Aanrijdingen in Waddinxveen Boekenmarkt Woord en Daad NMS Spaarbank werd Regio Bank Brand in kelderbox 24 uur per dag 7 dagen per week E.H.B.O. bij cara-patiënten Koffieochtend Kaarten bij Zang en Kleur 'Ontmoeting over drempels heen" Koppelklavetjassen Toegangskaarten voor het Starfestival m 19e jaargang RIOOL VERSTOPT»? TEL. 0182-612624 Waddinxveen - Zaterdagochtend 16 november was het op de Nesse in Waddinxveen een drukte van belang. Honderden kinderen wachtten samen met hun ouders op de aankomst van Sinterklaas. De Goedheiligman arriveerde per boot in het gezel schap van zijn Zwarte Pieten en werd verwelkomd door burgemeester C.M. van der Linden. De Zwarte Pieten deelden pepernoten en kleurplaten uit. Na het verblijf op de Nesse van ongeveer een uur vertrok de Sint voor een rondgang door Waddinxveen, waarbij hij alle winkelcentra in het Gouwedorp vereerde met een bezoekje Hart 5Hollaid Benthuizen - De EHBO-vereniging in Benthuizen organiseert in samen werking met het Astmafonds op maandag 25 november een thema avond over eerste hulp bij cara-pa tiënten. Een ieder die iemand in de omgeving heeft met Cara of hierover meer wil weten is welkom. Voor niet- leden bedragen de kosten f5,-. Voor opgave (er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar) en informatie kan men bellen naar Lianne van der Wel, telefoon 079-3425135. Benthuizen - Op dinsdag 26 novem ber wordt weer een koffieochtend gehouden in De Bron, achter de Ne derlands Hervormde kerk in Bent huizen. Het thema van de ochtend is: Feesten. Ank Verboom komt vertel len over de Joodse feesten van toen en de Christelijke feestdagen van nu en de overeenkomsten. Aanvang 9.30 uur. Er is kinderoppas aanwezig. Voor meer informatie: telefoon 079- 3313856. Zevenhuizen-Vrijdag 22 november is er een Klaverjasavond bij vogelvere niging Zang en Kleur de avond begint om 20 00 uur. Woensdag 4 december is er een ingelaste kaartavond met leuke Sinterklaas prijzen. Zevenhuizen- Op zondag 24 novem ber om 16.00 uur wordt er in de Gere formeerde kerk aan de Dorpsstraat 106 weer een Ontmoetingsdienst ge houden, welke georganiseerd wordt door leden van de vier kerkgenoot schappen te Zevenhuizen. Dominee Esbach uit Spijkenisse spreekt over: 'Open de poort van je hart". Plaats genoten Renate en Indra Visser ver lenen vocale medewerking. Jaap Ak kerhuis leidt de samenzang. Voor kinderen van 4 tot 12 jaar is er ook een programma. Voor de allerklein sten oppas. Iedereen is welkom. Vaddinxveen- Op vrijdag 22 novem ber is er weer koppelklaver jassen in de Boog, C. Huygenslaan 2 in Wad- dinxveen. Aanvang 20.30 uur. De zaal gaat open om 19.30 uur. Het inschrijf geld is 8.- per koppel. Het eerste kopje koffie is gratis. Boskoop - De Carnavalsvereniging i Kr°oshappers heeft de blik al he emaal gericht op het Starfestival op 1 januari in de Beurshal Florida in Boskoop. Ble avond zijn er optredens van De Amazing Stroopwafels, Imca Marina, e (de dochter van Gert Her- '''uij en Harry Slinger. Verder mu- 'e van The Daylight Superband x r a. The Funny House Jazz Band en boerenkapel De Baggerbeugeis. e oorverkoop begint deze week bij sigarenmagazijn Ad Verkley aan de Burgemeester Colijnstraat en het aan het Reijerskoop. Aankomst Sint Nicolaas in Waddinxveen Op maandag 18 november vond een ongeval met letsel plaats aan de Dreef. Een 13-jarig Irakees meisje reed over het fietspad langs de Dreef en kwam door onbekende oorzaak ten val. Ze kwam op de rijbaan te recht waar juist een Waddinxveense automobilist passeerde. Het meisje kwam met haar hoofd