Groot muziektheater spektakel in zwembad De Driesprong TUSSEN LICHT EN DONKER deHaij vanderW ende Familieberichten Slotmanifestatie "Zoetermeer Literair" Bibliotheek Zevenhuizen Zwarte Piet in bibliotheek Boskoop w Hart van Holland/27 november 1996 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Pieter de Hoog POLITIEBERICHTEN Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen O M K M ÖS ÜJ O S in HOLLANDS "groene hart" BRAM VEERMAN WIM HOFMAN AUTO'S Boskoop 26.000 exemplaren. ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Vaste rots van mijn behoud.... Na een zorgzaam leven heeft de Heere tot zich genomen mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en lieve opa in de leeftijd van 83 jaar. L.E. de Hoog-Hazeu Piet en Marianne t Chantal en Ewoud Natasja en Marcel Christian Cock en Yolanda Cock Patricia Lydia Mark 24 november 1996 L.E. de Hoog-Hazeu Leliestraat 9 2761 HD Zevenhuizen Er is gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren in het rouwcentrum aan de Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, donderdag 28 november van 19.00 tot 20.00 uur. Een rouwdienst zal D.V. gehouden worden in bovengenoemd rouwcentrum, vrijdag 29 november om 10.30 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen omstreeks 11.30 uur. telt Inbraken: In de nacht van dinsdag op woensdag is er een poging tot inbraak gedaan op de Wielewaal en de Boslaan door middel van het afbreken van een cilinderslot in de achterdeur. Volgens de politie is het niet gelukt daar er nog andere sloten aanwezig waren. Op woensdagavond 20 november werd een poging tot inbraak gedaan aan de Eendrachtsweg. De inbraak mislukte omdat er extra voorzieningen waren getroffen. Zondagavond 24 november vond een poging tot inbraak plaats bij een bedrijf aan de Dorpsstraat. De deur werd open gebroken, maar er werd niets vermist. Vermoedelijk ontdekte men dat het in braak alarm was afgegaan. In de nacht van zaterdag op zondag werd ingebroken in een auto aan de Zuidplasweg. Na het forceren van het portierslot werd geld gestolen. Snelheidscontrole: n nrf ^ui^P'asweg is woensdag tussen 1 00 en 12.30 uur een snelheidscontro- 'e gehouden. Er waren 875 passanten, waarvan 101 overtreders. De hoogst gemeten snelheid was 125 km per uur, ae maximale snelheid is 80 km per uur. Pui geramd: Op de Bongerd is dinsdag 19 november omstreeks 7.00 uur een 34- jarige automobilist via de struiken tegen e pui van een woning gereden, waar door schade aan de muur is ontstaan bestaande uit losse stenen en een scheur. Hoe het voorval heeft kunnen gebeuren is nog niet duidelijk; moge lijk zou de rem hebben geweigerd. Ook de auto liep schade op. Aanrijding: Op de hoek Parallelweg/ Zuidplasweg vond op donderdag 21 november een aanrijding plaats. De 33- jarige automobilist reed door de berm de Parallelweg op en kwam daar in botsing met een 19-jarige Zevenhui- zense bromfietser die daarbij lichte kneuzingen aan een been opliep. Aanrijdingen: Maandagavond 19.25 uur vond aan de Henegouwerweg/Hefbrug een aanrij ding met gewonden plaats. Een 34-jari- ge Waddinxveense automobilist reed vanaf Kerkwerg Oost de kruising op met de Henegouwerweg. Hij maakte onterecht gebruik van een blauw zwaailicht en negeerde daarbij het rode verkeerslicht. Hij kwam daarbij in botsing met een 60-jarige Waddinx veense automobilist die vanaf de He negouwerweg linksaf de hefbrug op wilde rijden. Beiden raakten gewond en zijn overgebracht naar het Bleu- landziekenhuis. De veroorzaker van het ongeval moest door de brandweer uit zijn auto worden bevrijd en raakte gewond aan hoofd en been. Diefstal: In de nacht van woensdag 20 op donderdag 21 november is aan de Nesse een surfplank met zeil en mast van een erf gestolen. Inbraken: Op de Sniepweg is dinsdag- 69,50 p.st de TWEEDE druk is uitl - beperkte oplaag een prachtig cadeau voor de feestdagen/verjaardagen ver*r4jgbaar *bij de boekhandel in de buurt •bij de REGIO-BANK •bij Reisbureau"De Zwaluw"/VW-kantoor voor bezitters van de EERSTE druk ligt gratis een ERRATA klaar Regio- De Theaterschool Zoetermeer zal