AJAAR porteon JAN DROOG rv naar Bij aankoop van een winterjas van Mc Gregor Cottenfield Jackpot Part Two Gratis Paraplu voor 'n sportief Sport en mode gaan hand in hand bij Sporthuis Jan Droog m Van der Linde textiel Piccola al jaren een vertrouwd adres tw.v. 29.95 Herfst- en Wintermode '96 -18 september 1996 - Plaats 15/ Bleiswijk Tel. 010-5215280 Dorpsstraat 83, 2665 BH Bleiswijk, tel. 010-522 14 94 fax 010-521 78 30 Voor exclusieve lingerie en foundation, ook in grote maten Plaats 11 2665 LN Bleiswijk, tel. 010-5213591 A I R Country Walker Van voor PcalaoK ■RM Bleiswijk - Na een matige zomer is het nu tijd voor de nieuwe wintercollectie bij Sporthuis Jan Droog. De collectie ziet er heel mooi uit en is van hoge kwaliteit, maar ook goed betaal baar. Tegenwoordig speelt mode een belangrij ke rol in de sport. Mede hierdoor is de collectie van Jan Droog behalve tijdens het sporten, ook heel goed als sportieve vrijetijdskleding draagbaar. Heel bijzonder zijn de jacks die zowel tijdens de wintersport als in de vrije tijd hoog scoren; vrolijke felle kleuren en prints met het unieke detail dat de zé reversible zijn, de fleece- binnenvoering kan ook aan de buitenkant gedragen worden zodat men weer een geheel nieuwe jas heeft! Sporthuis Jan Droog verkoopt een ruim assortiment jacks van onder andere de merken Ocean Pacific, Quicksilver, Z-Brand, Rucanor, Elefanti en Robey. Verder vindt men hier een breed assortiment sweaters; van sportieve tot mooie gebreide truien. Ook voor bijbehorende accessoires is men hier aan het juiste adres. Handschoenen, sjaals, wollen caps en petten, snowboots. het is er allemaal. Komende winter zullen ook de bergschoenen weer actueel zijn en deze zijn nu meer dan mooi te noemen. Merken als Fila, Lotto en Ellesse zullen hoge ogen gaan gooien. Uiteraard kan men bij Jan Droog altijd terecht voor een goed advies. Volgens Sandra Droog, sinds tweeënhalf jaar werkzaam in de zaak van haar ouders, is een persoonlijke benadering heel belangrijk. Service en kwaliteit staan hier nu eenmaal voorop. Sporthuis Jan Droog is gevestigd aan Plaats 15 te Bleiswijk. if T T I Sorrento Elegante plissés geven een subtiel ruiteffect. Elastische kwaliteitsmaterialen garanderen een perfecte pasvorm In wit en aubergine Bleiswijk - Dat men bij Van der Linde in de Dorpsstraat te Bleiswijk terecht kan voor exclusieve lingerie, foundation, badmode, beenmode en nachtkleding is waarschijnlijk al bekend. Is het echter ook bekend dat er een filiaal is in Rotterdam Hillergersberg? Op de Freericksplaats vindt men deze vestiging in een gezellig winkelcentrum. "Van der Linde textiel is echt gespecialiseerd in luxe lingerie, welke ook in grotere maten leverbaar is. Men kan bij ons terecht tot cupmaat H met omvang 115." zo vertelt Marja van der Sleen. Wie tot voor kort moeite had met het vinden van een passende bh, Van der Linde speciale kan zelfs kiezen uit verschillen- bruidslingerie te koop. De de luxe modellen. Ook is bij collectie is zeer uitgebreid, er Bleiswijk - Zo'n zes jaar geleden vestigde Piccola zich aan Plaats 11 te Bleiswijk. Deze zaak voor zowel dames- als herenkleding wordt gerund door Ria Abresch en Marcel de Groot. Moeder en zoon hebben in hun zeer representatieve winkel heel wat bekende merken, voornamelijk vrijetijdskleding hangen. Zo voeren zij voor dameskleding de merken Jackpot en Part Two. Wat klassiekere blouses hebben zij van het merk Tru en damespantalons, blouses en rokjes van het merk Hammer. Vanaf oktober zal de damescollectie uitgebreid worden met kleding van Street One. Dit merk zal elke maand een nieuwe collectie uitbrengen met een goede prijs-kwaliteitsverhouding. Er zullen bijvoor beeld stretchbroeken in diverse actuele kleuren verknjgbaar zijn voor de pnjs van 69,- Voor de heren heeft Piccola de merken Mc Gregor en Cotton- field in huis. Ook hier betreft het voornamelijk nette vrijetijds kleding. Pantalons zijn er van Rosner en natuurlijk ontbreken ook de jeans niet bij Piccola Dobber jeans van 129,-t/m 139,- voor de heren en Tripper jeans voor de dames vanaf 119,- De kleding van Piccola valt bij een breed publiek goed in de smaak. Eigenlijk is er voor ieder wat wils en de zaak heeft dan ook inmiddels een grote vaste klantenkring opgebouwd. Piccola is geopend op dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur (van 12.30 tot 13.30 uur gesloten). Op maandag van 13.30 tot 17.30 uur, vrijdag koopavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdags is Piccola tot 16.00 uur geopend. Een deel van de collectie van Piccola. Picolla worden merken verkocht als Prima Donna, Lou, Marie Jo, Lejaby, Barbara, Chantelle, Warner, Triumph, Felina en Gossard. Keuze te over en uiteraard kan men kiezen uit verschillende prijsklassen. Men kan bij Van der Linde ook terecht voor corsetterie en panties. Voor zowel dames als heren wordt er nachtkleding, badkleding en ondergoed verkocht. Ook hier worden topmerken gevoerd zoals Schiesser, Vetterman, Bleyle, Louis Feraud, Rösch en HOM. In Bleiswijk is er ook baby- en kinderkleding. Ook huishoud- textiel behoort tot het assortiment evenals beenmode. Men kan kiezen uit een enorme hoeveelheid panties en kousen. Wie in Hillergersberg iets gezien heeft, maar het gemakkelijker vindt om dit in Bleiswijk aan te schaffen (of andersom uiteraard), geen probleem! De gewenste artikelen worden met alle plezier heen en weer gebracht want service staat voorop bij Van der Linde.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 16