w 1 f gfepi E Van Noort Benthuizen Winterwerkaktie Voor de beste tuinmachines naar de vakman Sierbestrating is een vak apart Baderie en infocentrum van Haitsma B.V. een succes is Bouwers met zekerheid Van december tot en met maart ontdooien wij de prijzen! Aantrekkelijke kortingen op al jJW interne onderhoudswerkzaamheden. °el of fax voor meer informatie Huis Tuin '96/16 oktober lijp' 1'iJT ivl iflf. 'It -* Ê'v'1 lü Van centrale verwarmingsketel tot droombadkamer Van Noort in Benthuizen 's een middelgrote en slagvaardige bouw onderneming. Een bloeiende onderne ming die bovendien veel zijdig is. Want Van Noort douwt, verbouwt, ver richt onderhoud en geeft service aan een groot aantal verschillende op drachtgevers die met de resultaten dik tevreden zijn! Dorpsstraat 62, 2731 AR Benthuizen Telefoon 079-3313747 'lodrfie Ycnlhulmi ikerkapelle - De zomer is voorbij... Bomen en struiken zijn Ërnrflink gegroeid en de tijd breekt aan om alles weer op Ijuiste lengte te snoeien. Bladeren moeten opgeruimd om ilt voorkomen dat gras en vaste planten eronder verstikken. 15" dit met plezier te doen is het gebruik van goede itmmachines een vereiste. Vaak worden echter machines Imgesc/ifl/f die veelbelovend lijken maar in de praktijk mqemallen. De oorzaak hiervan is dat men, vaak zelf of het Imkelpersoneel, niet voldoende kennis van zaken heeft. Ook ■«ten naar de prijs kijken of vergeten dat zo'n machine ook mnitrhoud nodig heeft, leidt veelal tot teleurstellingen. Bij garage van der Knijff weten ze hier alles van. Dit bedrijf met een aparte afdeling tuinmachines, streeft er naar om een klant iets te verkopen waar hij werkelijk Iets aan heeft. Een goed advies is daarbij van groot belang. Bij Ivan der Knijff worden alle machines altijd gebruiksklaar ■geleverd en zonodig thuisbezorgd. Verder werkt het bedrijf al laren met een goede prijs-kwaliteit verhouding en men kan er ■altijd terug komen voor service en onderhoud. Al met al ■redenen genoeg waarom het bedrijf in de loop der jaren zo'n ■grote vaste klantenkring heeft opgebouwd. ■Want of het nu gaat om het slijpen van een zaagketting, het l everen van een complete kettingzaag, hakselaar of bladblazer; I ervoor kun je het beste terecht bij de vakman! Jjiiragevan der Knijff is gevestigd aan de Bredeweg 31 te ioerkapelle, telefoon 079-5931728. Haitsma b.v. is al 25 jaar een begrip in Bleiswijk. Het installatiebedrijf, opgericht in 1978 door Piet en Joke Haitsma, is twee jaar geleden uitge breid met een Baderie; een showroom vol badkamers. Het naastliggende pand werd aangekocht en ingrijpend verbouwd. Op de verdieping kwam de grote showroom, beneden een infocentrum voor c.v. installaties, vloerverwarming en regelapparatuur en natuurlijk een badshop met luxe badkameraccessoires, en badmatten. In het "oude" pand, waar het installatiebedrijf nog is gevestigd, is tevens een ruime afhaalbalie, waar de doe-het-zelvers ook advies kunnen krijgen en eventueel zelfs hulp bij de aanleg. "Wij kunnen onze klanten nu een totaalpakket bieden", verklaart Joke Haitsma het succes van de Baderie. "Wie bij ons een badkamer uitzoekt, krijgt daarbij een ontwerp en natuurlijk een offerte van de gehele installatie inclusief het plafond en het tegelwerk. Voor de klant is het ook een rustig gevoel dat een