e.e.a. open gebroken. Hierddor ontstond veel braakschade terwijl er niets werd ont vreemd. Donderdagmiddag omstreeks 12.45 uur vond een poging afpersing plaats in een bakkerswinkel aan de Oranjelaan. De dader eiste geld en dreigde met een spuitbus. De winkelbediende ging daar niet op in en nadat de dader nog iemand anders hoorde in het gebouw, ging hij er zonder buit vandoor. Het betrof een tussen 15-18 jarige negroide jongen. Hij is nog spoorloos. In de nacht van donderdag op vrijdag vond een poging inbraak plaats in een winkel aan de Kerkweg-Oost. Men gooi de met een steen de ruit van de deur in. De dader is wel binnen geweest maar er werd niets vermist. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ingebroken in de kerk aan de Pr. Beatrixlaan. Men forceerde een raam om binnen te komen. Binnen werden eveneens deuren geforceerd. Er werd alleen wat weggenomen. Overig nieuws; In de nacht van vrijdag op zaterdag wer den van een woning aan de Kuyperhoe- ve 2 ruiten ingegooid. Zowel het motief als de dader zijn onbekend. Boskoop: Aanrijdingen; Vrijdagmiddag vond op de Zijde een kop/staart aanrijding plaats waarbij 3 auto's betrokken waren. Een 27-jarige bestuurder uit Woerden kon zijn voer tuig niet tijdig tot stilstand brengen ach ter het stilstaande verkeer. Hij duwde 2 auto's tegen elkaar. Alle 3 konden hun weg op eigen kracht vervolgen. Inbraak/diefstal; In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in het gebouw van een Stichting aan de Mendelweg. De toe gangsdeur werd opengewrikt en vervol gens werden in het gebouw andere deu ren opengewrikt. Weggenomen werden geld en een fax. Overig nieuws; Woensdagmiddag was een keuken brandje ontstaan in de woning aan het Reijerskoop. Buren ontdekten dit en hebbben het brandje geblust alvorens de brandweer arriveerde. De woning werd bewoond door een oudere me vrouw en de brand is vermoedelijk bij het koken ontstaan. In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 03.00 uur is aan de Voorof- scheweg een radio in beslag genomen die teveel lawaai maakte. Ondanks het feit dat de radio keihard stond was de bewoner niet wakker te krijgen. De poli tie is vervolgens met een last binnen getreden en heeft de radio meegeno- sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-5011230 b.g.g. 5012238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 17