Quilts in het interieur Kleurrijke bloem- decoraties Cynthia Macleod in Literair Café rr deHaij vanderWende Familieberichten Hart van Holland/20 november 1996 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Engelbrecht Jacob Moerman Nel Deelen-Klein Quilts in het interieur Kleurrijke BIOEMDECORATIES Kleurrijke bloemdecoraties /J\ I Hoe duur was de suiker? 11 f iiil Zevenhuizen-Moerkapelle o o los de puzzel op door de juiste naam van deze winkel samen te stellen. Oplossing: De eerste vijf winnaars maken kans op een leuke prijs. Stuur de oplossing voor 25 november naar: Drukkerij Elgersma, Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen. Waddinxveen Boskoop Hapt yau Ha 26.000 exemplaren. ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa weduwnaar van Hilligje Catharina Stubbe 4 november 1913 tl4 november 1996 Zevenhuizen: Bea en Leen Marcel en Petra Eelco Bergschenhoek: Tiny en Henk Wim en Petra Bergschenhoek: Willy en Cees Carola en Rick Lisette Zevenhuizen: Huib en Hilda Wilco Erwin Marlijn Correspondentie-adres H.W. Moerman Korenstraat 3 2761 XN Zevenhuizen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op dinsdag 19 november op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Bedroefd geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze dochter, zus. schoonzus en tante in de leeftijd van 50 jaar Wij zullen haar missen. C. Klein N.W. Klein-Verkaik Jaap Chris en Riet Jan en Annie neven en nichten Nieuwerkerk aan den IJssel. 11 november 1996 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Onlangs zijn bij uitgeverij Van Dis- hoeck in de serie 'Huis stijl' ver schenen: van Henny Oosterbaan en van Pascale van Drunen Wie zijn interieur met quilts gaan verfraaien, zal al snel verbaasd staan over het gemak waarmee men de ka mer zowel een blikvanger als een warme uitstraling geeft. Hoe komt het dat quilts zo'n sterke invloed op hun omgeving uitoefenen? Mis schien wel doordat de persoonlijk heid van hun makers er zo sterk in aanwezig is. Quilts zijn van onschat- M.M, HENNY OOSTtfiïlAAN VAN 1HSHOECK bare waarde als schakel tussen de ver schillende onderdelen van de inrich ting. ISBN 9026935501 verkrijgbaar in de boekhandel voor f 14,90 In dit boekje vindt men 14 bijzondere boeketten. Bloemen zijn altijd een prachtige aanvulling op ieder interieur, ze maken de aankleding als het ware af. Bij het maken van de boeketten is Pas cale van Drunen uitgegaan van kleur als belangrijkste factor. Elke kleur heeft ïfo PASCALE VAN DRUNEN f VAN D I 5 H O E C K zijn specifieke eigenschappen. Die ei genschappen bepalen de sfeer van het boeket of de bloemen. Bij het sa menstellen van boeketten kan men technieken gebruiken die in het hoofdstuk 'algemene richtlijnen' zijn beschreven. Men kan zelf variaties aanbrengen, want naast de beschrij ving van de kleur vindt men bij elk hoofdstuk een lijst met seizoensmate rialen. Zo kan elk boeket in elk jaarge tijde samengesteld worden. ISBN 9026935404 verkrijgbaar in de boekhandel voor f 14,90 Alphen aan den Rijn- Op woensdag 27 november zal Cynthia Macleod het Literair Café in Alphen aan den Rijn bezoeken. Haar bekendheid heeft zij vooral te danken aan haar boek, "Hoe duur was de suiker?", een historische roman over een plantersfamilie in Suriname. Dit boek verscheen in Nederland in 1995, waar het al snel op de Libris Top-Tien lijst kwam. Cynthia Macleod werd geboren in Para maribo, als dochter van de eerste presi dent van Suriname Ferrier. Zij studeer de onder andere Nederlands en is do cente aan het Surinaams Lyceum ge weest. Zij is gaan schrijven toen zij als ambas sadeursvrouw over de wereld trok. Zij schrijft essays, jeugdverhalen maar vooral historische