I Welfare verkoop in De Zevenster Tentoonstelling vogelvereniging Zang en Kleur Verkoping IZB/ Goedwerk Moerkapelle schaakt in Waddinxveen Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle unicef "Kunt U ons de weg naar Op Moer ook vertellen?" Jeugddienst Hart van Holland/27 november 1996 Vergunning Wet Milieubeheer B 2? m ,B II B ///Ofjc»c|f<s>#cï>'éï" Si Wijziging huisvuiiinzameling Ingekomen bouwmeldi aanvraag bouwvergunning Inspraak voorontwerp-bestemmings plan Uitbreiding Nijverheidscentrum Zevenhuizen pagina 5 Onderlinge competitie jeugd H hI w ■B H Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op donderdag 21 november 1996 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van de heer J.D. de Rooy om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een las- en constructiebedrijf, gelegen aan het adres Julianastraat 47 te Moerkapelle. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 28 november 1996 tot vrijdag 10 januari 1997, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovenge noemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staat tot vrijdag 10 januari 1997 beroep open voor: a. degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; b. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking; c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschik king niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 21 november 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 28 november 1996 gedurende twee weken, ter gemeen tesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: mevrouw M.Th. van der Maat voor het bouwen van een woning en bedrijfsloods aan de Knibbelweg 37b en 37c te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en is in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens mede werking te verlenen aan het bouwplan via een vrijstellingsproce dure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie- legging. i.e. van 28 november tot en met 12 december 1996 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 20 november 1996 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Zevenhuizen - Op woensdag 20 novem- r vond de verkoop plaats van Wel- «rtikcloi in zorgcentrum De Ze- <~)m '4-00 uur werden de be- vr^i r\welkom geheten door me de a W ost Mevrouw Schoots open- In h verkoPing van het Rode Kruis, maai?. re.creatiezaal kon men zelfge- OnL. handwerken zien en kopen, eer Was, er een Rad-van-Avontuur en dP, ve.r'jdng. De belangstelling op berir,"1 was groot- De opbrengst een 15.448,80. De organisatie wil werirt6v!er die hieraan heeft meege- Werkt' hartelijk bedanken. Er zijn miljoenen redenen om UNICEF kaarten en kado's te kopen... miljoenen kinderen Bel voor de nieuwe catalogus 070 - 333 93 00 Met ingang van 1 januari 1997 vindt er een wijziging van de huisvuiiinzameling plaats. Het gaat hier om een omwisseling van het legen van de groene en grijze container. Deze wijziging is noodzakelijk in verband met de verwerking van het Groente-, Fruit-, en Tuinafval bij de composteerinstallatie. Daarnaast dient er aan het einde van dit jaar ook rekening te worden gehouden met de feestdagen. Resumerend ziet het schema van inzameling er het volgende uit: -woensdag 18 december 1996: Inzameldag Groene container; -dinsdag 24 december 1996 Inzameldag Grijze container; -dinsdag 31 december 1996 Inzameldag Grijze container; -woensdag 8 januari 1997 Inzameldag Groene container; -woensdag 15 januari 1997 Inzameldag Grijze container; En vervolgens om de week lediging van de groene c.q. grijze container. Voor klachten kan contact met de inzameldienst worden opgeno men van dinsdag t/m vrijdag van 08.30 tot 16.00 uur, onder telefoonnummer 0182-547500. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ meldingen bouw voornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 19 november 1996, nr. 1996/192: P.A.M. Adegeest voor het vergroten van de woning Wilgenlaan 43 te Zevenhuizen; Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/mel dingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf donderdag 28 november 1996 tot en met woensdag 8 januari 1997 voor alle ingezetenen van de gemeente en de in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen het voorontwerp ter visie ligt van het bestemmingsplan Uitbrei ding Nijverheidscentrum Zevenhuizen. Het bestemmingsplan beslaat het gebied gelegen aan de zuidzijde van het bestaande bedrijventerrein en ten oosten van de Zuidplasweg. Gedurende de periode van terinzagelegging kunnen belangheb benden schriftelijk een zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Voorts wordt een voorlichtings- en inspraakbijeen komst gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis te Zeven huizen. Deze bijeenkomst vindt plaats op donderdag 12 decem ber 1996 en begint om 19:30 uur. Tijdens deze bijeenkomst wordt het bestemmingsplan mondelingtoegelichten kan erop worden gereageerd. De hierbij mondeling ingebrachte zienswijzen