■'«m W NIEUW irfiLlllkSoPP erheul Massa Sport opent 27 september zaak in Zoetermeer Nieuwe Slender Lijn afslankkuur bij Studio Feel Good Nieuwe collectie winterstoffen bij Leny's stoffenhuis Afslankkuur met Slenderlijn Slender You Figuurcorrectiebanken Kuur van 10 weken: 395,- NAJAABSSTOFFEN1 Voor een natuurlijke kleuring naar L'Oréal-kapper Verheul 39, ONTDEK DE NIEUWE SERVICE IN ONZE SALON: COLOR Herfst- en Wintermode '96 -18 september 1996 BSM9 M. Studio FEEL GOOD Burgemeester Colijnstraat 10 a 2771 GD Boskoop 0172-212863 STOFFENHUIS RIBCORD meer dan 20 kleuren v.a. 10,00 g c KINDERSTOFFEN enorme collectie van bekende kinderconfectiemerken 150 breed v.a. 11,95 RUITSTOFFEN =1 tü meer dan 100 verschillende soortensq o bontgeweven (kleurecht) 150 breed v.a. 14,95 I DIERENPRINTEN de grote mode van stretch, bont, fluweel, viscose etc. 150 breed 10,00/49,95 MANTELSTOF 80 tot 100% wol in de actuele kleuren 95 m 150 breed Bij Leny's Stoffenhuis elke week nieuwe stoffen Winkelcentrum Reigerhof 90 Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180-318865 Ca. 200 meter van het N.S.-station Vrijdagavond koopavond. SlflHNSddOlS S.ANN31 SlflHNSddOlS S.AN31 Natuurhaar De eerste glanzende kleuring die uw haar verzorgt, door de kracht van de natuur. :'-¥ w'. Epicéa Color combineert de glans van kleur, de zachtheid van water en de kracht van de Epicéaboom. Het resultaat is werkelijk uniek: uw haar krijgt een buitenge woon glanzende kleur en is opvallend zacht en stevig. Epicéa Color blijft maar liefst 12 wassingen in het haar. KAPSALON SCHOONHEIDSSALON Boskoop - De zomer zit er bijna op. Sommigen zijn helaas toch weer wat aangekomen. Wie verantwoord wil afvallen en wat meer wil bewegen vindt bij Studio Feel Good de ideale combina tie: de Slender Lijn afslankkuur met de Slender You figuurcorrectiebanken. P ssi'4 De Slender Lijn afslankkuur staat onder controle van een arts en een diëtiste. Aan het begin van de kuur worden bloed druk, hartslag, gewicht en vetpercentage gemeten. Er wordt een lijst ingevuld met 'eetgewoonten' en een lijst met wat men wel of niet lust. Het dieet wordt dus afgestemd op de eigen voorkeuren. Elke twee weken krijgt men een nieuw dieet. Voor elke dag is duidelijk uitgewerkt wat men mag eten bij ontbijt, lunch en diner. Alles is seizoensgebonden, dus alle produkten zijn gewoon te krijgen. Na tien weken wordt men weer gewogen en gemeten. Het doel van de Slender Lijn afslankkuur is het bereiken van het herstel van de natuurlijke balans tussen opname en verbruik van energie. De Slender Lijn afslankkuur resulteert uiteinde lijk in een nieuw, verantwoord voedingspa troon. In combinatie met regelmatig bewegen zijn de nieuwe eetgewoonten eenvoudig vol te houden. Bij Studio Feel Good is de eerste kuur in april van start gegaan. Anita Mol van Studio Feel Good is zeer tevreden. Er zijn resultaten gehaald van rond de 11 en 12 kilo gewichts verlies. Bij Studio Feel Good worden ook ondersteu nende crèmes en badproducten verkocht, die meehelpen bij het in stand houden en verbeteren van figuur en huid. Men kan bij Studio Feel Good ook terecht voor een schoonheidsbehandeling, pedicure behandeling of voor een zonnebankkuur. Nieuwerkerk - "Prachtige kleuren en de nieuwe trend, stoffen met dieren- prints" zo omschrijft Henk van Merkum van Leny's stoffenhuis de nieuwe collectie winterstoffen. "Het oranje van afgelopen zomer is enorm aangeslagen. Deze kleur komt dan ook volop terug in de winter. Warm rood met oranje is komende winter een prima combinatie. Leny's stoffenhuis is gevestigd in winkelcentrum Reigerhof Hierdoor is de winkel gemakkelijk bereikbaar en er is altijd parkeerruimte. Het modebeeld is niet meer zo sterk wisselend als een paar jaar geleden. Alles kan tegenwoordig. Waar vroeger een beperkt aantal kleuren in voorraad werden gehouden, zijn nu de keuzemogelijkheden bij Leny's stoffenhuis veel groter geworden. En dat alles natuurlijk voor een