INTERKOST KABELTARIEVEN 1997 mSHSSBSm deHaij vanderWende Familieberichten Recepten voor de Wok 50 Feestelijke kindertaarten 1,29 1,99 1,69 1,79 Albert Heijn Zevenhuizen ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE Hart van Holland/8 januari 1997 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Johannes van der Graaf (Jan) A. lie Bontenbal tevenhuizen Moerkapelle Waddinxveen Vers Zeeuws spek, uit eigen slagerij M Gelderse rookworst, jÖfEESTELÜK Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen- Tel. 0180-631251 Boskoop NV CASEMA kabeltelevisie WIM HOFMAN AUTO'S 26.000 exemplaren. DVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een werkzaam leven en een langdurige doch moedig gedragen lijden, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, mijn broer en zwager in de leeftijd van 81 jaar. G. van der Graaf-Hordijk Cor en Aad Jeannette en Jan Piet en Marry John Angelique Rient Mariëlle en Arne Ank en Ton Esther en Wim Janny en Wim 28 december 1996 le Tochtweg 62a 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel De begrafenis heeft donderdag 2 januari plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Zevenhuizen. bedankt familie, vrienden en bekenden voor alle bloemen en kaarten die zij ontving in het ziekenhuis en bij thuiskomst. Tevens een voorspoedig 1997. Vernieling aan auto Aan de Bongerd ont- Itond tijdens de jaarwisseling lakscha- le aan een auto door vuurwerk, tevens Irerd de voorruit vernield, vermoedelijk |ok door vuurwerk. De daders zijn opge- poord. \uurwerkoverlast en verkeerd wapenge- bruik: Aan de Asterstraat gooide vrijdag middag 3 januari een 13-jarige jongen Vjuurwerk uit het dakraam en schoot met zijn luchtdrukpistool. Het wapen \yerd in beslag genomen alsmede het uurwerk en een vlindermes. enzijdig ongeval: Aan de RW12 raakte rijdagmiddag een 26-jarige Goudse be stuurder om onbekende oorzaak de pntrole over het voertuig kwijt. De auto Joest worden weggetakeld. De bestuur- er bleef ongedeerd. [ogmg inbraak woningAan de Lange Jijde is zondagochtend vroeg, 5 januari, pn poging gedaan het slot te forceren an de achterdeur van een woning. De lewoner is wakker geworden, de daders lerden gestoord en zijn gevlucht. Ibraak woning: Aan de Wielewaal is in |e nacht van zaterdag 4 op zondag 5 [4 luari het slot geforceerd van de ach- pheur van een woning. De buit is voor politie nog onbekend. Pian de Lange Zijde is in de nacht van bndag 5 op maandag 6 januari tevens fct slot van de achterdeur van een wo- jng geforceerd. Er is geld, 2 passen en een spaarkaart meegenomen. Aan de Bilderdijkstraat is maandag de achterdeur van een woning openge broken. Audio-apparatuur en spijker broeken zijn meegenomen. Autobrandje: Aan de Julianastraat is dinsdagmiddag 31 december, moge lijk door een vastzittende handrem, een auto in brand geraakt. De brand weer heeft het vuur geblust. Oproep voor getuigen: Op maandag 16 december heeft er een korte gijze ling plaatsgevonden in de omgeving van Amsterdam. Een 25-jarige man moest onder bedreiging in de koffer bak van zijn auto gaan liggen. De drie daders zijn in zijn opvallende fel rode BMW 318 IS Coupe (zeer sportief mo del) kenteken FL-RN-18 naar Waddinx veen gereden en hebben rond 9.45 uur bij de ING-bank aan de Kerkweg ge pind. De politie zoekt getuigen die iets van dit pinnen of de BMW hebben ge zien. Mogelijk brand: Op Oudejaarsavond, even na middernacht, rukte de brand weer uit omdat een