Gemeente Moerkapelle Zevenhuizen pagina 5 Hart van Holland/29 januari 1997 Instellen invalidenparkeerplaats Europa Kinderhulp De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat het college van burgemeester en wethouders in zijn verga dering van 21 januari 1997 heeft besloten tot het instellen van een invalidenparkeerplaats: krachtens artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer en artikel 26 van het Reglement Ver keersregels en Verkeerstekens 1990: voor het instellen van een invalidenparkeerplaats aan de Dorps straat (parkeerplaats naast Dorpsstraat 83) te Zevenhuizen; door middel van plaatsing van het bord E6 van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, aangevuld met een onderbord voorzien van het kenteken ten behoeve van een parkeerplaats aan de Dorpsstraat. Dit besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 30 januari 1997, gedurende zes weken, voor een ieder ter inzage bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, afdeling Grond gebiedzaken, sectie C.C.T.R., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen de termijn van de terinzagelegging een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de President van de Arrondissements rechtbank, postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage. Zevenhuizen, 22 januari 1997 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots worden. Het allerbelangrijkste is: zijn er genoeg gastouders die zich belan geloos in willen zetten voor deze kin deren? De kinderen worden geselec teerd door organisaties als het Rode Kruis, Leger des Heils, sociale dien sten en het RIAGG. Denkt u, misschien is dit wel wat voor ons? Bel dan gerust op voor inlichtin gen, de medewerksters staan u graag te woord en het verplicht u tot niets. Misschien hoort u dit jaar dan ook bij die groep mensen die een kind, dat het hard nodig heeft, een onvergetelij ke vakantie heeft bezorgd. Voor inlichtingen: Jannie Visser, 0180-634263 of Monie Wijnstra, 0182- 611953. Europa Kinderhulp zoekt gezinnen, waarin niet alleen slaap- en speel ruimte over is, maar waarin gast ouders warmte, geduld en begrip op kunnen brengen voor een gastkind. Voor kinderen bij wie het thuis niet zo vlekkeloos verloopt als het wel zou moeten zijn. Die wonen in oude buur ten van grote steden waar geen speel ruimte is zoals in Londen, Berlijn, Hannover, Parijs en ook in Amster dam. De medewerkers van Europa Kinder hulp beginnen zich al weer voor te bereiden op de komende zomerva kantie, want er moet nog veel gebeu ren voor alles rond is en de kinderen voor drie weken uitgenodigd kunnen

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5