op 26 en 27 december a.s. als slotmanifestatie van het project Zoetermeer Literair het muziekthea terspektakel Gerbrand opvoeren, naar 'de Spaanschen Brabander' van Bredero. De locatie is het zwembad De Driesprong aan de Van Stolberg laan 5. De voorstelling zal op donderdag 26 december om 14.30 uur en op vrijdag 27 december om 14.30 uur en 20.15 uur beginnen. Het verhaal speelt zich af in de 17de eeuw. De sfeer van deze tijd wordt opgeroepen door middel van houten boten, een nagebouwde kade en kleurige kostuums, zoals op de schilderijen van Jan Steen. Ivo van Leeuwen heeft muziek gecomponeerd voor deze voorstelling en een orkest van twaalf man onder zijn leiding zal deze muziek spelen. De scènes en beelden van het leven van Gerbrand Bredero worden afgewis seld met gezongen gedichten. Toegangskaarten zijn vanaf 1 december verkrijgbaar aan de kassa van het zwembad 'De Driesprong', tijdens de openingstijden van het zwem bad. Telefoonnummer van de kassa: 079-3169973. Prijs: 15.- voor volwassenen; tot 15 jaar 5.-. Zevenhuizen- Op sinterklaasavond 5 decem ber is de bibliotheek gesloten. Ook de uitleen uren op le en 2e kerstdag (25 en 26 decem ber) en 1 januari komen te vervallen. Wie na Sinterklaas in de stemming wil komen voor Kerst, kan in de bibliotheek terecht voor mooie kerstverhalen, videofilms en boeken met allerlei suggesties voor viering en versie ring. In de maand december is tijdens de ope ningsuren een foto-expositie te zien van Bob van Santen over Azië. Bob van Santen uit Zevenhuizen houdt zich bezig met reisfoto grafie en bezoekt jaarlijks diverse landen over de gehele wereld. In de bibliotheek is een kleine selectie van zijn werk te zien met beelden uit India, Nepal, Maleisië, Thailand en Indonesië. Boskoop- Maandag 2 december vanaf 15.00 uur is Zwarte Piet op bezoek in bibliotheek Boskoop voor kinderen tot 7 jaar. Om 15.30 uur is er een Pietenquiz, om 16.00 uur worden er Sinterklaasliedjes gezongen en is er voor alle kinderen en kleurplaat. Voor slechts ƒ1- kan ieder kind tot 7 jaar met Zwarte Piet op de foto. middag een ruit van een auto ingesla gen. Er zijn onder andere zeven tennis rackets meegenomen. Dinsdagavond is er een raam openge- wrikt van een woning op de Heemraad- weg. Een videorecorder werd vermist. Vernieling c.q. diefstal op begraafplaats: Maandagmiddag werd melding gedaan van het feit dat op het katholieke ge deelte van de begraafplaats aan de Al- berdingk Thijmlaan acht kruisjes van grafstenen waren afgebroken en één kruisje van het algemene gedeelte. Aan de hand van getuigenverklaringen is het feit vermoedelijk zaterdagmiddag gepleegd tussen 13.00 en 16.00 uur. De politie zoekt getuigen. In een woning aan de Kastanjelaan is op een onbekend tijdstip een raam opengebroken. Er werd niets vermist. Zondagavond 24 november tussen 18.15 en 19.45 uur vond een bedrijfsin- braak plaats aan de Abr. Kroesweg door middel van het openbreken van de deur. De buit was een fax. Tussen zondagmiddag en -avond werd ingebroken door middel van het openwrikken van een raam, in een wo ning aan de Heggewinde. De buit be stond uit sieraden. In de nacht van zondag op maandag omstreeks 4.20 uur werden aan de Bre- deweg vrachtauto's met levensmidde len opengebroken. Een deel van de goe deren is overgeladen in een gestolen vrachtauto. De daders werden vermoe delijk gestoord waarna alles werd ach ter gelaten. In de nacht van maandag op dinsdag werd aan de Gruttodreef een poging tot inbraak in auto's gedaan. Van twee au to's werden de rubbers van de achter ruit uitgesneden. Niets werd ont vreemd. In de Korenakker werd eveneens èen auto opengebroken ook daar werd niets ontvreemd. Verlichtingscontrole: Maandagavond 25 november zijn aan de Mozartlaan acht fietsers bekeurd voor het zonder of met defect licht rijden. Fikkie stoken onder houtopslag: Dinsdagmiddag omstreeks 15.30 uur hebben twee 11-jarige jongetjes op het Stationsplein in een loods een paar kranten aangestoken terwijl zij waren omringd door hout. Het laat zich niet moeilijk raden wat was gebeurd wan neer het hout vlam had