Bedrijvensportdag '96 groot succes HtKDIJK MAKELAARDIJ Flyers Dames 1 start met overwinning Nieuwe leden welkom bij Badminton vereniging Zevenhuizen BROUWER DE KONING Sjoelen Herfsttocht Zoetermeer '77 Moerkapelle wint drie keer op rij Rentokil-dames verdienstelijk tegen eredivisieteams Rentokil/ZVH presenteert zich Badmintonvereniging Zevenhuizen Perdijk-makelaardij sponsort damesvolleybal Z E V E ISLH U I Z E N B.V. M /9 }lJ/ UITVAARTVERZORGING Hart van Holland/25 september 1996 pagina 9 Prijsuitreiking De Doelen Door Karin van Laneeraad Waddinxveen - Op zaterdag 21 september werd wederom de bedrijvensportdag gehouden in sporthal "De Dreef" in Waddinxveen. Dit unieke evenement wordt georganiseerd door de vier serviceclubs in Waddinxveen, de Lions, de Tafelronde, de Rotary en de Rotaract Club Waddinxveen. De sportdag wordt georganiseerd voor Waddinxveense bedrijven en instellingen, allen voorzien van vele spon sors. De opbrengst van deze sportdag ging dit jaar naar vier goede doelen, De Hooge Burch, Asielzoekerscentrum Waddinxveen, de Scouting Sint Victor en Gouwestaete. Er waren vele sporten te beoefenen door de acht teams. De dag begon met een 'Sport en Spel circuit' met diverse onderwerpen zoals bijvoorbeeld touwtje springen, ringwerpen, doelwerpen en hoog springen. Het circuit werd vervolgd met badmintonwed- strijden, zaalvoetbal en volleybal. Een spectaculaire estafette besloot de sportieve dag. Het parcours van de estafette was echter nog niet eenvoudig. Grote hilariteit was er vooral bij 'de wereldbal', een immens grote bal die met een teamlid erbovenop over een parcours ge rold moest worden. Uiteindelijk zijn alle teams erin geslaagd de gehele estafette te volbrengen. Voor alle acht deelnemende teams was er een beker. Het erepodium werd echter niet bereikt door de teams van Bibelot, Convenient, Willemstein, de Gemeente Wad dinxveen en de ABN-AMRO. De derde plaats werd inge nomen door BOB, de tweede plaats door Peugeotdealer Boonstoppel. De eerste plaats op het erepodium was voor het team van J. v.d. Berg. Wethou der Hielema was aanwezig om alle prij zen uit te reiken. De opbrengst van de bedrijvensport dag '96 zal ook dit jaar goed besteed worden. De Hooge Burch is een instel ling voor de verzorging en begeleiding van verstandelijk gehandicapten. In De 'wereldbal' zorgde voor veel hilariteit. Waddinxveen heeft de Hooge Burch een 'sociowoning' en een activiteiten centrum. De Hooge Burch zal met de opbrengst van de bedrijvensportdag overgaan tot de aanschaf van een tan dem, zodat de verstandelijk gehandi capten actiever deel kunnen nemen aan het verkeer. De Scouting Sint Victor heeft twee nieu we tenten kunnen aanschaffen ten be hoeve van het jaarlijkse zomerkamp. Het Asielzoekerscentrum zal met de opbrengst van de sportdag een pro gramma voor winteractiviteiten voor de kinderen in het centrum opzetten. De Zwem-en Poloclub Gouwestaete zal de opbrengst gaan gebruiken voor jeugdactiviteiten, het Sterrenplan voor kinderen van 5 tot en met 7 jaar en Ik zwem/ik polo voor de iets oudere kin deren. Op deze manier maakt de Gou westaete kinderen op een speelse ma nier meer vertrouwd met water en zwemmen. Ymke Troost met 15 punten. Waddinxveen- Afgelopen vrijdagavond vond in de Duikelaar de start plaats van de basketbalcompetitie. Dames 1 trof als eerste tegenstander Rowic uit Dord recht. In een oefenwedstrijd hadden de dames verloren, zodat er met enige zorg aan de wedstrijd werd begonnen. Flyers kwam redelijk uit de startblok ken en nam het initiatief. Dit werd be loond met een kleine voorsprong, die naarmate de eerste helft vorderde lang zaam werd uitgebouwd tot elf punten met de rust. De tweede helft kreeg Ro wic wat meer vat op de wedstrijd