choonheidssalon heron choCon De mooiste stoffen uit uw omgeving made. LiDi's Stoffe Graag tot ziens bij TJIIIU'S kleding accessoires Kom af en toe even snuffelen bijTJALU'S. Wij hebben regelmatig nieuwe items in onze collectie. e QeKe\e maand sepfe^ s o korting op alle behandelingen a Roos exclusieve kinderpatronen Nieuw in Boskoop: Schoonheidssalon Sheron Nieuw assortiment modestoffen bij Lidi's stoffenhuis Tjalli's kleding en accessoires voor betaalbare kindermode Cf LU Kerkweg-West 4 2742 BD Waddinxveen tel.: (0182) 611056 m l I De nieuwe najaars/winter kollektie 1996 Voor al uw mode stoffen Kompleet assortiment fournituren 6 maten patronen op voorraad Gespecialiseerd in kindermodestoffen Komplete Lina Brown kollektie geschikt voor de babykamer Kerkweg-West 8 2742 BD Waddinxveen Tel.: 0182-611120 alleen op maandagochtend gesloten Herfst- en Wintermode '96 -18 september 1996 L I E Salon "Sheron" S E Noordeinde 185 T R Boskoop E D Tel.: 0172-217506 Waddinxveen - Zelf kleding maken is van velen onder ons al jaren een grote hobby. Sommigen doen het alleen voor hun plezier en bij anderen speelt ook de geldbesparing een rol. Actuele kleding uit de modehuizen is nu eenmaal (vaak) duur. Voor wie toch graag met de mode mee gaat en zelf aan de slag wil gaan, heeft Lidi's stoffenhuis zojuist een nieuw assortiment kinder-, baby- en damesmodestoffen in de winkel liggen. De prijzen zijn vanaf 12,95 per meter. Actueel zijn, met name bij de damesstoffen, de kleuren bruin, oker, oranje, antraciet en zwart. Stretch-stoffen doen het, evenals vorig jaar, weer goed en zijn nu ook in ruitjes verkrijgbaar. Deze stof is Kleiweg 65 - Kleiwegstraat 3 Gouda - Tel.: 0182-512038 zeer geschikt voor het maken van bijvoorbeeld een over- gooier die dit najaar en komende winter weer helemaal terug komt. Verder vindt men bij Lidi's stoffenhuis ribstoffen in vele kleuren en mooie mantelstoffen. Voor een leuke applicatie op de kleding kan men ook bij Lidi's stoffenhuis terecht. Met een speciale naai/borduurma- chine kunnen in eigen atelier, allerlei figuurtjes op de stof worden aangebracht. Voor de afbeelding kan men kiezen uit een voorbeeld boek en binnen twee a drie dagen is de applicatie gereed. De prijzen variëren van 4,95 tot 12,95. Lidi's stoffenhuis is gevestigd aan de Kerkweg West 8 te Waddinxveen Op dinsdagmid dag is er een adviesmiddag en kan men er met alle vragen ovet het zelf maken van kleding terecht. Tiniü's I 0 10% v I Boskoop - Nog maar enkele maanden geleden opende Sheron Schouten haar schoonheidssalon aan het Noordeinde 185 in Boskoop. Deze enthousiaste specialiste op het gebied van gezichtsverzorging en lichaamsmassage deed haar opleiding aan de Emilie Knappert in Leiden. Voor de nodige praktijkervaring liep zij twee jaar stage. Met deze kennis én het diploma op zak, realiseerde Sheron op 24 juni een lang gekoesterde wens om een eigen salon te beginnen. Bij schoonheidssalon "Sheron" kan men terecht voor verschillende behandelingen tegen aantrekkelij ke prijzen. Een basis-behandeling duurt bijvoorbeeld anderhalf uur en bestaat uit reinigen, epileren, vapozo- ne, eventuele oneffenheden verwijde ren, gezichtsmassage, masker, dagcrème en make-up. Voor deze complete behandeling betaalt men 45,-. Uiteraard kan men er ook uitstekend terecht voor harsen, wimpers- en wenkbrauwen verven en een prachtige bruidsmake-up. In de salon wordt gewerkt met de hypo-allergene producten van Webecos. Deze uitgebreide huidverzor gingslijn heeft voor iedereen een geschikt produkt wantje kunt er alle Eigenaresse Marije Veldt met haar dochtertje Lisanne in de pas geopende kinderkledingwinkel. brique, beige, groen, blauw en rood. Bij de fleurige kleding zijn leuke accessoires verkrijg baar zoals bijpassende sokjes, maillots, riempjes, petjes en bretels. Service en klantvriendelijkheid staan bij Tjalli's hoog in het vaandel. Marije geeft een goed advies bij het maken van een keuze uit de aantrekkelijke collectie. Mocht er achteraf toch iets niet helemaal naar de zin zijn dan is ruilen of geld terug binnen 10 dagen geen probleem. Verder is er voor de kinderen een aparte speelhoek ingericht. Tjalli's is een winkel waar men gerust even vrijblijvend kan binnenlopen. Een bezoekje aan deze nieuwe winkel is zeker de moeite waard. kanten mee uit, aldus Sheron. De make-up is van Lady Rose. Uniek van dit merk is dat men de kleurcombina ties in een doosje oogschaduw zelf kan samenstellen. Via een klik-systeem worden de losse kleurtjes in het doosje geplaatst met een maximum van 9 kleuren per doosje. Voor de lipsticks zijn losse stiften verkrijgbaar die geplaatst worden in een basishuls. De lipstick is vochtregulerend en droogt de lippen dus niet uit. Ter kennismaking geeft Sheron gedurende de hele maand september 10% korting op alle behandelingen. Voor meer informatie en afspraken: Schoonheidssalon Sheron, telefoon 0172-217506 (liefst na 18.00 uur bellen). Bij Tjalli's kan men terecht voor leuke baby- en kinderkleding voor kinderen van nul t/m vijftien jaar. Kwalitatief hoogwaardige kleding van wat minder bekende merken maakt het assortiment van Tjalli's zeer betaalbaar. Zo is er babykle- ding t/m maat 86 van de merken Le Bébé en Dimples. In maat 92 t/m 176 vindt men er kleding van het merk Top 15. Trend voor het najaar zijn de rib- en ruitstoffen in de kleuren Waddinxveen - Onder grote belangstelling werd op zaterdag 7 september Tjalli's kleding en accessoires geopend aan de Kerkweg West 4. Mede door de aanwezigheid van Melchior de clown en de uitvoering van twee spetterende modeshows, maakte eigenaresse Marije Veldt meteen een zeer succesvolle start met haar kinderkledingwinkel.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 12