tegen de auto en is met hoodletselaar het Groene Hartziekenhuis gebracht. Ook op maandag 18 november, om 21.10 uur, vond een aanrijding plaats met licht letsel en wel op de Noordka de. Een 48-jarige Waddinxveense be stuurder van een bestelauto keerde op de rijbaan en zag daarbij kennelijk een naderende auto over het hoofd. Deze botste in de zijkant van de be stelbus. De 19-jarige bestuurder van de auto liep daarbij hoofd- en neklet sel op. Benthuizen- Op zaterdag 23 novem ber wordt door het comité van Woord en Daad een boekenmarkt georganiseerd in het Hervormde ver enigingsgebouw 'De Bron' aan de Dorpsstraat te Benthuizen. De boekenmarkt is geopend van 10.00tot 14.00uur. Naast nieuwe boe ken zullen ook tweedehandsboeken worden verkocht. Er is een ruime sortering aan kinderboeken, romans, theologische boeken en hobbyboe- ken. Ook is er een groot aantal gram mofoonplaten. De opbrengst is be stemd voor waterbronnen in ver schillende dorpen in India. Tweede handsboeken zijn nog welkom op de volgende adressen: W. van Kuyk, Christinastraat 65, 079-3317040; R. den Heijer, Van Leeuwenhoekweg 16, 079-3319246; M. Schellingerhout, Dorpsstraat 107, 079-3312456; A. van Velzen, De Werven 10, 079-3429097. Door Karin van l.angeraad Zevenhuizen - Op 14 november 1996 heeft NMS Spaarbank, onderdeel van ING Groep, haar naam in Regio Bank gewijzigd. Belangrijkste aanleiding voor deze naamswijziging is het feit dat de oude naam al geruime tijd niet meer de lading dekte. NMS Spaarbank, ooit begonnen als specifieke spaarbank, heeft zich de laatste jaren ontwikkeld tot een complete bank voor de particulier en biedt inmiddels een volledig pakket bancaire diensten (sparen, betalen, verzekerd sparen, hypotheken, beleg gen, lenen en bedrijfssparenaan. De NMS Spaarbank werd in 1927 opgericht met als doel stelling de spaarzin in Nederland te bevorderen. Vanaf het begin is gekozen voor onafhankelijke agentschap pen geleid door zelfstandig ondernemers. Vaak zijn zij ook verzekeringsadviseur of makelaar. Aanvankelijk werden al leen spaarproducten aangeboden. In de afgelopen jaren is de NMS Spaarbank echter uitgegroeid tot een bank waar de particuliere klant terecht kan voor alle financiële diensten. De 500 kantoren zijn over heel Nederland verspreid en geves tigd in dorpen en kleine steden. De bank staat dicht bij de mensen omdat de adviseur vaak inde gemeente is opgegroeid. Hij is nauw betrokken bij de buurt, kent zijn klanten persoon lijk en is gevestigd op een vertrouwd adres. Letterlijk en figuurlijk staat hij dichtbij zijn klanten. Deze binding met de lokale markt is een belangrijke reden geweest om te kiezen voor de nieuwe naam Regio Bank: een landelijk vertegenwoor digde bank met een sterk lokaal/regionaal karakter. Behalve de nieuwe naam kreeg de bank ook een volledig nieuwe bedrijfsstijl. In het nieuwe logo is naast het regionale karakter van de bank ook de band met de ING Groep te herkennen. Alle kantoren zijn inmiddels voorzien van de nieuwe bedrijfsstijl. De Regio Bank in de buurt: kantoor Veerman, Dorpsstraat 200 in Zevenhuizen. Waddinxveen - Aan de Vondellaan is donderdag 14november om4.15uur nogal wat rookontwikkeling ontstaan door een brandje in een kelderbox onder de flat. Zes woningen moesten tijdelijk worden verlaten. Twee kin deren, van 5 jaar en van 4,5 maand, zijn naar het ziekenhuis gebracht in verband met het mogelijk inademen van rook. In de kelderbox stonen een paar balken in brand. Vermoedelijk is er sprake van brandstichting.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1