Sphinx: Voor een gezellig en smakelijk avondje uit De romantiek van Voorbrood-meubelen Spectaculaire kortingen tijdens TeleMatch, specialist in hoogwaardige gebruikte telecommunicatieapparatuur Welkom in Hollywood braderie bij Outfit Mode spektakelkrant 4 september 1996 pagina 9 eigenaar Simon Oskam van Outfit Mode GRILLROOM de ruime zaak biedt maar liefst 100 zitplaatsen Zevenhuizen - Vakantiegangers en dagjesmensen die Zeven huizen verkennen, worden steeds weer getroffen door de schoonheid van het Zuid-Hollandse dorp. Bij binnenkomst allereerst die kleurige bloembakken, die direct al hun visite- hartje afgeven. Dan de Dorpsstraat. Met een grote diversi teit aan goed onderhouden, eigentijdse winkels is het in de hoofdstraat van Zevenhuizen gezellig inkopen doen. Ongeveer halverwege op nummer 117-119 vallen de schitte rend opgemaakte étalages van Voorbrood tnet z'n moderne, Üassieke en semi-klassieke meubelen op. Dat alles nodigt uit om binnen eens een kijkje te nemen. Direct wordt de gast getroffen door de grootte van het pand. Nooit geweten dat tn een dorp als Zevenhuizen zo'n kolossale meubelzaak te inden zou zijn. Ondanks de enorme vloeroppervlakte heeft men toch dat thuisgevoel. Het gevoel om alles eens in alle t® in zich op te willen nemen. Dat wordt nog eens bevor derd door de ruimtelijke indeling. Men wandelt als het ware 'ende ene huiskamer de andere binnen. Met tussendoor ge legenheid tot het drinken van een kopje koffie of wat fris. Alles doet zo gezellig en knus aan. Verder valt die enorme 'matte aan meubelen op met aan de wand die exclusieve spiegels. Meubelen die bekleed zijn met fleurige stoffen en met verschillende kleuren leer. Meubelen die vooral uitgevoerd zijn in grenen, honing-eiken en gewoon eiken. En wat de stijl betreft: voor elk wat wils. Kortom bij Voorbrood is het romantisch wonen! Bovendien blijken de prijzen bijzonder mee te vallen. Voorbrood bestaat al ruim 75 jaar. Heeft weinig overhead-kosten en kan daar door in zijn branche leveren tegen sterk concurrerende prij zen. Ze'enhuizen - Bij Outfit Mode aan de Dorpstraat 111 vindt 'en een uitgebreide collectie betaalbare kleding. Voor dames estaat het assortiment voornamelijk uit vrijetijdskleding, ook diegenen die er bever iets gekleder bijlopen, slagen 'J Outfit. Ook heren kunnen hun keuze maken bij Outfit en 'Oor de hele collectie geldt dat deze niet leeftijdsgebonden is -a dus geschikt voor jong en oud. -•'■ds eind augustus hangt de nieuwe collectie in de winkel. de kleuren betreft ziet men veel camel, bruin, zwart, oker oranje. Verder zijn er veel ruitstoffen gebruikt voor bij- oorbeeld tops en pantalons en veel modelllen zijn gemaakt itretch-stoffen; een stof die bekend staat om het prettige -°?baarheid. Bij Outfit vindt men in de rekken wat kleinere - allen van de verschillende kledingstukken. Hierdoor is - mogelijk om steeds weer iets nieuws in de winkel te heb ben exclusiviteit wordt daardoor verhoogd. Bij Out- 'indt men kleding van de merken Gaya, Sao Paulo, Tripper ^.Johrno en Stratem. materdag 7 september worden er op de braderie zo'n 500 en erdeeld onder het winkelend publiek. Aan de rozen on label met daarop een nummer. Dit nummer corres- - een met een nummer op een groot bord in de winkel. Is nummer hetzelfde dan valt men in de prijzen en ontvangt Zevenhuizen - TeleMatch is een 100%-dochter van PTT-telecom en handelt in hoogwaardig gebruikte telecommunicatie-apparatuur. Het is een kleine organisatie en daardoor uiterst flexibel. Een organisatie ook die klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Naast de gewone telefoontoestellen heeft TeleMatch ook mobiele telefoons, faxapparaten en sys teemuitbreidingen in het pakket. Systeemuitbreidingen die niet meer door PTT-telecom gele verd kunnen worden. Ook diverse losse onderdelen zijn te koop, waarbij gedacht kan worden aan accu's voor de mobiele telefoon, autolaadsnoertjes, tasjes en al wat dies meer zij. De gebruikte telecommunicatie-apparatuur is afkomstig uit het vertrouwde PTT-assortiment. Kortom telecommunicatie-apparatuur van goede komaf! Het betreft apparatuur die door PTT- telecom weer wordt ingenomen óf omdat hun klant een verkeerde keus heeft gemaakt óf omdat hij aan iets nieuws toe is en gewoon iets anders wil. Het "tweede leven" van deze apparatuur gaat wederom gepaard met hoge kwaliteit. Voordat de artikelen in de winkel van TeleMatch