bedrijf de totale werkzaamheden uitvoert, dus geen aannemer, timmerman of loodgieter van buiten af." Een rondje door de showroom op de eerste verdieping leert wat er allemaal mogelijk is. Sanitair in alle kleuren, vormen en maten, van betaalbaar tot zeer luxe. Ook de nieuwste snufjes als de stoomcabine. "De mensen mogen dat hier uitproberen en dat doen ze dan ook regelmatig", zegt Joke. "Het gaat goed met Haitsma. We gooien niet met kortingen, wel met garantie en service. Dat blijkt ook uit het feit dat het bedrijf een jaar geleden is gecertificeerd volgens de ISO 9002 Kwaliteitsnorm." Haitsma is bevoegd om nieuwe gasaansluitingen te keuren, daar hoeft het GEB niet meer aan te pas te komen, omdat Haitsma waarborginstallateur is geworden. Baderie Haitsma en Service Installatie Buro Haitsma b.v. vindt men op het industrieterrein "De Hoefslag" aan de Alfred Nobelstraat 1 t/m 7 in Bleiswijk. 1 Waddinxveen - In een perfect ontworpen tuin komt een vakkundig uitgevoerde sierbestrating uitstekend tot zijn recht. Neem als voorbeeld een sierbestrating waarbij originele oude stenen zijn gebruikt; dat is nu de absolute trend. Maar ook klein-plaveisel van natuursteen geeft een heel mooi effect. d Plaizier, sinds vijfjaar gevestigd aan de Bredeweg-15 te Waddinxveen, is gespecialiseerd in straat- en grondwerken, sierbestrating en tuinaanleg. Behalve voofsier- bestratingen kunnen zowel particulieren als bedrijven bij hem terecht voor onder andere het plaatsen van schuttingen en andere erfafscheidingen, graafwerk voor bijvoorbeeld de aanleg van een vijver, het maken van een stoepje voor de voordeur tot zelfs het bestraten van hele bedrijfsterreinen. Men kan dan ook voor verschillende klussen een beroep doen op het bedrijf dat Ed Plaizier samen met zijn broer Patrick runt. Behalve het uitvoeren van de diverse werkzaamheden, hebben zij zelf ook uitstekende ideeën over verschillende soorten bestratingen. Zij kunnen desgewenst een ontwerp maken. Volgens Plaizier is het nu de ideale tijd om bestratingen uit te laten voeren. In het vooijaar kunnen dan direct de planten in de tuin worden geplaatst. Voor meer informatie of het aanvragen van een vrijblijvende offerte: telefoon 0180-533020. 'hands Verbond Noderla ^ondernemers' de Bouwnijverheid BOUW GARANT EXCLUSIVE ENGLISH STYLE FURNITURE HELDENSE EXCLUSIVE De distinctie en de uitstraling van het Engelse stijlmeubel van toen-het comfort en de gebruiksmogelijkheden die nu gevraagd worden. In de traditionals uit de meubel- Helden» Eu i. ateliers van Heidense Exclusive is het beste van de twee werel den samengebracht. Juweeltjes van meubelmakerskunst die de basis vormen voor een individuele leefwereld van allure. Een unieke collectie reikend van secretaire tot eet kamer, van tv-meubel tot vitri nekast en van boekenkast tot zitgroep. U kunt er het beste in her écht kennis mee maken. Benthuizen - Dorpsstraat 70-74 "ZT 079-3311200 Gemakkelijk te bereiken vanaf rijksweg A12 Den Haag - Utrecht (afslag Bleiswijk) Vri|dag koopavond s Maandags gesloien Van de in deze advertentie afgebeelde meubelen hebben wij een kleunqke brochure. Wij zenden u deze graag toe. Even een kaartje aan: Van Waay Woondesign Benthuizen, Postbus 4. 2730 AA Benthuizen ol tel 075-3311200

Hart van Holland | 1996 | | pagina 23