Voor de komende feestdagen vindt u een sfeervolle collectie ERVAREN SALARISADMINISTRATEUR (M/V) O.a. de merken: Apriori, Avantgarde, Bardehle, Basler, Bode, Clasen, Hauber, Jean Claire, Jean Paul en Sheila de Vries. Graag tot ziens Annie Qualm Corrie Honkoop Passage 226, 2741 GS Waddinxveen, (0182) 63 29 32 (Exclusieve Damesmode) Accountantskantoor CBTB en ACB Accountants en Belastingadviseurs richten zich met een uitgebreid pakket diensten op de agrarische sector, het midden- en kleinbedrijf, de zelfstandige beroepsbeoefenaar en non profit instellingen. Ter versterking van ons loonteam zoeken wij een Uw takenpakket bestaat uit het volledig zelfstandig voeren van de salarisadministratie, alsmede het onderhou den van contacten met onze cliënten. U adviseert hierbij op het brede terrein van de loonbelasting, sociale zekerheid en arbeidsrecht. Onze gedachten gaan uit naar een salarisadministrateur met een MEAO opleiding, die tevens in het bezit is van het Praktijkdiploma Salarisadministratie. Bovendien heeft u minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. U bent cliëntgericht, besluitvaardig en representatief. Tenslotte bent u bij voorkeur tussen de 25-35 jaar. Behalve een prettige werksfeer bieden wij een goed salaris en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een volledige vergoeding van studiekosten en goede pensioenregeling. Bent u geïnteresseerd in deze boeiende functie? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad aan Accountantskantoor CBTB, Postbus 28, 2660 AA Bergschenhoek, t.a.v. de heer M. Splinter. Telefoon 010-5219233. pagina 18 Hart van Holland/ 4 december 1996

Hart van Holland | 1996 | | pagina 18