Zevenhuizen Moerkapelle c c 3 c pagina 10 Hart van Holland/6 november 1996 Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer (Vrijstelling kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten) Chemocar Voorbereidingsbesluit Gemeente IMISIÉ Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerka- pelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Bouwbedrijf J. Koster Zn. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een bouwbedrijf, gelegen aan het adres Dorpsstraat 27 te Moerkapelle, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 7 november 1996 tot vrijdag 6 december 1996, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot vrijdag 6 december 1996 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlij ke gegevens niet bekendgemaakt worden. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelinge bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, vooreen ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 30 oktober 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff In de periode van 29 oktober 1996 t/m 4 november 1996 is de navolgende vergunning/beschikking afgegeven aan: - de heer H. van Lowijde te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een garage/berging, plaatselijk bekend Noordeinde 17a te Zevenhuizen; - de heer M.C. van der Spek te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de woning en de bedrijfsruimte, plaatselijk bekend Bredeweg 126 te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende bovengenoemde termijn ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 7 no vember 1996 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt: - de heer B. Verschoor voor het bouwen van een woning met een kantoor op de hoek Leliestraat-Noordelijke Dwarsweg te Zevenhuizen. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen". Dit houdt in dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, overweegt het college op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmings planvoorschriften. Het voornemen is om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50 lid 1 van de Woningwet geldende aanhoudingsplicht. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging, i.e. van 7 tot en met 21 november 1996, tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 6 november 1996 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Fa. P. de Vrij Zn. om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een graanhandel, gelegen aan het adres Bredeweg 35 te Moerkapelle, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 7 november 1996 tot vrijdag 6 december 1996, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot vrijdag 6 december 1996 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlij ke gegevens niet bekendgemaakt worden. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelinge bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een iedertot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 1 november 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Op 29 oktober 1996 is de volgende beschikking afgegeven aan: - de heer W.J.J. de Graaf, waarbij vrijstelling is verleend voor het verrichten van kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten t.b.v. de hondentrimsalon op het perceel Mauritsstraat 21 te Moerkapelle. Belanghebbenden die menen door het verlenen van de vrijstelling in hun belangen te zijn getroffen, kunnen binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De beschikking ligt gedurende bovengenoemde termijn ter gemeentesecretarie, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. In week 46 rijdt de chemocar weer in de gemeente. Op maandag en dinsdag rijdt de chemocar in de kern Zevenhuizen, op woensdag in de kern Moerkapelle en op donderdag wordt het buitengebied bezocht. Overigens dienen inwoners van het buitengebied, inklusief de kern Oud Verlaat, zich voor de chemocar aan te melden via het telefoonnummer 0180-637715. Tevens bestaat de mogelijkheid om in dezelfde week de standplaatsen van de chemocar te bezoeken. - maandag 08.00 - 09.00 uur/13.00-14.00 uur: gemeentehuis te Zevenhuizen; -dinsdag 08.00 - 09.00 uur/ dorpshuis Swanla te Zevenhuizen; 13.00 - 14.00 uur: hoek Rozenstraat/Nrd. Dwarsweg Zevenhuizen; -woensdag 08.00 - 09.00 uur/13.00-14.00 uur: voormalig gemeentehuis te Moerkapelle; -donderdag 08.00 - 09.00 uur: De Vierkap te Oud Verlaat. Voor meer informatie kunt U kontakt opnemen met de heer J.E. Wouters van de afdeling Grondgebiedzaken, telefoon 0180-637719. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M.Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 31 oktober 1996, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen: -"Landelijk Gebied 1983" voor het perceel Herenweg 43 te Moerkapelle; -"Landelijk Gebied 1983" voor het perceel Middelweg 20 te Moerkapelle; -"Dorpsgebied Zevenhuizen" voor het perceel hoek Leliestraat-Noordelijke Dwarsweg te Zevenhuizen. een en ander zoals in rode kleur is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit treedt in werking op 7 november 1996. Zevenhuizen, 6 november 1996 De burgemeester voornoemd, L.M. Schoots

Hart van Holland | 1996 | | pagina 10