gevat. Ongeval: Op zondag 24 november om 13.35 uur vond op de Nesse een eenzijdig ongeval plaats. Een 25-jarige Waddinxveense automobilist reed tegen een peiler in viaduct aan. Bij controle bleek hij 0,7 o/ oo in zijn bloed te hebben. De auto was total-loss de bestuurder ongedeerd. Wie even denkt, kijkt en vergelijkt komt snel bij ons op de koffie! Zie advertentie op pagina 22 Maandag 25 november om 14.45 uur vond aan de Zuidplaslaan een ongval plaats. De 44-jarige Waddinxveense automobilist raakte de controle over zijn auto kwijt, kwam naar de weg en reed een boom in tweeën. Aanhouding op Asielzoekerscentrum: Waddinxveen-Donderdagavond 21 no vember is onenigheid uitgebroken tus sen een aantal op het AZC verblijvende Sri-Lankanen. Aanleiding tot de onenigheid zou zijn dat een 30-jarige Sri- Lankaan eerder op de dag ontuchtige handelingen zou hebben gepleegd bij een 11-jarige jon gen eveneens afkomstig ui Sri- Lanka. De jongen verbleef sinds september in Nederland en sinds vorige week met zijn moeder op het AZC. De politie heeft de 30-jarige man aange houden. Er wordt een onderzoek inge steld naar wat precies heeft plaats ge vonden. Snelheidscontrole: Woensdag is op Den Ham van 13.45 tot 14.35 uur een snelheidscontrole gehou den. Er waren 633 passanten, waarvan 7 overtreders. De hoogst gemeten snel heid was 104 kilometer per uur, de maximale snelheid is 80 kilometer per uur. Banden lek gestoken: Aan de Veldlaan zijn in de nacht van dinsdag 19 op woensdag 20 november twee rechterbanden van een auto lek gestoken. De reden is nog onbekend. Rijden onder invloed: Op donderdagmiddag 21 november, reed een 45-jarige Boskoopse op de Goudse Rijweg tegen een verkeersge leider aan, en is vervolgens naar huis gereden. Daar werd de bestuurster aangehouden. In verband met alcohol gebruik weigerde ze medewerking aan het onderzoek, waarvoor zij een pro ces-verbaal kreeg. Het rijbewijs is inge vorderd. Autobrand: Op vrijdag 22 november om 1.25 uur is door een nog onbekende oorzaak brand uitgebroken in een auto aan de Voorkade. De brandweer heeft de zaak geblust. Een naast staande auto liep lakschade op door de hitte. Inbraak: Donderdag omstreeks 1.00 uur is een ruit ingegooid van een school aan de Zijde. Er is wat klein geld meegenomen. In de nacht van woensdag 18 op don derdag 19 november is in een bedrijf aan de Zijde ingebroken. Er werd een ruit vernield. De buit: geld en twee foto toestellen. In de nacht van zaterdag op zondag werd op het station aan de Parklaan een snoepautomaat opengebroken en geld meegenomen. Het snoep werd niet meegenomen. In de nacht van zaterdag op zondag vond in een bedrijfspand aan de Hooge- veenseweg een inbraak plaats. Door het vernielen van ruiten wist men bin nen en in verschillende ruimtes te ko men. De buit was klein geld, snoepgoed en kleding. Controle Wet op de Kansspelen: Donderdag 21 november zijn alle hore- ca-aangelegenheden gecontroleerd. Daarbij zijn vier exploitanten bekeurd omdat zij apparaten hadden zonder dat daar een vergunning voor was afgege ven. Zij zullen zich moeten ontdoen van de apparaten die zij niet mogen heb ben. Mogelijk volgen nog meer proces sen verbaal omdat in enkele gevallen de vergunning nader onderzoek vergt. Aanrijding: Op vrijdag 22 november om 7.25 vond een aanrijding plaats op de Zuidkade. Door opvriezing van het lekwater uit de berm was het wegdek plaatselijk glad. Een 31-jarige automobilist uit Rotter dam reed richting Boskoop en raakte in een slip. Hij botste tegen de flank van een tegenligger, een 47-jarige Boskoop- se. Vervolgens gleed nog een derde automobilist tegen de stilstaande auto van eerstgenoemde. Ongeval: Op zondagochtend 6.40 raakte een 24- jarige Boskoopse automobilist in een slip op de Hoogeveenseweg en kwam op z'n kant terecht. De inzittende had den geen letsel. Vernieling: In de nacht van zaterdag op zondag werd aan het Zwarte Pad een ruit op de volktuin vernield, alsmede een deel van de omheining waardoor de dieren los kwamen te lopen. "Vee/i V 0rn9evina Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1996 | | pagina 3