terecht komen, worden ze door en door getest en verder wor den ze onder garantie ver kocht (3 maanden garantie). Bovendien zijn ze qua uiter lijk bijna niet van nieuw te onderscheiden. TeleMatch schaft namelijk uitsluitend die apparatuur aan die kosmetisch gezien aan een hoge norm voldoet. Omdat het gebruikte apparatuur is, oogt het prijskaartje ook aanzienlijk beter dan de meeste andere bedrijven ooit kunnen laten zien. Budgetvriendelijk dus. Telematch levert niet alleen aan particulieren, maar ook aan grote en kleine ondernemingen in binnen- en buitenland, aan eenmanszaken en multinationals. Naast kopen kan de appara tuur van TeleMatch ook gehuurd of geleased worden. Voor meer informatie kunt U terecht bij Telematch B.V., Knibbelweg 18b, 2761 JE in Zeven huizen (telefoon 0180-634044). Tijdens het Oogstfeest op zaterdag 7 september presenteert TeleMatch zich aan het grote pubhek. Diverse artikelen worden dan tegen zeer scherpe prij zen aangeboden. Bovendien heeft TeleMatch dan een aktie die bestaat uit een gratis mobiele telefoon met daaraan gekoppeld een éénjarig abonnement. Street of kijk wat er allemaal mis kan gaan op de Police Academie. Ook kunt u een blik ach ter de schermen werpen bij de studiotour, in the Never Ending Story Wildwaterbaan of in dien u van nog meer aktie houdt, huiveren in de Lethal Weapon Achtbaan. Kortom Warner Bros Movie World heeft genoeg te bieden voor één dag plezier voor de hele familie. Tijdens de Braderie heeft de Rabobank een spe ciale aanbieding naar dit park. Waddinxveen - Voor een gezellig avondje steengrillen is men bij het sfeervolle steengrill-restaurant Sphinx, gevestigd aan de Nesse 12 te Waddinxveen, aan het juiste adres. Deze mime, goed verzorgde zaak biedt 100 zitplaatsen waardoor er altijd wel een plaatsje vrij is. Om de gezellige sfeer nog eens extra te benadrukken is er, op verzoek, live muziek aanwezig. Behalve steengrillen, wat overigens een typisch Egyptische specialiteit is, kan men er ook van de uit gebreide menukaart kiezen. Er is namelijk ruime keuze uit diverse voor- en hoofd gerechten en heerlijke des serts tegen zeer aantrekke lijke prijzen. Wie bever thuis blijft kan gebruik maken van Sphinx-Ex- press. Deze bezorgdienst levert onder andere diverse brood jes shoarma en broodjes met bijvoorbeeld kebab, shaslick of kipsaté. Maar ook diverse schotels compleet met gebak ken aardappelen, salade, brood en saus behoren tot de mo gelijkheden en worden, dagelijks van 16.00 tot 23.00 uur, bij u thuisbezorgd. Als men in Waddinxeen woont, is de bezorging van bestellingen vanaf 20,- gratis. Voor gratis bezorging buiten Waddinxveen geldt een minimale bestel ling van 25,-. Het telefoonnummer van Sphinx-Express is 0182-619398. timeter kan overigens ook mengesteld. Sinds enkele weken is bij Sphinx ook Amerikaanse pizza verkrijgbaar. Deze pizza is in Nederland nog maar enkele jaren bekend en wordt op zeer speciale wijze gemaakt waardoor een con stante kwaliteit wordt gega randeerd. De Amerikaanse pizza onderscheidt zich van de al lang bekende pizza, omdat hij dikker, krokanter en veel groter is. Deze familiepizza met een door snede van maar liefst 45 cen- naar eigen idee worden sa- Wie de gerechten én de sfeer bij Sphinx eens wil komen proe ven, is uiteraard van harte welkom. Sphinx is zeven dagen in de week geopend tussen 16.00 en 24.00 uur, in het weekend van 16.00 tot 02.00 uur. Laat u door Bugs Bunny, De Gremlins, Batman, Superman, Alf en al die andere sterren een hele dag ontvoeren. Geniet van de typische Hollywoodse flair, in de winkelstraat Main men bij aankoop de desbetreffende korting. Dit kan oplopen tot wel 50% korting! Heeft men echter geen roos met label dan krijgt men in ieder geval 10% korting. Verder zijn zoveel speciale aanbiedingen tijdens de braderie waardoor het ze ker de moeite waard is om bij Outfit binnen te lopen! Op dinsdag 22 oktober organiseert de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. een dagtocht naar Warner Bros Movieworld. Movie World, met een oppervlakte van mar liefst 45 hectare het grootste Film- en vrijetijdspark van Europa Behalve tijdens de braderie is Outfit de gehele week geopend. Op maandag middag kan men er terecht van 13.15 tot 17.30 uur, van dinsdag t/m donderdag van 9.30 tot 17.30 uur, op vrijdag tot 20.00 uur en op zaterdag tot 16.00 uur.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 49