en er ontstond een strijd van twee gelijk waardige ploegen. Maar de opgebouw de voorsprong werd niet meer uit han den gegeven en de eerste winstpunten konden worden bijgeschreven. Uitslag 6049. Topscoorder: Nathalie Gielliet met 13 punten. Meisjes junioren 1 trad zaterdag aan legen Dunckers uit Hilversum. Hier was sprake van een wedstrijd tussen twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren. Alleen was Dunckers als team beter "'gespeeld en dit gaf de doorslag. Lang zaam bouwde Dunckers de voorsprong uit tot negen punten met de rust. Ook in de tweede helft liep Flyers achter de feiten aan, maar dankzij een geweldige eindsprint werd de achterstand van twintig punten weer teruggebracht tot negen. Uitslag 50-59. Topscoorder: Jongens kadetten 1 behaalde een ver diende overwinning op Leiden. Vooral tegen het einde van de eerste helft liep het goed en werd Leiden op een beslis sende achterstand gezet. De tweede helft nam Flyers gas terug en kon Lei den nog wat terug doen. Uitslag 49-41. Topscoorder: Hans Peters met 14 pun ten. Jongens junioren 1 had alleen de eerste helft moeite met Zoebas. Het ging alle maal een beetje stroef en de tegenstan der kon het aardig bijbenen. Ruststand 27-23. In de tweede helft zat er geen zand meer in de scoringsmachine van Flyers en walsten zij over de tegenstan der heen. Met goede scores en gecon troleerde aanvallen werd Zoebas met een 78-38 nederlaag naar huis ge stuurd. Topscoorder: Tie-Wai Lam met 22 punten. Heren 4 verloor de wedstrijd in de eer ste helft, in het bijzonder tussen de twaalfde en zestiende minuut, toen zij op een achterstand kwamen van 16 punten. Hierna was Flyers iets sterker, maar Woody Blues kon toch nog de overwinning mee naar Woubrugge ne men. Uitslag 50-60. Topscoorder: Gert Jan Klijn met 10 punten. Zevenhuizen - Badmintonvereniging ^venhuizen is gestart met het nieuwe seizoen. In dit seizoen zijn nieuwe le en van harte welkom. De vereniging speelt iedere woensdagavond in de wanlahal van het dorpshuis en iedere aandagmorgen heeft zij de kleine zaal ot haar beschikking voor een gezellig groepje dames. e vereniging heeft voornamelijk een creatief karakter. Dus geen top-bad- i 'nton maar je lekker sportief uitleven een goede onderlinge sfeer. Men kan op de woensdagavond gerust alleen komen, er zijn genoeg tegenstanders om een partijtje mee te spelen. Ook zijn er trainingsmogelijkheden en een aan tal malen per seizoen worden onderlin ge toernooien georganiseerd. Badmin tonvereniging Zevenhuizen doet mee aan de door de Nederlandse Badmin ton Bond georganiseerde competitie. Voor meer informatie kan men bellen met Jane Hiemstra, telefoon 010- 633360 of Peter Alkemade, telefoon 0180-631826. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. ag" en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Waddinxveen- De hoogst geklasseerde sjoelers geven in de nog prille competi tie elkaar geen duimbreed toe. Stand klasse A: 1. Jan Kersbergen 140.850,2. Cees Kuipers 140.700,3. Dick Dros 140.150, 4. Andre van Gemeren 135.500,5. Dirkjan van Drunen 135.400, 6. Frans Bouwmeester 133.600,7. T. van Leeuwen 133.400, 8. Teus Visser 131.200, 9. Pascal van Gils 129.800 en 10. G. Renesse 129.200 punten. Klasse B: 1. Trudi van Dam 126.800, 2. Erwin Pleus 126.700, 3. Bas Koppenaal 126.050, 4. Cor van Herk 125.000 en 5. Adri Faas 124.700 punten. Klasse C: 1. Sjaan Faay 116.000, 2. Ma- rius Kersbergen 115.300, 3. Jan Olie 114.200, 4. Cor van Gils 113.750 en 5. Wim Slingerland sr. 113.400 punten. Klasse D: 1. Ronald Meyer 106.500, 2. Ceron van Beek 104.200,3.0. Supusepa 103.050, 4. Jeanette Kersbergen 102.450 en 5. G. Loef 100.300 punten. Klasse E: 1. Yvonne Kersbergen 89.900, 2. Dick Esveldt 86.500,3. Simon