trappenhuis aan de Juliana van Stolberglaan vol rook stond. Politie en brandweer konden echter geen brand ontdekken. Om dit te onderzoeken is ook nog een deur opengebroken. Vermoedelijk is een rookbom de oorzaak geweest. Brand in woning: Aan de Antares stond woensdagmiddag 1 januari om 15.00 uur een zolderverdieping in brand, vermoedelijk veroorzaakt door een vuurpijl die tussen de pannen werd Sucadelappen, ber kilo ode en witte kool, |uim 1 kilo per stukvan 1,99 voor erwten-, goulash- en bruine bonensoep, Ier blikjvan 2,49 voor I" per 100 gramvan 2,49 voor fOgramvan 2,19 voor van 22,50 voor 12,90 van Liz Trigg Roerbakken is een oude kooktech- niek, afkomstig uit het Verre Oos ten, maar nu geliefd over de hele wereld. Het is een ideale bereidings wijze waarbij met een minimum aan vet in een paar minuten heerlijke maaltijden bereid kunnen worden. In Recepten voor de Wok variëren de gerechten van pittig Oosters tot lekker vegetarisch, met van elk re cept een afbeelding in kleur. Voor roerbakken is het gebruik van een wok niet noodzakelijk, roerbak ken kan namelijk ook in de braad pan. Verkrijgbaar in de boekhandel voor f29,90; ISBN: 9026935242. van Sue Maggs Een bijzondere taart is de ideale ma- TAP VOOS STA t<i/< TkKa. M;V, MAGL.N nier om een kinderverjaardag of andere speciale gelegenheid te vieren. Als basis wordt gebruik gemaakt van ronde of vierkante cakes, die bedekt worden met marsepein en glazuur. De meeste onderwerpen zijn eenvoudig en worden extra mooi gemaakt door de taart te versieren met kleurig snoep goed en kleine speeltjes en variëren van dierentaarten tot taarten in de vorm van een voertuig. Men hoeft geen uren in de keuken te staan om goede resultaten te bereiken want de geglazuurde taart kan koel bewaard worden, zodat men er via de stap- voor-stap methode in fasen aan kan werken. Verkrijgbaar in de boekhandel voor f29,90; ISBN: 9026935234. geschoten. De brandweer moest er aan te pas komen. Eenzijdig ongeval: Aan de Beijerinck- laan is donderdagochtend 2 januari omstreeks 6.45 uur een 52-jarige Wad- dinxvener in de bocht ter hoogte van de carpoolplaats om onbekende oorzaak rechtdoor gereden en tegen een lan taarnpaal gebotst. Bestuurder bleef ongedeerd. De auto was total-loss Rijden onder invloed: Aan de Henegou- werweg trok donderdagavond 2 janua ri een 58-jarige Goudse automobilist aandacht vanwege zijn slingerend rij gedrag. Bij controle bleek hij 1,5 0/00 alcohol in zijn bloed te hebben. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. Winkeldiefstal: Aan de Kerkweg Oost is vrijdagmiddag 3 januari om 15.45 uur een 38-jarige Gouwenaar aangehouden wegens winkeldiefstal. Hij krijgt een proces verbaal omdat het niet de eer ste keer was. Inbraken auto: Aan de Troelstrahoeve is in de nacht van vrijdag 3 op zaterdag 4 januari een portier van een auto gefor ceerd. De radio en het sanitair zijn ont vreemd. Aan de Zuidplaslaan is zaterdagavond 4 januari een ruit ingeslagen van een auto. Een telefoon, een bril en een por temonnee zijn meegenomen. Zaterdagmiddag 4 januari is aan de Alpherbrink een ruit ingeslagen van een auto. De telefoon is gestolen. Zaterdagavond 4 januari is aan de Sniepweg de ruit van een auto ingesla gen. Er is gepoogd de radio eruit te halen. Aan de Sniepweg is zondagochtend 5 januari een poging gedaan om een por- tierslot te forceren. Aan de Zuidelijke Rondweg is in het weekend van zaterdag 4 en zondag 5 januari het slot van een auto