10% Wereldrecordpoging Domino uit gesteld tot maart '97 Bridge senioren Y akantie-kinderhoe l Vakantie-kinderhoek Winnaars vakantie-kinde r hoek j e BORGO ANTICO Zaterdag 7 september Oogstfeest in Zevenhuizen deHaij vanderWende Familieberichten heron 't Is niet te hopen dat hij nog eens moet vluchten 3 gangen vis-menu ƒ40,- 3 gangen vlees-menu ƒ40,- Hart van Holland/28 augustus 1996 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Langs deze weg wil ik u mede namens mijn vrouw allen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. F.J.J. van Amerongen O© choonheidssalon ^eYre\e maand septerr.ö korting op alle behandelingen II I5 Ristorante - Pizzeria Elke week: 6 dagen per week geopend - Dinsdag gesloten 26.000 exemplaren. ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 G E D I P L O M E E R D Salon "Sheron" Noordeinde 1 85 Boskoop Tel. 0172-217506 S P E C I A L I S T E Het World Record Domino Rotterdam, waarbij op 19 oktober twee miljoen dominostenen zouden omvallen, is door het bestuur van de Stichting Domi no uitgesteld tot maart '97. De reden tot uitstel is het recent in Japan gevestigde officieuze wereldrecord van 1,9 miljoen gevallen dominostenen. De Stichting Domino wil dit wereldrecord in ruime mate en met zekerheid overtreffen, zo dat er nu gestreefd wordt naar ruim twee miljoen stenen. Dit impliceert een herziening van het parcours, de techni sche en logistieke opzet en kost derhal ve extra tijd. De beslissing tot uitstel is genomen in goed overleg met de be langhebbenden, onder meer B W van Rotterdam, Unicef, zendgemachtigde SBS 6 en John de Mol Produkties. De recordpoging van maart '97 zal plaats vinden in de Weenahal in Rotterdam. De wereldrecordpogingen Domino stammen oorspronkelijk uit Japan. On- WaddinxveenVanaf maandag 9 sep tember begint bridgen in het Anne f rank-centrum voor mensen van 55 jaar en ouder. Er wordt in clubverband bridge gespeeld. Er is een competitie en er zijn regelmatig wedstrijden, voor informatie: Stichting Waddinx- veens Welzijnswerk, afdeling senioren- werk, telefoon-0182-615555. Gezocht: Tijdelijke woonruimte in Zevenhuizen, voor gezin van 5 pers. Sept. tot half jan.'97 0180- 632936 derwerpen, vormenèn illustraties wor den in een parcours gebouwd met als gevolg dat bij het omvallen een bijzon der visueel en spectaculair schouw spel ontstaat. In 1986 werd het wereld record dominoën in Nederland geïn troduceerd met een record van 755.000 gevallen dominostenen. In 1988 werd dit record in het Autotron Rosmalen verbroken en gebracht op ruim 1,3 mil joen. Zeven miljoen Nederlanders ble ven destijds thuis om het spektakel 'Europe in domino' te zien. Zij gaven een kijkcijfer van 8,7 voor de registra tie. De opbrengst kwam toen ten goede aan het onderzoek naar kinderoncolo- gie. STICHTING VLUCHTELING HELPT VLUCHTELINGEN WERELDWIJD. GIRO 999, DEN HAAG. Gedurende de vakantieperiode organiseert het Hart van Holland wekelijks op deze plaats een prijs vraag of kleurplaat voor de kinderen in de penter-/basisschoolleeftijd. DEZE WEEK: een kleurplaat voor kinderen van 3 lot en inet 7 jaar. "Sterren Tellen" voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. De Minnaar' van de kleurplaat' ontvangt een stripboek (bescliik- baar gesteld door Cards News uit Boskoop). De winnaar van de 'sterren tellen' krijgt een 'Burolainp' (beschikbaar gesteld door Benning in Zevenhui zen). Voor beide categoriën is er weer een leuke troostprijs: een bal (beschikbaar gesteld door "De Zilverberk" in Zevenhuizen.) Schrijf de oplossing van de "sterren tellen", evenals je naam, adres, woonplaats en geboortedatum, op een (brief)kaart. Inleveren aan het kantoor van Hart van Holland is mogelijk aan het adres Noordelijke Dwarsweg la; opsturen mag ook: Hart van Holland - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen. De oplossingen en kleurplaten moeten uiterlijk maandag 26 augustus bij de redaktie binnen zijn. Adres: Woonplaats: I Geboortedatum: I Tel hoeveel sterren je in deze figuren kunt vinden. Schrijf het op een ansicht kaart en stuur het aan ons. Uit de goede inzen dingen wordt een winnaar gekozen. De winnaar van de kleurplaat van vorige week is Luuk Metselaar, De Patrijs 33 in Zevenhuizen. De troostprijs is voor Eelco van Laviere, Boslaan 3 in Zevenhuizen. De winnaar van de 'teken na' is Luciënne Vergeer, Den Ham 47 in Boskoop. De troostprijs is voor Laura van Hattum, Graanakker 66 in Waddinxveen. De prijzen liggen klaar op het kantoor van het Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg la in Zeven huizen. Alle prijzen kunnen opgehaald worden tot en met de eerste week van september. Troostprijs, Annelies de Wit, Alphener Brink 41 in Waddinxveen Dorpsstraat 63-2761 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632688 - Pizza bezorglijn 0180-634095 Zaterdag 7 september wordt in Zeven huizen wederom het Oogstfeest ge vierd. Op deze dag worden er natuurlijk net als voorgaande jaren vele spektaku- laire dingen georganiseerd. Uiteraard wordt u in het Hart van Holland van 4 september ingelicht over de diverse aktiviteiten die op het oogstfeest geor ganiseerd worden. Wij hopen op mooi weer en zijn er van overtuigd dat het net als voorgaande jaren een daverend succes zal worden. Zwarte Tomos helm bj.'89 vr.pr. 300.- 0180- 632671 Combi kinderwagen 100.-/Parkietenkooi 25.- 079-5931796 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redaktie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3