Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Fototocht naar Stormvloedkering Jaarvergadering IJsclub Moerkapelle Kerstsfeer bij Plat telandsvrouwen Het derde wint weer Hart van Holland/4 december 1996 pagina 11 ingen Meldingen Wet Milieubeheer r Melding var» een verandering van een inrichting Wet Milieubeheer r Ingekomen bouwmeldingen/aan- vraag bouwvergunningen Schaken 11 - 'r. 1. SS1 „.„I P .MIA Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 27 november 1996 vergunning is verleend aan: -de heer W. de Knegt, voor het verwijderen van een cypres, aanwezig in de voortuin van het perceel Jonkheer van der Weistraat 21 te Moerkapelle; -de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle voor de verwijdering van de volgende bomen: In de kern Zevenhuizen: -een lijsterbes en een es ten zuiden van het perceel het Hogeland 34; -een sierkers ten oosten van het perceel het Hogeland 32; -een esdoorn ten westen van het perceel de Wielewaal 16; -een acacia ten oosten van het perceel het Hogeland 63; -een linde ten noorden van het perceel Asterstraat 16; -een els ten oosten van het perceel Eendrachtsweg 1; -esdoorn ten oosten van het perceel Lange Zijde 21; -een es ten westen van het perceel Boslaan 71; -een acacia ten westen van het perceel het Hogeland 49; -een tweetal kastanjes aan de linker zijde van het perceel Burgemeester Klinkhamerweg 41; een tweetal essen aan de rechter zijde van het perceel Burgemeester Klinkhamerweg 43; -een es ten westen van het perceel Weideplantsoen 12; -een populier ten westen van het perceel Burgemeester Klinkhamerweg 63; een els ten westen van het perceel Weideplantsoen 23; een iep en een es ten noorden van het perceel de Graskamp 1; -een zestal essen ten noorden van het perceel Lange Zijde 19; -een catalpa ten zuiden van het perceel Rozenstaat 6; -een populier ten westen van het perceel Asterstraat 1; een crateagus ten zuiden van het perceel de Lente 56; een viertal essen aanwezig in de Boslaan voor de percelen met de huisnummers 3, 5, 9, en 11. In de kern Moerkapelle: -een esdoorn en twee populieren ten oosten van het perceel Hollevoeterlaan 35; een tweetal populieren ten noorden van het perceel Herenweg 11; -een populier ten oosten van het perceel Oranjestraat 29; -een sierkers ten westen van het perceel Wilhelminastraat 18; -een vijftal linden ten zuiden van het perceel de percelen Raadhuisstaat 45 t/m 59 De bomen die zich in percelen bevinden welke eigendom zijn van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle worden verwijderd om dat deze overlast aan omwonenden bezorgen of indien dit nood zakelijk is voor het onderhoud van een groenvoorziening. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 27 november 1996, Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug - Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, geeft openbaar kennis van meldingen, die zijn ontvangen van: -Fa. J. P. Tas, ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer voor een tuinbouwbedrijf aan de Knibbelweg 60 te Zevenhuizen; -C. Oudijk, ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer voor de opslag van propaan aan de Herenweg 49 te Moerkapelle; -M.J. Bakkeren, ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer voor een tuinbouwbedrijf aan de Zuidelijke Dwarsweg 3 te Zevenhuizen; -Maatschap Schipper, ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer voor een akkerbouwbedrijf aan de Middelweg 8 te Moerkapelle; -Kwekerij Rozenhof B.V., ingevolge het Besluit tuinbouwbedrij ven met bedekte teelt milieubeheer voor een tuinbouwbedrijf aan het Oogstpad 4 te Moerkapelle; -K.C. Marck, ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met be dekte teelt milieubeheer voor een tuinbouwbedrijf aan de Herenweg 44 te Moerkapelle; A. van den Berg, ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer voor een tuinbouwbedrijf aan de Van Hasseltweg 5 te Moerkapelle; Deze meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 5 decem ber 1996 tot vrijdag 20 december 1996, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Zevenhuizen, 26 november 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H Oosterhoff Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op woensdag 27 november 1996 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Stolk Truckservice Zevenhuizen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een garage en tankstation, gelegen aan het adres Noordeinde 57 te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 5 december 1996 tot vrijdag 17 januari 1996, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovenge noemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staat tot vrijdag 17 januari 1996 beroep open voor: a. degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; b. