Getuigen gezocht Eenzijdig ongeval met ernstig letsel Meisjes gewond op kermisterrein W slaat eerste Wethouder Zijderhand paal inde week een speciale editie Huis Tuin KRISTALHELDER AANBOD Volgende week: extra bijlage Bietenoptocht Jubileumconcert Zoe- termeers Mannenkoor Vrije avond in De Schuilplaats Concert met drie koren Funk soul in De Tunnel Fototocht met Fotoclub Wherever you go, go Texaco 19e jaargang nummer 687 9 oktober 1996 Boskoop- Op zondag 6 oktober 1996 omstreeks 18.20 uur vond op de Hoogeveenseweg te Boskoop een eenzijdig verkeersongeval plaats. De bestuurder van een bestelauto, rijdend vanuit de richting Hazers- woude en gaande in de richting van Boskoop kwam door nog onbekende oorzaak in de voor hem linkerweg berm terecht en raakte hierbij fron taal in aanrijding met een boom. Als gevolg van deze aanrijding raak te de bestuurder, een 20-jarige inwo ner van Boskoop, bekneld in zijn voertuig. Politie, brandweer, ambulances en een trauma helikopter, werden in het kader van de hulpverlening inge zet. Nadat het slachtoffer uit zijn benar de situatie was bevrijd, werd hij per ambulance vervoerd naar het Acade misch Ziekenhuis te Leiden. Zijn toe stand wordt als ernstig omschreven. De auto liep aan de voorzijde zeer zware schade op en werd door een bergingsbedrijf afgevoerd. De politie stelt samen met het Ver- keersonderdeel van de politie Hol lands Midden een nader onderzoekin naar de toedracht van dit ernstige ongeval. Hierbij heeft de politie be hoefte aan getuigen. In het bijzonder wordt hierbij een vrouw, rijdend in een Audi personenauto, die achter de bedoelde bestuurder heeft aangere den en die na het ongeval ook is ge stopt, verzocht contact op te nemen met de politie van iJssel en Gouwe, telefoon 0182-621666. Uw medewer king wordt bijzonder op prijs gesteld. Waddinxveen- Op zaterdag 5 oktober omstreeks 20.30 uur, vond op het ker misterrein aan de Dreef, een ongeval met een kermistoestel plaats, waarbij twee meisjes gewond raakten. Het on geval deed zich voor in de "Super Bob", een attractie waarbij cabines, hangend aan een draagram aan een rails, met grote snelheid omhoog en omlaag over een bochtig parcours worden voortbe wogen. Nabij het hoogste punt van dit toestel raakte één van de lege cabines los en raakte hierbij de twee meisjes, die zich op een gangpad in de nabijheid van het parcours bevonden. Ook een derde persoon werd geraakt, hij werd echter niet gewond. Een van de meisjes werd aan het hoofd geraakt terwijl de ander ongeveer 2,5 meter naar beneden kwam te vallen. Ook de lege cabine viel naar beneden. De beide meisjes, 15 en 14 jaar oud en beide uit Waddinxveen afkomstig wer den per ambulance vervoerd naar het Groene Hart ziekenhuis te Gouda. Hun verwondingen zijn niet van levensge vaarlijke aard. De politie IJssel en Gouwe stelde samen met de Technische Recherche van de politie Hollands Midden een onderzoek in naar de toedracht van dit ongeval. Een eerste bevinding hierbij is mogelij ke metaalmoeheid. De zaak zal door middel van een pro ces-verbaal, worden voorgelegd bij de Officier van Justitie. Texaco B.V. Bern Knorrestein Vrijenban Swanlaweg 1 Rijksweg A12 nr. 8 Noordzijde Rijksweg A13 2761 BC ZEVENHUIZEN 2716 RC ZOETERMEER dELFT TEXACO Benthuizen - De evenementencom missie Benthuizen organiseert op zaterdag 2 november de jaarlijkse bietenoptocht. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen bij winkelcentrum De Korf gratis bieten afgehaald worden. Om 19.00 uur vertrekt de feestelijke optocht vanaf het winkelcentrum, begeleid door drumfanfare T.T.H. uit Hazerswoude en jeugdscouting- drumband Den Haag. Iedereen die een biet meedraagt krijgt en lot en dingt mee naar één van de tien prijzen. Bovendien krijgt iedere jeugdige deelnemer na afloop een versnapering. Zoetermeer - Het Zoetermeers Man nenkoor geeft in verband met het 15- jarig bestaan een jubileumconcert in het Stadstheater in Zoetermeer. Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten a f 15,- zijn onder andere verkrijgbaar bij De Zilverberk in Zevenhuizen. Benthuizen - Op zaterdag 12 oktober staat een 'vrije avond' op het pro gramma bij koffiebar De Schuil plaats. Bezoekers kunnen bijvoor beeld tafeltennissen, tafelvoetbal len, spelletjes doen of gewoon klet sen. ledereen vanaf 14 jaar is welkom vanaf 20.00 uur in "De Bron", achter de Nederlands Hervormde kerk in Benthuizen. Waddinxveen - Het Algemeen Streek- mannenkoor Die Gouwe Sanghers uit Boskoop organiseert op vrijdag 11 oktober in de Ontmoetingskerk in Waddinxveen een 3-koren concert. Naast Die Gouwe Sanghers werken ook het chr. gemengd koor Cantate Deo uit Katwijk en het dameskoor Con Amore uit Pijnacker mee. Aanvang 20.00 uur; toegang f 10,-. Boskoop - Op zaterdag 12 oktober treedt in De Tunnel de Rotterdamse band Shaky Ground op. De band speelt bekende en minder bekende soul- en funkcovers uit de jaren '70 en 80. De zaal is vanaf 22.00 uur open en de toegang bedraagt f 10,- Moerkapelle-De Fotoclub in Moerka pelle organiseert op zondag 13 okto ber van 9.30-13.00 uur een fototocht naar de nieuwe Erasmusbrug en omstreken in Rotterdam. Iedereen 'e een fotocamera heeft (geeft niet welke) en zin heeft in een leuke foto- 'j'cht wordt om 9.30 uur verwacht bij e parkeerplaats van Dorpshuis Op °er. Van te voren opgeven is niet nodig. De fototochten staan open v°or iedereen en vinden eenmaal r twee maanden plaats in het weekend en worden ruim van te vo- ren aangekondigd. Door Gerard Verheiien Moerkapelle Afgelopen maandag is bouwbedrijf D. de Graaf B.V. gestart met de bouw van zes vrije sectorwo ningen aan de Lepelaar, één van de fraaiste plekjes van Moerkapelle. Het betreft de laatste woningen in plan West, dat officieel het "uitwerkings plan Wilde Veenen wordt genoemd. Onder het toeziend oog van de toekom stige bewoners werd de eerste van de in totaal 76 palen geslagen door de wethouder van Volkshuisvesting, de heer M. Zijderhand. De woningen worden energiezuinig gebouwd. Naast de gebruikelijke isolatie worden ze tevens voorzien van zonnecollectoren en hoog rendementsglas. Als alles normaal verloopt, kunnen de huizen volgend jaar na de bouwvakvakantie in gebruik genomen worden. Met de bouw van dit laatste complex van woningen is dan tevens een eind gekomen aan de nieuwbouw in Moer kapelle. Een nieuwbouw die in 1982 is begonnen en sindsdien zo'n 175 woningen heeft opgeleverd. Waar nu nog slechts gebouwd kan worden, is op de zogenaamde inbreidingslocaties. Dat zijn de locaties die binnen de contouren van het bestemmimgsplan liggen en waarop dus een woonbe stemming rust. Voor Moerkapelle betekent dat uitsluitend nog kleinscha lige woningbouw.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1