Supuse pa 86.100 en 4. David Sinnema 79.600 punten. De volgende sjoelavond is op 2 oktober in het gebouw van de schuttersvereni ging. Aanvang vanaf 18.30 uur. Zoetermeer- Toerfietsvereniging Zoe termeer '77 organiseert op zaterdag 5 oktober de Herfsttocht. Deze tocht is de laatste van het seizoen 1996, waarna het winterprogramma aanbreekt. Deelnemers aan deze tocht kunnen kie zen uit drie afstanden: 25, 55 en 120 kilometer. De 25 kilometer blijft in de buurt van Zoetermeer en voert de deel nemers via Moerkapelle en Rotteme- ren. De 5 kilometer gaat richting Gouda, door de Reeuwijkse plassen, langs de IJssel en via Moordrecht. De 120 kilometer voert de deelnemers van Leiden, Ter Aar, Oudewater via de Lopikerwaard naar Haastrecht en Bos koop. De kosten zijn afhankelijk van gekozen afstand en bedragen tussen de 4,= en 5,=. N.T.F.U.-leden krijgen op vertoon van hun TFK 1,50 korting. Voor de 25 kilometer bestaat de moge lijkheid om per gezin in te schrijven. De kosten zijn dan 8,=. (Voor de deelne mende kinderen is een medaille inbe grepen). De starttijden zijn vanaf 9.00 uur voor de 120 kilometer, tot uiterlijk 12.00 uur voor de 25 kilometer. Startpunt is het Clubgebouw van Zoetermeer '77, Buy- tenparklaan 2B, wijk 17. Voor informatie: Ap Middelkamp, tele foon 079-331.11.32 na 18.00 uur). Moerkapelle- Zaterdag werd de lastige uitwedstrijd tegen het heus niet zwak ke Zwammerdam met 2-0 in winst om gezet. Dit betekent dat de blauw-witten ongeslagen samen met Aarlanderveen de ranglijst aanvoeren en zelfs in drie wedstrijden nog niet één tegentreffer hebben geïncasseerd. Al na tien minuten werd het 0-1 door Hans Hertog, die vlak voor rust ernstig geblesseerd raakte en naar het zieken huis moest worden afgevoerd. Een ern stige knieblessure houdt hem waar schijnlijk langdurig aan de kant. 10 Minuten voor tijd vergrootte Len- naert Visser de voorsprong, zijn vijfde seizoenstreffer. Eindstand 0-2. Zaterdag volgt de thuiswedstrijd op "de Wilde Veenen" tegen het Valken- burgse MVKV, aanvang 14.30 uur. Moerkapelle 2 doet het ook uitstekend en won tegen Jodan Boys voor de derde keer in successie en is tevens koploper. Peter de Kooter, Peter Zijderhand, Jo- han Heyboer, Michel Mets en Raschid Boutasgound zorgden voor de 0-6 stand. Zevenhuizen - Afgelopen zaterdag oe fende het eerste damesteam van volley balvereniging Rentokil-ZVH in sporthal Swanla tegen teams uit de eredivisie. In de wedstrijd tegen GI&DI-Zaan uit Zaan stad toonde het team zich een gelijk waardige tegenstander. Vooral met goed aanvalsspel en blokkering zorgde ZVH voor een spannende partij, waar bij, na verlies in de eerste set met 9-15, de tweede set met 15-10 gewonnen werd. Met name door tactische ballen, waarmee Gi&DI-Zaan het sterke Zeven- huizense blok omzeilde, en veel aan- valsdruk wist de tegenstander de derde set nipt met 13-15 te winnen. In de partij tegen Sliedrecht Sport bleek Zaan het beste in de eerste wedstrijd te hebben gegeven. De ploeg uit Slied recht was veel sneller en in de veldver- dediging nauwelijks te kloppen. Mede door een gevarieerde service sloot zij de eerste en tweede set met 15-8 en 15- 9 af. Door enkele wisselspelers in te brengen werd de samenhang in de ploeg in de derde set minder en sloot Zaan deze met 17-16 winnend af. Duide lijk werd wel dat Sliedrecht Sport meer kwaliteit en mogelijkheden heeft dan de Zaanse dames. In de wedstrijd tegen Sliedrecht Sport vielen er veel passfouten en misver standeninde ploeg van Rentokil-ZVH te constateren; de eerste set ging kans loos verloren met 6-13. In de tweede set toonde de thuisploeg duidelijk meer scherpte. Na steeds op ruime voor sprong te hebben gestaan won Rento kil-ZVH de tweede set met 15-10. Hierna