gefor ceerd. Audio-apparatuur is meegeno men. Diefstal auto: Aan de Peter Zuidlaan is maandagavond 6 januari een grijze Opel Vectra met kenteken XF-08-RR ge stolen. Inbraak woning en diefstal auto: Aan de Souburghlaan is dinsdagochtend 7 ja nuari om ongeveer 4.00 uur 's nachts het slot van de voordeur van een wo ning geforceerd. Uit de woning werden de sleutels meegenomen van de voor de deur staande blauwe Mitsubishi Ca- risma kenteken NT-NR-39 welke vervol gens werd meegenomen. Inbraak kantine: Aan de Sniepweg is in de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 januari een ruit ingeslagen van een kan tine. Geld en een fles sterke drank zijn meegenomen. Kop/'staart aanrijding: Aan de Henegou- werweg heeft zondagmiddag 5 januari een kop/staart aanrijding plaatsgevon den. een 69-jarige Schiedamse automo biliste stopte voor een overstekende watervogel. Een 36-jarige Goudse auto mobilist die daarachter reed botste er achterop. Er ontstond alleen materiële schade. Inbraak volkstuintje: Aan Laag Boskoop is in het weekend van 28 en 29 decem ber de deur van een volkstuintje open- gewrikt. Een kachel en een cassettere corder werden ontvreemd. Inbraak woning: Aan de Weegbree is van een woning het bovenlichtje van de achterdeur opengebroken. Dinsdag 31 december werd het ontdekt. De buit is nog niet bekendgemaakt. Aan de Voorofscheweg is zaterdaga vond 4 januari ingebroken in een wo ning. De dader is via het bovenlichtje van de achterdeur binnengekomen. De video en sieraden zijn meegenomen. Inbraak in bedrijf. Aan de Kalverdans is in de nacht van donderdag 2 op vrijdag 3 januari het slot geforceerd van een bedrijf. De kluis is uit de muur gebro ken, deze werd later zonder inhoud op Als gevolg van de gestegen kosten vindt met ingang van 1 januari 1997 aanpassing plaats van de volgende kabeltarieven. abonnement huidig tarief tarief 1997 totaal pakket 22,50 22,90 neven aansluiting 4,50 4,60 Voor meer informatie kunt u zich wenden tot onze afdeling klantenservice. Diepenhorstlaan 5 Postbus 1185 2280 CD Rijswijk Tel.: (070) 395 10 97- Fax (070) 399 30 95 E-mail: rijswijk@casema.nl www.casema.nl het ijs van de Gouwe teruggevonden. Aanrijding met gewonde: Aan de Goud- serijweg stak vrijdagmiddag 3 januari omstreeks 17.10 uur een ongeveer 38- jarige Boskoper de Goudse Rijweg over zonder voldoende op het overige ver keer te letten. Hij kwam van het ijs, liep tussen twee auto's door en stak de rij baan over. Daar werd hij geschept door een personenauto bestuurd door een 25-jarige man uit Raamsdonksveer. De voetganger liep daarbij in ieder geval een gebroken been op en mogelijk rug letsel. Hij is overgebracht naar het Bleulandziekenhuis. Aanrijding: Op de splitsing van de Bos- koopseweg/Alphenseweg verleende een 44-jarige Reeuwijkse automobilist maandagmiddag 6 januari geen voor rang aan een 36-jarige Bodegraafse au tomobilist. Er ontstond alleen mate riële schade. Water loopt uit woning: Aan de Julia nastraat is in de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 januari het water van de waterleiding een onbewoonde woning uitgelopen door het kapot vriezen van de waterleiding. De nieuwe eigenaar was bezig de woning op te knappen. De brandweer heeft hulp verleend. Wie even denkt kijkt en vergelijkt komt snel bij ons op de koffie! Zie advertentie op pagina 23 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoorde lijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3