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking; c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschik king niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 27 november 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, geeft openbaar kennis van de ontvangst van de melding van een verandering van de inrich ting van: - Phaff onroerend goed b.v., Nijverheidscentrum 38 te Zevenhuizen; -Verduijn b.vTankbouw Installatiebedrijf, Wollefoppenweg 107a te Zevenhuizen. De meldingsgegevens zijn toegevoegd aan de reeds eerder ver leende vergunning(en) ingevolge de Wet milieubeheer (voor heen Hinderwet). De meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 5 december 1996 tot vrijdag 20 december 1996, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Zevenhuizen, 29 november 1996. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ meldingen bouw voornemen hebben ontvangen: -aanvraagdatum 25 november 1996, nr. 1996/197: C.W.M. van Veelen voor het plaatsen van twee dakkapellen aan de Rottekade 49a te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 26 november 1996, nr. 1996/198: DANA Interna tional B.V. voor het bouwen van een opslagloods achter Brede- weg 27 te Moerkapelle. -aanvraagdatum 29 november 1996, nr. 1996/199: W.J. Vergeer voor het veranderen van de woning Dorpsstraat 42 te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/mel dingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kantegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Moerkapelle- Op zondag 16 december organi seert de Fotoclub in Moerkapelle weer een fototocht. Deze keer gaat de groep naar de in aanbouw zijnde Stormvloedkering inde Nieu we Waterweg bij Hoek van Holland. Bij dit prachtig staaltje van techniek is ook een infor matiecentrum waar van alles te zien en te beleven valt. Voor mooie foto's moet je echter wel buiten zijn, maar helaas mag niemand zonder begeleiding het bouwterrein betre den. De Fotoclub zou echter de Fotoclub niet zijn, als men daar geen mouw aan heeft weten te passen: bij aankomst staat er een gids klaar, die tekst en uitleg zal geven en met de groep het bouwterrein op gaat. Zodoende is er een unieke gelegenheid om in/bij het half ronde dok te komen waar de beweegbare keringen gebouwd worden. Ook belangstel lenden kunnen geheel vrijblijvend mee met deze tocht. De Fotoclub vertrekt op 15 decem ber om 10.15 uur vanaf de parkeerplaats Op Moer. De ijsclub Moerkapelle houdt op woensdag 11 december de jaarvergadering in dorpshuis Op Moer. Aanvang 19.45 uur. Er wordt een gratis verloting gehouden. Vorige winter was de ijsbaan op de Rotte in totaal veertien dagen geopend. ER kon zowel overdag als 's avonds op verlichte baan wor den geschaatst. Ook werden verscheidene wedstrijden gehouden. Door de ijsperiode ging het reisje naar de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag, dat om de twee jaar wordt gehouden, niet door. Het volgende reisje staat voor eind december 1997 gepland. Moerkapelle - De afdeling Moerkapelle van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt op dinsdag 17 december de maande lijkse bijeenkomst in dorpshuis Op Moer. Aanvang 20.00 uur. Voor deze avond is mevrouw J. van den Ark uitgenodigd. Zij draagt haar eigen gedichten voor. De Moerkapelse kerstzanggroep brengt kerstliederen ten gehore en mevrouw G. Blok- Goldfuss zal solo zingen. Mevrouw C.M. van Vliet-Dekker begeleidt de zanggroep en de solopartijen op de piano. Moerkapelle-Moerkapelle 3, het "jeugdteam" van de schaakvereniging, heeft zijn tweede overwinning te pakken. Tegenstander Shell 2 moest met lege handen en een 4,5 - 3,5 eind stand terug naar Vlaardingen. Voor winstpar tijen zorgden Mark van Putten, Jesse van Elteren en Gerrit van Meeteren. Topscorer Sander Hertog haalde zijn vierde achtereen volgende winstpunt binnen. Aart-Jan van Vliet speelde remise. Hugo van Elteren, Ger- ben Bergacker en Jan van Helden verloren hun partijen. Eveneens in de RSB-competitie, een klasse hoger, speelde Moerkapelle 2 tegen HZP 2 in Schiedam. Het werd een 6,5-1,5 nederlaag. De jeugd speelde de dertiende ronde van de onderlinge competitie. Koploper Hugo van Elteren handhaafde zijn riante positie door te winnen van Jan van Helden. Aart-Jan van Vliet won tegen Sander Hertog vanuit verloren stel ling door tijdsoverschrijding, maar ook dat telt. Kevin Bakker profiteerde nu van de ne derlagen van zijn naaste concurrenten; hij versloeg Stefan Rensen. Michiel Rensen was in een zinderende partij de meerdere van Pieter van der Werff. Peter van Vuurde, wis selvallig, klopte gedecideerd Ron Droog. Voor een prachtig pat zorgden Glenn Krijgs man en Dick de Wild, remise dus. Jasper Kamp was te sterk voor Norman van Rhijn. Michael van Eijk won keurig van Wouter van Eeden Petersman. Saskia Droog was niet op gewassen tegen Paul van der Meer. Stand aan kop: 1Hugo van Elteren; 2. Aart-Jan van Vliet; 3. Kevin Bakker; 4. Jan van Helden; 5. Sander Hertog. Bij de senioren werd de tiende ronde ge speeld. De belangrijkste partij was die tussen koploper Ben van Geffen en Dick Bac. Een fout kostte Ben een pion, die hij later met een schwindel weer terugwon. Het resterende eindspel werd door Dick met vaste hand naar winst gevoerd. Dick Bac is de nieuwe koplo- er. tand aan kop: 1. Dick Bac; 2. Ben van Geffen; 3. René Ordelman; 4. Wim Vroegindeweij; 5. Maarten Vroegindeweij.

Hart van Holland | 1996 | | pagina 11