verslapte de concentratie, want in de derde set werden de meeste punten verloren door onnodige fouten. Slied recht won terecht met 15-8, waarmee een zeer nuttige oefenpartij werd afge sloten. Aanstaande zaterdag wordt geoefend in Vught tegen WC en Micro Elektra. Zevenhuizen - Rentokil/ZVH presen teert zich op zaterdag 28 september officieel aan de trouwe supporters. Dat doet de formatie van trainer Teun Buijs middels een demonstratiewedstrijd te gen Piet Zoomers/Dynamo om 19.00 uur in dorpshuis Swanla. Het is de grote vraag hoe Rentokil/ZVH met een sterk gewijzigde selectie zal presteren in de komende SNS-League. De groep is op zes plaatsen gewijzigd. Matt Lyles (Alcom/Capelle), Ferry van Hal (Radius), Max Backer (Radius), Joost Looman (Sudosa), Gijs Ronnes (VoCaSa) en Kristian van der Wel (he ren 2) nemen de plaatsen in van Brecht Rodenburg (Roeselare), Rob Grabert (Moers) en Rini Boutens (Vrevok). De eerste competitiewedstrijd op eigen bodem is op zaterdag 12 oktober tegen Link/AMVJ uit Amstelveen. (Mogelijk wordt dit duel in verband met een tele visie-uitzending van Sport7 verplaatst naar vrijdagavond 11 oktober). Om zich goed voor te bereiden op de competitie maakten de Zevenhuizen- aren vorige week een toernee door Frankrijk en België. In Parijs eindigde Rentokil/ZVH in een sterk bezet toer nooi op de tweede plaats. Daarna verlo ren de Zevenhuizenaren in België Van Zellik en Lennik. Buijs was zeer content over de teambuilding tijdens de trip. De trainer experimenteerde volop met blok-verdediging, gevarieerd aanvals spel (double quick) en 'side out'-spel. Teun Buijs: "Het was een kennisma- kingsreis. Voor het eerst was de selec tie compleet. De dagen bestonden uit trainen, spelen, videobanden bekijken en bespreken. Het was al met al heel vermoeiend, maar uiterst leerzaam voor iedereen." Rentokil/ZVH won in de poulewedstrij den (telkens twee sets) van St.Quentin en Lyon en speelde gelijk tegen Ernon en Cassonanterro. In de halve finales rekenden de mannen van Buijs af met Asnières: 2-1In de finale was het natio nale team van Algerije na spannende strijd nét iets te sterk: 3-2. De Belgische tegenstanders, die inmiddels al aan de competitie begonnen zijn, waren twee dagen later in Vilvoorde te sterk voor Rentokil/ZVH. Zellik won met 3-0 en Lennik bleef met 3-1 aan de goede kant van de score. Zevenhuizen- Na een succesvolle eer ste competitieweek moesten team 1 en team 3 van Badmintonvereniging Ze venhuizen het deze week opnemen te gen respectievelijk team 1 van BC Lek- kerkerk en team 4 van BC Vlist. Vrijdag avond 20 september om 19.30 uur be traden deze teams het sportieve strijd toneel in dorpshuis Swanla. Voor team 1 viel de beslissing pas in de laatste wedstrijd, de damesdubbel gespeeld door Wendy van Leeuwen en Linda Jan sen. Beide dames vochten tot het uiter ste en wonnen daardoor deze spannen de driesetter. De einduitslag van de wedstrijd Zevenhuizen 1-BC Lekker- kerk 1: 4-4. Weer een fantastisch resul taat van team 1 Tearn 3 nam het op tegen team 4 van BC Vlist. Na de enkelspelen stond het 2-2. Na een sportieve wedstrijd was de eind uitslag eveneens 4-4, een eerlijke verde ling van de punten. Zevenhuizen - Vorige week donderdag tekenden Paul van der Meer, voorzitter van de volleybalvereniging Rentokil-Zevenhuizen, en Nico Perdijk, directeur van Perdijk- Makelaardij, een sponsorovereenkomst. Deze overeenkomst geldt allereerst voor het tweede damesteam, dat vorig seizoen ongeslagen kampioen werd en daarmee promoveerde naar de landelijke derde divisie. Verder treedt Perdijk-Makelaardij ook op als subsponsor voor het eerste damesteam, dat hoge ogen gooit in de landelijke eerste divisie.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 9