zullen ook bij de besluitvorming over het definitieve ontwerp-bestem- mingsplan worden betrokken. Zevenhuizen, 27 november 1996 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Zevenhuizen - Vogelvereniging Zang en Kleur in Zevenhuizen organiseert op vrijdag 29 en zaterdag 30 november haar jaarlijkse tentoonstelling in dorpshuis Swanla. Dit evenement is het hoogtepunt van een jaar vogellief hebberij. Met dit gebeuren proberen liefhebbers in wedstrijdverband te kijken wie zijn of haar vogels het best heeft geweekt en verzorgd. Op de tentoonstelling zijn allerlei vogels te zien, onder andere kanaries, tropische vogels, allerlei soorten parkieten en zelfs papegaaien. Er zijn 540 vogels te bekijken van 56 inzenders. De verschillende verenigingen strijden verder voor de Rottemerencup, die kan worden gewonnen door de tien beste vogels van een vereniging. Vrijdag 29 november is de tentoonstelling te bezoeken van 13.00 tot 22.00 uur, zaterdag 30 november van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Moerkapelle- Op dinsdag 3 december zal de Lectuur Commissie IZB (Inwendige Zendings- bond van de Nederlands Hervormde Kerk) en Goedwerk een verkoping organiseren in Vere nigingsgebouw De Rank aan de Dorpsstraat in Moerkapelle, van 10.00-16.00 uur. De boeken tafel van de IZB biedt een ruime keuze aan kaarten, kerstkaarten, bijbels, gedichten, boe ken en muziek. Met aankopen steunt men het directe evangelisatiewerk van de IZB. De stich ting Goedwerk stelt zich ten doel kansarmen in ontwikkelingslanden te helpen aan werk door producten, die voor eerlijke prijzen zijn gepro duceerd, te verkopen op de Nederlandse markt. Daartoe is er een landelijk net van ver kooppunten. Goedwerk is een organisatie waarin Christenen zich inzetten, zoveel moge lijk in samenwerking met christelijke partner organisaties in die landen. Moerkapelle- Dat is een vraag die de meeste kinderen vandaag niet meer hoeven te stellen. Dat zij de weg naar het dorpshuis tegenwoor dig goed kunnen vinden blijkt uit de grote opkomst bij de woensdagmiddag-activiteiten. Tijdens de voorstelling van Sprookjes gooche laar Carlijn waren er ruim 150 kinderen uit Moerkapelle, Zevenhuizen en Waddinxveen, komen kijken. Carlijn wist iedereen zo te boeien dat de tijd om vloog en de kinderen tijdens de voorstelling enthousiast mee goo chelden en -zongen. Ook het 'Spektakel-toneelstukdat zaterdag 23 november in het dorpshuis werd opgevoerd kon zich verheugen in de belangstelling van vele kinderen en hun ouders. Nadat de Sint welkom werd geheten vertrok men naar Op Moer waar men gelukkig warm en droog kon kijken naar dit spannende toneelstuk. Ook vandaag zijn er weer activiteiten in dorps huis Op Moer. Er kunnen dan maskers worden gemaakt. Op woensdag 4 december is er wel een bijzon dere spelmiddag. Iedereen kan dan naar rol- schaatsles bij Zwarte Piet en oefenen voor een zwarte Pieten hulp-diploma. Neem je eigen rolschaatsen mee (inline skates mogen ook) want er is slechts een beperkt aantal rolschaatsen te leen. Zevenhuizen - Op zondagavond 1 december wordt een jeugddienst gehouden in de Her- i vormde Kerk van Zevenhuizen. Het thema van die dienst, waarin dominee Gaasbeek uit Vlaar- dingen voorgaat, is: "Waarom jaloers?!" Go spelkoor Y.M.C.A. uit Scheveningen zal aan deze avond muzikale medewerking verlenen. Aanvang 19.00 uur. Acht jeugdspelers van Schaakvereniging Moerkapelle schaakten in het 18e Jeugdtoer- nooi van WSV. De resultaten waren wisselend. In categorie C (12-14 jaar) pakte Jesse van Elteren de derde plaats met vijf punten uit zeven partijen. Hij was de enige Moerkapellen- aar die een beker won. In categorie D (10-12 jaar) reikte Hugo van Elteren na spannende strijd naar een vijfde plaats met 6,5 uit 9, slechts een halfje achter de winnaar. Toch viel dat tegen. In categorie E (8-10 jaar) schaakte Ron Droog lang niet slecht. Met zes punten uit elf partijen legde hij beslag op een goede negende plaats. Uitslagen: Aart-Jan van Vliet-Hugo van Elte ren: 0-1: Jan van Helden-Kevin Bakker: 1-0: Michiel Rensen-Sander Hertog: 0-1; Stefan Rensen-Peter van Vuurde: 1-0; Paul van der Meer-Pieter van der Werff: 0-1; Ron Droog- Wouter van Eeden Petersman 0,5-0,5; Michael van Eijk-Saskia Droog: 0-1: Jasper Kamp-Rob van Helden: 1-0; Glenn Krijgsman-Norman van Rhijn: 1-0. Stand aan kop: 1Hugo van Elteren; 2. Aart-Jan van Vliet; 3. Jan van Helden; 4. Sander Hertog; 5. Kevin Bakker. De senioren speelden de tweede ronde van het Rapid Schaakkampioenschap van Moer kapelle. Alle schakers speelden tenminste drie partijen. Na twee van de in totaal vier speelavonden luidt de tussenstand aan kop van het klassement: 1Dick Bac: 28; 2. Wouter Vroegindeweij: 27; 3. Ben van Geffen: 26; 4-6 Jan. Blok, Barry Loef en Jesse van Elteren ieder met 22 punten. De top-drie lijkt zich te hebben afgescheiden. Bij de achtervolgers zijn de verschillen erg klein.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 5