BOUWBEDRIJF Huis Tuin '96/16 oktober Zevenentwintig woningen. Albert Heijn Moerkapelle - Bouwbedrijf D. de Graaf B.V. is in 1924 door de heer Dirk de Graaf sr. opgericht. Na jarenlang gevestigd te zijn geweest aan de Oranje straat 12 en later ook op de nummers 14 en 16, is het bedrijf sinds 1990 gevestigd aan de Julianaweg 20 en hebben Janet Gibbon-de Graaf en haar echtgenoot Martin Gibbon de leiding. Met de vaste kern van vijftien mede werkers op de bouwplaatsen geven zij de hoogste prioriteit aan het leveren van kwaliteit. Bouwbedrijf de Graaf kan worden ingeschakeld bij renovaties en verbouwingen van allerlei aard, voor zowel privé- als zakelijke projecten. Denk hierbij aan het uitbreiden cq. aanbouwen van een woon huis, een interne verbouwing of bijvoorbeeld gevelrenovatie. Woningbouwverenigingen doen regel matig een beroep op De Graaf voor bijvoorbeeld het verbouwen van bergingen en entrees in flats, het plaatsen van nieuwe brievenbussen en belpanelen en het opknappen van woningen, waarvan de bewoners onlangs verhuisd zijn. Voor vrijwel elk'project'is bouwbedrijf de Graaf inzetbaar. Ook aan het leefbaar maken van de maatschappij voor mindervaliden heeft De Graaf al diverse keren zijn steentje mogen bijdragen. Dit door aanpassingen in- en aan de woning te realiseren en bijvoorbeeld het toegankelijk maken van gebouwen voor rolstoelgebruikers. Naast renoveren en verbouwen is het bedrijf gespecialiseerd in het bouwen van woningen, bungalows, bedrijfsgebouwen en sportaccommodaties. De presentatiemap van De Graaf met daarin foto's, plattegronden en/of beschrijvingen, toont vele fraaie, door hen uitgevoerde bouwwerken zoals bijvoorbeeld het unieke Bridge Home in het Vernède Sportpark te Zoetermeer. Uiteraard wordt de presentatiemap meegenomen als men bouwbedrijf de Graaf uitnodigt voor een gesprek over eigen bouwplannen. In de werkplaats van het bedrijf, worden op een oppervlakte van circa 800m2 onder andere kozijnen gemaakt en prefab houtskeletwanden voor uitbreidingen van woonhuizen. Verder worden er veel materialen voor de werken pasklaar gemaakt. Deze werkplaats is voorzien van de modernste gereed schappen en enkele machines voor seriematig werk voor vaste opdrachtgevers. Ook treft men er een cabine met spuitwand aa#n. Vanzelfsprekend is De Graaf aangesloten bij het Nederlands Verbond van Ondernemers uit het Bouw- Drie dakopbouwen. bedrijf (NVOB) waar men terecht kan met alle vragen op bouwgebied. Het bouwen van won#! gebeurt met G.I.W.-garantie en er kan een Bouwgarantie worden afges 1 ten. Dit verschaft zekerheid dat het bouwwerk, wat er ook gebeurt, ',vor afgebouwd. Voor wie op de hoogte wil blijven van de activiteiten van Graaf, geeft het bedrijf twee maal per jaar een Bouwinfo uit. Vooi M informatie, het aanvragen van de Bouwinfo of een vrijblijvende offerte- men contact opnemen: telefoon 079-5931240. Vrijstaand woonhuis. Julianaweg 20, 2752 BC Moerkapelle. Telefoon (079) 593 12 40, Telefax (079) 593 23 91 Bouwbedrijf de Graaf realiseert uw bouwplannen DEGRAAf

Hart van Holland | 1996 | | pagina 30