Efficiënt, betrouwbaar, voordelig, milieu-bewust. Voor een hypotheek naar Perdijk, Uw NVM- Hypotheekshop Recreatie Verweij op de Amerikaanse tour De nieuwe bedrijfswagen van Peugeot Automobielbedrijf Boonstoppel jr. op braderie met nieuwe Eclipse. 1 spektakelkrant 4 september 1996 pagina 11 Dat zijn de kenmerken van Knaap Moduulwoningen. Knaap Moduulwoningen is in de bouwwereld geïntroduceerd om zich nadrukkelijk in de positie van de klant te kunnen verplaatsen. Een eis van deze tijd, waarin mensen mondiger en kritischer zijn geworden. Vanaf de eerste schets wordt reke ning gehouden met alle wensen en eisen van de klant. Ter ondersteuning van de klant heeft Knaap Moduulwoningen een fraai, overzichtelijk info-centrum met fragmenten van wo ningen op ware grootte, keukens, badkamers, kozijnen, steen soorten, noem maar op. Concept Bij het woord moduulwoning wordt vaak gedacht aan standaard- of seriebouw, maar dat is niet waar! Het begrip moduulwoning is het best te omschrijven als "concept". Wensen worden door onze architect vertaald in een ontwerp. In dat ontwerp kan de keuze van bouw-elementen aangegeven worden. De keuze is dus volledig aan de klant. Pas na het inpassen van alle wensen gaan we aan de gang. Eerder niet. Voorwaarde is wel het bezit van een perceel bouwgrond. Flexibel Door gebruik van geprefabriceerde bouwelementen is de uitvoe ring van het ontwerp flexibel en kostenbesparend. Voorbeelden daarvan zijn betonnen vloeren, daken, verdiepingshoge spouw bladen en binnenwanden. De samenwerking met Knaap Moduulwoningen biedt meer grote voordelen zoals een korte, vaste bouwtijd, geen meerwerk, direkt inzicht in stelposten en een vaste aanneemsom. de klant heeft te maken met één aanspreekpunt. Er zijn dus korte kommu- nikatielijnen waar door vertraging tij dens de bouw voorkomen kan worden. Ook is Knaap aangesloten bij de stichting Woningborg en bouwt de wonin- fffl gen onder GIW ga- rantie. Milieu Duurzaam ontwer pen en bouwen is een begrip dat Knaap Moduulwo ningen zich ten doel heeft gesteld. De voordelen voor zich; energie- en waterverbruik nemen af en u helpt de na tuur een handje. Wat houdt milieubewust bouwen in? Een kleine opsomming; HR-glas, hoge gevel-, vloer-, en dak isolatie, waterbesparende maatregelen en gebruik van zonne-energie. Deze toepassingen zullen uw huidige energiekosten drastisch verlagen. Zonneboilers zullen inde nabije toekomst in bouwprojekten een voorname plaats in nemen, voorspellen wij. Zevenhuizen - Voor het aangaan van een hypotheek telt ieder inkomen mee. Tweeverdieners hebben dus meer financiële ruimte bij d^ aanschaf van een eigen woning. Dat betekent dat meer mensen in staat zijn om een huis te kopen. Een voorbeeld. Paul is 25 jaar en verdient 50.000 gulden bruto per jaar. Zijn vriendin Sylvia is 24 jaar en heeft een bruto inkomen van 20.000 gulden per jaar. Zij huren momenteel een driekamerflatje, niet al te duur. Zij willen echter graag een woning met een tuin en daar hebben ze best wat meer geld voor over. Het huren van een dergelijke woning blijkt toch wel moeilijk. Bovendien zijn de huren zó hoog dat Paul en Sylvia daar totaal niet voor voe len. Voor hetzelfde geld kóóp je tenslotte een vergelijkbaar huis. Daarenboven zien zij het kopen van een huis als een goede in vestering in hun toekomst. Zij besluiten zich goed voor te laten lichten en stappen bij een NVM-Hypotheekshop binnen in dit geval NVM-makelaar Perdijk in Zevenhuizen. NVM-Hypotheekshop Perdijk rekent hen voor dat zij op basis van hun gezamenlijk inkomen om en nabij 240.000 gulden kun nen lenen. Exclusief de te betalen financieringskosten kunnen zij dan bij de huidige lage rentestand van zo'n 7,3 (voor 10 jaar vast) uitkijken naar e'en woning van ongeveer 225.000 gul den. Maar hij adviseert hen nog verder. Perdijk geeft aan dat het bij een hypotheek veelal gaat om een verplichting van 30 jaar. Wanneer Paul en Sylvia besluiten om een spaar- of annuïteitenhypotheek te nemen, moeten zij iedere maand zo'n 1685 gulden aan rente en aflossing betalen. Zolang Sylvia blijft werken is dat geen probleem. Maar wanneer ze bijvoorbeeld besluiten kinderen te nemen en één van hen besluit om te stoppen met werken dan wordt de situatie geheel anders. NVM-Hypotheekshop Perdijk legt uit dat Paul en Sylvia dan ook gebruik kunnen maken van de regeling waarbij het tweede salaris slechts voor acht jaar wordt meegeteld. In die tijd moeten zij voor extra aflossing zor gen, zodat na die acht jaar het hoogste inkomen voldoende is voor het nakomen van de hypotheekverplichtingen. Er