9 Annelies Vroegop en Energetische Vertebrale Therapie Passepartout herfst- en wintermode zowel sober als kleurig en goed betaalbaar Vnetre/k». *4r.< Kom snel kijken. Pames-, heren- en kindermode en schoenen in vele soorten, maten en stijlen. Pe najaars collectie is echt hartverwarmend. Wat een leuke dessins, wat een mooie stoffen, wat een perfecte pasvorm en wat een betaalbare prijzen. En... natuurlijk sparen voor l*m gratis mode en schoenen met uw stempelkaart. Wacht niet te lang. Pe collectie slaat enorm aan. tandag li september laten wij de najaarscollectie mode en schoenen zien. Een unieke kans om alles eens rustig te bekijken. U bent van harte welkom in de winkel te Zevenhuizen. Pe aanvang is Z0.00 uur en de toegang is gratis! Wilt u wel even van te voren reserveren. Weet u niet hoe u in Zevenhuizen moet komen, bel ons dan, wij brengen u er naar toe. onze collectie Herfst- en Wintermode '96 -18 september 1996 Schoenen-afdeling Modeshow Rijksgediplomeerd Lid N.G.S. Acupressuur Allergietesten Bach Bloesem Therapie Edukinesiologie Energetische Vertebrale Therapie Reiki Touch for Health Wet%% Annelies Vroegop Knibbelweg 40 Zevenhuizen 0180-631756 Tegen inlevering van deze bon 5,- korting op massage of voetreflexbehandeling Sur ley Cabor FIcxüs Nalihi v. Lier v. Söwwel Caterpillar Nike Etc. feSaraufl Roberto Sarto lapagayo Mystique In Uetween News Locker Exit Etc. Zevenhuizen - In haar praktijk voor (sport)massage en voetre flextherapie bemerkt de Zevenhuizense Annelies Vroegop tijdens de massage van rug of voet vaak storingen. Dit kunnen verhar dingen zijn in de naast de wervelkolom gelegen spierbanen, links/rechts-verschillen, huidveranderingen, pijnlijk voelende uitsteeksels van de wervels zelf en pijnlijke plekken op de betreffende reflexzone van de voeten. Dit betekent dat de wervelkolom niet in harmonie is. Het vrij in- en uitstromen van sensorische (zintuiglijke) en motorische (bewegings) impulsen en het autonome zenuwstelsel, dat de organen bestuurt, is dan uit balans. Zevenhuizen/Moerkapelle - Met een toch wat tegengevallen zomer in het achterhoofd ruimt menige vrouw al enthousiast plaats in voor de najaarsmode. De herfst mag aan onvoorspelbaar zijn, de mode die erbij hoort is inspirerend en rijk. Zeker wanneer men de nieuwe herfst-/ wintermode-collecties van Bac in Zevenhuizen en Moerkapelle als uitgangspunt neemt. Verschillen de modetrends van Tour Mystique, Lapagayo, Roberto Sarto en Inbetween (nieuw). Het leukste van de nieuwe herfst-Avintermode is dat zij veel keuzevrijheid laat. Zo treft men bij Passepartout zowel lange als korte rokken aan. Ook pantalons horen erbij. De kledingstukken zijn slank gesneden, waardoor de lichaamsvormen mooi uitkomen. Moderne stretchstoffen en elegante coupes vervullen daarin een belangrijke rol. Dat lang niet elke vrouw een perfect slank figuur heeft, is geen nieuws. Daarom is er ook kleding die door de soepele valling en de structuurbelijning prachtig afkleeat en erg comfortabel zit. Een must in deze moderne tijd. Zowel ruiten als effen stoffen zetten de toon. En dat effen absoluut niet saai is, bewijzen de soms ruige, soms glanzende materialen, die aan elk model een aparte elegantie geven. Niet alleen de stoffen maar ook de kleuren zijn aangenaam warm. Bruin en camel zijn de modekleuren, aangevuld met prachtige groentinten en 'gebrand' oranje, dat flirt met bruin. Sinds twee jaar werkt Annelies Vroegop nu naast deze vormen van massage met E.V.T. Deze afkorting staat voor Energeti sche Vertebrale Therapie, een energetische wervelcorrectie die wordt uitgevoerd op de energiebanen op hand of voet en niet direct op de wervels zelf. Iedere nek-, borst- of lendewervel heeft een connectie met een meridiaan en zo ook met de organen. Dit betekent dat door verplaatsing van een of meer wervels de energiecirculatie verstoord raakt. Dat heeft dan weer z'n weerslag op vele organen en functies van het lichaam. Door nu te traceren welke wervels de disbalans veroorza ken, kan worden bepaald welke meridiaan op hand of voet gestimuleerd dan wel gesedeerd (verzwakt) moet worden. Een verandering en spanningsvermindering is direct merkbaar. Na de behandeling is de lichaams houding vaak beter en ontstaat er een energiek gevoel. Na de E.V.T.-behandeling, die hooguit 10 minuten duurt, wordt de massage voortgezet. Vele vormen van rug-, nek- en hoofdpijnen worden met deze techniek behandeld. Bij whiplash-klachten is deze techniek ook deels bruikbaar. Voor iedere klacht wordt eerst beoordeeld en besproken welke techniek het best past. Daarbij kan ook gebruik gemaakt worden van bijvoor beeld polariteitsmassage, acupressuur of de spiertesten van de Touch for Health- methode. Voor meer informatie of een afspraak: 0180-631756 (zie advertentie). Ook de kindermode heeft gezellige kleuren met groen, geel, oranje, rood en blauw. Naast bekende merken als Spetter, Locker en Lapagayo zijn er ook de nieuwe merken Yell en Exit. Odyssee, Pierre Monee, News en El Mior zijn vooral de merken die de herenmode kenmerken. Op de schoenenafdeling van Bac vallen vooral de enkellaars jes in diverse kleuren op, die dit jaar zeer populair zijn. Ook de sportieve loafers komen in het modebeeld voor en zelfs de 'pump' komt weer terug. Voor de kinderen zijn het vooral de stoere en enigszins grove schoenen die het beeld bepalen. De herenschoenen, die minder mode-onderhevig zijn, heeft Bac in de traditione le merken. Op maandag 23 september is er bij BAC in de Dorpsstraat in Zevenhuizen weer de gebruike lijke modeshow. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Een komplete winkel voor het hele gezin! TEXTIEL, MODE, SCHOENEN, WONEN en SLAPEN Dorpsstraat 145 - Zevenhuizen - Tel. 0180-631238 Dorpsstraat 1 - Moerkapelle - Tel. 079-5931421

Hart van Holland | 1996 | | pagina 10