NAAIMACHINE STUK??? /etter lady i5^erb«^kie Aktie -Aktie -Aktie 079-3418596 J. Wismeyer KREATIEF fa. W. vd Vlist Bij onderhoudsbeurt en deze bon, schaar kado t.w.v. (1.29,95 Uiterst vrouwelijk en gevarieerd modebeeld Herfst- en Wintermode '96 -18 september 1996 vraagt vraagt Dorpsstraat 24 - Moerkapelle Telefoon 079-5931315 Vestjasjes echt mode-item Geraffineerde combinatie mogelijkheden in confectie Rijke stofkwaliteiten Klassieke japon De herfst vraagt om Settermode ZILVERBERK 1001 ideeën voor een gezellige ke O.a. het maken van kerstkaa kersttafellakens, kerstdecoratie enz. Wij hebben voor u kerststoffen, kerstlinten, kerstpoëzieplaatjes kerstpanels enz. - enz. Let ook op onze mode- en kinderstoffen. Brei-, wol-, en handwerk pakketten, fournituren en handwerklinnen. Haal het qGRATIS, nieuwe brei-ideeeni sfeer voor huis eu Vvixw Noordelijke Dwarsweg 90, Zevenhuizen. 0180-631463| KREATIEF IS ER LAAR VOOR De Setterlady en Setterlaine collecties zijn uiterst vrouwelijk. Ze volgen de modetrends, hebben een uitstekende kleurvariatie en combinatiemogelijkheden. In de collectie voeren de modekleuren inktblauw, aubergine, mauve en mosgroen de boventoon. Uiteraard is er marine, maar ook zwart komt sterk opzetten. Een belangrijk item in de halsvormen is de col. Belangrijk in het komende seizoen zijn soepel vallende pullovers met bijpassende rokken in gegarandeerd dezelfde kleur. Naast deze sets zijn er pullovers met multi-color streepdessins, intarsia, jacquards, borduur en onder meer kabels in tal van variaties. Ook bouclé garens vormen een belangrijk item in de collectie. Extra aandacht is er voor dunne breisels in diverse katoenmengingen Goed te combineren met de pullovers zijn de mouwloze vestjasjes en vesten van Setterlaine. Er zijn klassieke vesten, maar ook eigentijdse modische vesten. De kleuren zoals gebruikt in de pullover collectie zijn terug te vinden bij de vesten en vestjasjes. De herfstcollectie is in het algemeen frisser van kleur. De Selterlady-collectie heeft uitgelezen en zeer geraffineerde combinatiemogelijkheden. Een rijke variatie en een duidelijk eigen gezicht. De vrouwelijke belijning spreekt voor zich. En dat in een maatbereik vanaf 38 tot en met 54. Het is één van de meest sterke punten van Setterlady. Het geheel is harmonieus samengesteld en door combinaties te maken met uni en dessin zijn de mogelijkheden binnen de collectie bovendien belang rijk vergroot. De dessins zijn verrassend. Enerzijds de modieuze en zeer fraai uitgevoerde animal-dessins, anderzijds bloem- dessins in tal van variaties. Natuurlijk ontbreekt ook de ruit niet. De stoffenkeuze is vooral gericht op een zo groot mogelijk draagcomfort. In het algemeen is er een tendens naar crêpe kwaliteiten. Daarnaast viscose, cupro, wol en katoenmengingen. In de collectie van Setterlady is duidelijk gekozen voor rijke stoffen. Dat uit zich onder andere in de blouses, die gekenmerkt worden door een rijke afwerking en een grote variatie. De blouses zijn te combineren met de jasjes, Chanel-jasjes en mouwloze jasjes uit de collectie. En natuurlijk met de uitgekiende rokken- en pantalon-collectie. Setterlady biedt naast de modische collectie ook een uitgelezen japonnen en deux pièces collectie. Klassieke collecties, waarin veel aandacht is besteed aan een rijke stoffenkeuze en verrassende dessins. Het zijn 'vrouwelijke' japonnen met draagcomfort op zeer hoog niveau. De collectie heeft uiteraard een duidelijk Setterlady gezicht. Dorpsstraat 55 - Zevenhuizen - Tel.: 0180-631213 Bent U handig, wilt U zelf echt iets leuks maken en wilt U zich op creatief gebied helemaal uitleven, breng dan een bezoekje aan de Zilverberk, Noordelijke Dwarsweg 90 in Zevenhuizen. Daar is een groot assortiment stoffen en wolsoorten met bijbehorende accessoires, zoals: snijplanken in diverse maten; mapjes met passepartout in alle vormen, figuren en kleuren; poppen van piepschuim die bekleed kunnen worden; speciale (glinster)garens en specifieke voor bepaalde technieken noodzakelijke naalden. Uw fantasie wordt bij de Zilverberk werkelijkheid. En dat tegen zeer betaalbare prijzen. De Zilverberk staat bekend om z'n prachtige collectie originele quiltstoffen. Quilt komt uit het Engels en staat voor gestikte deken. Op quiltstoffen (meestal van katoen) zijn veelal zeer aparte afbeeldingen aangebracht. Bijvoorbeeld prints van de En u weet, alles is even voordelig kerstman, kerstklokken, engeltjes, hondjes, poesjes etcetera. Om te quilten heeft men allereerst quiltstof nodig. Verder een vlieslaag en een effen katoenen stof. De quiltstof, de vlieslaag en de effen katoenen stof worden in deze volgorde met een bijzondere techniek tegen elkaar aangebracht. Vervolgens worden de figuren op de quiltstof met speciaal daarvoor bestemd quiltgaren doorge stikt, het zogenaamde doorpitten. Hierdoor ontstaat een zeer apart effect. De afbeelding komt als het ware omhoog, komt óp de quiltstof te liggen. De toepassingsmoge lijkheden zijn legio. Zo kan men zelf kerstkaarten, een adventkalender maken of geheel iets anders. De Zilverberk heeft ook stoffen die bij uitstek geschikt zijn voor patchwork. Patch is het Engelse woord voor lapje. Dus een techniek voor het maken van allerlei creaties waarbij stoffen of leren lapjes van verschillende kleur en grootte tot een harmonische geheel worden samengevoegd. Bijvoorbeeld kinderkleding. Ook voor diverse wolsoorten kan men bij de Zilverberk terecht. Wolsoorten in diverse kleuren, gemêleerd en niet gemêleerd, van gewone draden of van fantasiedraden.Voor meer informatie: 0180- 631463.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 13