is ook nog een tussenvorm mogelijk. De Nationale Hypotheek Garantie gaat er van uit dat Paul en Sylvia maximaal zo'n 28% van het bruto inkomen aan woonlasten mogen uitge ven. Meer mag ook als de financiële situatie zulks toelaat. Extra aflossen is bij bijna iedere geldverstrekker boetevrij mogelijk (tot minimaal 10% per jaar). Daarom vraagt Per dijk aan Paul en Sylvia wat zij bruto per maand willen uit geven en hoe lang Sylvia denkt te blijven werken. Ze geven aan dat ze op dit moment per maand 1800 gulden aan rente en aflossing kunnen uitgeven. Sylvia wil zeker nog tien jaar blijven werken. Perdijk rekent dan voor wat ze in die tien jaar versneld kunnen aflossen en dat Paul daarna de bruto maandlast alleen kan dragen. Als U zich ook eenswil laten voor lichten over Uw mogelijkheden bij het kopen van een huis stap dan ook gerust eens bin nen bij NVM- Hypotheekshop Perdijk, Dorps straat 146 in Zevenhuizen (telefoon 0180- 631655). Recreatie Verweij heeft haar caravan-assortiment uitgebreid met diverse merken. Het goed lopende Beyerland assortiment wordt aangevuld met diverse merken. Merken als Bürstner, Hobby, Knaus en Wilk worden aangeboden tegen stuntprijzen. Klaas Verweij: "Het is de be doeling dat we diverse nieuwe caravans tegen gebruikte prijzen gaan verkopen." Grote partijen caravans worden ingekocht en gaan tegen gebruikte prijzen de deur uit, uiteraard met volle dige garantie. Dit systeem is overgekomen uit het land met de ongekende mogelijkheden en heeft aldaar tot enorme goede resulktaten geleidt. Dit zogenaamde discount-systeem is bijzonder klant vriendelijk, het levert namelijk nieuwe caravans op met aanzienlijke kortingen. Daarbuiten is het zo dat deze partijen caravans vrijwel allemaal aanwezig zijn in de showroom van Recreatie Verweij. De consument kan dus altijd de wagen zien en hoeft deze niet 'uit de folder te kopen'. Op zaterdag 7 september 1996 kunt u op het plein voor de Albert Heijn in Zeven huizen kennis maken met dit 'discount-spektakel'. Recrea tie Verweij heeft op zaterdag 7 september ook een gewel dige tuinmeubeluitverkoop bij de Albert Heijn U bent dus van harte welkom om kennis te maken met het assortiment van Recreatie Verweij en te toetsen of de slogan; 'Nieuwe Cara vans tegen gebruikte prijzen', volgens u van toepassing is op het assortiment. Zevenhuizen - Vorige maand lan ceerde Peugeot een nieuwe bedrijfs wagen onder de naam Partner. De auto zal overigens in Nederland pas in oktober leverbaar zijn. Met de Partner hoopt Peugeot in een sterk groeiend marktsegment van de be stelwagens haar marktaandeel te kunnen realiseren. De Partner is een geheel nieuwe auto met een innoverend concept en een opvallende vormgeving. De Partner beschikt over zeer goede d%Ohillende motoren, twee benzinemotoren van 60 pk en 75 pk en twee dieselmotoren van 61 pk en 71 pk. Voor meer gedailleerde informatie over de Partner kunt U terecht bij Uw Peugeotdealer, garage Schmidt, Dorpsstraat 38 in Zevenhuizen (telefoon: 0180-631323). Door Karin van Langeraad Waddinxveen/Zevenhuizen-Tijdens het oogstfeest in Zevenhuizen zal bij de stand van Automo bielbedrijf Boonstoppel de nieuwste auto van Mitsubishi te bewonderen zijn. De nieuwe Eclipse is een coupé die er zeer sportief uitziet en prima prestaties levert. Vanzelfsprekend is de nieuwe Eclipse zeer compleet. De standaard airconditioning, een in hoogte verstelbaar stuur en stuurbekrachtingen zijn slechts kleine voorbeelden van het zeer uitgebreide stan daard pakket. Komt u op de braderie eens kijken naar deze schitterend nieuwe auto. Heeft u geen gelegenheid om naar de braderie te komen, dan kunt u uiteraard ook een bezoek brengen aan de show room van Automobielbedrijf Boonstoppel jr. aan de Zuide lijke Rondweg nummer 3 in Waddinxveen. Ook de andere modellen van Mitsubishi zijn aantrekkelijk. Zo heeft de Carisma wegens groot succes nog 2 speciale aktiepakketten; de Carisma Sports en de Carisma Airco. In oktober komt ook een Carisma in sedanuitvoering en een dieselmodel op de markt. Ook voor een tweedehands auto kunt u prima terecht bij Boonstoppel. Er zijn ongeveer 75 auto's direkt op voorraad en uiteraard worden alle auto's in prima staat afgelverd. Voor service bent u bij Boonstoppel aan het juiste adres. Met trots vertelt Sjaak Hordijk van de firma dat het automobielbedrijf gekozen is als Top 5 Mitsubishi dealer en garage van het jaar. Deze nominatie is een bekroning op de inspanningen van het afgelopen jaar en een grote stimulans voor de toekomst.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 51