vriendelijke prijs. Met het najaar en de winter voor de deur is het tijd om aan de slag te gaan. Mooie sweaterstof voor een apart en eigentijds model. Hierbij kan de boordstof meegeleverd worden in dezelfde kleur. Stoffen voor jassen, met voering uiteraard, jurken, broeken en een overhemd. Alles is te krijgen bij Leny's stoffenhuis. Uiteraard kan men ook het patroon nog even bespreken en een deskundig advies krijgen van de mede werkers. Wie een keus heeft gemaakt kan gelijk aan de slag, want garen en fournituren kan men gelijk aanschaffen. Dus straks goed gekleed de winter in met iets dat niemand anders heeft, want dat is toch nog steeds het grote voordeel van zelfmaakmode. Waddinxveen-Wegens groot succes opent Massa fP°rj een derde filiaal. Dit 'iliaal wordt op het moment geheel opgeknapt en zal zijn deuren openen °P september. De orpsstraat in Zoetermeer Is de nieuwe locatie. De eer Bron van Massa Sport s heel tevreden over de v°ortgang. Aan de oostzijde van de Dorps straat in Zoetermeer zal sa Sport samen met een andere exploitant gehuisvest zijn. 'De buren', -choice American mPortstore, gaan P'jkerbroeken verkopen du gaat prima samen, ij toeval zijn wij op deze £le gestuit. Massa Sport duiH in,de DorPsstraat waard? eent°egeVoe8de ie al bekend is met de Massa Sport winkel aan de Nesse in Waddinxveen, weet dat deze zaak heel wat te bieden heeft. Reguliere merkartikelen en spetterende aanbiedingen kunnen duidelijk heel goed samen gaan. De heer Bron heeft daarin de ideale mix gevonden om al zijn klanten te bieden wat zij wensen. De Superstore van Massa Sport in Zoetermeer zal zich in eerste instantie vooral richten op de winter en wintersport. Veel leny c/> (O 2 C/> Moerkapelle - Voor het kleuren van haar werkt L'Oréal-kapper Verheul, Dorpsstraat 33 in Moerkapelle sinds kort met een nieuw product: Epicéa Color, samengesteld uit een natuurlijk kleurpoeder en een verzorgende balsem. Het kleurpoeder is niet op kunstmatige wijze in het chemisch laborato rium ontwikkeld, maar is afkomstig uit de natuur en wel van de Hennaplant en de quing-dai, een Chinese plant met medicinale werking. De balsem bevat versterkende Epicéa van de Epicéa-boom. Epicéa Color tast de structuur van het haar niet aan. Het dringt het haar niet binnen, maar zit als een laagje om de haar heen. Er zijn acht kleuren. De kleuren houden maar liefst twaalf wassingen. Het haar blijft glanzen, terwijl de kleur geleidelijk en natuurlijk verdwijnt zonder uitgroei. Door de balsem krijgt het haar meer body en nieuwe vitaliteit. Het haar wordt opmerkelijk gezond, voelt zacht aan en laat zich gemakkelijk in model brengen. Epicéa Color wordt aangemaakt met puur water. Het (warme) water mengt het kleurpoeder en de balsem tot een rijke crème met een aangename geur van passie vruchten, cassis, mango en rozen. De inwerktijd is slechts vijftien minuten. Omdat Epicéa Color het haar én kleurt én verzorgt, twaalf wassingen houdt en absoluut geen uitgroei heeft, is het vooral bedoeld voor natuur haar. Dat wil niet zeggen dat Epicéa Color niet gebruikt zou kunnen worden voor gekleurd haar, maar het resultaat van de toepassing is dan wel afhanke lijk van de ondergrond en de conditie van dat haar. Ook bij permanent of Animatie kan Epicéa Color op de dag van de vorm-service zonder proble men worden aangebracht. jacks passend in het huidige modebeeld en toch heel functioneel. Deze zijn er in de prijsklasse van 69,95 tot 149,95. Uiteraard kan men ook terecht voor broeken, schoenen en allerlei accessoires gericht op de wintersport. 27 September is dus een datum om niet te vergeten. Let op de advertentie van volgende week in deze krant. ALON Zin in een kleur met verzorging? Wij geven u graag een persoonlijk kleuradvies. Kom langs of bel voor een afspraak. Uw L'Oréal-Kapper. IIH IG R ÉA I lf IIH TECHNIQUE PROFESSJONNELLE Dorpsstraat 33 2751 BB Moerkapelle Tel.: (079) 593 14 28

Hart van Holland | 1996 | | pagina 11