Oma weet het nog steeds beter Oma weet het nog Verspreiding Veiligheidswijzer 1996-1997 van start Vrijwilligers gezocht voor Nederlandse taalles aan huis Familieberichten Willem Visser Willem Visser Willem Visser Geraniumrit LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE in La Baraque op 2 november Zonder Grenzen Vijfendertig jaar R.O.O.G. 26.000 exemplaren. Hart van Holland/2 oktober 1996 pagina 3 MARTIN BOODE oven Smit 24-7-1941 28-9-1996 MARTIN BOODE Psalm 86 Na een moedig gedragen lijden is door de HEERE tot Zich genomen mijn innig geliefde man. onze lieve zorgzame vader, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 38 jaar. J.M. Visser-Geluk Jannet Hans Karien Roelof T. Visser B.J. Visser-Verhoeven J.J. Geluk A.E. Geluk-Kamp en verdere familie 29 september 1996 Schielandsingel 27 - 2761 XS Zevenhuizen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 2 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in de grote zaal van het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente, Kerkstraat 8a te Moerkapeile. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 3 oktober om 10.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna omstreeks 11.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Gemeentelijke Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Geen bloemen. Bedroefd namen we kennis van het overlijden van onze collega brigadier bij de politie Hollands Midden. Willem was een goed collega en tot het laatst betrokken bij zijn werk. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, overige familieleden en nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leiderdorp, 29 september 1996. Namens de politie Hollands Midden, de korpschef, S.J. van Hulst Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden van onze collega Willem was een fijne collega, op wie wij altijd een beroep konden doen. Hij was tot het laatst zeer betrokken bij zijn werk. Wij zullen hem missen. Wij wensen Joke, Jannet, Hans, Karien, Roelof, andere familieleden en nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Waddinxveen, 29 september 1996. Namens alle collega's van het district IJssel en Gouwe. de districtschef. N.J. van Ooik. 30 jaar samen 30 jaar lief en leed 30 jaar van vergeven en verdragen. Met je gouden handen, altijd klaar staan I voor je dochters, en je was het maatje van onze zoon. Veel te vroeg ben je gevallen van je troon. I Voor ons blijf je altijd een onvergetelijk persoon. I We houden van je. Helma Mijn lief en onze pa is ingeslapen, hij had nog zoveel plannen. m ~-._w lsj ii lyooiupui ii iij i i«\_i i iv-»y t. 'I hopen dat hij die eens verwezenlijken mag. Joh. 5:28-29 Openb. 21:3-4 j in de leeftijd van 55 jaar. 8584 VS Hemelum, 28 september 1996 °e Soal 8 Helma Boode-Bender Annemarie en Metin Mechiel en Sabine Maaike en Michel Geen bezoek aan huis. Ge crematieplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 2 oktober om 16.15 uur in het Heererv crematorium "Heerenveen", Rotstergaastweg 45 te Nieuweschoot, veen-Zuid, waarna er gelegenheid tot condoleren is in de koffiekamer van he' crematorium Een boek van Eveline Kalckhoven Smit met meer dan 2500 adviezen, antwoorden, recepten en huismiddelen. Na het succes van 'Oma weet het beter' is nu het tweede deel versche nen. Het is weer een uitgave vol adviezen, aanwijzingen, tips, recepten en huismiddelen voor het huishouden. Zo worden de meest voorko mende praktische problemen in het huishouden onder de loep geno men. Een hoofdstuk behandelt het verwijderen van de meest voorko mende vlekken en een overzichtelijke vlekkentabel. Maar er worden ook tips gegeven over onderhoud van vloeren, het weren van muizen en ratten, wat te doen bij kortsluiting enzovoort. Geheel nieuw is het hoofdstuk over specerijen, eeuwenoude smaakmakers in de moderne keuken. Oma weet het nog steeds beter Eveline Kalckhoven Smit ISBN 90 269 3545 5 Dit boek is een uitgave van uitgeverij Van Dishoeck en is verkrijgbaar bij de plaatselijke boekhandel voor f27,50. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op vrijdag 4 oktober organiseert A.M.C. The Sky- masters de Geraniumrit. Deze rit wordt verreden volgens het NRF-KNMV '96 en DRR-reglement voor de A- en B-klasse en voor de beginnersklasse een aange past reglement. Inschrijven is mogelijk van 19.45-20.30 uur in restaurant Van Rijcke Vorsel (op golfbaan Hitland), Blaardorpseweg 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Informatie: telefoon 0180-312200/ 320361. Gezellige sfeer, interessante veilingstukken op het gebied van curiosa, sieraden, antiek etc. Opgave van aan te bieden kavels: telefoon 0180-633847 Regio- De politie Hollands Midden, de regionale brandweerkorpsen Rijnland en Midden Holland en de vier GGD's in de regio Hollands Midden geven een gezamenlijk product uit; de Veilig heidswijzer, uitgave 1996-1997. Deze Veiligheidswijzer is een vervolg op de eerdere politiewijzers, die in de twee voorgaande jaren huis-aan-huis zijn verspreid in de regio Hollands Mid den. Het is voor het eerst in Nederland dat een dergelijke gezamenlijke uitgave tot stand komt. Het thema van de Veiligheidswijzer luidt dit jaar: "veiligheid in en om het huis". Vanuit die optiek hebben de be trokken organisaties het boekje ge vuld. Onderwerpen die passen bij dit thema zijn bijvoorbeeld: buurtpreven tie, geweld binnen relaties, rookmel ders en kleine blusmiddelen, inentin gen, hygiëne, etcetera. De lezer kan met behulp van een trefwoordenregister snel de informatie opzoeken die nodig De boekjes worden huis-aan-huis ver spreid in een totale oplage van 280.000 stuks. Ook zullen de boekjes ha de ver- spreidingsweek beschikbaar zijn op de verschillende politiebureau's. Waddinxveen- de 'Samenwerkende Vrouwen Waddinxveen', een activiteit van de Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk, wil in dit najaar starten met Nederlandse taalles voor allochtone vrouwen aan huis. Deze multiculturele belangengroep wil de allochtone vrou wen die graag Nederlands willen leren maar om uiteenlopende redenen geen gebruik kunnen maken van de bestaan de cursusmogelijkheden, toch een kans geven Nederlandse les te krijgen. Daarvoor zijn veel enthousiaste vrijwillig(st)ers nodig. Voor deze vrijwillig(st)ers wordt er ter onder steuning een korte cursus georgani seerd. Wie meer wil weten over het geven van Nederlandse taalles, kan contact opne men met de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, Kerkstraat 13, Waddinx veen, telefoon 0182-631932. Veel te vroeg is van ons heengegaan onze zoon, broer, zwager en oom Zijn liefde voor (oude) motoren was iets wat wij samen met hem deelden. We zullen je missen. Willem en Annie Boode-vd Berg Tonneke en Henny Willem en Corry Greet en Ruud Anneke en Rob Frans en Alice neven en nichten Zevenhuizen, 28 september 1996 msmwssw-wisswïssssmK» Rotterdam - Het Rotterdams Opera- en Operette Gezelschap viert dit jaar het vijfendertig jarig bestaan, in het kader hiervan worden drie voorstellingen ge geven in het Zuidpleintheater op 12 en 3 november. Opgevoerd wordt de ope rette "der Vogelhandler" van Carl Zei ler. De kaarten kosten in de voorver koop f30,- en zijn te bestellen bij: J. Metselaar, telefoon 0180-631670 en P. Peters (na 19.00 uur) telefoon 010- 2021135. Aan de zaal kosten de kaarten f32,50. Hoeja Kijka is woensdag jarig mmmm lekker taart eten kusjes van Moucke De E.G.A.M. in de put, want opa Leen zit in de V.U.T. Frank Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingste rm ijn a d ver ten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapeile: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3