vsn den Fnp P r Herfstexpositie bij de Bloemenstulp r Het feest begint bij Knaap- moduulwoningen r Elektrotechniek van de Lede De Bouwhof heeft werkelijk alles voor vakman en doe-het-zelver 2£? r Onderhouds- fL servicebedrijf j. en F. Boom Hoveniersbedrijf Ivan van der Spek: ontwerpen, aanleggen én onderhouden ~i r. '~i r_ Huis Tuin '96/16 oktober L. Uneto Erkend Elektrotechnisch Waarborginstallateur ssaW £7, J L. Zevenhuizen - Sinds kort is De Bloemenstulp in Zevenhuizen geopend. In deze gezellige en sfeervolle winkel in de Dorpsstraat zijn heel aparte boeketten en bloemstukken te vinden. Voor een bijzonder cadeau en iets heel anders voor in huis, is De Bloemenstulp het juiste adres. Eigenares Alita Wuite maakt alles zelf en geheel in eigen stijl. Dat herfstkleuren in de natuur prachtig zijn wisten wij natuurlijk al, maar Alita laat zien dat men deze fijne kleuren ook in huis kan halen. De door haar vervaardigde herfstexpositie is een bezoek meer dan waard. Men kan bij de Bloemenstulp ook terecht voor kunst. Het keramiek, de kleine meubeltjes en de schilderijen passen heel goed in de sfeer van het huidige tijdsbeeld en zorgen voor veel gezelligheid in huis. Veel van het keramiek komt uit Azië en van de.kunstenares Anneke Nap. De aquarellen bij de Bloemenstulp zijn vervaardigd door Marianne van der Jagt. Het antiek bij de Bloemenstulp is van Alexandra, bekend van haar winkeltje in Zevenhuizen. Alita Wuite is ook gespecialiseerd in het vervaardigen van bruidsboeketten en corsages. Ook hierbij geldt dat het bruidsboeket anders dan anders zal zijn. Uiteraard kan men ook terecht voor rouwarrangementen en op bestelling is zijden bloemwerk verkrijgbaar. Voor een bezoek kan men ook terecht op de alle koop zondagen in Zevenhuizen. Bij Knaap-moduulwoningen staan woonwensen centraal. Dat betekent dat de bouwer in principe elke vertaalslag kan maken van idee naar werkelijkheid. Alles begint met het zogenaamde "vlekkenplan". De klant geeft aan hoe het er ongeveer uit zou moeten zien. De architecten van Knaap-moduulwoningen denken op de achtergrond mee en maken een programma van eisen vervolgens visueel door middel van een drie-dimensionale presentatietekening. Wie niet exact weet hoe de nieuwe woning er uit moet gaan zien, vindt bij Knaap-moduulwoningen een schitte rende folder met genoeg voorbeelden. Wat dit betreft is ook een bezoek aan het nieuwe info-centrum aan de Groeneweg 38 in Rotterdam (voorheen Zevenhuizen) de moeite waard. Daar vindt men een presentatie van delen van een moduulwoning. Bij binnen komst maakt men kennis met een willekeurige buitengevel, opgetrokken in verschillende soorten steen en met daken, voorzien van pannen met een keramische toplaag, met en zonder dakkapel. Opvallend daarbij is het voorplein van beton waarin de structuur van straatstenen is geprint. Betreedt men de woning door de van veiligheids- beslag voorziene voordeur dan wordt de aandacht gevestigd op de prachtige keuken met inbouwapparatuur en het onderhouds- vriendelijke aluminium plafond. Vervolgens via de trap naar boven, dan valt de blik op een luxe badcel met fraai tegelwerk. Ook interessant is de ruimte waarin de technische apparatuur is gevestigd. Zonder meer in het oog springend is de centrale stofzuigerinstallatie die via diverse wandcontacten in het hele huis zijn werk doet. Wie een kijkje wil nemen bij het info-centrum van Knaap- moduulwoningen is op werkdagen tijdens kantooruren en op zaterdag van 10.00-15.00 uur van harte welkom. Buiten kantooruren op afspraak (telefoon:0180-633092). Hazerswoude - "Heel belangrijk is een goed advies over een elektrotechnische installatie. Welke wensen zijn er en welke apparatuur wordt gebruikt, nu en op termijn". Aan het woord is Dirk van der Lede van Elektrotechniek van de Lede uit Hazerswoude-dorp. De wensen zijn in een huishouden doorgaans veel hoger dan enige tijd geleden. Veel huishoudens zijn inmiddels voorzien van wasmachine met droger, magnetron, vaatwasser en koel-vriescom bi naties. Soms is er zelfs sprake van een whirl-pool of een inpandige sauna. Hierdoor zijn de elektrotechnische eisen die aan een pand gesteld worden hoger dan vroeger. Elektrotechniek van de Lede kan van goed advies dienen bij nieuwbouw of renovatie van een huis. Een goed plan en hoge kwaliteit van het geleverde werk geven de zekerheid van veiligheid in eigen huis. Tot voor kort werden alle installaties voor de aansluiting op het openbare net systema tisch gecontroleerd door het energiebedrijf. Daar is verandering in gekomen. Dit beleid geldt niet meer voor elektrotechnische installaties die door een Waarborginstallateur in woningen worden aangelegd. Ook het bedrijf van Dirk van der Lede heeft het Waarborgcertificaat verwor ven. Dit certificaat staat garant voor de nakoming van de hoge kwaliteitseisen die door de energiebedrijven worden