Expositie publiekskeuze-winnaars HAlf.GtlD mm mmm mÊM art van Holland: iedere week in 26.000 brievenbussen! Zonovergoten Oogstfeest in Zevenhuizen BI Yoga voor 55-plussers 'The Perks" in De Tunnel r neke Beishuizen in Hazerswoude-Dorp Nieuw cursusjaar Artique Jeugddienst Start nieuw seizoen in "Ons Jeugdhuis" Traditie Waddinxveen- Op 18 september gaat de yoga voor senioren weer van start. Iedere woensdagochtend kun nen geïnteresseerden van 9.30 tot 11.30 uur terecht in de activiteiten ruimte van het Anne Frank-centrum. De kosten bedragen 5,= per keer. Voor meer informatie: mevrouw Mac Gillavry, telefoon 0182-616168. Boskoop-Op zaterdag 14 september opent De Tunnel hét seizoen met een optreden van de band The Perks, een !>-koppige band die overwegend Ne derlandse teksten zingt en rapt. De entree bedraagt f 10,-. De zaal gaat om 22.00 uur open. dazerswoude-Dorp- De K.V.V. heeft op haar openingsavond woensdag '8 september als gaste columniste en schrijfster Tineke Beishuizen, be kend van het tijdschrift Libelle. Tra ditiegetrouw begint men met een 11 Mis om 19.30 uur in de Parochie kerk van de H.H.Engelbewaarders. Daarna om 20.00 uur is men van har te welkom in het Dorpshuis waar Ti neke Beishuizen het een en ander over haar werk zal vertellen en is men in de gelegenheid om haar daar vagen over te stellen. Ook niet-ie- den zijn welkom tegen betaling van .50 (inclusief een kop koffie). Door Karin van Langeraad Boskoop - Vrijdagavond is de expositie van de publiekskeuze-winnaars van de Stichting Boskoop Creatief geopend. De expositie is te bezichtigen in de Openbare Bibliotheek aan de Babsloot 7 te Boskoop. De deelnemers aan de expositie zijn Louis R. Kramer, Bert Houtman, Agné Kalf-van Klaveren, Jeannet Hooftman-Vuyk en Leny Bo- gaards. Zij zijn in de gelegenheid ge steld meerdere werken te exposeren en deze mogelijk ook te verkopen. De ex positie duurt tot en met 28 september. Tijdens de openingsrede werd duide lijk "dat het al bijna een gewoonte is" om te exposeren. De verwachting en de hoop voor de toekomst is dat zal blij ken dat de Stichting Boskoop Creatief een goede traditie weet op te bouwen met haar exposities. GROOT AANTAL KEUKENS Hans Verkerk Keukens heeft I vandaag t/m zondag een spectaculaire halfgeldactie. Als u binnen twee jaar een keuken nodig heeft en nu koopt, krijgt u van Hans een echte Kroon keuken voor de helft van de door de leveran cier aanbevolen adviesprijs! Kom nu snel echt geld ver dienen en vraag naar de snelle beslisserskorting. Wij garanderen u de beste keu ken en het beste ontwerp voor de beste prijs!! GOUDA JOUBERTSTRAAT 34 - 0182-525077 70 KEUKEN. EN 15 BADKAMEROPSTELLINGEN 18e jaargang nummer 683 11 september 1996 Moerkapelle - Met ingang van 16 sep tember gaat het nieuwe cursusjaar van Artique van start. Om iedereen in dé gelegenheid te stéllen meer informatie over de cursussen in te winnen, houdt Artique aan het Kerkewater 4 open huis op zaterdag 14 september van 10.00-15.00 uur. Voor meer informatie telefoon 079- 5933255. Waddinxveen-Op zondagmiddag 15 september om 17.00 uur is er een musical in de Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3 in Waddinxveen. Het thema is: "Reis genoten?". De musical wordt verzorgd door het Petra gospelkoor uit Leiden. Ieder een is welkom. Boskoop- Veei enthousiaste mede werkers van Ons Jeugdhuis staan klaar om kinderen en jongeren een leuk seizoen te brengen. Kinderen van 7,8 en 9 jaar kunnen terecht op de woensdagmiddag van 13.30-15.00 uur. De donderdagmid dag, van 15.45-17.15 uur, is bestemd voor kinderen van 8, 9 en 10 jaar. Tijdens de middagen wordt er vooral geknutseld. Op donderdagavond is er onder andere vliegtuigbouw voor '.anderen van 10 en 11 jaar. Op de vrijdag modelbouw en poppenma- ken voor 12 jaar en ouder van 19.30- 21.00 uur. Kinderen en jongeren van 7 tot en met 16 jaar kunnen zich donderdag 12 september van 15.30-16.00 uur opgeven in "Ons Jeugdhuis", Julia- nastraat 50 in Boskoop. Zevenhuizen - Vrijdagavond 6 september werd in Zevenhuizen het startsein gegeven voor het jaarlijkse Oogstfeest met het muziekspektakel The Night of the Proms. Er waren optredens van het plaatselijke harmonie-orkest De Kleine Trompetter met het popkoor Pokomo uit Moordrecht en van het Shantykoor "Het Kraaienest". Op de foto de dixieland-band "The Able Bodied Seaman", een studentenband uit Wageningen. Zij besloten de zeer goed bezoch te en oergezellige Night of the Proms. Een heerlijke zonnetje sierde de wolkenloze hemel op zaterdagmorgen 7 september. Dat zonnetje is de hele dag gebleven, wat mede de oorzaak was van het grote succes van het traditonele Oogstfeest in Zevenhui zen. Het dorpsfeest is in alle opzichten geslaagd te noemen. Kraamhouders deden goede zaken en bezoekers konden veel zien, kopen, krijgen en beluisteren. Op het kerkplein van de Hervormde kerk aan de Dorpsstraat was weer de jaarlijkse rommelmarkt, die ook nu weer druk bezocht werd. (zie foto).

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1