Alles onder één dak bij Bouwbedrijf J. Koster Nieuwbouw Verbouw Onderhoud bouw- aannemingsbedrijf ^ÉRi Dorpsstraat 27 2751 BB Moerkapelle Postbus 18 2750 AA Moerkapelle Telefoon (079) 593 13 23 Telefax (079) 593 27 11 J k 1 <u c: -E^-Tr ~Cj cu -c: =3 Moerkapelle - Veelzijdig en ondernemend, zo mag het familiebedrijf Koster uit Moerkapelle rustig kfa r, genoemd worden. Onder de energieke leiding van de derde generatie maakt dit bedrijf, dat sinds 1923 bestaat, nog steeds een enorme groei door. De opa van Johan Koster is het bedrijf begonnen. In eerste instantie als bedrijf voor metselwerk en bestratingen, is het bedrijf van Johan Koster inmiddels uitgegroeid tot een totaalbedrijf die u van compleet ad vies en afwerking kan dienen. Onder vakkundige leiding van Koster, met medewerking van zijn vrouw Marian en ook zijn vader die regelmatig even binnenloopt, is het bedrijf uitgegroeid tot een volwaardige partner is nieuwbouw en renovatie. Op dit moment is het bouwbedrijf gespecialiseerd in het bouwen van de luxere vrijstaande woningen in de regio. Heeft u een kavel aangekocht, of bent u van plan dit te doen, dan is een gesprek met Bouwbedrijf J. Koster Zn. zeker de moeite waard. Met een goed team kan het bouwbedrijf u van begin tot het einde van de bouw van uw nieuwe huis van dienst zijn. De eerste stap naar een nieuw pand is het schetsplan met de daarbij behorende begroting. Hierbij spreekt vanzelf dat er terdege rekening wordt gehouden met uw eigen wensen, smaak en ideeën. Is er akkoord bereikt over de eerste ideeën, dan gaat de constructeur aan de gang. Als extra service zal het Bouwbedrijf Koster ook de bouwaanvraag bij de gemeente voor u afhandelen. Na ongeveer 3 maanden kan dan gestart worden met de bouw. Er is een vaste ploeg architecten die vaak voor het bouwbedrijf werken. Zij zijn er toch in de eerste plaats voor u. Rekening houdend met eigen wensen wordt het definitieve plan gemaakt. Voor de uitvoering is er een vaste ploeg mensen in dienst bij Bouwbedrijf J. Koster Zn. Deze mensen zijn geheel allround en maken uw gehele huis vanaf de fundering tot het plaatsen en betegelen van badkamer en keuken. Als klant wordt u uiteraard van begin tot het eind betrokken bij de vorderingen van de bouw. Bij Bouwbedrijf Koster wordt veel belang gehecht aan energiezuinig bouwen. Er wordt op voorhand rekening gehouden met voorzieningen voor bijvoorbeeld isolatie en er wordt ge bruik gemaakt van milieuvriendelijke materialen. Tevens heeft het bouwbedrijf een werk plaats waar kozijnen, trappen, deuren en ander machinaal timmerwerk vervaardigd worden..Naast nieuwbouw kunt u bij Bouwbedrijf J. Koster Zn. uiteraard ook terecht voor renovaties en verbouwingen. Dit kan variëren van het bouwen van een uitbouw aan uw huis, tot het plaatsen van een dakkapel of het vervangen van een deur. Het "onder handen werk' van het bouwbedrijf is legio. Zo is het bouwbedrijf ook bezig met kleinschalige projectontwikkeling. In Benthuizen is juist een project opgeleverd en er liggen plannen klaar voor een twaalftal appartementen in Moerkapelle. Een grote uitdaging noemt Johan Koster de bouw van een hotel met restaurant en 10 appartementen op het eiland Texel. Op de laatste duinenrij zal dit nieuwe complex verrijzen en Bouwbedrijf Koster is hierbij de hoofdaannemer. Kortom het bouwbedrijf van Johan Koster is in de groei en gaat elke uitdaging aan. Zij zullen u dan ook graag van dienst zijn en de uitdaging aangaan ook uw huis of bedrijfspand voor u te bouwen.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 20