gesteld. Elektrotechniek van de Lede denkt graag mee. Het is echt niet nodig om op de buik onder de bank te liggen om de verlichting aan of uit te doen. Elektrotechniek van de Lede lost dit graag op een andere manier op. Wensen en eisen staan bij het advies van Dirk van der Lede voorop. Ook voor het aanleggen van alarminstallaties of een centrale stofzuiginstallatie is men bij hem aan het juiste adres. Zoetermeer - De Bouwhof is al sinds 1972 dé speciaalzaak voor vakman en doe-het-zelver. In het twee verdiepingen tellende pand met een winkeloppervlakte van circa 2000 m2, vindt men dan ook een zeer ruim assorti ment. Want of het nu gaat om ijzerwaren, (elektrische) gereedschappen, verlichting, sanitair, hout, plaat- en bouwmateriaal, tegels, verf of tuingereedschap: de Bouwhof heeft alles in huis. De Bouwhof is daarom niet alleen plaatselijk, maar ook regionaal een begrip. Behalve voor het uitgebreide assortiment kan men er ook terecht voor een goed advies. Het personeel van de Bouwhof wordt regelmatig bijgeschoold door trainingen waardoor zij goed weten waar zij over praten. Verder kan de Bouwhof inge schakeld worden voor onder andere het plaatsen van sanitair, het afhangen van deuren, plaatsen van schuifdeur- kastsystemen en het aanbrengen van sloten en veiligheidsdeur- beslag. In de zagerij wordt hout gratis op maat gezaagd en het bedrijf heeft een sleutelservice. Parkeren kan men bij de Bouwhof voor de deur, Is men woonachtig in Zoetermeer en omstrekeij dan kan één en ander indien gewenst, ook g thuisbezorgd worden. De service gaat nog verder: bij de Bouwhof geldt een niet goed, gé:! terug garantie. De Bouwhof is geopend maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur, zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur, vrijdag koopavond van 19|| tot 21.00 uur. Om de klant nog beter van diens te kunnen zijn, is de Bouwhof sinds januari '96 ook tussen de middag geopend. Waddinxveen - De broers Johan en Frank Boom hebben zich sinds 1 augustus 1996 gevestigd als onderhouds- en servicebedrijf. Hoewel zij pas als zelfstandigen aan de weg timmeren hebben beiiil wel een ruime ervaring opgedaan bij diverse werkgevers. Deze ervaring staat borg voor een goeie service en een klantvriendelijke benadering. Men kan bij Johan en Frank Boom terecht voor bijvoorbeeld dakbedekking en dakgoten. Zowel voor schuine als platte daken is Onderhouds- Servicebedrijf Boom het adres. Allerlei soorten goten behoort ook tot hun werkpakket. En dat kunnen dan zowel zinken goten als goten met bitume zijn. Een hele nieuwe en mooie vorm van dakbedekking 5 het bedekken met kunststof. Frank of Johan informeren hierover vrijblijvend. Een plaatsing van een C.V.-installatie en loodgieterswerkzaamheden behoort ook tot hun werkterrein. De rioolservice vormt ook een onderdeel van de te leveren service. Wie de badkamer wil verbouwen kan dat met een gerust hart uitbesteden aan de firma Boo* Met veel kennis van zaken zullen zij graag een vrijblij vende prijsopgave doen voor alle voorkomende werkzaamhe-1 den. Natuurlijk geven zij ook een goed advies. Onderhouds- en Servicebedrijf I J. en F. Boom staat 24 uurpej dag klaar. Wie een spoedeisen klus heeft kan hen altijd bereiken. De volgende telerw nummers kan men bellen voer informatie of opdrachten: 0 630238 of 010-4604428. Ook onderweg zijn zij bereikbaar -1 telefoonnummer 06-5383942*- P Moerkapelle - Volgens Ivan van der Spek is het nu de ideale tijd voor tuinrenovaties, snoeiwerk, bestratin gen en het winterklaar maken van tuinen. Wie nu zijn tuinwensen laat uitvoeren, kan immers in het voorjaar in alle rust van de "nieuwe" tuin genieten. Ook coniferen moeten juist in deze tijd ingepland worden. Voor Ivan van der Spek van het gelijknamige hoveniersbedijf breken dan ook drukke tijden aan. Ivan van der Spek is gespecialiseerd in het aanleggen en onderhouden van tuinen in de ruimste zin van het woord. Ook bestraten, het maken van schuttingen en pergola's, het aansluiten van elektriciteit en maken van waterafvoeren behoren onder andere tot zijn werkzaamheden. Tuinen ontwerpt hij, eventueel samen met een architect, nadat hij allereerst samen met de klant uitgebreid de mogelijkheden heeft bekeken. Hij let dan vooral op datgene wat al in de tuin aanwezig is. Vaak kan één en ander goed hergebruikt worden wat de klant uiteraard kosten bespaart. Omdat hij zijn ontwerpen zelf uitvoert, ontwerp op het laatste moment nog aan9 Lgif worden. Er zijn nu eenmaal wel eens s'ruoo(. men niet had kunnen voorzien, zoaL bijv beeld een oude fundering die men, voorai bestaande tuinen, nog wel eens tegenko zo'n geval kan er dan direct een oplossing worden gevonden. Voor meer informatie en/of vrijblijvende off kan men contact opnemen met Ivar Spek, telefoon 079-5932760 of Het adres is Akkerweg 75 te Moerkape

Hart van Holland | 1996 | | pagina 26