romans. De titel van haar laatste boek is: "Ma Rochelle Pas- sée, welkom in Eldorado", een geschie- Als elke seconde telt Inbraak: Op de Hennipdreef is donder dagavond ingebroken in een woning. Het keukenraam is opengebroken en er zijn sieraden, bankpasjes, betaalkaar ten en geld gestolen. Tussen zondag- en maandagochtend is er ingebroken in dorpshuis Op Moer in Moerkapelle. De voordeur werd ge forceerd. De buit bestaat uit een pc en de inhoud van de kluis. T "O VI VI Q Q N) N <B 3 N (tl 3 Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Diefstal:Woensdagmiddag is op de Pas sage een 26-jarige op het AZC verblij vende man door een winkelier aange houden nadat hij betrapt was op win keldiefstal. De man is overgebracht naar het politiebureau. Inbraken: Op de Dreef is zaterdagavond een CD-speler en een CD weggenomen uit een auto. Tussen donderdagmiddag en vrijdag ochtend is aan de Mauritslaan een in braak gepleegd in een bestelauto. Het slot van de schuifdeur en de achterklep zijn verwijderd en er zijn diverse soor ten elektrisch gereedschap meegeno men. Aan de Peppeihorst is zaterdagavond in een woning ingebroken. De voordeur is opengewrikt en er zijn sieraden en een portable computer meegenomen. Een 20-jarige Waddinxvener is vrijdag avond op heterdaad betrapt toen hij op de Wilhelminakade een poging deed tot inbraak in een bedrijf. De poging werd opgemerkt door een getuige. In het weekend is ingebroken in een vrachtauto die stond aan de Brugweg. Het ruitje van de cabine werd ingesla gen en gereedschap werd ontvreemd. Rijden onder invloed: Aan de Eikenlaan is zaterdagochtend 4.30 uur een 28- jarige Schoonhovenaar gecontroleerd en aangehouden. Bij controle op het bureau bleek hij 1,2 in zijn bloed te hebben. De betrokkene kreeg een rij verbod van 8 uur. Alcoholcontrole: Kan de Kanaaldijk is in de nacht van vrijdag op zaterdag een alcoholcontrole gehouden. Er zijn 15 automobilisten gecontroleerd; er wa ren geen overtreders. Vuurwerk: Dinsdagmiddag zijn een 14- en een 15-jarige bekeurd voor het afste ken van vuurwerk en het lopen langs de spoorlijn tussen Kerkweg West en de Staringlaan. Aanrijding: Vrijdagochtend 8.35 uur heeft er op de Zuidplaslaan-Woubrech- terf een aanrijding plaatsgevonden tus sen een auto en een fiets. Een 13-jarige Waddinxveense fietser kreeg van de 33- jarige Waddinxveense automobilist geen vrije doorgang toen de laatste linksaf sloeg. De jongen sloeg met het denis van een hugenotenfamilie in Su riname. Wie nader kennis wil maken met deze boeiende schrijfster is welkom op woensdag 27 november in het Park filmhuis, Cornelis Geellaan 2. Aan vang 20.30 uur. Toegang 10,=. Kaarten verkrijgbaar bij: Expressie '70, Cornelis Geellaan 2, Alphen aan den Rijn; Boekhandel Haasbeek, van Mandersloostraat 19, Alphen aan den Rijn; Openbare Bibliotheken in Alp hen aan den Rijn, Bodegraven, Bos koop, Rijnwoude, Ter Aar, Nieuw koop, Waddinxveen. hoofd tegen de voorruit. Er werd een arts geraadpleegd. Omhalen grafstenen: Op de Kerkweg West zijn woensdag of donderdag op de begraafplaats vijf grafstenen omver gegooid, waarvan er één brak. Poging inbraak: Op de Voorkade is dins dagmiddag een man overlopen die een poging deed de achterdeur van een woning open te breken. Donderdag omstreeks 0.35 uur is een poging tot inbraak in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein geweest. Ter hoogte van de afdeling burgerzaken is een ruit van 130x50 centimeter ver nield. Men is niet binnen geweest. li i ||j ÜVV Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp. Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus SI ui ti ngsterm ijn adve r ten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3